SIA "FIX&BUILD" (reģ. Nr. 45403057619) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-06-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 278 789 EUR, peļņa 31 665 EUR, darbinieku skaits: 6. Kopējais likviditātes koeficients: 7,26 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību
| Reģistrācijas Nr. | 45403057619 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-06-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV21ZZZ45403057619 |
| Juridiskā adrese | Celtnieku iela 7 - 14, Cesvaine, Madonas nov., LV-4871 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-16
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 278 789 EUR | 31 665 EUR | 153 571 EUR | 6 |
| 2024 | 230 648 EUR | 39 105 EUR | 147 140 EUR | 3 |
| 2023 | 110 512 EUR | 21 106 EUR | 74 337 EUR | 1 |
| 2022 | 58 235 EUR | 8 032 EUR | 27 138 EUR | 2 |
| 2021 | 27 588 EUR | 10 532 EUR | 18 959 EUR | 1 |
| 2020 | 4 235 EUR | 2 784 EUR | 2 884 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 19.87 | 2.96 | 6.09 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 9.9 | 2.22 | 4.1 | 6 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 15.74 | 2.92 | 5.87 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 24.64 | 4.24 | 8.16 | 6 |
| 2024 | 50.79 | 11.42 | 20.95 | 3 |
| 2023 | 20.62 | 3.41 | 7.96 | 2 |
| 2022 | 17.39 | 3.45 | 6.33 | 2 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 190.97 | ~ 934.36 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 668.17 | ~ 585.77 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 147.94 | ~ 905.67 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 329.81 | ~ 1 016.74 |
| 2024 | 1 707.08 | ~ 1 229.42 |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (20.95 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 1 707.08 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 707.08 * 0.105 = 179.24 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 35.73 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 707.08 - 179.24 - 35.73) * 0.2 ≈ 298.42 EUR
4. Neto alga: 1 707.08 - 179.24 - 298.42 = ~ 1 229.42 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 278 789 EUR | 230 648 EUR | 110 512 EUR | 58 235 EUR | 27 588 EUR |
| Bruto peļņa | 56 537 EUR | 65 447 EUR | 35 392 EUR | 14 850 EUR | 14 235 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 33 791 EUR | 39 112 EUR | 21 106 EUR | 8 032 EUR | 10 532 EUR |
| UIN nodoklis | 2 126 EUR | 7 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 31 665 EUR | 39 105 EUR | 21 106 EUR | 8 032 EUR | 10 532 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 153 571 EUR | 147 140 EUR | 74 337 EUR | 27 138 EUR | 18 959 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 78 709 EUR | 66 037 EUR | 35 111 EUR | 20 124 EUR | 12 411 EUR |
| Pašu kapitāls | 107 514 EUR | 84 361 EUR | 45 256 EUR | 24 149 EUR | 16 116 EUR |
| Īstermiņa saistības | 10 839 EUR | 23 576 EUR | 29 081 EUR | 2 989 EUR | 2 843 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 35 218 EUR | 39 203 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,26 | 2,80 | 1,21 | 6,73 | 4,37 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,26 | 2,80 | 1,21 | 6,73 | 4,37 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
11,36 % | 16,95 % | 19,10 % | 13,79 % | 38,18 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
20,62 % | 26,58 % | 28,39 % | 29,60 % | 55,55 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
29,45 % | 46,35 % | 46,64 % | 33,26 % | 65,35 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,43 | 0,74 | 0,64 | 0,12 | 0,18 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
17,29 | 20,50 | 35,83 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,82 | 1,57 | 1,49 | 2,15 | 1,46 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
25,13 % | 33,28 % | 47,98 % | 33,26 % | 65,35 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
4,43 | 3,69 | 3,62 | 7,66 | 6,64 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "FIX&BUILD" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Rīgas namu pārvaldnieks" | 82 937 109 | 3 103 255 | 3,7 % | 1 763 | 47 043 | 1 615 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Ogres Namsaimnieks" | 13 660 729 | 441 185 | 3,2 % | 152 | 89 873 | 1 231 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Tiesu namu aģentūra" | 10 244 199 | 11 699 | 0,1 % | 93 | 110 153 | 2 955 (2026 Q3) |
| 4 | AS "Civinity Mājas" | 7 376 180 | 30 821 | 0,4 % | 131 | 56 307 | 1 282 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "SILTIE NAMI" | 6 968 041 | 40 631 | 0,6 % | 30 | 232 268 | 1 211 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ķekavas nami" | 6 905 406 | 54 774 | 0,8 % | 123 | 56 142 | 1 220 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" | 5 881 964 | 147 584 | 2,5 % | 83 | 70 867 | 1 657 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Linstow Baltic" | 5 696 230 | 401 356 | 7,0 % | 40 | 142 406 | 5 473 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Mārupes komunālie pakalpojumi" | 5 494 705 | -142 210 | -2,6 % | 48 | 114 473 | 2 479 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Civinity Mājas Jūrmala" | 5 341 635 | 703 581 | 13,2 % | 93 | 57 437 | 1 363 (2026 Q3) |
