SIA "PFF" (reģ. Nr. 44103141983) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-03-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 29 947 EUR, peļņa 10 824 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 10,35 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
| Reģistrācijas Nr. | 44103141983 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-03-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV54ZZZ44103141983 |
| Juridiskā adrese | Stacijas iela 3 - 3, Strenči, Valmieras nov., LV-4730 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 947 EUR | 10 824 EUR | 42 941 EUR | 0 |
| 2024 | 15 104 EUR | 7 817 EUR | 34 996 EUR | 0 |
| 2023 | 20 726 EUR | 8 532 EUR | 29 656 EUR | 0 |
| 2022 | 14 632 EUR | 7 824 EUR | 20 546 EUR | 0 |
| 2021 | 13 742 EUR | 8 356 EUR | 12 097 EUR | 0 |
| 2020 | 7 062 EUR | 2 655 EUR | 6 025 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.82 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1.97 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 3.41 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.49 | 0.17 | 0.25 | 0 |
| 2024 | 3.04 | 0.15 | 0.24 | 0 |
| 2023 | 1.89 | 0.27 | 0.44 | 0 |
| 2022 | 0.54 | 0.22 | 0.31 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 29 947 EUR | 15 104 EUR | 20 726 EUR | 14 632 EUR | 13 742 EUR |
| Bruto peļņa | 12 822 EUR | 592 EUR | 9 282 EUR | 4 866 EUR | 7 123 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 824 EUR | 8 442 EUR | 8 532 EUR | 7 824 EUR | 8 406 EUR |
| UIN nodoklis | 1 000 EUR | 625 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 10 824 EUR | 7 817 EUR | 8 532 EUR | 7 824 EUR | 8 356 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 42 941 EUR | 34 996 EUR | 29 656 EUR | 20 546 EUR | 12 097 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 35 326 EUR | 26 450 EUR | 20 179 EUR | 11 351 EUR | 4 731 EUR |
| Pašu kapitāls | 39 518 EUR | 32 694 EUR | 27 377 EUR | 18 845 EUR | 11 021 EUR |
| Īstermiņa saistības | 3 414 EUR | 2 243 EUR | 2 279 EUR | 1 701 EUR | 1 076 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 9 EUR | 59 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
10,35 | 11,79 | 8,85 | 6,67 | 4,40 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
8,09 | 4,77 | 5,85 | 2,79 | 1,79 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
36,14 % | 51,75 % | 41,17 % | 53,47 % | 60,81 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
25,21 % | 22,34 % | 28,77 % | 38,08 % | 69,07 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
27,39 % | 23,91 % | 31,16 % | 41,52 % | 75,82 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,09 | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,10 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,70 | 0,43 | 0,70 | 0,71 | 1,14 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
29,91 % | 25,77 % | 31,16 % | 41,52 % | 76,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,71 | 8,43 | 7,85 | 7,66 | 8,58 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PFF" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvijas valsts meži" | 604 585 145 | 206 730 197 | 34,2 % | 1 471 | 411 003 | 3 308 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ingka Investments Timber | 44 576 635 | 3 447 211 | 7,7 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "LIVO mežs" | 24 298 554 | 547 947 | 2,3 % | 18 | 1 349 920 | 1 626 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas meži" | 21 497 564 | 1 726 198 | 8,0 % | 465 | 46 231 | 1 682 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Meža cikls | 12 677 135 | 1 435 477 | 11,3 % | 61 | 207 822 | 2 820 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ingka Investments Latvia" | 9 471 626 | 980 795 | 10,4 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "PRIEŽAVOTI" | 7 533 261 | 808 407 | 10,7 % | 60 | 125 554 | 1 146 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "OŠI V" | 7 158 048 | 42 343 | 0,6 % | 43 | 166 466 | 1 570 (2026 Q3) |
| 9 | "MEŽVALDE AD" SIA | 6 659 790 | 77 642 | 1,2 % | 25 | 266 392 | 1 778 (2026 Q3) |
| 10 | SCA Latvijas meži SIA | 5 714 237 | 9 482 226 | 165,9 % | 0 | — | — |
