Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Scillarium Studio"

SIA "Scillarium Studio" (reģ. Nr. 45403052880) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-02-06. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 129 677 EUR, peļņa 33 350 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 9,05 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Datorprogrammēšana

Reģistrācijas Nr.45403052880
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2019-02-06
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV31ZZZ45403052880
Juridiskā adrese Krišjāņa Barona iela 122 k-2 - 40, Rīga, LV-1012

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-25

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 129 677 EUR 33 350 EUR 39 390 EUR 1
2024 122 629 EUR 27 421 EUR 32 894 EUR 1
2023 165 149 EUR 38 467 EUR 43 939 EUR 1
2022 85 212 EUR 52 999 EUR 56 863 EUR 1
2021 54 839 EUR 15 439 EUR 18 500 EUR 1
2020 30 383 EUR 10 795 EUR 13 881 EUR 1
2019 19 294 EUR 16 286 EUR 19 716 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 5.98 0.38 1.77 1
2026. gada 2. ceturksnis 7.22 0.49 1.84 1
2026. gada 1. ceturksnis 8.49 0.77 2.05 1
2025. gada 4. ceturksnis 8.00 0.79 2.05 1
2024 30.59 4.02 7.71 1
2023 38.82 3.21 5.78 1
2022 10.81 1.15 1.85 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 129 677 EUR 122 629 EUR 165 149 EUR 85 212 EUR 54 839 EUR
Bruto peļņa 94 694 EUR 89 064 EUR 138 980 EUR 76 114 EUR 52 461 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 86 008 EUR 86 154 EUR 137 198 EUR 74 374 EUR 51 439 EUR
UIN nodoklis 13 040 EUR 19 440 EUR 30 350 EUR 7 375 EUR 9 400 EUR
Tīrā peļņa 33 350 EUR 27 421 EUR 38 467 EUR 52 999 EUR 15 439 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 39 390 EUR 32 894 EUR 43 939 EUR 56 863 EUR 18 500 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 29 314 EUR 23 657 EUR 36 256 EUR 52 651 EUR 16 786 EUR
Pašu kapitāls 36 150 EUR 30 221 EUR 41 267 EUR 55 819 EUR 18 320 EUR
Īstermiņa saistības 3 240 EUR 2 673 EUR 2 672 EUR 1 044 EUR 180 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
9,05 8,85 13,57 50,43 93,26
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
9,05 8,85 13,57 50,43 93,26
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
25,72 % 22,36 % 23,29 % 62,20 % 28,15 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
84,67 % 83,36 % 87,55 % 93,20 % 83,45 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
92,25 % 90,73 % 93,21 % 94,95 % 84,27 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,09 0,09 0,06 0,02 0,01
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,29 3,73 3,76 1,50 2,96
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
237,92 % 285,08 % 332,46 % 133,24 % 280,78 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
16,01 17,84 21,28 29,50 55,83

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Scillarium Studio" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6210)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 2867 uzņēmumi 707. vieta pēc apgrozījuma 594. vieta pēc peļņas Datorprogrammēšana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1AS "Printful Latvia"85 252 4521 417 6751,7 %553154 1642 700 (2026 Q3)
2Tieto Banktech Latvia SIA38 829 5591 427 0113,7 %373104 1013 795 (2026 Q3)
3SIA "DPA"34 886 373-2 133 121-6,1 %46758 3995 800 (2026 Q3)
4SIA "Printify Development"28 196 602-2 979 235-10,6 %255110 5754 034 (2026 Q3)
5SIA "Estoty"27 320 9597 808 51328,6 %37738 4042 835 (2026 Q3)
6SIA "Atea Global Services"27 036 77189 1410,3 %54050 0682 677 (2026 Q3)
7SIA "DYNATECH"25 592 5701 747 2156,8 %27094 7872 947 (2026 Q3)
8SIA Dativa23 740 6504 458 09918,8 %24198 5093 174 (2026 Q3)
9SIA "xpate Links"23 302 87319 624 24384,2 %35665 7963 799 (2026 Q3)
10RealTime SIA21 939 3231 047 7784,8 %117187 5166 322 (2026 Q3)
707SIA Scillarium Studio (šis uzņēmums)129 67733 35025,7 %1129 677***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-25). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Scillarium Studio"
6210 Datorprogrammēšana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
45403052880 LV31ZZZ45403052880 SIA Scillarium Studio SIA Scillarium Studio NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2019-02-06 NULL Rīga, Krišjāņa Barona iela 122 k-2 - 40 1012 111405338 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
8479833 45403052880 2019-02-01 2019-02-06 15:12:07

