SIA "PHARMEKO" (reģ. Nr. 45403046761) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-12-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 928 696 EUR, peļņa 73 359 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 1,75 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība
| Reģistrācijas Nr. | 45403046761 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-12-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV53ZZZ45403046761 |
| Juridiskā adrese | Saules iela 65A, Madona, Madonas nov., LV-4801 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 928 696 EUR | 73 359 EUR | 307 784 EUR | 6 |
| 2024 | 1 715 083 EUR | 24 410 EUR | 347 760 EUR | 2 |
| 2023 | 1 189 792 EUR | 3 465 EUR | 379 760 EUR | 2 |
| 2022 | 893 460 EUR | 22 260 EUR | 43 113 EUR | 19 |
| 2021 | 674 911 EUR | 11 267 EUR | 22 481 EUR | 17 |
| 2020 | 2 057 485 EUR | 24 230 EUR | 35 440 EUR | 33 |
| 2019 | 91 007 EUR | 7 296 EUR | 10 675 EUR | 1 |
| 2018 | 107 000 EUR | 9 561 EUR | 26 089 EUR | 1 |
| 2017 | 154 174 EUR | -458 EUR | 16 412 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 107.3 | 8.88 | 15.83 | 31 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -56.7 | 0.89 | 2.25 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 19.54 | 0.90 | 2.41 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 44.19 | 3.27 | 6.51 | 1 |
| 2024 | 284.02 | 1.62 | 4.36 | 2 |
| 2023 | 75.08 | 2.21 | 6.66 | 2 |
| 2022 | 118.25 | 17.56 | 36.48 | 20 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 499.31 | ~ 446.88 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | 445.88 | ~ 389.25 |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 928 696 EUR | 1 715 083 EUR | 1 189 792 EUR | 893 460 EUR | 674 911 EUR |
| Bruto peļņa | 181 842 EUR | 61 704 EUR | 97 519 EUR | 101 834 EUR | 59 483 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 82 026 EUR | 24 426 EUR | 76 786 EUR | 59 682 EUR | 16 291 EUR |
| UIN nodoklis | 8 667 EUR | 16 EUR | 18 321 EUR | 10 422 EUR | 5 024 EUR |
| Tīrā peļņa | 73 359 EUR | 24 410 EUR | 3 465 EUR | 22 260 EUR | 11 267 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 307 784 EUR | 347 760 EUR | 379 760 EUR | 43 113 EUR | 22 481 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 26 387 EUR | 48 789 EUR | 108 823 EUR | 41 996 EUR | 21 619 EUR |
| Pašu kapitāls | 101 191 EUR | 42 832 EUR | 18 421 EUR | 32 956 EUR | 19 696 EUR |
| Īstermiņa saistības | 15 079 EUR | 303 701 EUR | 361 339 EUR | 10 157 EUR | 2 785 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 191 514 EUR | 1 227 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,75 | 0,16 | 0,30 | 4,13 | 7,76 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,68 | 0,16 | 0,30 | 4,13 | 7,76 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
3,80 % | 1,42 % | 0,29 % | 2,49 % | 1,67 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
23,83 % | 7,02 % | 0,91 % | 51,63 % | 50,12 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
72,50 % | 56,99 % | 18,81 % | 67,54 % | 57,20 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,04 | 7,12 | 19,62 | 0,31 | 0,14 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
7,52 | 43,19 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
6,27 | 4,93 | 3,13 | 20,72 | 30,02 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
32,32 % | 56,75 % | 416,84 % | 181,10 % | 82,71 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,72 | 4,78 | 3,34 | 27,52 | 36,53 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "PHARMEKO" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "toplogistic" | 106 377 010 | 155 835 | 0,1 % | 116 | 917 043 | 1 813 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "JOOM" | 47 895 016 | -2 169 566 | -4,5 % | 11 | 4 354 092 | 6 800 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "ENAMINE LV" | 35 681 731 | 109 353 | 0,3 % | 73 | 488 791 | 3 338 (2026 Q3) |
| 4 | AS Jungent Latvia | 35 417 062 | 354 596 | 1,0 % | 61 | 580 608 | 2 264 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "PRAX CW" | 26 674 449 | 467 290 | 1,8 % | 58 | 459 904 | 1 453 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "ASKtrade" | 24 072 921 | 125 557 | 0,5 % | 4 | 6 018 230 | 1 034 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Alwark" | 21 559 851 | 1 228 915 | 5,7 % | 73 | 295 340 | 3 631 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Latvijas tirgotāju savienība" | 11 921 994 | 1 040 183 | 8,7 % | 20 | 596 100 | 2 356 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LV-SBS" | 9 678 005 | 1 168 783 | 12,1 % | 28 | 345 643 | 1 459 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Etepek" | 8 672 952 | 747 132 | 8,6 % | 6 | 1 445 492 | 1 833 (2026 Q3) |
| 30 | SIA PHARMEKO (šis uzņēmums) | 1 928 696 | 73 359 | 3,8 % | 31 | 62 216 | 499 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403046761 | LV53ZZZ45403046761 | SIA PHARMEKO | SIA | PHARMEKO | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-12-23 | NULL | Madonas nov., Madona, Saules iela 65A | 4801 | 102997862 | 100016003 | 100003438 | 0700201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5973368 | 45403046761 | 2016-12-19 | 2016-12-28 10:38:31 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 45403046761 | 2020-05-07 | SIA MONESI HOLDING |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92560220 | 45403046761 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2016-12-23 | 2016-12-23 12:09:43 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 990898 | 22588281 | 45403046761 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-15 21:38:53.058 |
