Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

ZS "Sarmītes"

ZS "Sarmītes" (reģ. Nr. 45401021496) — zemnieku saimniecība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-05-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 43 143 EUR, peļņa 43 941 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 10,22 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Reģistrācijas Nr.45401021496
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaZemnieku saimniecība (ZEM)
ReģistrsUzņēmumu reģistra žurnāls
Reģistrēts2015-05-12
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV10ZZZ45401021496
Juridiskā adrese "Vizbuļi", Sēlpils pag., Jēkabpils nov., LV-5232

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-17

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 43 143 EUR 43 941 EUR 289 895 EUR 1
2024 29 780 EUR 27 289 EUR 236 291 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 43 143 EUR 29 780 EUR
Bruto peļņa -5 847 EUR -25 056 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 43 941 EUR 27 289 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 43 941 EUR 27 289 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 289 895 EUR 236 291 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 159 155 EUR 103 869 EUR
Pašu kapitāls 234 050 EUR 194 989 EUR
Īstermiņa saistības 15 575 EUR 12 029 EUR
Ilgtermiņa saistības 40 270 EUR 29 273 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 11 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)106 109 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 6 109 €

  • 1 416 € 2023-10-23
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 1 390 € 2025-09-15
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 783,10 € 2024-10-01
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 605,00 € 2026-09-02
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 454,20 € 2024-11-07
    Lauku atbalsta dienests: Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem
  • 345,44 € 2026-04-29
    Lauku atbalsta dienests: Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā
  • … un vēl 4 — rādīt visus

Pa atbalsta veidiem

  • Tiešais maksājums (grants) 5 182 €
  • Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 926,21 €

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-05-23 – 2026-09-02 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Vides atļaujas un licences11 spēkā
  • C kategorijas piesārņojošas darbības reģistrācija Nr. DA19IC0007 Darbība reģistrēta
    no 2019-01-30 · Dzīvnieku novietne

A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
10,22 8,63
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
4,01 0,98
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
101,85 % 91,64 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
15,16 % 11,55 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
18,77 % 14,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,24 0,21
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
19,88 9,98
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,15 0,13
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
16,87 % 13,52 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
3,44 3,49

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

ZS "Sarmītes" ir pieredzējis uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu darbību, kas sekmīgi turpina savu ceļu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

ZS "Sarmītes"
0000 Nenoteikta nozare
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
45401021496 LV10ZZZ45401021496 Sēlpils pagasta zemnieku saimniecība "Sarmītes" Sēlpils pagasta zemnieku saimniecība Sarmītes NULL 0 U Uzņēmumu reģistra žurnāls ZEM Zemnieku saimniecība 2015-05-12 NULL Jēkabpils nov., Sēlpils pag., "Vizbuļi" 5232 103654893 100016421 0 0568790 NULL

Zemnieku saimniecības zemes platība un tās atrašanās vieta

[farm_land]

Reģ.Nr. area_in_hectares land_area Adrese No
45401021496 5.66 5.66 Salas nov., Sēlpils pag., "Sarmītes" 2015-04-10

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
45401021496 2026-09-02 605 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 571c5451
45401021496 2026-04-29 345.44 Lauku atbalsta dienests Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) f9807780
45401021496 2025-09-15 1390.22 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 571c5451
45401021496 2025-03-13 328.9 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 60e1aa95
45401021496 2025-02-27 264.13 Lauku atbalsta dienests Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) f26e6b32
45401021496 2024-11-07 454.2 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 5d7d9525
45401021496 2024-10-01 783.1 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 571c5451
45401021496 2024-06-11 316.64 Lauku atbalsta dienests Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) f26e6b32
45401021496 2023-10-23 1415.72 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 571c5451
45401021496 2023-05-23 205.15 Lauku atbalsta dienests Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem 01 Tiešais maksājums (grants) 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) 99150280

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2090487 34852407 45401021496 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-10-19 21:00:04.712
2234367 35362874 45401021496 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-13 22:00:26.928

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2090487 34852407 29780 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 54836 -25056 0 11376 71596 4977 0 0 140 0 3038 NULL NULL 27289 0 27289 NULL 0 27289
2234367 35362874 43143 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 48990 -5847 0 11866 65450 1501 0 0 32 0 2327 NULL NULL 43941 0 43941 NULL 0 43941

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2090487 34852407 11848 0 0 92021 103869 0 132422 0 132422 236291 NULL 12029 29273 0 194989 236291
2234367 35362874 62410 0 0 96745 159155 0 130740 0 130740 289895 NULL 15575 40270 0 234050 289895

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
45401021496 Sēlpils pagasta zemnieku saimniecība "Sarmītes" ir 19.08.2015 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
45401021496 Sēlpils pagasta zemnieku saimniecība "Sarmītes" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir ZS "Sarmītes" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Vizbuļi", Sēlpils pag., Jēkabpils nov., LV-5232.

Kāds bija ZS "Sarmītes" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 43 143 EUR, un peļņa bija 43 941 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam ZS "Sarmītes" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir ZS "Sarmītes" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,22 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,01.

Kāds ir ZS "Sarmītes" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 3,44, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai ZS "Sarmītes" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir ZS "Sarmītes" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: bez norādītas nozares — Jēkabpils novads

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Jēkabpils novads — lielākie uzņēmumi

Vieta pēc apgrozījuma starp uzņēmumiem bez norādītas nozares: 3 164. no 16 425

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 17-10-2026