Garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "Salacas 1b" (reģ. Nr. 44103140901) — kooperatīvā sabiedrība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-02-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 665 EUR, peļņa 490 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 368,08 (2025).
| Reģistrācijas Nr. | 44103140901 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Kooperatīvā sabiedrība (KB) |
| Reģistrs | Uzņēmumu reģistra žurnāls |
| Reģistrēts | 2020-02-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV71ZZZ44103140901 |
| Juridiskā adrese | Rubenes iela 34 - 81, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 665 EUR | 490 EUR | 31 167 EUR | 0 |
| 2024 | 2 640 EUR | 368 EUR | 30 717 EUR | 0 |
| 2023 | 3 022 EUR | -115 EUR | 30 393 EUR | 0 |
| 2022 | 2 704 EUR | 695 EUR | 30 544 EUR | 0 |
| 2021 | 30 380 EUR | 28 988 EUR | 29 717 EUR | 0 |
| 2020 | 980 EUR | 484 EUR | 729 EUR | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 665 EUR | 2 640 EUR | 3 022 EUR | 2 704 EUR | 30 380 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 540 EUR | 368 EUR | -115 EUR | 745 EUR | 28 988 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 490 EUR | 368 EUR | -115 EUR | 695 EUR | 28 988 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 31 167 EUR | 30 717 EUR | 30 393 EUR | 30 544 EUR | 29 717 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 4 417 EUR | 3 967 EUR | 3 643 EUR | 3 794 EUR | 2 967 EUR |
| Pašu kapitāls | 31 155 EUR | 30 665 EUR | 30 297 EUR | 30 412 EUR | 29 717 EUR |
| Īstermiņa saistības | 12 EUR | 52 EUR | 96 EUR | 132 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
368,08 | 76,29 | 37,95 | 28,74 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
368,08 | 76,29 | 37,95 | 28,74 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
18,39 % | 13,94 % | -3,81 % | 25,70 % | 95,42 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,57 % | 1,20 % | -0,38 % | 2,28 % | 97,55 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1,57 % | 1,20 % | -0,38 % | 2,29 % | 97,55 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,09 | 0,09 | 0,10 | 0,09 | 1,02 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
1,73 % | 1,20 % | -0,38 % | 2,45 % | 97,55 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1 091,51 | 248,74 | 133,56 | 97,86 | 4,97 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
Garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "Salacas 1b" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Kapitāla izmantošana peļņas radīšanai ir nepietiekama.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103140901 | LV71ZZZ44103140901 | Garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "Salacas 1b" | Garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība | Salacas 1b | NULL | 0 | U | Uzņēmumu reģistra žurnāls | KB | Kooperatīvā sabiedrība | 2020-02-21 | NULL | Valmieras nov., Valmiera, Rubenes iela 34 - 81 | 4201 | 110089978 | 100016647 | 100003807 | 0250000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9503571 | 44103140901 | 2020-02-10 | 2020-02-11 17:35:33 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1847971 | 33309101 | 44103140901 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-04-11 23:00:25.565 |
| 2147361 | 35184859 | 44103140901 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-03-21 17:01:05.659 |
| 1329754 | 30780058 | 44103140901 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-02-21 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-04-08 11:05:24.255 |
| 1329755 | 30780060 | 44103140901 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-04-08 11:05:36.299 |
| 1469588 | 32296804 | 44103140901 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-24 20:40:02.147 |
| 1987477 | 34284187 | 44103140901 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-04-24 03:00:12.756 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1329754 | 30780058 | 980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 496 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 484 | 0 | 484 | NULL | 0 | 484 |
| 1329755 | 30780060 | 30380 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1392 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 28988 | 0 | 28988 | NULL | 0 | 28988 |
| 1469588 | 32296804 | 2704 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1959 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 745 | 50 | 695 | NULL | 0 | 695 |
| 1847971 | 33309101 | 3022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3137 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -115 | 0 | -115 | NULL | 0 | -115 |
| 1987477 | 34284187 | 2640 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2272 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 368 | 0 | 368 | NULL | 0 | 368 |
| 2147361 | 35184859 | 2665 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2125 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 540 | 50 | 490 | NULL | 0 | 490 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1329754 | 30780058 | 569 | 0 | 160 | 0 | 729 | 0 | 0 | 0 | 0 | 729 | NULL | 0 | 0 | 0 | 729 | 729 |
| 1329755 | 30780060 | 1687 | 0 | 1280 | 0 | 2967 | 0 | 26750 | 0 | 26750 | 29717 | NULL | 0 | 0 | 0 | 29717 | 29717 |
| 1469588 | 32296804 | 2324 | 0 | 1470 | 0 | 3794 | 0 | 26750 | 0 | 26750 | 30544 | NULL | 132 | 0 | 0 | 30412 | 30544 |
| 1847971 | 33309101 | 2428 | 0 | 1215 | 0 | 3643 | 0 | 26750 | 0 | 26750 | 30393 | NULL | 96 | 0 | 0 | 30297 | 30393 |
| 1987477 | 34284187 | 2617 | 0 | 1350 | 0 | 3967 | 0 | 26750 | 0 | 26750 | 30717 | NULL | 52 | 0 | 0 | 30665 | 30717 |
| 2147361 | 35184859 | 3052 | 0 | 1365 | 0 | 4417 | 0 | 26750 | 0 | 26750 | 31167 | NULL | 12 | 0 | 0 | 31155 | 31167 |
Juridiskā adrese ir Rubenes iela 34 - 81, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 665 EUR, un peļņa bija 490 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 368,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 368,08.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1 091,51, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026