| 456 | SIA "PFF" (šis uzņēmums) | 29 947 | 10 824 | 36,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103141983 | LV54ZZZ44103141983 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PFF" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | PFF | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-03-03 | NULL | Valmieras nov., Strenči, Stacijas iela 3 - 3 | 4730 | 117262050 | 100016647 | 100003727 | 0941817 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9563362 | 44103141983 | 2020-02-26 | 2020-03-03 16:06:02 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92739764 | 44103141983 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2020-03-03 | 2020-03-03 16:07:17 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1212338 | 29206297 | 44103141983 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-03-03 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-04-30 03:08:36.232 |
| 1347840 | 30952975 | 44103141983 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-05-23 19:18:38.819 |
| 1718049 | 32423404 | 44103141983 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-17 04:04:39.765 |
| 2243341 | 35380033 | 44103141983 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-19 03:00:32.386 |
| 1879801 | 33439327 | 44103141983 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-18 21:00:34.55 |
| 2032918 | 34433094 | 44103141983 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-25 05:01:53.651 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1212338 | 29206297 | 7062 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 7062 | 1705 | 2566 | 0 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2655 | 0 | 2655 | NULL | 0 | 2655 |
| 1347840 | 30952975 | 13742 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6619 | 7123 | 0 | 757 | 2115 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8406 | 50 | 8356 | NULL | 0 | 8356 |
| 1718049 | 32423404 | 14632 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9766 | 4866 | 0 | 842 | 3800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 7824 | 0 | 7824 | NULL | 0 | 7824 |
| 1879801 | 33439327 | 20726 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 11444 | 9282 | 0 | 990 | 240 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8532 | 0 | 8532 | NULL | 0 | 8532 |
| 2032918 | 34433094 | 15104 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14512 | 592 | 0 | 1058 | 8910 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8442 | 625 | 7817 | NULL | 0 | 7817 |
| 2243341 | 35380033 | 29947 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17125 | 12822 | 0 | 998 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11824 | 1000 | 10824 | NULL | 0 | 10824 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1212338 | 29206297 | 2805 | 0 | 20 | 3200 | 6025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6025 | NULL | 3360 | 0 | 0 | 2665 | 6025 |
| 1347840 | 30952975 | 1931 | 0 | 0 | 2800 | 4731 | 0 | 7366 | 0 | 7366 | 12097 | NULL | 1076 | 0 | 0 | 11021 | 12097 |
| 1718049 | 32423404 | 4751 | 0 | 0 | 6600 | 11351 | 0 | 9195 | 0 | 9195 | 20546 | NULL | 1701 | 0 | 0 | 18845 | 20546 |
| 1879801 | 33439327 | 13339 | 0 | 0 | 6840 | 20179 | 0 | 9477 | 0 | 9477 | 29656 | NULL | 2279 | 0 | 0 | 27377 | 29656 |
| 2032918 | 34433094 | 10670 | 0 | 30 | 15750 | 26450 | 0 | 8546 | 0 | 8546 | 34996 | NULL | 2243 | 59 | 0 | 32694 | 34996 |
| 2243341 | 35380033 | 27573 | 0 | 53 | 7700 | 35326 | 0 | 7615 | 0 | 7615 | 42941 | NULL | 3414 | 9 | 0 | 39518 | 42941 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103141983 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PFF" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 054230 | Strenči | 3.04 | 0.15 | 0.24 | 0 |
| 44103141983 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PFF" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 054230 | Strenči | 1.89 | 0.27 | 0.44 | 0 |
| 44103141983 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PFF" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 054230 | Strenči | 0.54 | 0.22 | 0.31 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103141983 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PFF" | ir | 26.03.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103141983 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PFF" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Stacijas iela 3 - 3, Strenči, Valmieras nov., LV-4730.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 29 947 EUR, un peļņa bija 10 824 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,35 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 8,09.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,71, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 040 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 150 EUR un VSAOI 240 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026