SIA "VP Sales" (reģ. Nr. 45403057854) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-06-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 005 723 EUR, peļņa 203 584 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 10,09 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Citur neklasificēta izglītība
| Reģistrācijas Nr. | 45403057854 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-06-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV78ZZZ45403057854 |
| Juridiskā adrese | Ilūkstes iela 103 k-2 - 144, Rīga, LV-1082 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 005 723 EUR | 203 584 EUR | 419 595 EUR | 4 |
| 2024 | 700 121 EUR | 263 865 EUR | 310 147 EUR | 5 |
| 2023 | 501 065 EUR | 71 893 EUR | 197 561 EUR | 4 |
| 2022 | 522 376 EUR | 145 108 EUR | 191 600 EUR | 4 |
| 2021 | 332 663 EUR | 46 740 EUR | 85 817 EUR | 2 |
| 2020 | 5 376 EUR | 3 429 EUR | 3 430 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 50.94 | 3.99 | 7.69 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 35.70 | 3.37 | 7.20 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 50.16 | 5.40 | 6.95 | 4 |
| 2024 | 172.81 | 18.84 | 33.54 | 5 |
| 2023 | 112.39 | 12.84 | 21.16 | 4 |
| 2022 | 92.43 | 9.84 | 13.14 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 879.83 | ~ 1 393.67 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 760.05 | ~ 1 313.81 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 698.93 | ~ 1 262.86 |
| 2024 | 1 639.78 | ~ 1 186.40 |
| 2023 | 1 293.15 | ~ 964.88 |
| 2022 | 803.02 | ~ 614.66 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (33.54 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 1 639.78 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 639.78 * 0.105 = 172.18 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 61.62 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 639.78 - 172.18 - 61.62) * 0.2 ≈ 281.20 EUR
4. Neto alga: 1 639.78 - 172.18 - 281.20 = ~ 1 186.40 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 005 723 EUR | 700 121 EUR | 501 065 EUR | 522 376 EUR | 332 663 EUR |
| Bruto peļņa | 211 662 EUR | 212 854 EUR | 111 282 EUR | 167 087 EUR | 52 781 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 228 459 EUR | 292 715 EUR | 92 918 EUR | 156 793 EUR | 46 898 EUR |
| UIN nodoklis | 24 875 EUR | 28 850 EUR | 21 025 EUR | 11 685 EUR | 158 EUR |
| Tīrā peļņa | 203 584 EUR | 263 865 EUR | 71 893 EUR | 145 108 EUR | 46 740 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 419 595 EUR | 310 147 EUR | 197 561 EUR | 191 600 EUR | 85 817 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 315 325 EUR | 254 052 EUR | 191 374 EUR | 183 138 EUR | 79 027 EUR |
| Pašu kapitāls | 388 349 EUR | 284 265 EUR | 135 801 EUR | 147 908 EUR | 49 540 EUR |
| Īstermiņa saistības | 31 246 EUR | 25 882 EUR | 61 760 EUR | 43 692 EUR | 36 277 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 5 dokumenti ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināti — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
10,09 | 9,82 | 3,10 | 4,19 | 2,18 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
10,09 | 9,82 | 3,10 | 4,19 | 2,18 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
20,24 % | 37,69 % | 14,35 % | 27,78 % | 14,05 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
48,52 % | 85,08 % | 36,39 % | 75,73 % | 54,46 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
52,42 % | 92,82 % | 52,94 % | 98,11 % | 94,35 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,08 | 0,09 | 0,45 | 0,30 | 0,73 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,40 | 2,26 | 2,54 | 2,73 | 3,88 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
58,83 % | 102,97 % | 68,42 % | 106,01 % | 94,67 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
10,57 | 11,10 | 5,97 | 7,86 | 6,99 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VP Sales" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "BUTS" | 3 580 885 | -287 002 | -8,0 % | 95 | 37 694 | 1 464 (2026 Q2) |
| 2 | Crosshill Global Solutions SIA | 2 789 076 | 326 838 | 11,7 % | 14 | 199 220 | 2 970 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "BALTIJAS DATORU AKADĒMIJA" | 2 307 707 | 506 480 | 21,9 % | 15 | 153 847 | 6 479 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "Mācību centrs LIEPA" | 1 828 179 | 122 784 | 6,7 % | 38 | 48 110 | 2 056 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "RSU Psihosomatiskās Medicīnas un Psihoterapijas klīnika" | 1 723 946 | 65 256 | 3,8 % | 79 | 21 822 | 1 318 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "LATINSOFT" | 1 694 384 | -199 765 | -11,8 % | 39 | 43 446 | 1 348 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "FIZIOCENTRS" | 1 464 293 | -8 164 | -0,6 % | 37 | 39 575 | 2 273 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "Multimetode" | 1 208 066 | 86 832 | 7,2 % | 35 | 34 516 | 989 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "Digi-Pi Internet Services" | 1 072 507 | 795 497 | 74,2 % | 1 | 1 072 507 | *** |