| 212 | SIA "FIX&BUILD" (šis uzņēmums) | 278 789 | 31 665 | 11,4 % | 5 | 55 758 | 1 191 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403057619 | LV21ZZZ45403057619 | SIA "FIX&BUILD" | SIA | FIX&BUILD | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-06-12 | NULL | Madonas nov., Cesvaine, Celtnieku iela 7 - 14 | 4871 | 110256376 | 100016671 | 100003446 | 0700807 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9785935 | 45403057619 | 2020-06-01 | 2020-06-12 10:28:33 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92815051 | 45403057619 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-08-02 | 2021-08-02 10:11:59 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1752819 | 32529781 | 45403057619 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2023-06-03 20:07:57.106 |
| 1252784 | 29585273 | 45403057619 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-06-12 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-07-25 20:03:36.822 |
| 1317473 | 30662386 | 45403057619 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-03-16 19:03:51.895 |
| 1847759 | 33308635 | 45403057619 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-11 20:04:14.881 |
| 1973963 | 34202876 | 45403057619 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-03-26 21:01:24.566 |
| 2176161 | 35232830 | 45403057619 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 6 | ONES | EUR | 2026-03-31 22:02:09.232 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1252784 | 29585273 | 4235 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1335 | 2900 | 0 | 116 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2784 | 0 | 2784 | NULL | 0 | 2784 |
| 1317473 | 30662386 | 27588 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13353 | 14235 | 1730 | 1970 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10532 | 0 | 10532 | NULL | 0 | 10532 |
| 1752819 | 32529781 | 58235 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 43385 | 14850 | 4405 | 2423 | 0 | 3 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8032 | 0 | 8032 | NULL | 0 | 8032 |
| 1847759 | 33308635 | 110512 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 75120 | 35392 | 10011 | 3613 | 0 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 606 | NULL | NULL | 21106 | 0 | 21106 | NULL | 0 | 21106 |
| 1973963 | 34202876 | 230648 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 165201 | 65447 | 17039 | 5648 | 0 | 1642 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2006 | NULL | NULL | 39112 | 7 | 39105 | NULL | 0 | 39105 |
| 2176161 | 35232830 | 278789 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 222252 | 56537 | 12587 | 7657 | 0 | 428 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2074 | NULL | NULL | 33791 | 2126 | 31665 | NULL | 0 | 31665 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1252784 | 29585273 | 1496 | 0 | 781 | 0 | 2277 | 0 | 607 | 0 | 607 | 2884 | NULL | 0 | 0 | 0 | 2884 | 2884 |
| 1317473 | 30662386 | 12239 | 0 | 172 | 0 | 12411 | 0 | 6548 | 0 | 6548 | 18959 | NULL | 2843 | 0 | 0 | 16116 | 18959 |
| 1752819 | 32529781 | 18286 | 0 | 1838 | 0 | 20124 | 0 | 7014 | 0 | 7014 | 27138 | NULL | 2989 | 0 | 0 | 24149 | 27138 |
| 1847759 | 33308635 | 33890 | 0 | 1221 | 0 | 35111 | 0 | 39226 | 0 | 39226 | 74337 | NULL | 29081 | 0 | 0 | 45256 | 74337 |
| 1973963 | 34202876 | 50107 | 0 | 15930 | 0 | 66037 | 0 | 81103 | 0 | 81103 | 147140 | NULL | 23576 | 39203 | 0 | 84361 | 147140 |
| 2176161 | 35232830 | 64672 | 0 | 14037 | 0 | 78709 | 0 | 74862 | 0 | 74862 | 153571 | NULL | 10839 | 35218 | 0 | 107514 | 153571 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403057619 | SIA "FIX&BUILD" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 038200 | Cesvaine | 50.79 | 11.42 | 20.95 | 3 |
| 45403057619 | SIA "FIX&BUILD" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 038200 | Cesvaine | 20.62 | 3.41 | 7.96 | 2 |
| 45403057619 | SIA "FIX&BUILD" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 038200 | Cesvaine | 17.39 | 3.45 | 6.33 | 2 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403057619 | SIA "FIX&BUILD" | ir | 15.03.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 45403057619 | SIA "FIX&BUILD" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Celtnieku iela 7 - 14, Cesvaine, Madonas nov., LV-4871.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 278 789 EUR, un peļņa bija 31 665 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 6 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 7,26 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,26.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,43, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 707.08 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 229.42 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 790 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 11 420 EUR un VSAOI 20 950 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību · Madonas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 16-10-2026