Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Mad EVA"

SIA "Mad EVA" (reģ. Nr. 47103000286) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1991-12-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 746 EUR, zaudējumi 22 032 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 1,94 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.47103000286
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts1991-12-24
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV58ZZZ47103000286
Juridiskā adrese "Eglāji", Ļaudonas pag., Madonas nov., LV-4862

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-20

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 1 746 EUR -22 032 EUR 34 907 EUR 1
2024 6 096 EUR -22 472 EUR 62 553 EUR 1
2023 17 251 EUR -15 840 EUR 87 369 EUR 1
2022 48 613 EUR -48 991 EUR 99 454 EUR 1
2021 8 361 EUR -48 833 EUR 143 119 EUR 4
2020 27 904 EUR 198 756 EUR 210 456 EUR 4
2019 90 463 EUR -6 485 EUR 107 580 EUR 4
2018 101 134 EUR -495 EUR 115 687 EUR 5
2017 103 845 EUR -6 028 EUR 115 491 EUR 5
2016 93 392 EUR -12 300 EUR 118 647 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis -0.43 0.0 0.0 1
2026. gada 2. ceturksnis 0.0 0.0 0.0 1
2026. gada 1. ceturksnis -0.11 0.00 0.00 1
2025. gada 4. ceturksnis 0.00 0.00 0.00 1
2024 0.77 0.19 0.73 1
2023 7.39 1.32 2.19 1
2022 5.29 1.23 3.06 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2026. gada 2. ceturksnis — —
2026. gada 1. ceturksnis — —
2025. gada 4. ceturksnis — —
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 1 746 EUR 6 096 EUR 17 251 EUR 48 613 EUR 8 361 EUR
Bruto peļņa -17 627 EUR -17 668 EUR -25 921 EUR -34 796 EUR -37 034 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -22 032 EUR -22 472 EUR -15 840 EUR -48 991 EUR -48 833 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -22 032 EUR -22 472 EUR -15 840 EUR -48 991 EUR -48 833 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 34 907 EUR 62 553 EUR 87 369 EUR 99 454 EUR 143 119 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 23 778 EUR 35 835 EUR 40 334 EUR 48 768 EUR 64 553 EUR
Pašu kapitāls 22 668 EUR 44 700 EUR 67 172 EUR 83 012 EUR 132 003 EUR
Īstermiņa saistības 12 239 EUR 17 853 EUR 20 197 EUR 16 442 EUR 11 116 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas1Agrākie nosaukumi: 1
Agrākie nosaukumi: 1

Agrākie nosaukumi

  • SIA firma "EVA" — līdz 2004-10-26

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

ES fondu projekti13 254 € līgumos

Kā izpildītājam projektos (1, 3 254 €)

  • 3 254 €
    Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators · Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,94 2,01 2,00 2,97 5,81
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,94 2,01 2,00 2,97 5,81
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-1 261,86 % -368,64 % -91,82 % -100,78 % -584,06 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-63,12 % -35,92 % -18,13 % -49,26 % -34,12 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-97,19 % -50,27 % -23,58 % -59,02 % -36,99 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,54 0,40 0,30 0,20 0,08
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
— -75,96 -54,58 -568,66 -24 415,50
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,05 0,10 0,20 0,49 0,06
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-97,19 % -49,62 % -23,16 % -58,91 % -36,99 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-0,35 0,86 1,86 2,02 5,03

