SIA "Uzkalde" (reģ. Nr. 44103148816) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-08-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 6 050 EUR, peļņa 3 350 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,26 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
| Reģistrācijas Nr. | 44103148816 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-08-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV57ZZZ44103148816 |
| Juridiskā adrese | "Buciņi", Kosa, Skujenes pag., Cēsu nov., LV-4143 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 050 EUR | 3 350 EUR | 20 018 EUR | 1 |
| 2024 | 6 950 EUR | 4 084 EUR | 16 081 EUR | 1 |
| 2023 | 8 137 EUR | 2 923 EUR | 13 197 EUR | 1 |
| 2022 | 3 910 EUR | 1 511 EUR | 9 588 EUR | 1 |
| 2021 | 6 866 EUR | 4 110 EUR | 7 338 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.17 | 0.07 | 0.1 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.17 | 0.07 | 0.1 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.17 | 0.07 | 0.10 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.17 | 0.07 | 0.10 | 1 |
| 2024 | 0.60 | 0.22 | 0.38 | 1 |
| 2023 | 0.64 | 0.24 | 0.39 | 1 |
| 2022 | 0.71 | 0.26 | 0.44 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 6 050 EUR | 6 950 EUR | 8 137 EUR | 3 910 EUR | 6 866 EUR |
| Personāla izmaksas | 1 483 EUR | 1 360 EUR | 1 421 EUR | 1 483 EUR | 1 607 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 350 EUR | 4 084 EUR | 2 923 EUR | 1 511 EUR | 4 110 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 350 EUR | 4 084 EUR | 2 923 EUR | 1 511 EUR | 4 110 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 20 018 EUR | 16 081 EUR | 13 197 EUR | 9 588 EUR | 7 338 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 19 986 EUR | 15 687 EUR | 12 442 EUR | 8 472 EUR | 5 860 EUR |
| Pašu kapitāls | 15 327 EUR | 11 976 EUR | 9 843 EUR | 6 920 EUR | 5 409 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 691 EUR | 4 105 EUR | 3 354 EUR | 2 668 EUR | 1 929 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,26 | 3,82 | 3,71 | 3,18 | 3,04 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,26 | 3,82 | 3,71 | 3,18 | 3,04 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
55,37 % | 58,76 % | 35,92 % | 38,64 % | 59,86 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
16,73 % | 25,40 % | 22,15 % | 15,76 % | 56,01 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
21,86 % | 34,10 % | 29,70 % | 21,84 % | 75,98 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,31 | 0,34 | 0,34 | 0,39 | 0,36 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,30 | 0,43 | 0,62 | 0,41 | 0,94 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
21,86 % | 34,10 % | 29,70 % | 21,84 % | 75,98 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
3,39 | 3,59 | 3,66 | 3,03 | 4,86 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Uzkalde" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA European Energy Construction Latvia | 118 983 795 | 13 498 868 | 11,3 % | 1 | 118 983 795 | *** |
| 2 | SIA "BELSS" | 28 649 629 | 2 876 414 | 10,0 % | 62 | 462 091 | 2 366 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MRG Būve" | 15 614 143 | 244 833 | 1,6 % | 16 | 975 884 | 739 (2026 Q3) |
| 4 | Rīgas SIA "OLIMPS" | 11 973 421 | 2 475 732 | 20,7 % | 76 | 157 545 | 1 706 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "CMB" | 11 301 794 | 415 372 | 3,7 % | 40 | 282 545 | 1 195 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Firma L4" | 10 011 426 | 2 195 425 | 21,9 % | 124 | 80 737 | 1 993 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EcoHeat Technologies" | 8 643 463 | 400 205 | 4,6 % | 81 | 106 709 | 2 850 (2026 Q3) |
| 8 | AS "Siltumelektroprojekts" | 8 190 664 | 321 766 | 3,9 % | 51 | 160 601 | 2 746 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Fima" | 6 378 714 | -4 050 130 | -63,5 % | 52 | 122 668 | 3 068 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Extended Automation" | 5 520 540 | 729 301 | 13,2 % | 22 | 250 934 | 2 395 (2026 Q3) |
