Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "SOLMARO"

SIA "SOLMARO" (reģ. Nr. 48503021530) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-04-25. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 281 631 EUR, zaudējumi 13 160 EUR, darbinieku skaits: 9. Kopējais likviditātes koeficients: 0,03 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.48503021530
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2013-04-25
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV65ZZZ48503021530
Juridiskā adrese Meža iela 13, Saldus, Saldus nov., LV-3801

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2024 281 631 EUR -13 160 EUR 4 944 EUR 9
2023 289 955 EUR -14 490 EUR 4 186 EUR 9
2022 271 235 EUR -15 677 EUR 5 065 EUR 8
2021 237 071 EUR -6 065 EUR 5 926 EUR 12
2020 203 740 EUR -25 274 EUR 7 596 EUR 12
2019 227 890 EUR -47 828 EUR 7 949 EUR 11
2018 184 198 EUR -21 035 EUR 10 705 EUR 12
2017 159 215 EUR -19 824 EUR 4 798 EUR 10
2016 140 441 EUR -6 669 EUR 8 579 EUR 8
2015 108 799 EUR -2 852 EUR 4 780 EUR 5

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 15.65 2.03 9.96 8
2026. gada 1. ceturksnis 13.12 2.11 7.64 9
2025. gada 4. ceturksnis 12.50 1.43 7.30 9
2024 49.45 4.67 25.94 9
2023 50.47 5.11 25.00 9

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 217.37 ~ 951.96
2026. gada 1. ceturksnis 830.05 ~ 693.70
2025. gada 4. ceturksnis 793.11 ~ 658.87
2024 704.56 ~ 588.73
2023 679.03 ~ 572.41

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (25.94 * 1000) / 0.3409 ) / 9 / 12 = 704.56 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 704.56 * 0.105 = 73.98 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 421.32 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (704.56 - 73.98 - 421.32) * 0.2 ≈ 41.85 EUR

4. Neto alga: 704.56 - 73.98 - 41.85 = ~ 588.73 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2024 2023 2022 2021 2020
Neto apgrozījums 281 631 EUR 289 955 EUR 271 235 EUR 237 071 EUR 203 740 EUR
Bruto peļņa 96 043 EUR 84 989 EUR 59 436 EUR 76 107 EUR 56 292 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -13 160 EUR -14 490 EUR -15 677 EUR -6 065 EUR -25 274 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -13 160 EUR -14 490 EUR -15 677 EUR -6 065 EUR -25 274 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2024 2023 2022 2021 2020
Aktīvi kopā 4 944 EUR 4 186 EUR 5 065 EUR 5 926 EUR 7 596 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 4 944 EUR 4 186 EUR 4 363 EUR 3 907 EUR 3 754 EUR
Pašu kapitāls -182 964 EUR -169 804 EUR -155 314 EUR -139 637 EUR -133 572 EUR
Īstermiņa saistības 187 908 EUR 173 990 EUR 160 379 EUR 145 563 EUR 141 168 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: nav iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2024 2023 2022 2021 2020
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,03 0,02 0,03 0,03 0,03
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,01 0,01 0,02 0,02 0,02
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-4,67 % -5,00 % -5,78 % -2,56 % -12,41 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-266,18 % -346,15 % -309,52 % -102,35 % -332,73 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
7,19 % 8,53 % 10,09 % 4,34 % 18,92 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,03 -1,02 -1,03 -1,04 -1,06
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
56,96 69,27 53,55 40,01 26,82
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
7,19 % 8,53 % 10,09 % 4,34 % 18,92 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-9,71 -5,48 -4,64 -0,76 -11,83

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "SOLMARO" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 5612)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 244 uzņēmumi 36. vieta pēc apgrozījuma 218. vieta pēc peļņas Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "NOMEDA"3 054 0295 7910,2 %11426 790555 (2026 Q2)
2SIA "ARKTIKA G"2 187 83032 2071,5 %6334 727779 (2026 Q2)
3SIA "LINELE"1 494 67035 3212,4 %2559 7871 235 (2026 Q2)
4SIA "ARTURS IN"1 483 62042 8182,9 %3641 212812 (2026 Q2)
5SIA "PILSKROGS-1"1 228 220-6 873-0,6 %3535 092641 (2026 Q2)
6SIA "Liepzeme"1 166 843137 70911,8 %2448 6181 275 (2026 Q2)
7SIA "ADEMONA"1 131 25853 0874,7 %2545 250776 (2026 Q2)
8SIA Kafejnīca Li974 62531 2533,2 %3032 488756 (2026 Q2)
9SIA "MIELS"969 45521 6212,2 %2440 3941 153 (2026 Q2)
10SIA AJJ900 04477 7548,6 %1752 944837 (2026 Q2)
36SIA "SOLMARO" (šis uzņēmums)281 631-13 160-4,7 %835 2041 217 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "SOLMARO"
5612 Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
48503021530 LV65ZZZ48503021530 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SOLMARO" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SOLMARO NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2013-04-25 NULL Saldus nov., Saldus, Meža iela 13 3801 102099987 100016204 100003614 0840201 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
3149834 48503021530 2013-04-22 2013-04-26 13:31:41

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92492547 48503021530 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2840 EUR 2016-07-22 2016-07-22 10:16:06