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Mad EVA" ir ilggadējs uzņēmums ar gadu desmitiem krātu pieredzi, kas joprojām saglabā aktualitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7499)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1113 uzņēmumi 689. vieta pēc apgrozījuma 1068. vieta pēc peļņas Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "DOKUMEDS"16 015 3122 062 46112,9 %27593 1603 589 (2026 Q3)
2SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"15 187 58525 4270,2 %39438 5471 513 (2026 Q3)
3SIA "Imarketing Group"14 777 147170 6131,2 %91 641 9053 451 (2026 Q3)
4SIA "Innovative Travel Solutions"11 733 583851 5997,3 %15078 2243 480 (2026 Q3)
5Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs"10 878 84471 5170,7 %26640 8981 953 (2026 Q3)
6SIA "FN-SERVISS"7 795 825271 8953,5 %14354 5161 923 (2026 Q3)
7SIA ATVASES RK7 466 453829 09111,1 %16466 6531 898 (2026 Q3)
8SIA "Merck Sharp & Dohme Latvija"4 274 745232 5765,4 %26164 4134 807 (2026 Q3)
9SIA "Perkone & Partners"2 883 900794 10027,5 %21 441 950***
10SIA Linco Energy2 876 957303 82410,6 %12 876 957***
689SIA "Mad EVA" (šis uzņēmums)1 746-22 032-1 261,9 %11 746—
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-20). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Mad EVA"
7499 Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
47103000286 LV58ZZZ47103000286 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mad EVA" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Mad EVA NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1991-12-24 NULL Madonas nov., Ļaudonas pag., "Eglāji" 4862 102979797 100016671 0 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
8917211 47103000286 1991-12-12 2019-07-04 09:56:35

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
47103000286 2004-10-26 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību firma "EVA"

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92269847 47103000286 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 40390 EUR 2015-06-09 2015-06-09 11:08:29

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
801785 19844776 47103000286 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 5 ONES EUR 2020-11-05 12:37:35.786
947862 21515356 47103000286 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 5 ONES EUR 2020-11-13 13:11:13.933
90197 14845250 47103000286 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 10 ONES LVL 2020-08-22 09:48:07.068
222871 15215589 47103000286 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 10 ONES LVL 2020-08-29 19:20:21.623
343228 15498889 47103000286 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 8 ONES LVL 2020-09-06 03:21:03.903
1276881 29660968 47103000286 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 4 ONES EUR 2021-08-03 10:25:22.185
1929594 33608370 47103000286 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-06-26 03:00:10.304
2079761 34609314 47103000286 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-07-07 19:01:28.2
2352149 35626517 47103000286 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-08-02 20:00:03.395
154431 15046801 47103000286 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 10 ONES LVL 2020-08-25 22:03:17.34
442283 15741409 47103000286 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 6 ONES EUR 2020-09-11 20:27:05.972
557195 16007376 47103000286 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 6 ONES EUR 2020-09-18 12:01:47.191
687708 16496543 47103000286 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 5 ONES EUR 2020-10-29 19:09:43.825
1097547 23298012 47103000286 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 4 ONES EUR 2020-11-21 23:10:33.628
1416333 31388044 47103000286 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 4 ONES EUR 2022-08-05 18:39:30.697
1752627 32529397 47103000286 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-06-03 20:01:28.202

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1097547 23298012 90463 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 90247 216 936 11259 5702 0 0 0 0 0 208 NULL NULL -6485 0 -6485 NULL 0 -6485
1276881 29660968 27904 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 67079 -39175 2687 11605 252331 0 0 0 0 0 108 NULL NULL 198756 0 198756 NULL 0 198756
1416333 31388044 8361 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 45395 -37034 6581 14282 7371 0 0 0 1695 0 2 NULL NULL -48833 0 -48833 NULL 0 -48833
154431 15046801 234430 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 224477 9953 403 9237 10013 8652 0 0 0 0 2998 0 0 -1324 0 NULL 465 NULL -1789
1752627 32529397 48613 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 83409 -34796 8640 25270 21476 1675 0 0 0 0 86 NULL NULL -48991 0 -48991 NULL 0 -48991
1929594 33608370 17251 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 43172 -25921 2894 14278 27538 0 0 0 0 0 285 NULL NULL -15840 0 -15840 NULL 0 -15840
2079761 34609314 6096 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 23764 -17668 1201 3311 0 0 0 0 0 0 292 NULL NULL -22472 0 -22472 NULL 0 -22472
222871 15215589 223049 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 229584 -6535 508 7623 3249 2164 0 0 0 0 3230 0 0 -16811 0 NULL 461 NULL -17272
2352149 35626517 1746 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 19373 -17627 0 4491 0 0 0 0 86 0 0 NULL NULL -22032 0 -22032 NULL 0 -22032
343228 15498889 152125 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 147784 4341 475 5782 1313 0 0 0 0 0 2567 0 0 -3170 0 NULL 993 NULL -4163
442283 15741409 151504 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 145438 6066 546 6427 41600 27269 0 0 0 0 2445 0 0 10979 0 NULL 58 0 10921
557195 16007376 117268 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 115394 1874 539 8080 0 0 0 0 0 0 109 0 0 -6854 0 NULL 0 0 -6854
687708 16496543 93392 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 92626 766 2110 10954 0 0 0 0 0 0 2 NULL NULL -12300 0 -12300 NULL 0 -12300
801785 19844776 103845 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 95738 8107 2091 11770 0 0 0 0 0 0 274 NULL NULL -6028 0 -6028 NULL 0 -6028
90197 14845250 220243 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 220677 -434 132 7491 1095 58 0 0 0 0 4220 0 0 -11240 0 NULL 1174 NULL -12414
947862 21515356 101134 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 92366 8768 1287 10935 3000 0 0 0 0 0 41 NULL NULL -495 0 -495 NULL 0 -495

