SIA "VIRŠI Renergy" (reģ. Nr. 45403058402) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-07-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 29 142 937 EUR, zaudējumi 1 470 654 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 2,08 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Elektroenerģijas tirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 45403058402 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-07-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV26ZZZ45403058402 |
| Juridiskā adrese | Kalna iela 17, Aizkraukle, Aizkraukles pag., Aizkraukles nov., LV-5101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 142 937 EUR | -1 470 654 EUR | 4 064 097 EUR | 5 |
| 2024 | 28 872 118 EUR | 644 879 EUR | 7 647 888 EUR | 1 |
| 2023 | 30 941 874 EUR | 2 809 291 EUR | 6 240 250 EUR | 1 |
| 2022 | 28 052 718 EUR | 1 308 481 EUR | 5 835 145 EUR | 1 |
| 2021 | 1 125 613 EUR | -3 076 EUR | 650 212 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 31.87 | 11.93 | 21.05 | 7 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 110.93 | 13.48 | 23.13 | 8 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -353.91 | 11.67 | 20.17 | 7 |
| 2024 | -295.55 | 1.71 | 2.44 | 1 |
| 2023 | -1 319.31 | 1.53 | 2.42 | 1 |
| 2022 | 260.39 | 1.25 | 2.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 940.40 | ~ 2 100.83 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 827.08 | ~ 2 025.27 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 2 817.47 | ~ 2 008.67 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 29 142 937 EUR | 28 872 118 EUR | 30 941 874 EUR | 28 052 718 EUR | 1 125 613 EUR |
| Bruto peļņa | -480 904 EUR | 945 238 EUR | 2 793 386 EUR | 407 821 EUR | 21 220 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 199 938 EUR | 644 913 EUR | 2 809 291 EUR | 1 308 481 EUR | -3 076 EUR |
| UIN nodoklis | 270 716 EUR | 34 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 470 654 EUR | 644 879 EUR | 2 809 291 EUR | 1 308 481 EUR | -3 076 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 064 097 EUR | 7 647 888 EUR | 6 240 250 EUR | 5 835 145 EUR | 650 212 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 990 916 EUR | 7 601 607 EUR | 6 215 250 EUR | 5 835 145 EUR | 650 212 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 141 721 EUR | 5 112 375 EUR | 4 467 496 EUR | 1 658 205 EUR | 349 724 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 922 376 EUR | 2 535 513 EUR | 1 772 754 EUR | 4 176 940 EUR | 300 488 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. 1 dokuments ar identisku summu vienā iepirkumā sapludināts — avots to pašu līgumu publicē vairākkārt. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,08 | 3,00 | 3,51 | 1,40 | 2,16 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,07 | 3,00 | 3,49 | 1,40 | 2,16 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-5,05 % | 2,23 % | 9,08 % | 4,66 % | -0,27 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-36,19 % | 8,43 % | 45,02 % | 22,42 % | -0,47 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-68,67 % | 12,61 % | 62,88 % | 78,91 % | -0,88 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,90 | 0,50 | 0,40 | 2,52 | 0,86 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | — | 2 902,29 | -20,36 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
7,17 | 3,78 | 4,96 | 4,81 | 1,73 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-56,03 % | 12,61 % | 62,88 % | 78,94 % | -0,84 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,52 | 5,92 | 8,52 | 6,11 | 3,04 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "VIRŠI Renergy" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Enefit" | 167 350 638 | 1 736 293 | 1,0 % | 75 | 2 231 342 | 4 148 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Ignitis Latvija" | 94 546 000 | -6 504 000 | -6,9 % | 56 | 1 688 321 | 4 249 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "AOX Trade" | 72 020 523 | 3 197 942 | 4,4 % | 53 | 1 358 878 | 4 533 (2026 Q2) |
| 4 | SIA AJ Power | 51 723 505 | 860 092 | 1,7 % | 20 | 2 586 175 | 3 158 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "VIRŠI Renergy" (šis uzņēmums) | 29 142 937 | -1 470 654 | -5,0 % | 7 | 4 163 277 | 2 940 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "MVBK" | 5 250 084 | -580 235 | -11,1 % | 6 | 875 014 | 2 260 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "CRES" | 2 063 750 | 205 473 | 10,0 % | 1 | 2 063 750 | *** |
| 8 | SIA "Impuls Group" | 703 607 | -21 276 | -3,0 % | 1 | 703 607 | *** |
| 9 | SIA "Electric Power Supply" | 597 786 | 6 099 | 1,0 % | 1 | 597 786 | *** |