| 10 | SIA VP Sales (šis uzņēmums) | 1 005 723 | 203 584 | 20,2 % | 4 | 251 431 | 1 880 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403057854 | LV78ZZZ45403057854 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību VP Sales | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | VP Sales | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-06-19 | NULL | Rīga, Ilūkstes iela 103 k-2 - 144 | 1082 | 111520093 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9810007 | 45403057854 | 2020-06-10 | 2020-06-19 17:01:53 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92781940 | 45403057854 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-01-08 | 2021-01-08 14:38:53 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1225908 | 29348667 | 45403057854 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-06-19 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-05-31 13:02:32.854 |
| 1313897 | 30616160 | 45403057854 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-03-08 11:02:03.651 |
| 1473204 | 32321376 | 45403057854 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-04-25 03:37:48.897 |
| 1831872 | 33254560 | 45403057854 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2024-03-28 23:01:14.659 |
| 1981643 | 34250871 | 45403057854 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-04-11 03:00:12.453 |
| 2163442 | 35214082 | 45403057854 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-03-30 17:00:26.457 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1225908 | 29348667 | 5376 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1796 | 3580 | 0 | 151 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3429 | 0 | 3429 | NULL | 0 | 3429 |
| 1313897 | 30616160 | 332663 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 279882 | 52781 | 0 | 4593 | 0 | 1290 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 46898 | 158 | 46740 | NULL | 0 | 46740 |
| 1473204 | 32321376 | 522376 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 355289 | 167087 | 2880 | 6176 | 1206 | 2777 | 0 | 0 | 333 | 0 | 0 | NULL | NULL | 156793 | 11685 | 145108 | NULL | 0 | 145108 |
| 1831872 | 33254560 | 501065 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 389783 | 111282 | 10323 | 10165 | 0 | 1543 | 0 | 0 | 3667 | 0 | 0 | NULL | NULL | 92918 | 21025 | 71893 | NULL | 0 | 71893 |
| 1981643 | 34250871 | 700121 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 487267 | 212854 | 7132 | 9847 | 94285 | 678 | 0 | 3233 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 292715 | 28850 | 263865 | NULL | 0 | 263865 |
| 2163442 | 35214082 | 1005723 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 794061 | 211662 | 11787 | 7997 | 24159 | 423 | 0 | 10000 | 2845 | 0 | 0 | NULL | NULL | 228459 | 24875 | 203584 | NULL | 0 | 203584 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1225908 | 29348667 | 3074 | 0 | 356 | 0 | 3430 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3430 | NULL | 0 | 0 | 0 | 3430 | 3430 |
| 1313897 | 30616160 | 77631 | 0 | 1396 | 0 | 79027 | 0 | 6790 | 0 | 6790 | 85817 | NULL | 36277 | 0 | 0 | 49540 | 85817 |
| 1473204 | 32321376 | 136096 | 0 | 47042 | 0 | 183138 | 0 | 8462 | 0 | 8462 | 191600 | NULL | 43692 | 0 | 0 | 147908 | 191600 |
| 1831872 | 33254560 | 186458 | 0 | 4916 | 0 | 191374 | 0 | 6187 | 0 | 6187 | 197561 | NULL | 61760 | 0 | 0 | 135801 | 197561 |
| 1981643 | 34250871 | 246821 | 0 | 7231 | 0 | 254052 | 50000 | 6095 | 0 | 56095 | 310147 | NULL | 25882 | 0 | 0 | 284265 | 310147 |
| 2163442 | 35214082 | 280259 | 0 | 35066 | 0 | 315325 | 100000 | 4270 | 0 | 104270 | 419595 | NULL | 31246 | 0 | 0 | 388349 | 419595 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403057854 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību VP Sales | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8559 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 172.81 | 18.84 | 33.54 | 5 |
| 45403057854 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību VP Sales | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8559 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 112.39 | 12.84 | 21.16 | 4 |
| 45403057854 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību VP Sales | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8559 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 92.43 | 9.84 | 13.14 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403057854 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību VP Sales | ir | 25.02.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 45403057854 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību VP Sales | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Ilūkstes iela 103 k-2 - 144, Rīga, LV-1082.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 005 723 EUR, un peļņa bija 203 584 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 10,09 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 10,09.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,57, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 639.78 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 186.40 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 172 810 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 18 840 EUR un VSAOI 33 540 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēta izglītība.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026