SIA "Centra VRS" (reģ. Nr. 45403053034) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2019-02-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 648 550 EUR, peļņa 3 106 EUR, darbinieku skaits: 10. Kopējais likviditātes koeficients: 1,28 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 45403053034 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2019-02-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV44ZZZ45403053034 |
| Juridiskā adrese | Sporta iela 15, Rīga, LV-1013 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 648 550 EUR | 3 106 EUR | 56 885 EUR | 10 |
| 2024 | 653 965 EUR | 303 EUR | 70 544 EUR | 12 |
| 2023 | 490 306 EUR | 36 766 EUR | 65 343 EUR | 10 |
| 2022 | 468 614 EUR | 21 899 EUR | 44 177 EUR | 9 |
| 2021 | 362 243 EUR | -37 518 EUR | 45 130 EUR | 11 |
| 2020 | 386 057 EUR | -8 630 EUR | 37 311 EUR | 10 |
| 2019 | 333 588 EUR | 7 834 EUR | 25 411 EUR | 7 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 21.98 | 2.86 | 9.49 | 7 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 20.94 | 2.64 | 9.7 | 8 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 19.06 | 2.78 | 9.88 | 9 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 24.77 | 2.96 | 9.94 | 9 |
| 2024 | 108.58 | 20.92 | 46.39 | 12 |
| 2023 | 83.60 | 14.74 | 31.43 | 10 |
| 2022 | 71.24 | 12.36 | 26.84 | 9 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 325.62 | ~ 1 024.14 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 185.59 | ~ 930.77 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 073.41 | ~ 855.97 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 079.93 | ~ 850.12 |
| 2024 | 945.01 | ~ 742.39 |
| 2023 | 768.31 | ~ 629.47 |
| 2022 | 729.01 | ~ 569.07 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (46.39 * 1000) / 0.3409 ) / 12 / 12 = 945.01 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 945.01 * 0.105 = 99.23 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 328.84 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (945.01 - 99.23 - 328.84) * 0.2 ≈ 103.39 EUR
4. Neto alga: 945.01 - 99.23 - 103.39 = ~ 742.39 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 648 550 EUR | 653 965 EUR | 490 306 EUR | 468 614 EUR | 362 243 EUR |
| Bruto peļņa | 255 130 EUR | 267 520 EUR | 236 513 EUR | 199 382 EUR | 142 749 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3 132 EUR | 381 EUR | 36 817 EUR | 21 911 EUR | -37 518 EUR |
| UIN nodoklis | 26 EUR | 78 EUR | 51 EUR | 12 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 106 EUR | 303 EUR | 36 766 EUR | 21 899 EUR | -37 518 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 56 885 EUR | 70 544 EUR | 65 343 EUR | 44 177 EUR | 45 130 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 38 729 EUR | 47 996 EUR | 42 484 EUR | 34 551 EUR | 35 093 EUR |
| Pašu kapitāls | 26 561 EUR | 23 455 EUR | 23 151 EUR | -13 615 EUR | -35 514 EUR |
| Īstermiņa saistības | 30 324 EUR | 47 089 EUR | 42 192 EUR | 57 792 EUR | 80 644 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,28 | 1,02 | 1,01 | 0,60 | 0,44 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,27 | 0,82 | 1,00 | 0,57 | 0,26 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,48 % | 0,05 % | 7,50 % | 4,67 % | -10,36 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
5,46 % | 0,43 % | 56,27 % | 49,57 % | -83,13 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
11,69 % | 1,29 % | 158,81 % | -160,84 % | 105,64 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
1,14 | 2,01 | 1,82 | -4,24 | -2,27 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
9,22 | 1,48 | 132,02 | 12,47 | -18,29 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
11,40 | 9,27 | 7,50 | 10,61 | 8,03 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
13,23 % | 5,04 % | 160,24 % | -174,96 % | 100,17 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
12,44 | 9,80 | 9,79 | 11,52 | 3,99 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Centra VRS" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 129 | "Centra VRS" SIA (šis uzņēmums) | 648 550 | 3 106 | 0,5 % | 7 | 92 650 | 1 326 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403053034 | LV44ZZZ45403053034 | "Centra VRS" SIA | NULL | Centra VRS | SIA | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2019-02-12 | NULL | Rīga, Sporta iela 15 | 1013 | 101996326 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 8498342 | 45403053034 | 2019-01-16 | 2019-02-12 16:35:03 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92751033 | 45403053034 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-06-10 | 2020-06-10 16:56:19 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1244333 | 29528154 | 45403053034 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2021-07-12 20:01:56.398 |
