ZS "CELIŅI" (reģ. Nr. 46601005385) — zemnieku saimniecība, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1992-06-12. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 252 374 EUR, zaudējumi 69 168 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,27 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
| Reģistrācijas Nr. | 46601005385 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Zemnieku saimniecība (ZEM) |
| Reģistrs | Uzņēmumu reģistra žurnāls |
| Reģistrēts | 1992-06-12 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV05ZZZ46601005385 |
| Juridiskā adrese | Liepu iela 5, Staicele, Limbažu nov., LV-4043 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-18
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 252 374 EUR | -69 168 EUR | 527 897 EUR | 1 |
| 2024 | 247 493 EUR | 19 328 EUR | 473 444 EUR | 2 |
| 2023 | 155 432 EUR | -99 859 EUR | 510 389 EUR | 2 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 252 374 EUR | 247 493 EUR | 155 432 EUR |
| Personāla izmaksas | 13 281 EUR | 11 951 EUR | 15 108 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -69 168 EUR | 25 339 EUR | -95 245 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 6 011 EUR | 4 614 EUR |
| Tīrā peļņa | -69 168 EUR | 19 328 EUR | -99 859 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 527 897 EUR | 473 444 EUR | 510 389 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 100 217 EUR | 79 970 EUR | 46 554 EUR |
| Pašu kapitāls | 69 719 EUR | 138 231 EUR | 122 814 EUR |
| Īstermiņa saistības | 79 165 EUR | 18 880 EUR | 82 278 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 379 013 EUR | 316 333 EUR | 305 297 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-12-18 – 2026-09-17 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,27 | 4,24 | 0,57 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,63 | 1,86 | 0,19 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-27,41 % | 7,81 % | -64,25 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-13,10 % | 4,08 % | -19,57 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-99,21 % | 13,98 % | -81,31 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
6,57 | 2,43 | 3,16 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-3,26 | 2,65 | -9,46 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,48 | 0,52 | 0,30 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-11,80 % | 8,95 % | -20,12 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,37 | 1,30 | 0,07 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
ZS "CELIŅI" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā 30 gadus un turpina stiprināt savas pozīcijas.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46601005385 | LV05ZZZ46601005385 | Staiceles pagasta zemnieku saimniecība "CELIŅI" | Staiceles pagasta zemnieku saimniecība | CELIŅI | NULL | 0 | U | Uzņēmumu reģistra žurnāls | ZEM | Zemnieku saimniecība | 1992-06-12 | NULL | Limbažu nov., Staicele, Liepu iela 5 | 4043 | 101446317 | 100016606 | 100003390 | 0661017 | NULL |
[farm_land]
| Reģ.Nr. | area_in_hectares | land_area | Adrese | No |
|---|---|---|---|---|
| 46601005385 | 17.59 | 17.594 | NULL | 2017-11-29 |
[area_of_activity]
| Reģ.Nr. | Nosauk./Vārds | legal_form_code | legal_form_code_text | area_of_activity |
|---|---|---|---|---|
| 46601005385 | Staiceles pagasta zemnieku saimniecība "CELIŅI" | FARM_ZEM | Zemnieku saimniecība | graudkopība lopkopība |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 46601005385 | 2017-12-04 | Limbažu rajona Staiceles pilsētas zemnieku saimniecība "CELIŅI" |
| 46601005385 | 1998-05-14 | Staiceles pilsētas zemnieku saimniecība "CERIŅI" |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46601005385 | 2026-09-17 | 932.92 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 48ab3e16 |
| 46601005385 | 2026-05-18 | 346.48 | Lauku atbalsta dienests | Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | ba566f4d |
| 46601005385 | 2025-10-03 | 1958.43 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | e9e3bd1d |
| 46601005385 | 2025-06-10 | 337.53 | Lauku atbalsta dienests | Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | ba566f4d |
| 46601005385 | 2025-03-25 | 462.1 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 60e1aa95 |
| 46601005385 | 2024-12-18 | 10756.21 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Apgrozāmo līdzekļu aizdevumi lauksaimniekiem | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 3bde01a5 |
| 46601005385 | 2024-11-08 | 638.14 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 60e1aa95 |
| 46601005385 | 2024-10-02 | 1100.24 | Lauku atbalsta dienests | Atbalsts kredītprocentu daļējai dzēšanai primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | e4f8d972 |
| 46601005385 | 2024-05-20 | 299.96 | Lauku atbalsta dienests | Valsts atbalsts īstermiņa aizdevumiem lauksaimniecībā | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | f26e6b32 |
| 46601005385 | 2024-04-12 | 4234.15 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Apgrozāmo līdzekļu aizdevumi lauksaimniekiem | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | 3bde01a5 |
| 46601005385 | 2023-12-18 | 862.5 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Apgrozāmo līdzekļu aizdevumi lauksaimniekiem | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 1408/2013 Lauksaimniecības nozare (1408/2013) | fb837cd9 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2166225 | 35219590 | 46601005385 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-03-30 17:18:10.094 |
| 1861170 | 33372608 | 46601005385 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2024-04-30 19:01:02.209 |
| 1977060 | 34221028 | 46601005385 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-04-01 21:01:07.436 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1861170 | 33372608 | 155432 | -25660 | 0 | 37411 | 157686 | 15108 | 59883 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20642 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9109 | NULL | NULL | -95245 | 4614 | -99859 | NULL | 0 | -99859 |
| 1977060 | 34221028 | 247493 | 6635 | 0 | 70957 | 164132 | 11951 | 71862 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36473 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15328 | NULL | NULL | 25339 | 6011 | 19328 | NULL | 0 | 19328 |
| 2166225 | 35219590 | 252374 | 5615 | 0 | 83828 | 266227 | 13281 | 68921 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 46333 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16223 | NULL | NULL | -69168 | 0 | -69168 | NULL | 0 | -69168 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1861170 | 33372608 | 11573 | 2115 | 2116 | 30750 | 46554 | 0 | 463835 | 0 | 463835 | 510389 | NULL | 82278 | 305297 | 0 | 122814 | 510389 |
| 1977060 | 34221028 | 7936 | 2955 | 24263 | 44816 | 79970 | 0 | 393474 | 0 | 393474 | 473444 | NULL | 18880 | 316333 | 0 | 138231 | 473444 |
| 2166225 | 35219590 | 19672 | 3515 | 26639 | 50391 | 100217 | 0 | 427680 | 0 | 427680 | 527897 | NULL | 79165 | 379013 | 0 | 69719 | 527897 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 46601005385 | Staiceles pagasta zemnieku saimniecība "CELIŅI" | ir | 01.03.2002 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 46601005385 | Staiceles pagasta zemnieku saimniecība "CELIŅI" | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Liepu iela 5, Staicele, Limbažu nov., LV-4043.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 252 374 EUR, un zaudējumi bija 69 168 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Limbažu rajona Staiceles pilsētas zemnieku saimniecība "CELIŅI"", "Staiceles pilsētas zemnieku saimniecība "CERIŅI"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,27 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,63.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,37, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 18-10-2026