SIA "Ditas Zeltiņas ārsta prakse" (reģ. Nr. 44103148178) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-08-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 189 341 EUR, peļņa 33 102 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 2,14 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Vispārējās ārstu prakses
| Reģistrācijas Nr. | 44103148178 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-08-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV17ZZZ44103148178 |
| Juridiskā adrese | Nākotnes iela 14 - 38, Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 189 341 EUR | 33 102 EUR | 57 437 EUR | 6 |
| 2024 | 180 223 EUR | 36 791 EUR | 61 991 EUR | 5 |
| 2023 | 161 149 EUR | 11 215 EUR | 41 196 EUR | 4 |
| 2022 | 191 956 EUR | -9 554 EUR | 21 280 EUR | 4 |
| 2021 | 194 431 EUR | 12 228 EUR | 35 525 EUR | 3 |
| 2020 | 32 198 EUR | 4 578 EUR | 12 378 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 22.24 | 5.14 | 11.1 | 6 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 16.1 | 4.94 | 10.65 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 22.12 | 5.41 | 11.20 | 6 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 17.94 | 5.41 | 11.00 | 6 |
| 2024 | 47.22 | 15.99 | 29.96 | 5 |
| 2023 | 53.58 | 18.55 | 34.26 | 4 |
| 2022 | 78.53 | 29.25 | 49.26 | 5 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 808.94 | ~ 1 346.40 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 735.60 | ~ 1 297.51 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 825.23 | ~ 1 357.27 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 792.64 | ~ 1 325.34 |
| 2024 | 1 464.75 | ~ 1 074.55 |
| 2023 | 2 093.72 | ~ 1 492.90 |
| 2022 | 2 408.33 | ~ 1 709.71 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (29.96 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 1 464.75 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 464.75 * 0.105 = 153.80 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 128.94 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 464.75 - 153.80 - 128.94) * 0.2 ≈ 236.40 EUR
4. Neto alga: 1 464.75 - 153.80 - 236.40 = ~ 1 074.55 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 189 341 EUR | 180 223 EUR | 161 149 EUR | 191 956 EUR | 194 431 EUR |
| Bruto peļņa | 69 413 EUR | 60 417 EUR | 32 641 EUR | 6 346 EUR | 21 261 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 42 122 EUR | 36 791 EUR | 11 215 EUR | -9 554 EUR | 12 228 EUR |
| UIN nodoklis | 9 020 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 33 102 EUR | 36 791 EUR | 11 215 EUR | -9 554 EUR | 12 228 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 57 437 EUR | 61 991 EUR | 41 196 EUR | 21 280 EUR | 35 525 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 44 310 EUR | 43 563 EUR | 17 112 EUR | 19 042 EUR | 34 468 EUR |
| Pašu kapitāls | 36 693 EUR | 39 591 EUR | 15 469 EUR | 7 254 EUR | 16 807 EUR |
| Īstermiņa saistības | 20 744 EUR | 22 400 EUR | 25 727 EUR | 14 026 EUR | 18 718 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-01-01 – 2024-01-01 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,14 | 1,94 | 0,67 | 1,36 | 1,84 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,14 | 1,94 | 0,67 | 1,36 | 1,84 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
17,48 % | 20,41 % | 6,96 % | -4,98 % | 6,29 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
57,63 % | 59,35 % | 27,22 % | -44,90 % | 34,42 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
90,21 % | 92,93 % | 72,50 % | -131,71 % | 72,76 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,57 | 0,57 | 1,66 | 1,93 | 1,11 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
142,35 | 64,43 | 38,38 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,30 | 2,91 | 3,91 | 9,02 | 5,47 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
115,61 % | 94,39 % | 74,44 % | -131,71 % | 72,76 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,16 | 6,30 | 5,19 | 8,28 | 7,63 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Ditas Zeltiņas ārsta prakse" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Veselības centru apvienība" | 71 784 457 | -2 672 735 | -3,7 % | 1 892 | 37 941 | 1 510 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "VESELĪBAS CENTRS 4" | 34 253 894 | 4 679 540 | 13,7 % | 715 | 47 908 | 1 633 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Medicīnas sabiedrība "ARS"" | 27 320 615 | 1 856 415 | 6,8 % | 565 | 48 355 | 1 646 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Dziedniecība" | 18 216 233 | 1 926 851 | 10,6 % | 709 | 25 693 | 1 126 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Rīgas veselības centrs" | 12 301 458 | 10 407 | 0,1 % | 442 | 27 831 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Bauskas slimnīca" | 6 617 749 | -246 980 | -3,7 % | 247 | 26 793 | 1 377 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "JELGAVAS KLĪNIKA" | 6 270 637 | 184 734 | 2,9 % | 254 | 24 688 | 1 621 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "VESELĪBAS CENTRS "BIĶERNIEKI"" | 3 807 726 | 44 238 | 1,2 % | 111 | 34 304 | 1 729 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "DR. SOLOMATINA ACU REHABILITĀCIJAS UN REDZES KOREKCIJAS CENTRS" | 3 726 290 | -48 443 | -1,3 % | 63 | 59 147 | 2 090 (2026 Q3) |
| 10 | Valsts SIA "Iekšlietu ministrijas poliklīnika" | 3 310 500 | 2 251 | 0,1 % | 115 | 28 787 | 1 659 (2026 Q3) |