| 1738463 | 32492232 | 45403053034 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 9 | ONES | EUR | 2023-05-31 03:39:18.834 |
| 2037094 | 34447185 | 45403053034 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 12 | ONES | EUR | 2025-05-28 03:04:14.336 |
| 2288163 | 35444232 | 45403053034 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2026-05-28 20:01:10.661 |
| 1073392 | 23228788 | 45403053034 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-02-12 | 2019-12-31 | 7 | ONES | EUR | 2020-11-20 15:06:37.759 |
| 1385886 | 31285804 | 45403053034 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 11 | ONES | EUR | 2022-07-22 19:03:32.364 |
| 1895172 | 33489373 | 45403053034 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 10 | ONES | EUR | 2024-05-28 23:05:04.139 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1073392 | 23228788 | 333588 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 225982 | 107606 | 50949 | 48770 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 | NULL | NULL | 7834 | 0 | 7834 | NULL | 0 | 7834 |
| 1244333 | 29528154 | 386057 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 216807 | 169250 | 95189 | 82625 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1189 | 0 | 1255 | NULL | NULL | -8630 | 0 | -8630 | NULL | 0 | -8630 |
| 1385886 | 31285804 | 362243 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 219494 | 142749 | 111544 | 66944 | 0 | 0 | 0 | 0 | 166 | 0 | 1945 | NULL | NULL | -37518 | 0 | -37518 | NULL | 0 | -37518 |
| 1738463 | 32492232 | 468614 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 269232 | 199382 | 93978 | 81584 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1910 | NULL | NULL | 21911 | 12 | 21899 | NULL | 0 | 21899 |
| 1895172 | 33489373 | 490306 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 253793 | 236513 | 124359 | 75816 | 0 | 0 | 0 | 0 | 760 | 0 | 281 | NULL | NULL | 36817 | 51 | 36766 | NULL | 0 | 36766 |
| 2037094 | 34447185 | 653965 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 386445 | 267520 | 183439 | 83818 | 0 | 0 | 0 | 0 | 919 | 0 | 801 | NULL | NULL | 381 | 78 | 303 | NULL | 0 | 303 |
| 2288163 | 35444232 | 648550 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 393420 | 255130 | 165637 | 86084 | 0 | 0 | 0 | 0 | 104 | 0 | 381 | NULL | NULL | 3132 | 26 | 3106 | NULL | 0 | 3106 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1073392 | 23228788 | 10984 | 0 | 12288 | 782 | 24054 | 0 | 1357 | 0 | 1357 | 25411 | NULL | 17576 | 0 | 0 | 7835 | 25411 |
| 1244333 | 29528154 | 4815 | 0 | 16973 | 4555 | 26343 | 0 | 10968 | 0 | 10968 | 37311 | NULL | 35307 | 0 | 0 | 2004 | 37311 |
| 1385886 | 31285804 | 10374 | 0 | 10830 | 13889 | 35093 | 0 | 10037 | 0 | 10037 | 45130 | NULL | 80644 | 0 | 0 | -35514 | 45130 |
| 1738463 | 32492232 | 7929 | 0 | 24914 | 1708 | 34551 | 0 | 9626 | 0 | 9626 | 44177 | NULL | 57792 | 0 | 0 | -13615 | 44177 |
| 1895172 | 33489373 | 19875 | 0 | 22463 | 146 | 42484 | 0 | 22859 | 0 | 22859 | 65343 | NULL | 42192 | 0 | 0 | 23151 | 65343 |
| 2037094 | 34447185 | 11323 | 0 | 27219 | 9454 | 47996 | 0 | 22548 | 0 | 22548 | 70544 | NULL | 47089 | 0 | 0 | 23455 | 70544 |
| 2288163 | 35444232 | 23490 | 0 | 14893 | 346 | 38729 | 0 | 18156 | 0 | 18156 | 56885 | NULL | 30324 | 0 | 0 | 26561 | 56885 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403053034 | "Centra VRS" SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 108.58 | 20.92 | 46.39 | 12 |
| 45403053034 | "Centra VRS" SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 83.60 | 14.74 | 31.43 | 10 |
| 45403053034 | "Centra VRS" SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 71.24 | 12.36 | 26.84 | 9 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403053034 | "Centra VRS" SIA | ir | 05.03.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 45403053034 | "Centra VRS" SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Sporta iela 15, Rīga, LV-1013.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 648 550 EUR, un peļņa bija 3 106 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 10 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,28 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,27.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 12,44, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 945.01 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 742.39 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 108 580 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 20 920 EUR un VSAOI 46 390 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026