| 1317115 | 30657431 | 45403046761 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 17 | ONES | EUR | 2022-03-16 11:04:32.408 |
| 1448082 | 32135189 | 45403046761 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 19 | ONES | EUR | 2023-02-24 17:10:53.871 |
| 2181591 | 35243219 | 45403046761 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-04-02 17:05:17.755 |
| 750456 | 19657359 | 45403046761 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2016-12-23 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-02 15:05:53.043 |
| 856487 | 21091230 | 45403046761 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-08 14:33:45.171 |
| 1180011 | 28960221 | 45403046761 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 33 | ONES | EUR | 2021-03-17 10:02:34.322 |
| 1828598 | 33236839 | 45403046761 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-03-22 20:07:31.658 |
| 1966152 | 34145562 | 45403046761 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-03-05 19:02:15.637 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1180011 | 28960221 | 2057485 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1971083 | 86402 | 4111 | 38138 | 0 | 2611 | 0 | 0 | 0 | 0 | 552 | NULL | NULL | 40990 | 4760 | 36230 | NULL | 12000 | 24230 |
| 1317115 | 30657431 | 674911 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 615428 | 59483 | 2441 | 36309 | 0 | 4442 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16291 | 5024 | 11267 | NULL | 0 | 11267 |
| 1448082 | 32135189 | 893460 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 791626 | 101834 | 552 | 39661 | 500 | 2051 | 0 | 0 | 0 | 388 | 0 | NULL | NULL | 59682 | 10422 | 49260 | NULL | 27000 | 22260 |
| 1828598 | 33236839 | 1189792 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1092273 | 97519 | 210 | 16249 | 619 | 4349 | 0 | 0 | 0 | 544 | 0 | NULL | NULL | 76786 | 18321 | 58465 | NULL | 55000 | 3465 |
| 1966152 | 34145562 | 1715083 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1653379 | 61704 | 5703 | 18494 | 700 | 13260 | 0 | 0 | 58 | 0 | 579 | NULL | NULL | 24426 | 16 | 24410 | NULL | 0 | 24410 |
| 2181591 | 35243219 | 1928696 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1746854 | 181842 | 156 | 55116 | 4541 | 37164 | 0 | 0 | 656 | 0 | 12577 | NULL | NULL | 82026 | 8667 | 73359 | NULL | 0 | 73359 |
| 750456 | 19657359 | 154174 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 5636 | 148538 | 0 | 453 | 0 | 1249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 146836 | 22166 | 124670 | NULL | 125128 | -458 |
| 856487 | 21091230 | 107000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 6403 | 100597 | 1380 | 1380 | 0 | 735 | 0 | 0 | 209 | 0 | 0 | NULL | NULL | 97311 | 19750 | 77561 | NULL | 68000 | 9561 |
| 990898 | 22588281 | 91007 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7658 | 83349 | 8130 | 250 | 0 | 673 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 74296 | 13000 | 61296 | NULL | 54000 | 7296 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1180011 | 28960221 | 15388 | 0 | 19190 | 510 | 35088 | 0 | 352 | 0 | 352 | 35440 | NULL | 8012 | 0 | 0 | 27428 | 35440 |
| 1317115 | 30657431 | 4061 | 0 | 17558 | 0 | 21619 | 0 | 862 | 0 | 862 | 22481 | NULL | 2785 | 0 | 0 | 19696 | 22481 |
| 1448082 | 32135189 | 9713 | 0 | 32283 | 0 | 41996 | 0 | 1117 | 0 | 1117 | 43113 | NULL | 10157 | 0 | 0 | 32956 | 43113 |
| 1828598 | 33236839 | 1086 | 0 | 107737 | 0 | 108823 | 0 | 270937 | 0 | 270937 | 379760 | NULL | 361339 | 0 | 0 | 18421 | 379760 |
| 1966152 | 34145562 | 2040 | 0 | 46749 | 0 | 48789 | 0 | 298971 | 0 | 298971 | 347760 | NULL | 303701 | 1227 | 0 | 42832 | 347760 |
| 2181591 | 35243219 | 24027 | 0 | 1281 | 1079 | 26387 | 0 | 281397 | 0 | 281397 | 307784 | NULL | 15079 | 191514 | 0 | 101191 | 307784 |
| 750456 | 19657359 | 12412 | 0 | 4000 | 0 | 16412 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16412 | NULL | 14070 | 0 | 0 | 2342 | 16412 |
| 856487 | 21091230 | 11001 | 0 | 15088 | 0 | 26089 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26089 | NULL | 14186 | 0 | 0 | 11903 | 26089 |
| 990898 | 22588281 | 10581 | 0 | 94 | 0 | 10675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10675 | NULL | 477 | 0 | 0 | 10198 | 10675 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403046761 | SIA PHARMEKO | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 038220 | Madona | 284.02 | 1.62 | 4.36 | 2 |
| 45403046761 | SIA PHARMEKO | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 038220 | Madona | 75.08 | 2.21 | 6.66 | 2 |
| 45403046761 | SIA PHARMEKO | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4619 | 038220 | Madona | 118.25 | 17.56 | 36.48 | 20 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403046761 | SIA PHARMEKO | ir | 05.01.2017 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 45403046761 | SIA PHARMEKO | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Saules iela 65A, Madona, Madonas nov., LV-4801.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 928 696 EUR, un peļņa bija 73 359 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA MONESI HOLDING".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,75 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,68.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,72, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 284 020 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 620 EUR un VSAOI 4 360 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Nespecializētā vairumtirdzniecībā iesaistītu aģentu darbība · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026