Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "TUNEITUP"

SIA "TUNEITUP" (reģ. Nr. 45403051635) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-08-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 35 243 EUR, peļņa 9 656 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 11,66 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope

Reģistrācijas Nr.45403051635
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2018-08-29
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV84ZZZ45403051635
Juridiskā adrese Parka iela 6, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5202

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 35 243 EUR 9 656 EUR 14 045 EUR 1
2024 26 522 EUR 573 EUR 16 016 EUR 1
2023 47 929 EUR -2 802 EUR 21 866 EUR 3
2022 49 767 EUR 323 EUR 23 626 EUR 3
2021 17 460 EUR -2 541 EUR 2 863 EUR 2
2020 0 EUR -583 EUR 2 029 EUR 1
2019 0 EUR -531 EUR 2 613 EUR 1
2018 0 EUR -56 EUR 444 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 1.35 0.34 1.43 3
2026. gada 2. ceturksnis 1.78 0.35 1.45 3
2026. gada 1. ceturksnis 0.73 0.43 0.69 3
2025. gada 4. ceturksnis 1.08 0.46 0.69 1
2024 8.69 1.69 3.40 1
2023 14.04 3.45 6.52 3
2022 14.36 3.04 5.91 2

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis 466.09 ~ 417.15
2026. gada 2. ceturksnis 472.61 ~ 422.98
2026. gada 1. ceturksnis 224.89 ~ 201.28
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 531.27 ~ 475.49
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 35 243 EUR 26 522 EUR 47 929 EUR 49 767 EUR 17 460 EUR
Personāla izmaksas 7 476 EUR 10 650 EUR 27 042 EUR 24 858 EUR 12 363 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 9 656 EUR 573 EUR -2 802 EUR 323 EUR -2 541 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 9 656 EUR 573 EUR -2 802 EUR 323 EUR -2 541 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 14 045 EUR 16 016 EUR 21 866 EUR 23 626 EUR 2 863 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 5 468 EUR 3 071 EUR 4 919 EUR 2 211 EUR 1 630 EUR
Pašu kapitāls 7 238 EUR -2 418 EUR -2 991 EUR -2 889 EUR -512 EUR
Īstermiņa saistības 469 EUR 8 088 EUR 9 758 EUR 8 304 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 6 236 EUR 9 812 EUR 13 388 EUR 16 368 EUR 2 479 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums Darbinieku skaits: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Valsts atbalsts (de minimis)217 763 €

Lielākie piešķīrumi — kopā 17 763 €

  • 17 572 € 2025-11-27
    Nodarbinātības valsts aģentūra: Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.)
  • 190,99 € 2024-12-10
    AS "Attīstības finanšu institūcija Altum": Altum aizdevumu portfelī iekļauto darījumu procentu likmes subsīdijas

Pa atbalsta veidiem

  • Tiešais maksājums (grants) 17 572 €
  • Galvojums/garantija 190,99 €

De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-12-10 – 2025-11-27 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
11,66 0,38 0,50 0,27 —
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
11,66 0,38 0,50 0,27 —
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
27,40 % 2,16 % -5,85 % 0,65 % -14,55 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
68,75 % 3,58 % -12,81 % 1,37 % -88,75 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
133,41 % -23,70 % 93,68 % -11,18 % 496,29 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,93 -7,40 -7,74 -8,54 -4,84
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
7,46 1,32 -0,53 3,74 —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
2,51 1,66 2,19 2,11 6,10
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
82,13 % 29,70 % -8,02 % 2,88 % -88,75 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
6,12 1,70 1,72 1,82 3,50

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "TUNEITUP" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9531)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2897 uzņēmumi 1376. vieta pēc apgrozījuma 403. vieta pēc peļņas Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "ZK 9"13 245 61870 7790,5 %14790 1062 628 (2026 Q3)
2SIA "Andre Motors"12 575 437472 3443,8 %21598 8302 826 (2026 Q3)
3SIA "Favorit West"9 057 06117 2780,2 %17532 7681 980 (2026 Q3)
4SIA "Avēnija VP"8 535 43244 6050,5 %18474 1911 048 (2026 Q3)
5SIA "AK12"5 844 818-47 388-0,8 %6787 2362 236 (2026 Q3)
6SIA "AUTOFAVORĪTS"5 591 387-161 436-2,9 %6586 0211 542 (2026 Q3)
7SIA "SD AUTOCENTRS"5 559 209177 7293,2 %24231 6341 424 (2026 Q3)
8SIA "TEHAUTO"5 212 68684 5561,6 %22236 9401 562 (2026 Q3)
9SIA "STUTTGART workshop"5 069 545135 8012,7 %23220 4151 951 (2026 Q3)
10"SG AUTOCENTRS" SIA4 937 742106 9702,2 %31 645 9141 382 (2026 Q3)
1376SIA "TUNEITUP" (šis uzņēmums)35 2439 65627,4 %311 748466 (2026 Q3)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "TUNEITUP"
9531 Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
45403051635 LV84ZZZ45403051635 SIA "TUNEITUP" SIA TUNEITUP NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2018-08-29 NULL Jēkabpils nov., Jēkabpils, Parka iela 6 5202 102239831 100016421 100003776 0110000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
7972344 45403051635 2018-08-24 2018-08-27 09:44:02