| 10 | SIA "Enerģijas publiskais tirgotājs" | 551 847 | 0 | 0,0 % | 4 | 137 962 | 3 156 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403058402 | LV26ZZZ45403058402 | SIA "VIRŠI Renergy" | SIA | VIRŠI Renergy | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-07-20 | NULL | Aizkraukles nov., Aizkraukles pag., Aizkraukle, Kalna iela 17 | 5101 | 102347235 | 100015307 | 0 | 0320244 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9869338 | 45403058402 | 2020-07-14 | 2020-07-20 10:25:57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92835412 | 45403058402 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 352800 | EUR | 2021-12-21 | 2021-12-21 14:17:10 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1335430 | 30841872 | 45403058402 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-07-20 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-22 12:10:11.49 |
| 1472495 | 32316346 | 45403058402 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-25 03:01:40.917 |
| 1856091 | 33351344 | 45403058402 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-24 20:09:43.396 |
| 1994441 | 34312425 | 45403058402 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-01 03:01:06.487 |
| 2201274 | 35292922 | 45403058402 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-04-22 17:01:48.014 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1335430 | 30841872 | 1125613 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1104393 | 21220 | 0 | 23698 | 0 | 454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 144 | NULL | NULL | -3076 | 0 | -3076 | NULL | 0 | -3076 |
| 1472495 | 32316346 | 28052718 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27644897 | 407821 | 0 | 43606 | 945856 | 1139 | 0 | 0 | 0 | 0 | 451 | NULL | NULL | 1308481 | 0 | 1308481 | NULL | 0 | 1308481 |
| 1856091 | 33351344 | 30941874 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 28148488 | 2793386 | 0 | 44706 | 10285 | 1210 | 0 | 0 | 51536 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2809291 | 0 | 2809291 | NULL | 0 | 2809291 |
| 1994441 | 34312425 | 28872118 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27926880 | 945238 | 414932 | 86196 | 41175 | 10141 | 0 | 0 | 169769 | 0 | 0 | NULL | NULL | 644913 | 34 | 644879 | NULL | 0 | 644879 |
| 2201274 | 35292922 | 29142937 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29623841 | -480904 | 446476 | 284500 | 50514 | 161467 | 0 | 0 | 122895 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1199938 | 270716 | -1470654 | NULL | 0 | -1470654 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1335430 | 30841872 | 348749 | 0 | 301463 | 0 | 650212 | 0 | 0 | 0 | 0 | 650212 | NULL | 300488 | 0 | 0 | 349724 | 650212 |
| 1472495 | 32316346 | 1382343 | 0 | 4452802 | 0 | 5835145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5835145 | NULL | 4176940 | 0 | 0 | 1658205 | 5835145 |
| 1856091 | 33351344 | 1636582 | 0 | 4548131 | 30537 | 6215250 | 0 | 0 | 25000 | 25000 | 6240250 | NULL | 1772754 | 0 | 0 | 4467496 | 6240250 |
| 1994441 | 34312425 | 1805382 | 0 | 5789116 | 7109 | 7601607 | 0 | 1449 | 44832 | 46281 | 7647888 | NULL | 2535513 | 0 | 0 | 5112375 | 7647888 |
| 2201274 | 35292922 | 1396654 | 0 | 2591321 | 2941 | 3990916 | 0 | 38261 | 34920 | 73181 | 4064097 | NULL | 1922376 | 0 | 0 | 2141721 | 4064097 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1856091 | 33351344 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 2809291 | 2757755 | 2750568 | 0 | 0 | NULL | 2750568 | 0 | 0 | 25000 | 0 | 2500000 | 28671 | 0 | 0 | -2496329 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 254239 | 1382343 | 1636582 |
| 1994441 | 34312425 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 644913 | 480063 | 503026 | 0 | -5 | NULL | 503021 | 0 | 0 | -26200 | 0 | -3000000 | 2500000 | 191979 | 0 | -334221 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 168800 | 1636582 | 1805382 |
| 2201274 | 35292922 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | -1199938 | -1310520 | -1712277 | 0 | -270745 | NULL | -1983022 | 0 | 0 | -39213 | 0 | -500000 | 3500000 | 113507 | 0 | 3074294 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1500000 | -1500000 | 0 | -408728 | 1805382 | 1396654 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403058402 | SIA "VIRŠI Renergy" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3515 | 020410 | Aizkraukles pag. | -295.55 | 1.71 | 2.44 | 1 |
| 45403058402 | SIA "VIRŠI Renergy" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3514 | 020410 | Aizkraukles pag. | -1 319.31 | 1.53 | 2.42 | 1 |
| 45403058402 | SIA "VIRŠI Renergy" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3514 | 020410 | Aizkraukles pag. | 260.39 | 1.25 | 2.00 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403058402 | SIA "VIRŠI Renergy" | ir | 25.08.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 45403058402 | SIA "VIRŠI Renergy" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Kalna iela 17, Aizkraukle, Aizkraukles pag., Aizkraukles nov., LV-5101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 29 142 937 EUR, un zaudējumi bija 1 470 654 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,07.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,52, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Elektroenerģijas tirdzniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026