SIA "Enrial Holdings" (reģ. Nr. 44103143753) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-03-25. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 9 752 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,68 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pārvaldītājsabiedrību darbība
| Reģistrācijas Nr. | 44103143753 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-03-25 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV85ZZZ44103143753 |
| Juridiskā adrese | Stabu iela 31A - 2, Rīga, LV-1011 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -9 752 EUR | 7 532 249 EUR | 0 |
| 2024 | 0 EUR | -1 011 EUR | 7 514 033 EUR | 0 |
| 2023 | 32 789 EUR | -994 EUR | 7 521 825 EUR | 0 |
| 2022 | 17 882 EUR | -8 899 EUR | 8 342 707 EUR | 0 |
| 2021 | 22 282 EUR | 1 331 892 EUR | 8 747 274 EUR | 0 |
| 2020 | 0 EUR | -8 212 EUR | 7 380 116 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -1.37 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -1.26 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -1.07 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | -4.44 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 32 789 EUR | 17 882 EUR | 22 282 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | -615 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9 702 EUR | -961 EUR | -944 EUR | -8 849 EUR | 1 331 942 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -9 752 EUR | -1 011 EUR | -994 EUR | -8 899 EUR | 1 331 892 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 7 532 249 EUR | 7 514 033 EUR | 7 521 825 EUR | 8 342 707 EUR | 8 747 274 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 78 360 EUR | 60 144 EUR | 67 936 EUR | 888 818 EUR | 1 368 385 EUR |
| Pašu kapitāls | 7 362 414 EUR | 7 372 165 EUR | 7 373 176 EUR | 7 374 170 EUR | 8 713 069 EUR |
| Īstermiņa saistības | 114 567 EUR | 118 750 EUR | 125 551 EUR | 912 701 EUR | 22 205 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 55 268 EUR | 23 118 EUR | 23 098 EUR | 55 836 EUR | 12 000 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,68 | 0,51 | 0,54 | 0,97 | 61,63 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,68 | 0,51 | 0,54 | 0,97 | 61,63 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | -3,03 % | -49,77 % | 5 977,43 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,13 % | -0,01 % | -0,01 % | -0,11 % | 15,23 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-0,13 % | -0,01 % | -0,01 % | -0,12 % | 15,29 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,13 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | -33,84 | 53 278,68 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,13 % | -0,01 % | -0,01 % | -0,12 % | 15,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
19,03 | 22,65 | 21,66 | 3,94 | 108,42 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Enrial Holdings" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS ALPPES Capital | 28 893 832 | 25 976 482 | 89,9 % | 11 | 2 626 712 | 2 189 (2026 Q3) |
| 2 | "Sensum Grupa" AS | 19 706 417 | 34 069 512 | 172,9 % | 19 | 1 037 180 | 2 095 (2026 Q3) |
| 3 | AS "Storent Europe" | 13 024 204 | 11 481 379 | 88,2 % | 37 | 352 006 | 4 583 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "EA Investment" | 6 849 504 | 1 324 214 | 19,3 % | 0 | — | *** |
| 5 | AS "CleanR Grupa" | 5 621 831 | 713 711 | 12,7 % | 50 | 112 437 | 3 929 (2026 Q3) |
| 6 | AS Curiosity Capital | 5 354 396 | 258 808 | 4,8 % | 2 | 2 677 198 | *** |
| 7 | SIA "New Bumani Invest" | 4 755 388 | 5 709 844 | 120,1 % | 9 | 528 376 | 840 (2026 Q3) |
| 8 | Jitbit Baltic SIA | 3 752 935 | 40 894 | 1,1 % | 1 | 3 752 935 | *** |
| 9 | SIA "MAVIKID" | 2 854 523 | 52 632 | 1,8 % | 1 | 2 854 523 | *** |
| 10 | AS Eleving Consumer Finance Holding | 2 494 860 | 11 765 250 | 471,6 % | 1 | 2 494 860 | *** |
| 830 | SIA "Enrial Holdings" (šis uzņēmums) | 0 | -9 752 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103143753 | LV85ZZZ44103143753 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enrial Holdings" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Enrial Holdings | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-03-25 | NULL | Rīga, Stabu iela 31A - 2 | 1011 | 119522727 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9617016 | 44103143753 | 2020-03-06 | 2020-03-25 12:15:12 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92756091 | 44103143753 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2020-07-22 | 2020-07-22 14:40:26 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1250278 | 29575420 | 44103143753 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-03-25 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-22 18:11:45.55 |