Piešķirtais de minimis atbalsts

[deminimis]

person_reg_nr assign_date assigned_amount assigner_title program_title instrument_title regul_title project_title
45403051635 2025-11-27 17571.85 Nodarbinātības valsts aģentūra Pasākumi iekļaujošai nodarbinātībai (SAM 4.3.3.) 01 Tiešais maksājums (grants) 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) fb87853e
45403051635 2024-12-10 190.99 AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" Altum aizdevumu portfelī iekļauto darījumu procentu likmes subsīdijas 03 Galvojums/garantija 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) d55bded4

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92905883 45403051635 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3200 EUR 2023-06-13 2023-06-13 10:50:51

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
961541 21549091 45403051635 DokGPv1 UGP 2018 2018-08-29 2018-12-31 1 ONES EUR 2020-11-14 08:26:57.577
1213447 29212736 45403051635 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-04-30 15:18:49.983
1419451 31398622 45403051635 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-08-06 06:20:48.22
2290062 35446141 45403051635 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-28 23:01:50.918
1086967 23272191 45403051635 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-21 10:04:17.861
1751863 32527863 45403051635 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-06-03 17:06:04.909
1916571 33540145 45403051635 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-06-03 03:27:18.863
2062158 34520934 45403051635 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-07 17:09:14.717

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1086967 23272191 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 531 0 0 0 0 0 NULL NULL -531 0 -531 NULL 0 -531
1213447 29212736 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 583 0 0 0 0 0 NULL NULL -583 0 -583 NULL 0 -583
1419451 31398622 17460 0 0 0 6893 12363 0 NULL NULL NULL NULL NULL 745 0 0 0 0 0 NULL NULL -2541 0 -2541 NULL 0 -2541
1751863 32527863 49767 0 0 134 24244 24858 0 NULL NULL NULL NULL NULL 508 0 0 150 0 118 NULL NULL 323 0 323 NULL 0 323
1916571 33540145 47929 0 0 105 19055 27042 0 NULL NULL NULL NULL NULL 2908 0 0 0 0 1831 NULL NULL -2802 0 -2802 NULL 0 -2802
2062158 34520934 26522 0 0 0 12835 10650 0 NULL NULL NULL NULL NULL 682 0 0 0 0 1782 NULL NULL 573 0 573 NULL 0 573
2290062 35446141 35243 0 0 23 14145 7476 0 NULL NULL NULL NULL NULL 2495 0 0 0 0 1494 NULL NULL 9656 0 9656 NULL 0 9656
961541 21549091 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 56 0 0 0 0 0 NULL NULL -56 0 -56 NULL 0 -56

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1086967 23272191 352 0 0 0 352 0 2261 0 2261 2613 NULL 0 0 0 2613 2613
1213447 29212736 322 0 0 0 322 0 1707 0 1707 2029 NULL 0 0 0 2029 2029
1419451 31398622 1630 0 0 0 1630 0 1153 80 1233 2863 NULL 0 2479 896 -512 2863
1751863 32527863 34 0 2177 0 2211 0 20939 476 21415 23626 NULL 8304 16368 1843 -2889 23626
1916571 33540145 4919 0 0 0 4919 0 16247 700 16947 21866 NULL 9758 13388 1711 -2991 21866
2062158 34520934 783 0 2288 0 3071 0 12234 711 12945 16016 NULL 8088 9812 534 -2418 16016
2290062 35446141 2592 0 2876 0 5468 0 8056 521 8577 14045 NULL 469 6236 102 7238 14045
961541 21549091 444 0 0 0 444 0 0 0 0 444 NULL 0 0 0 444 444

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
45403051635 SIA "TUNEITUP" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9531 031010 Jēkabpils 8.69 1.69 3.40 1
45403051635 SIA "TUNEITUP" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4520 031010 Jēkabpils 14.04 3.45 6.52 3
45403051635 SIA "TUNEITUP" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4520 031010 Jēkabpils 14.36 3.04 5.91 2

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
45403051635 SIA "TUNEITUP" ir 10.05.2021 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
45403051635 SIA "TUNEITUP" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "TUNEITUP" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Parka iela 6, Jēkabpils, Jēkabpils nov., LV-5202.

Kāds bija SIA "TUNEITUP" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 35 243 EUR, un peļņa bija 9 656 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "TUNEITUP" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "TUNEITUP" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 11,66 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 11,66.

Kāds ir SIA "TUNEITUP" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,12, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "TUNEITUP" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "TUNEITUP"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 8 690 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 690 EUR un VSAOI 3 400 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "TUNEITUP" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "TUNEITUP" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope — Jēkabpils novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Jēkabpils novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 1 376. no 2 897

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026