| 226 | SIA Ditas Zeltiņas ārsta prakse (šis uzņēmums) | 189 341 | 33 102 | 17,5 % | 6 | 31 557 | 1 809 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103148178 | LV17ZZZ44103148178 | SIA Ditas Zeltiņas ārsta prakse | SIA | Ditas Zeltiņas ārsta prakse | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-08-05 | NULL | Ķekavas nov., Ķekava, Nākotnes iela 14 - 38 | 2123 | 110121142 | 100016470 | 100003831 | 0800870 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9913325 | 44103148178 | 2020-07-30 | 2020-08-05 12:11:47 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103148178 | 2024-01-01 | 618.24 | Ķekavas novada pašvaldība | Publiskas personas mantas iznomāšanas noteikumi (MK not.nr.97: 87-89.punkts par nomu un 90. punkts par bezatlīdzību) | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | d615d6fd |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92910772 | 44103148178 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-08-08 | 2023-08-08 10:20:07 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1219963 | 29277622 | 44103148178 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-08-05 | 2020-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2021-05-15 03:01:16.298 |
| 1329807 | 30781044 | 44103148178 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2022-04-08 12:08:32.133 |
| 1730737 | 32473587 | 44103148178 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-05-27 03:31:13.46 |
| 1867490 | 33396550 | 44103148178 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-05-08 21:05:41.004 |
| 2069990 | 34539467 | 44103148178 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-10 03:03:40.476 |
| 2167685 | 35221077 | 44103148178 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-03-30 20:01:21.064 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1219963 | 29277622 | 32198 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 25048 | 7150 | 0 | 1382 | 0 | 1190 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4578 | 0 | 4578 | NULL | 0 | 4578 |
| 1329807 | 30781044 | 194431 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 173170 | 21261 | 0 | 4747 | 0 | 4286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12228 | 0 | 12228 | NULL | 0 | 12228 |
| 1730737 | 32473587 | 191956 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 185610 | 6346 | 0 | 13099 | 1850 | 4651 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -9554 | 0 | -9554 | NULL | 0 | -9554 |
| 1867490 | 33396550 | 161149 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 128508 | 32641 | 0 | 13376 | 304 | 8054 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | NULL | NULL | 11215 | 0 | 11215 | NULL | 0 | 11215 |
| 2069990 | 34539467 | 180223 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 119806 | 60417 | 0 | 14956 | 0 | 8090 | 0 | 0 | 0 | 0 | 580 | NULL | NULL | 36791 | 0 | 36791 | NULL | 0 | 36791 |
| 2167685 | 35221077 | 189341 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 119928 | 69413 | 0 | 19041 | 35518 | 43470 | 0 | 0 | 0 | 0 | 298 | NULL | NULL | 42122 | 9020 | 33102 | NULL | 0 | 33102 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1219963 | 29277622 | 5428 | 0 | 6950 | 0 | 12378 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12378 | NULL | 7799 | 0 | 0 | 4579 | 12378 |
| 1329807 | 30781044 | 14822 | 0 | 19646 | 0 | 34468 | 0 | 1057 | 0 | 1057 | 35525 | NULL | 18718 | 0 | 0 | 16807 | 35525 |
| 1730737 | 32473587 | 9695 | 0 | 9347 | 0 | 19042 | 0 | 2238 | 0 | 2238 | 21280 | NULL | 14026 | 0 | 0 | 7254 | 21280 |
| 1867490 | 33396550 | 7595 | 0 | 9517 | 0 | 17112 | 0 | 24084 | 0 | 24084 | 41196 | NULL | 25727 | 0 | 0 | 15469 | 41196 |
| 2069990 | 34539467 | 31213 | 0 | 12350 | 0 | 43563 | 0 | 18428 | 0 | 18428 | 61991 | NULL | 22400 | 0 | 0 | 39591 | 61991 |
| 2167685 | 35221077 | 7711 | 0 | 36599 | 0 | 44310 | 0 | 13127 | 0 | 13127 | 57437 | NULL | 20744 | 0 | 0 | 36693 | 57437 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103148178 | SIA Ditas Zeltiņas ārsta prakse | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 034220 | Ķekava | 47.22 | 15.99 | 29.96 | 5 |
| 44103148178 | SIA Ditas Zeltiņas ārsta prakse | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 034220 | Ķekava | 53.58 | 18.55 | 34.26 | 4 |
| 44103148178 | SIA Ditas Zeltiņas ārsta prakse | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8621 | 034220 | Ķekava | 78.53 | 29.25 | 49.26 | 5 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103148178 | SIA Ditas Zeltiņas ārsta prakse | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Nākotnes iela 14 - 38, Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 189 341 EUR, un peļņa bija 33 102 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,14 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,14.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,16, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 464.75 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 074.55 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 47 220 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 15 990 EUR un VSAOI 29 960 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Vispārējās ārstu prakses.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Vispārējās ārstu prakses · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026