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
840531 20317915 48503021530 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 10 ONES EUR 2020-11-07 16:33:32.692
971267 21732294 48503021530 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 12 ONES EUR 2020-11-14 19:29:05.663
346765 15506243 48503021530 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-04-25 2013-12-31 4 ONES LVL 2020-09-06 08:38:10.752
448124 15753797 48503021530 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 4 ONES EUR 2020-09-12 06:16:45.002
564122 16021686 48503021530 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 5 ONES EUR 2020-09-18 19:19:14.399
696136 16516546 48503021530 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 8 ONES EUR 2020-10-30 09:03:50.987
1110885 23553152 48503021530 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 11 ONES EUR 2020-11-22 16:48:24.211
1287242 29795606 48503021530 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 12 ONES EUR 2021-08-31 13:02:36.351
1444461 32102954 48503021530 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 12 ONES EUR 2023-02-14 17:00:48.753
1774043 32694234 48503021530 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 8 ONES EUR 2023-08-10 19:02:44.514
1941111 33758859 48503021530 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 9 ONES EUR 2024-09-05 19:00:39.4
2087398 34730624 48503021530 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 9 ONES EUR 2025-09-04 19:00:37.18

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1110885 23553152 227890 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 174730 53160 91332 9656 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -47828 0 -47828 NULL 0 -47828
1287242 29795606 203740 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 147448 56292 67586 13980 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -25274 0 -25274 NULL 0 -25274
1444461 32102954 237071 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 160964 76107 74264 7908 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -6065 0 -6065 NULL 0 -6065
1774043 32694234 271235 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 211799 59436 63998 11115 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -15677 0 -15677 NULL 0 -15677
1941111 33758859 289955 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 204966 84989 88240 11239 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -14490 0 -14490 NULL 0 -14490
2087398 34730624 281631 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 185588 96043 95495 13708 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -13160 0 -13160 NULL 0 -13160
346765 15506243 24829 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 15784 9045 12661 1986 0 21 0 0 0 0 113 0 0 -5736 0 NULL 0 NULL -5736
448124 15753797 88290 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 57571 30719 29074 6080 0 74 0 0 0 0 266 0 0 -4775 0 NULL 0 0 -4775
564122 16021686 108799 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 71457 37342 32810 6778 0 407 0 0 0 0 199 0 0 -2852 0 NULL 0 0 -2852
696136 16516546 140441 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 97434 43007 41902 6903 0 697 0 0 0 0 174 NULL NULL -6669 0 -6669 NULL 0 -6669
840531 20317915 159215 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 132251 26964 38134 7357 0 1170 0 0 0 0 127 NULL NULL -19824 0 -19824 NULL 0 -19824
971267 21732294 184198 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 144767 39431 49016 11450 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -21035 0 -21035 NULL 0 -21035

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1110885 23553152 157 0 469 1530 2156 0 5793 0 5793 7949 NULL 116247 0 0 -108298 7949
1287242 29795606 193 0 2245 1316 3754 0 3842 0 3842 7596 NULL 141168 0 0 -133572 7596
1444461 32102954 241 0 2243 1423 3907 0 2019 0 2019 5926 NULL 145563 0 0 -139637 5926
1774043 32694234 51 0 2800 1512 4363 0 702 0 702 5065 NULL 160379 0 0 -155314 5065
1941111 33758859 50 0 2256 1880 4186 0 0 0 0 4186 NULL 173990 0 0 -169804 4186
2087398 34730624 56 0 2303 2585 4944 0 0 0 0 4944 NULL 187908 0 0 -182964 4944
346765 15506243 2778 0 206 348 3332 0 2498 0 2498 5830 NULL 5220 4346 0 -3736 5830
448124 15753797 54 0 476 805 1335 0 4088 0 4088 5423 NULL 11030 4483 0 -10090 5423
564122 16021686 172 0 294 805 1271 0 3509 0 3509 4780 NULL 15226 2496 0 -12942 4780
696136 16516546 3935 0 855 906 5696 0 2883 0 2883 8579 NULL 27537 653 0 -19611 8579
840531 20317915 57 0 294 983 1334 0 3464 0 3464 4798 NULL 44233 0 0 -39435 4798
971267 21732294 1111 0 758 1419 3288 0 7417 0 7417 10705 NULL 71175 0 0 -60470 10705

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
48503021530 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SOLMARO" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5612 046210 Saldus 49.45 4.67 25.94 9
48503021530 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SOLMARO" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 5610 046210 Saldus 50.47 5.11 25.00 9

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
48503021530 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SOLMARO" ir 10.04.2014 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
48503021530 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SOLMARO" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "SOLMARO" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Meža iela 13, Saldus, Saldus nov., LV-3801.

Kāds bija SIA "SOLMARO" 2024. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 281 631 EUR, un zaudējumi bija 13 160 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "SOLMARO" 2024. gadā?

2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 9 darbinieki.

Kāds ir SIA "SOLMARO" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,03 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,01.

Kāds ir SIA "SOLMARO" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -9,71, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "SOLMARO" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "SOLMARO"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 704.56 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 588.73 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "SOLMARO"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 49 450 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 670 EUR un VSAOI 25 940 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "SOLMARO" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "SOLMARO" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi — Saldus novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi · Saldus novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026