Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "EKSTERS"

SIA "EKSTERS" (reģ. Nr. 50003441881) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 1999-04-27. Jaunākais gada pārskats (2022): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 50 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,13 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Ieguves rūpniecības, būvniecības un inženierbūvniecības mašīnu vairumtirdzniecība

Reģistrācijas Nr.50003441881
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts1999-04-27
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV54ZZZ50003441881
Juridiskā adrese Daugavas prospekts 1B, Ikšķile, Ogres nov., LV-5052

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-23

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2022 0 EUR -50 EUR 465 EUR 0
2021 0 EUR -50 EUR 465 EUR 0
2020 0 EUR -50 EUR 465 EUR 0
2019 0 EUR -50 EUR 465 EUR 0
2018 0 EUR -50 EUR 465 EUR 0
2017 0 EUR -76 EUR 465 EUR 0
2016 0 EUR -112 EUR 434 EUR 0
2015 0 EUR -154 EUR 546 EUR 0
2014 0 EUR -53 EUR 1 145 EUR 0
2013 0 LVL -685 LVL 842 LVL 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs
PVN maksātājs: nav

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 1. ceturksnis 0.05 0.00 0.00 0
2024 0.00 0.00 -0.05 0
2023 0.00 0.00 -0.05 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 1. ceturksnis
2024
2023

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Bruto peļņa 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 50 EUR 50 EUR
Tīrā peļņa 0 EUR 0 EUR 0 EUR -50 EUR -50 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 465 EUR 465 EUR 465 EUR 465 EUR 465 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 465 EUR 465 EUR 465 EUR 465 EUR 465 EUR
Pašu kapitāls -3 091 EUR -3 091 EUR -3 091 EUR -3 091 EUR -3 041 EUR
Īstermiņa saistības 3 556 EUR 3 556 EUR 3 556 EUR 3 556 EUR 3 506 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nav PVN reģistrā

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,13 0,13 0,13 0,13 0,13
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,04 0,04 0,04 0,04 0,04
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
0,00 % 0,00 % 0,00 % -10,75 % -10,75 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
0,00 % 0,00 % 0,00 % 1,62 % 1,64 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,15 -1,15 -1,15 -1,15 -1,15
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 % 0,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-10,76 -10,76 -10,76 -10,76 -10,59

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "EKSTERS" ir uzņēmums, kas jau vairāk nekā ceturtdaļgadsimtu sekmīgi darbojas nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 4663)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 81 uzņēmumi Ieguves rūpniecības, būvniecības un inženierbūvniecības mašīnu vairumtirdzniecība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "ONNINEN"28 549 073-172 528-0,6 %101282 6642 747 (2026 Q2)
2"Swecon" SIA16 264 485115 7370,7 %40406 6123 371 (2026 Q2)
3SIA "WIRTGEN LATVIA"6 773 584677 17110,0 %14483 8273 147 (2026 Q2)
4Aktsiaselts Baltem Rīgas filiāle5 449 380-160 977-3,0 %25217 9754 027 (2026 Q2)
5SIA "KONO"4 988 993318 0066,4 %16311 8123 026 (2026 Q2)
6SIA "INDUCONT"4 797 400231 9364,8 %13369 0312 630 (2026 Q2)
7SIA "K-Tehnoloģijas"3 237 64372 4802,2 %5647 5293 260 (2026 Q2)
8SIA "POWERSCREEN LATVIA"2 864 98353 0721,9 %8358 1232 011 (2026 Q2)
9SIA "TEHNOTRAK"2 661 45763 7242,4 %5532 2911 009 (2026 Q2)
10SIA TNN2 215 97952 8922,4 %0
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-23). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "EKSTERS"
4663 Ieguves rūpniecības, būvniecības un inženierbūvniecības mašīnu vairumtirdzniecība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50003441881 LV54ZZZ50003441881 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSTERS" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību EKSTERS NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 1999-04-27 NULL Ogres nov., Ikšķile, Daugavas prospekts 1B 5052 102621810 100016688 100003487 0740605 NULL

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92396407 50003441881 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2846 EUR 2016-07-15 2016-07-15 09:19:47.426001

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
801641 19844488 50003441881 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 0 ONES EUR 2020-11-05 12:29:46.403
907210 21402234 50003441881 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 0 ONES EUR 2020-11-11 08:22:07.356
75154 14813794 50003441881 DokUGP2008v1 NULL 2010 2010-01-01 2010-12-31 1 ONES LVL 2020-08-20 22:29:26.958
121633 14979002 50003441881 DokUGP2008v1 NULL 2011 2011-01-01 2011-12-31 0 ONES LVL 2020-08-24 04:13:41.036
215751 15200915 50003441881 DokUGP2008v1 NULL 2012 2012-01-01 2012-12-31 0 ONES LVL 2020-08-29 11:32:37.669
329564 15470681 50003441881 DokUGP2008v1 NULL 2013 2013-01-01 2013-12-31 0 ONES LVL 2020-09-05 09:30:22.257
389804 15631543 50003441881 DokUGP2008v1 NULL 2014 2014-01-01 2014-12-31 0 ONES EUR 2020-09-08 20:34:31.077
506741 15904544 50003441881 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-01-01 2015-12-31 0 ONES EUR 2020-09-15 15:20:33.538
682986 16478904 50003441881 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 0 ONES EUR 2020-10-29 13:46:41.742
1086594 23271445 50003441881 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 0 ONES EUR 2020-11-21 09:33:48.226
1268329 29639324 50003441881 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 0 ONES EUR 2021-08-01 14:12:11.553
1404178 31345657 50003441881 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 0 ONES EUR 2022-07-31 18:44:15.602
1707947 32376572 50003441881 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 0 ONES EUR 2023-05-11 18:47:08.21
1924538 33564377 50003441881 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 0 ONES EUR 2024-06-05 20:01:56.254
2081136 34622118 50003441881 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-07-12 21:00:06.405
2299715 35458265 50003441881 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-05-30 03:02:33.076