| 1132 | SIA "Uzkalde" (šis uzņēmums) | 6 050 | 3 350 | 55,4 % | 1 | 6 050 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103148816 | LV57ZZZ44103148816 | SIA "Uzkalde" | SIA | Uzkalde | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-08-18 | NULL | Cēsu nov., Skujenes pag., Kosa, "Buciņi" | 4143 | 104048214 | 100016487 | 0 | 0424778 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9949036 | 44103148816 | 2020-07-22 | 2020-08-18 13:55:07 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92759415 | 44103148816 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 500 | EUR | 2020-08-18 | 2020-08-18 13:47:21 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1859536 | 33364227 | 44103148816 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-28 23:00:18.84 |
| 1406417 | 31350140 | 44103148816 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-01 04:05:12.384 |
| 1750106 | 32524348 | 44103148816 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-03 03:23:05.512 |
| 1994506 | 34312555 | 44103148816 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-01 03:01:44.755 |
| 2207679 | 35307025 | 44103148816 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-26 19:00:16.334 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1406417 | 31350140 | 6866 | 0 | 0 | 0 | 1149 | 1607 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4110 | 0 | 4110 | NULL | 0 | 4110 |
| 1750106 | 32524348 | 3910 | 0 | 0 | 0 | 916 | 1483 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1511 | 0 | 1511 | NULL | 0 | 1511 |
| 1859536 | 33364227 | 8137 | 0 | 0 | 0 | 3793 | 1421 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2923 | 0 | 2923 | NULL | 0 | 2923 |
| 1994506 | 34312555 | 6950 | 0 | 0 | 0 | 1145 | 1360 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 361 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4084 | 0 | 4084 | NULL | 0 | 4084 |
| 2207679 | 35307025 | 6050 | 0 | 0 | 0 | 856 | 1483 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 361 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3350 | 0 | 3350 | NULL | 0 | 3350 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1406417 | 31350140 | 4110 | 0 | 1750 | 0 | 5860 | 0 | 1478 | 0 | 1478 | 7338 | NULL | 1929 | 0 | 0 | 5409 | 7338 |
| 1750106 | 32524348 | 7122 | 0 | 1350 | 0 | 8472 | 0 | 1116 | 0 | 1116 | 9588 | NULL | 2668 | 0 | 0 | 6920 | 9588 |
| 1859536 | 33364227 | 10492 | 0 | 1950 | 0 | 12442 | 0 | 755 | 0 | 755 | 13197 | NULL | 3354 | 0 | 0 | 9843 | 13197 |
| 1994506 | 34312555 | 14587 | 0 | 1100 | 0 | 15687 | 0 | 394 | 0 | 394 | 16081 | NULL | 4105 | 0 | 0 | 11976 | 16081 |
| 2207679 | 35307025 | 19986 | 0 | 0 | 0 | 19986 | 0 | 32 | 0 | 32 | 20018 | NULL | 4691 | 0 | 0 | 15327 | 20018 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1406417 | 31350140 | 6866 | 2756 | 0 | 4110 | 0 | 0 | NULL | 4110 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 509 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 509 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1014 | 0 | 3194 | 916 | 4110 |
| 1750106 | 32524348 | 3910 | 2399 | 0 | 1511 | 0 | 0 | NULL | 1511 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1501 | 0 | 3012 | 4110 | 7122 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44103148816 | SIA "Uzkalde" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 026520 | Skujenes pag. | 0.60 | 0.22 | 0.38 | 1 |
| 44103148816 | SIA "Uzkalde" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 026520 | Skujenes pag. | 0.64 | 0.24 | 0.39 | 1 |
| 44103148816 | SIA "Uzkalde" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7112 | 026520 | Skujenes pag. | 0.71 | 0.26 | 0.44 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 44103148816 | SIA "Uzkalde" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Buciņi", Kosa, Skujenes pag., Cēsu nov., LV-4143.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 050 EUR, un peļņa bija 3 350 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,26.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,39, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 600 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 220 EUR un VSAOI 380 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Cēsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026