SIA "Ulbrokas noliktavas" (reģ. Nr. 44103147755) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-07-16. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 79 908 EUR, zaudējumi 9 704 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,44 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Uzglabāšana un noliktavu saimniecība
| Reģistrācijas Nr. | 44103147755 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-07-16 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV89ZZZ44103147755 |
| Juridiskā adrese | Dauguļupes iela 2, Ulbroka, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 79 908 EUR | -9 704 EUR | 14 544 EUR | 1 |
| 2024 | 80 695 EUR | 5 356 EUR | 21 837 EUR | 1 |
| 2023 | 85 193 EUR | 4 116 EUR | 26 395 EUR | 1 |
| 2022 | 90 080 EUR | 3 323 EUR | 15 356 EUR | 1 |
| 2021 | 81 818 EUR | 3 527 EUR | 15 106 EUR | 1 |
| 2020 | 13 486 EUR | -3 709 EUR | 8 274 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 5.26 | 1.47 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.61 | 1.39 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 5.12 | 0.95 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.57 | 1.59 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 21.85 | 5.87 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 21.72 | 4.76 | 2.50 | 1 |
| 2022 | 19.56 | 5.81 | 2.20 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 79 908 EUR | 80 695 EUR | 85 193 EUR | 90 080 EUR | 81 818 EUR |
| Bruto peļņa | 11 379 EUR | 19 766 EUR | 26 047 EUR | 27 700 EUR | 26 422 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9 704 EUR | 5 356 EUR | 4 116 EUR | 3 323 EUR | 3 527 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -9 704 EUR | 5 356 EUR | 4 116 EUR | 3 323 EUR | 3 527 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 14 544 EUR | 21 837 EUR | 26 395 EUR | 15 356 EUR | 15 106 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 12 691 EUR | 16 934 EUR | 18 224 EUR | 3 916 EUR | 3 753 EUR |
| Pašu kapitāls | 5 708 EUR | 15 412 EUR | 10 056 EUR | 5 941 EUR | 2 618 EUR |
| Īstermiņa saistības | 8 836 EUR | 6 425 EUR | 16 339 EUR | 9 415 EUR | 12 488 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,44 | 2,64 | 1,12 | 0,42 | 0,30 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,44 | 2,64 | 1,10 | 0,41 | 0,23 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-12,14 % | 6,64 % | 4,83 % | 3,69 % | 4,31 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-66,72 % | 24,53 % | 15,59 % | 21,64 % | 23,35 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-170,01 % | 34,75 % | 40,93 % | 55,93 % | 134,72 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,55 | 0,42 | 1,62 | 1,58 | 4,77 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-538,11 | — | — | 256,62 | 79,38 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
5,49 | 3,70 | 3,23 | 5,87 | 5,42 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-169,69 % | 34,75 % | 40,93 % | 56,15 % | 136,44 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,21 | 6,40 | 4,34 | 6,87 | 5,96 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ulbrokas noliktavas" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmuma finansiālā neatkarība ir mērena, balstoties uz aizņemto kapitālu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Schneider Electric Baltic Distribution Centre" | 46 199 471 | 437 783 | 0,9 % | 8 | 5 774 934 | 14 967 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "NAFTIMPEKS" | 41 942 239 | 3 824 104 | 9,1 % | 50 | 838 845 | 1 579 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Prodimpekss Loģistikas Grupa" | 23 123 905 | 81 473 | 0,4 % | 180 | 128 466 | 1 430 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Via 3L Latvia" | 9 032 361 | -21 943 | -0,2 % | 174 | 51 910 | 2 055 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Circle K Terminal & Transport Latvia" | 7 775 349 | 628 371 | 8,1 % | 70 | 111 076 | 3 579 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Droga-A" | 6 384 670 | 24 176 | 0,4 % | 240 | 26 603 | 1 771 (2026 Q3) |
| 7 | Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas SIA "DG TERMINĀLS" | 6 188 156 | 507 392 | 8,2 % | 38 | 162 846 | 2 490 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "NNL LV" | 6 011 400 | 260 369 | 4,3 % | 97 | 61 973 | 1 818 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "RIN BALTIC" | 4 888 638 | -10 193 | -0,2 % | 25 | 195 546 | 1 018 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Jaunmīlgrāvja ostas kompānija" | 4 668 699 | 977 557 | 20,9 % | 59 | 79 130 | 1 030 (2026 Q3) |
| 99 | SIA "Ulbrokas noliktavas" (šis uzņēmums) | 79 908 | -9 704 | -12,1 % | 1 | 79 908 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103147755 | LV89ZZZ44103147755 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ulbrokas noliktavas" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Ulbrokas noliktavas | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-07-16 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Ulbroka, Dauguļupes iela 2 | 2130 | 105977103 | 100016784 | 0 | 0809600 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9862410 | 44103147755 | 2020-06-15 | 2020-07-16 10:25:14 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92755303 | 44103147755 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1715 | EUR | 2020-07-16 | 2020-07-16 10:26:23 |