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1086594 23271445 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
121633 14979002 1554 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1177 377 1 119 0 8 0 0 0 0 0 0 0 249 0 NULL 0 NULL 249
1268329 29639324 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1404178 31345657 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1707947 32376572 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50
1924538 33564377 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
2081136 34622118 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
215751 15200915 1749 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1552 197 3 42 0 1 0 0 0 0 0 0 0 151 0 NULL 0 NULL 151
2299715 35458265 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 0 0 NULL 0 0
329564 15470681 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 36 0 649 0 0 0 0 0 0 0 -685 0 NULL 0 NULL -685
389804 15631543 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 53 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -53 0 NULL 0 0 -53
506741 15904544 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 54 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -54 100 NULL 0 0 -154
682986 16478904 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 62 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -62 50 -112 NULL 0 -112
75154 14813794 264 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 170 94 0 1010 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -916 0 NULL 0 NULL -916
801641 19844488 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 26 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -26 50 -76 NULL 0 -76
907210 21402234 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1086594 23271445 146 0 5 314 465 0 0 0 0 465 NULL 3406 0 0 -2941 465
121633 14979002 209 0 1958 221 2388 0 0 0 0 2388 NULL 3569 0 0 -1181 2388
1268329 29639324 146 0 5 314 465 0 0 0 0 465 NULL 3456 0 0 -2991 465
1404178 31345657 146 0 5 314 465 0 0 0 0 465 NULL 3506 0 0 -3041 465
1707947 32376572 146 0 5 314 465 0 0 0 0 465 NULL 3556 0 0 -3091 465
1924538 33564377 146 0 5 314 465 0 0 0 0 465 NULL 3556 0 0 -3091 465
2081136 34622118 146 0 5 314 465 0 0 0 0 465 NULL 3556 0 0 -3091 465
215751 15200915 1987 0 647 221 2855 0 0 0 0 2855 NULL 3888 0 0 -1033 2855
2299715 35458265 146 0 5 314 465 0 0 0 0 465 NULL 3556 0 0 -3091 465
329564 15470681 617 0 4 221 842 0 0 0 0 842 NULL 2560 0 0 -1718 842
389804 15631543 825 0 6 314 1145 0 0 0 0 1145 NULL 3643 0 0 -2498 1145
506741 15904544 226 0 6 314 546 0 0 0 0 546 NULL 3199 0 0 -2653 546
682986 16478904 114 0 6 314 434 0 0 0 0 434 NULL 3199 0 0 -2765 434
75154 14813794 414 0 597 692 1703 0 0 0 0 1703 NULL 0 3133 0 -1430 1703
801641 19844488 146 0 5 314 465 0 0 0 0 465 NULL 3306 0 0 -2841 465
907210 21402234 146 0 5 314 465 0 0 0 0 465 NULL 3356 0 0 -2891 465

Naudas plūsmas pārskati

[cash_flow_statements]

Statement ID File ID cfo_dm_cash_received_from_customers cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees cfo_dm_other_cash_received_paid cfo_dm_operating_cash_flow cfo_dm_interest_paid cfo_dm_income_taxes_paid cfo_dm_extra_items_cash_flow cfo_dm_net_operating_cash_flow cfo_im_income_before_income_taxes cfo_im_income_before_changes_in_working_capital cfo_im_operating_cash_flow cfo_im_interest_paid cfo_im_income_taxes_paid cfo_im_extra_items_cash_flow cfo_im_net_operating_cash_flow cfi_acquisition_of_stocks_shares cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets cfi_loans_made cfi_repayments_of_loans_received cfi_interest_received cfi_dividends_received cfi_net_investing_cash_flow cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital cff_loans_received cff_subsidies_grants_donations_received cff_repayments_of_loans_made cff_repayments_of_lease_obligations cff_dividends_paid cff_net_financing_cash_flow effect_of_exchange_rate_change net_increase at_beginning_of_year at_end_of_year
801641 19844488 0 0 0 0 0 0 NULL 0 NULL NULL NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 32 114 146

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50003441881 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSTERS" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4663 040200 Ikšķile 0.00 0.00 -0.05 0
50003441881 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSTERS" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 4663 040200 Ikšķile 0.00 0.00 -0.05 0

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
50003441881 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSTERS" nav 03.05.1999 nav nav 03.05.2017

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50003441881 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EKSTERS" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "EKSTERS" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Daugavas prospekts 1B, Ikšķile, Ogres nov., LV-5052.

Kāds bija SIA "EKSTERS" 2022. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2022. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 50 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "EKSTERS" 2022. gadā?

2022. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "EKSTERS" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,13 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,04.

Kāds ir SIA "EKSTERS" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -10,76, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "EKSTERS" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums nav reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāds ir SIA "EKSTERS" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "EKSTERS" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Ieguves rūpniecības, būvniecības un inženierbūvniecības mašīnu vairumtirdzniecība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Ieguves rūpniecības, būvniecības un inženierbūvniecības mašīnu vairumtirdzniecība — Ogres novads

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Visa nozare: Ieguves rūpniecības, būvniecības un inženierbūvniecības mašīnu vairumtirdzniecība · Ogres novads — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-09-2026