SIA "Crystals Growing" (reģ. Nr. 45403058544) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-07-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 81 EUR, zaudējumi 72 196 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 3,62 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Pētniecība un eksperimentālā izstrāde dabaszinātnēs un inženierzinātnēs
| Reģistrācijas Nr. | 45403058544 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-07-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV72ZZZ45403058544 |
| Juridiskā adrese | Lielvārdes iela 119 - 1, Rīga, LV-1084 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 81 EUR | -72 196 EUR | 124 860 EUR | 2 |
| 2024 | 5 000 EUR | -54 379 EUR | 197 117 EUR | 2 |
| 2023 | 0 EUR | -83 304 EUR | 210 754 EUR | 3 |
| 2022 | 300 EUR | -16 438 EUR | 171 015 EUR | 1 |
| 2021 | 0 EUR | -26 269 EUR | 27 313 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.32 | 0.7 | 0.55 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.19 | 0.70 | 0.55 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.64 | 0.70 | 0.55 | 2 |
| 2024 | 1.54 | 4.11 | 7.46 | 2 |
| 2023 | 16.88 | 8.35 | 16.39 | 3 |
| 2022 | 5.72 | 2.40 | 3.32 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | 1 335.52 | ~ 991.96 |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 81 EUR | 5 000 EUR | 0 EUR | 300 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -55 913 EUR | -37 151 EUR | -71 263 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -72 196 EUR | -54 379 EUR | -83 304 EUR | -16 438 EUR | -26 269 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -72 196 EUR | -54 379 EUR | -83 304 EUR | -16 438 EUR | -26 269 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 124 860 EUR | 197 117 EUR | 210 754 EUR | 171 015 EUR | 27 313 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 17 054 EUR | 82 462 EUR | 120 975 EUR | 169 315 EUR | 25 313 EUR |
| Pašu kapitāls | -199 856 EUR | -127 660 EUR | -73 281 EUR | -39 907 EUR | -23 469 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 716 EUR | 4 777 EUR | 4 035 EUR | 992 EUR | 852 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 320 000 EUR | 320 000 EUR | 280 000 EUR | 209 930 EUR | 49 930 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-03-15 – 2023-03-15 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,62 | 17,26 | 29,98 | 170,68 | 29,71 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,34 | 13,60 | 20,24 | 170,68 | 29,71 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-89 130,86 % | -1 087,58 % | — | -5 479,33 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-57,82 % | -27,59 % | -39,53 % | -9,61 % | -96,18 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
36,12 % | 42,60 % | 113,68 % | 41,19 % | 111,93 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,62 | -2,54 | -3,88 | -5,29 | -2,16 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-60,09 % | -28,27 % | -40,30 % | -9,67 % | -99,27 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-3,34 | -1,26 | -1,23 | 0,13 | -3,27 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Crystals Growing" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Latvia MGI Tech SIA | 19 502 780 | 1 442 888 | 7,4 % | 29 | 672 510 | 2 588 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Hackmotion" | 10 621 351 | 2 457 805 | 23,1 % | 27 | 393 383 | 3 663 (2026 Q2) |
| 3 | AS Primeteh | 4 872 639 | 47 011 | 1,0 % | 9 | 541 404 | 6 179 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "Precision Farming" | 1 820 232 | -11 076 | -0,6 % | 11 | 165 476 | 2 333 (2026 Q2) |
| 5 | AS "MORINZHGEOLOGIA - JŪRAS INŽENIERĢEOLOĢIJA" | 1 602 419 | 1 598 764 | 99,8 % | 22 | 72 837 | 2 344 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts" | 1 584 610 | 73 883 | 4,7 % | 33 | 48 018 | 1 814 (2026 Q2) |
| 7 | Frankenburg Technologies SIA | 1 302 000 | -209 947 | -16,1 % | 15 | 86 800 | 4 216 (2026 Q2) |
| 8 | PSI CRO Latvia SIA | 1 234 387 | 25 269 | 2,0 % | 11 | 112 217 | 5 405 (2026 Q2) |
| 9 | SIA PPD Latvia | 1 230 966 | 85 096 | 6,9 % | 23 | 53 520 | 3 716 (2026 Q2) |
| 10 | AS "SISTĒMU INOVĀCIJAS" | 1 054 719 | 313 890 | 29,8 % | 20 | 52 736 | 1 946 (2026 Q2) |
| 187 | SIA Crystals Growing (šis uzņēmums) | 81 | -72 196 | -89 130,9 % | 2 | 41 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403058544 | LV72ZZZ45403058544 | SIA Crystals Growing | SIA | Crystals Growing | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-07-23 | NULL | Rīga, Lielvārdes iela 119 - 1 | 1084 | 118393850 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 9880333 | 45403058544 | 2020-07-17 | 2020-07-23 11:20:23 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403058544 | 2023-03-15 | 12275.82 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Atbalsts tehnoloģiju pārnese sistēmas pilnveidošanai (jaunuzņēmumu atbalsta programma) (SAM 1.2.1.2) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 3395fd57 |