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1097547 23298012 4271 0 6052 936 11259 0 96321 0 96321 107580 NULL 23143 0 0 84437 107580
1276881 29660968 118870 0 66223 10 185103 0 25353 0 25353 210456 NULL 29621 0 0 180835 210456
1416333 31388044 55894 0 8659 0 64553 0 78566 0 78566 143119 NULL 11116 0 0 132003 143119
154431 15046801 52 0 18861 32832 51745 0 122089 0 122089 173834 NULL 59143 18984 0 95707 173834
1752627 32529397 7875 0 40893 0 48768 0 50686 0 50686 99454 NULL 16442 0 0 83012 99454
1929594 33608370 62 0 40272 0 40334 0 47035 0 47035 87369 NULL 20197 0 0 67172 87369
2079761 34609314 94 0 35738 3 35835 0 26718 0 26718 62553 NULL 17853 0 0 44700 62553
222871 15215589 20 0 11304 25456 36780 0 111265 0 111265 148045 NULL 59224 10386 0 78435 148045
2352149 35626517 653 0 23125 0 23778 0 11129 0 11129 34907 NULL 12239 0 0 22668 34907
343228 15498889 28 0 19504 12339 31871 0 100238 0 100238 132109 NULL 57837 0 0 74272 132109
442283 15741409 9466 0 10574 14283 34323 0 104652 0 104652 138975 NULL 22376 0 0 116599 138975
557195 16007376 2949 0 14478 3547 20974 0 109150 0 109150 130124 NULL 20379 0 0 109745 130124
687708 16496543 283 0 9838 4812 14933 0 103714 0 103714 118647 NULL 21202 0 0 97445 118647
801785 19844776 5170 0 6886 2708 14764 0 100727 0 100727 115491 NULL 24074 0 0 91417 115491
90197 14845250 28 0 29751 38352 68131 0 133772 0 133772 201903 NULL 79198 25209 0 97496 201903
947862 21515356 3648 0 7393 1866 12907 0 102780 0 102780 115687 NULL 24765 0 0 90922 115687

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
47103000286 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mad EVA" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7499 038510 Ļaudonas pag. 0.77 0.19 0.73 1
47103000286 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mad EVA" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7490 038510 Ļaudonas pag. 7.39 1.32 2.19 1
47103000286 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mad EVA" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7490 038510 Ļaudonas pag. 5.29 1.23 3.06 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
47103000286 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mad EVA" ir 02.10.1996 nav nav
47103000286 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mad EVA" nav 15.05.1995 nav nav 01.10.1996

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
47103000286 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mad EVA" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Mad EVA" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir "Eglāji", Ļaudonas pag., Madonas nov., LV-4862.

Kāds bija SIA "Mad EVA" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 746 EUR, un zaudējumi bija 22 032 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Mad EVA" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "Mad EVA" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību firma "EVA"".

Kāds ir SIA "Mad EVA" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,94 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,94.

Kāds ir SIA "Mad EVA" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,35, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Mad EVA" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Mad EVA"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 770 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 190 EUR un VSAOI 730 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Mad EVA" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Mad EVA" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi — Madonas novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Citur neklasificēti pārējie profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi · Madonas novads — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 689. no 1 113

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 20-10-2026