| 1901747 | 33505132 | 44103143753 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-30 17:21:07.724 |
| 1393218 | 31313722 | 44103143753 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-27 21:27:33.805 |
| 1768535 | 32646728 | 44103143753 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-07-20 19:03:30.298 |
| 2032620 | 34432498 | 44103143753 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-25 03:04:56.907 |
| 2256366 | 35402395 | 44103143753 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-22 17:16:22.484 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1250278 | 29575420 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 8212 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8212 | 0 | -8212 | NULL | 0 | -8212 |
| 1393218 | 31313722 | 22282 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22897 | -615 | 0 | 1818 | 0 | 0 | 1334400 | 0 | 0 | 0 | 25 | NULL | NULL | 1331942 | 50 | 1331892 | NULL | 0 | 1331892 |
| 1768535 | 32646728 | 17882 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17882 | 0 | 0 | 8595 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 254 | NULL | NULL | -8849 | 50 | -8899 | NULL | 0 | -8899 |
| 1901747 | 33505132 | 32789 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 32789 | 0 | 0 | 944 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -944 | 50 | -994 | NULL | 0 | -994 |
| 2032620 | 34432498 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 961 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -961 | 50 | -1011 | NULL | 0 | -1011 |
| 2256366 | 35402395 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 9702 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9702 | 50 | -9752 | NULL | 0 | -9752 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1250278 | 29575420 | 1027 | 0 | 200 | 0 | 1227 | 7378889 | 0 | 0 | 7378889 | 7380116 | NULL | 339 | 6100 | 0 | 7373677 | 7380116 |
| 1393218 | 31313722 | 20503 | 0 | 1347882 | 0 | 1368385 | 7378889 | 0 | 0 | 7378889 | 8747274 | NULL | 22205 | 12000 | 0 | 8713069 | 8747274 |
| 1768535 | 32646728 | 888618 | 0 | 200 | 0 | 888818 | 7453889 | 0 | 0 | 7453889 | 8342707 | NULL | 912701 | 55836 | 0 | 7374170 | 8342707 |
| 1901747 | 33505132 | 67936 | 0 | 0 | 0 | 67936 | 7453889 | 0 | 0 | 7453889 | 7521825 | NULL | 125551 | 23098 | 0 | 7373176 | 7521825 |
| 2032620 | 34432498 | 15400 | 0 | 44744 | 0 | 60144 | 7453889 | 0 | 0 | 7453889 | 7514033 | NULL | 118750 | 23118 | 0 | 7372165 | 7514033 |
| 2256366 | 35402395 | 755 | 0 | 77605 | 0 | 78360 | 7453889 | 0 | 0 | 7453889 | 7532249 | NULL | 114567 | 55268 | 0 | 7362414 | 7532249 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91387279 | 44103143753 | PROHIBITION | Aizliegums | NULL | 2026-02-25 | C771694825 | 1000053245 | 90000069031 | Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģija |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103143753 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enrial Holdings" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6421 | 044400 | Garkalnes pag. | -4.44 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 44103143753 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enrial Holdings" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 44103143753 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enrial Holdings" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6420 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103143753 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enrial Holdings" | ir | 08.05.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103143753 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Enrial Holdings" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Stabu iela 31A - 2, Rīga, LV-1011.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 9 752 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,68 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,68.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 19,03, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pārvaldītājsabiedrību darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Pārvaldītājsabiedrību darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026