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92726393 45403052880 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2019-12-11 2019-12-11 14:11:38

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1173170 28886323 45403052880 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 1 ONES EUR 2021-03-02 17:21:42.115
1437333 32008613 45403052880 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-01-12 17:03:11.411
1785128 33021478 45403052880 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-01-19 21:00:43.033
1950150 34005766 45403052880 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-01-12 19:00:13.634
985733 22503705 45403052880 DokGPv1 UGP 2019 2019-02-06 2019-12-31 1 ONES EUR 2020-11-15 16:02:26.395
1298741 30357787 45403052880 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-01-09 22:00:50.115
2098879 35027300 45403052880 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-01-20 19:01:15.337

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1173170 28886323 30383 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 6661 23722 0 708 31 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 23045 5650 17395 NULL 6600 10795
1298741 30357787 54839 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2378 52461 0 1160 138 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 51439 9400 42039 NULL 26600 15439
1437333 32008613 85212 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 9098 76114 0 1761 21 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 74374 7375 66999 NULL 14000 52999
1785128 33021478 165149 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 26169 138980 0 2073 291 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 137198 30350 106848 NULL 68381 38467
1950150 34005766 122629 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 33565 89064 0 3385 475 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 86154 19440 66714 NULL 39293 27421
2098879 35027300 129677 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 34983 94694 0 3891 0 4800 0 0 5 0 0 NULL NULL 86008 13040 72968 NULL 39618 33350
985733 22503705 19294 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2488 16806 0 520 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 16286 0 16286 NULL 0 16286

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1173170 28886323 12754 0 9 0 12763 0 1118 0 1118 13881 NULL 0 0 0 13881 13881
1298741 30357787 16786 0 0 0 16786 0 1714 0 1714 18500 NULL 180 0 0 18320 18500
1437333 32008613 52035 0 616 0 52651 0 4212 0 4212 56863 NULL 1044 0 0 55819 56863
1785128 33021478 28671 0 7585 0 36256 0 7683 0 7683 43939 NULL 2672 0 0 41267 43939
1950150 34005766 22798 0 859 0 23657 0 9237 0 9237 32894 NULL 2673 0 0 30221 32894
2098879 35027300 26897 0 2417 0 29314 0 10076 0 10076 39390 NULL 3240 0 0 36150 39390
985733 22503705 17845 0 17 0 17862 0 1854 0 1854 19716 NULL 630 0 0 19086 19716

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
45403052880 SIA Scillarium Studio 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6210 010091 Centra rajons 30.59 4.02 7.71 1
45403052880 SIA Scillarium Studio 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6201 010091 Centra rajons 38.82 3.21 5.78 1
45403052880 SIA Scillarium Studio 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6201 010091 Centra rajons 10.81 1.15 1.85 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
45403052880 SIA Scillarium Studio ir 13.03.2019 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
45403052880 SIA Scillarium Studio A Laba saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Scillarium Studio" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Krišjāņa Barona iela 122 k-2 - 40, Rīga, LV-1012.

Kāds bija SIA "Scillarium Studio" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 129 677 EUR, un peļņa bija 33 350 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Scillarium Studio" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Scillarium Studio" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 9,05 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 9,05.

Kāds ir SIA "Scillarium Studio" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 16,01, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Scillarium Studio" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Scillarium Studio"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 30 590 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 020 EUR un VSAOI 7 710 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Scillarium Studio" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Scillarium Studio" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datorprogrammēšana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Datorprogrammēšana — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Datorprogrammēšana · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 707. no 2 867

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 25-10-2026