| 92755302 | 44103147755 | REGISTERED_EQUITY | Reģistrētais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-07-16 | 2020-07-16 10:26:23 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1188006 | 29031828 | 44103147755 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-07-16 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-03-29 16:02:08.128 |
| 1321860 | 30706499 | 44103147755 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-25 17:02:10.769 |
| 1446607 | 32124315 | 44103147755 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-02-21 19:00:43.607 |
| 1893518 | 33483298 | 44103147755 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-28 04:01:36.536 |
| 2069978 | 34539443 | 44103147755 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-10 03:03:33.866 |
| 2334701 | 35498126 | 44103147755 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-02 21:01:10.268 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1188006 | 29031828 | 13486 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8862 | 4624 | 7708 | 608 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | NULL | NULL | -3709 | 0 | -3709 | NULL | 0 | -3709 |
| 1321860 | 30706499 | 81818 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55396 | 26422 | 18442 | 3119 | 0 | 1289 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 | NULL | NULL | 3527 | 0 | 3527 | NULL | 0 | 3527 |
| 1446607 | 32124315 | 90080 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 62380 | 27700 | 20488 | 2399 | 525 | 2002 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | NULL | NULL | 3323 | 0 | 3323 | NULL | 0 | 3323 |
| 1893518 | 33483298 | 85193 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 59146 | 26047 | 19747 | 2393 | 2828 | 2619 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4116 | 0 | 4116 | NULL | 0 | 4116 |
| 2069978 | 34539443 | 80695 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 60929 | 19766 | 7750 | 2937 | 2098 | 5821 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5356 | 0 | 5356 | NULL | 0 | 5356 |
| 2334701 | 35498126 | 79908 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 68529 | 11379 | 11305 | 2959 | 2110 | 11128 | 0 | 0 | 2217 | 0 | 18 | NULL | NULL | -9704 | 0 | -9704 | NULL | 0 | -9704 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1188006 | 29031828 | 457 | 0 | 1726 | 0 | 2183 | 0 | 6091 | 0 | 6091 | 8274 | NULL | 9183 | 0 | 0 | -909 | 8274 |
| 1321860 | 30706499 | 2254 | 0 | 568 | 931 | 3753 | 0 | 11353 | 0 | 11353 | 15106 | NULL | 12488 | 0 | 0 | 2618 | 15106 |
| 1446607 | 32124315 | 1252 | 0 | 2617 | 47 | 3916 | 0 | 11440 | 0 | 11440 | 15356 | NULL | 9415 | 0 | 0 | 5941 | 15356 |
| 1893518 | 33483298 | 15410 | 0 | 2575 | 239 | 18224 | 0 | 8171 | 0 | 8171 | 26395 | NULL | 16339 | 0 | 0 | 10056 | 26395 |
| 2069978 | 34539443 | 13992 | 0 | 2942 | 0 | 16934 | 0 | 4903 | 0 | 4903 | 21837 | NULL | 6425 | 0 | 0 | 15412 | 21837 |
| 2334701 | 35498126 | 6346 | 0 | 6345 | 0 | 12691 | 0 | 1853 | 0 | 1853 | 14544 | NULL | 8836 | 0 | 0 | 5708 | 14544 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103147755 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ulbrokas noliktavas" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5210 | 044420 | Stopiņu pag. | 21.85 | 5.87 | 2.84 | 1 |
| 44103147755 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ulbrokas noliktavas" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 044420 | Stopiņu pag. | 21.72 | 4.76 | 2.50 | 1 |
| 44103147755 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ulbrokas noliktavas" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 044420 | Stopiņu pag. | 19.56 | 5.81 | 2.20 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103147755 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ulbrokas noliktavas" | ir | 19.08.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103147755 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ulbrokas noliktavas" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Dauguļupes iela 2, Ulbroka, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2130.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 79 908 EUR, un zaudējumi bija 9 704 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,44 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,44.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,21, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 21 850 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 870 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzglabāšana un noliktavu saimniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzglabāšana un noliktavu saimniecība · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5 un 25 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026