| 45403058544 | 2023-03-15 | 6470.4 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Atbalsts tehnoloģiju pārnese sistēmas pilnveidošanai (jaunuzņēmumu atbalsta programma) (SAM 1.2.1.2) | 09 Cits nodokļu pasākums | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 3395fd57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92890285 | 45403058544 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3057 | EUR | 2023-02-13 | 2023-02-13 14:57:00 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1341605 | 30887558 | 45403058544 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-07-23 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-29 18:18:20.504 |
| 1482978 | 32362404 | 45403058544 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-27 21:02:10.59 |
| 1860091 | 33367771 | 45403058544 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2024-04-29 20:08:04.961 |
| 1966494 | 34149181 | 45403058544 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-03-06 19:01:19.724 |
| 2179682 | 35238264 | 45403058544 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-01 17:06:39.206 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1341605 | 30887558 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 546 | 25655 | 0 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -26269 | 0 | -26269 | NULL | 0 | -26269 |
| 1482978 | 32362404 | 300 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 300 | 0 | 0 | 16438 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -16438 | 0 | -16438 | NULL | 0 | -16438 |
| 1860091 | 33367771 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 71263 | -71263 | 0 | 24314 | 12276 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -83304 | 0 | -83304 | NULL | 0 | -83304 |
| 1966494 | 34149181 | 5000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42151 | -37151 | 0 | 17228 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -54379 | 0 | -54379 | NULL | 0 | -54379 |
| 2179682 | 35238264 | 81 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 55994 | -55913 | 0 | 16315 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -72196 | 0 | -72196 | NULL | 0 | -72196 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1341605 | 30887558 | 24678 | 0 | 634 | 1 | 25313 | 0 | 0 | 2000 | 2000 | 27313 | NULL | 852 | 49930 | 0 | -23469 | 27313 |
| 1482978 | 32362404 | 169314 | 0 | 0 | 1 | 169315 | 0 | 0 | 1700 | 1700 | 171015 | NULL | 992 | 209930 | 0 | -39907 | 171015 |
| 1860091 | 33367771 | 72446 | 0 | 9238 | 39291 | 120975 | 0 | 88479 | 1300 | 89779 | 210754 | NULL | 4035 | 280000 | 0 | -73281 | 210754 |
| 1966494 | 34149181 | 59533 | 0 | 5425 | 17504 | 82462 | 0 | 113755 | 900 | 114655 | 197117 | NULL | 4777 | 320000 | 0 | -127660 | 197117 |
| 2179682 | 35238264 | 13565 | 0 | 2189 | 1300 | 17054 | 0 | 107306 | 500 | 107806 | 124860 | NULL | 4716 | 320000 | 0 | -199856 | 124860 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403058544 | SIA Crystals Growing | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7210 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1.54 | 4.11 | 7.46 | 2 |
| 45403058544 | SIA Crystals Growing | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7219 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 16.88 | 8.35 | 16.39 | 3 |
| 45403058544 | SIA Crystals Growing | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 7219 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 5.72 | 2.40 | 3.32 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 45403058544 | SIA Crystals Growing | ir | 13.12.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 45403058544 | SIA Crystals Growing | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Lielvārdes iela 119 - 1, Rīga, LV-1084.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 81 EUR, un zaudējumi bija 72 196 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,62 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,34.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -3,34, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 1 540 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 110 EUR un VSAOI 7 460 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pētniecība un eksperimentālā izstrāde dabaszinātnēs un inženierzinātnēs.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026