SIA "Lielcīzari" (reģ. Nr. 50103694891) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2013-07-26. Jaunākais gada pārskats (2016): apgrozījums 5 339 EUR, peļņa 1 460 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 1 249,50 (2016). VID nodokļu maksātāja reitings: C.
Pamatdarbība: Koka taras ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 50103694891 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2013-07-26 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV53ZZZ50103694891 |
| Juridiskā adrese | "Junta", Ciemupe, Ogresgala pag., Ogres nov., LV-5001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 5 339 EUR | 1 460 EUR | 2 499 EUR | 2 |
| 2015 | 18 010 EUR | 3 409 EUR | 1 080 EUR | 2 |
| 2014 | 12 081 EUR | -6 859 EUR | 1 153 EUR | 3 |
| 2013 | 10 415 LVL | 2 815 LVL | 4 789 LVL | 4 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.25 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 5 339 EUR | 18 010 EUR | 12 081 EUR | 10 415 LVL |
| Bruto peļņa | — | — | 3 964 EUR | -6 374 EUR | 2 836 LVL |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 2 850 EUR | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 EUR | 1 460 EUR | 3 409 EUR | -6 859 EUR | 2 815 LVL |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 LVL |
| Tīrā peļņa | 0 EUR | 1 460 EUR | 3 409 EUR | -6 859 EUR | 2 815 LVL |
| Pozīcija | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 14 EUR | 2 499 EUR | 1 080 EUR | 1 153 EUR | 4 789 LVL |
| Apgrozāmie līdzekļi | 14 EUR | 2 499 EUR | 618 EUR | 74 EUR | 3 597 LVL |
| Pašu kapitāls | 14 EUR | 2 028 EUR | 568 EUR | -2 840 EUR | 2 825 LVL |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 2 EUR | 512 EUR | 3 993 EUR | 1 964 LVL |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 469 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 LVL |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | 1 249,50 | 1,21 | 0,02 | 1,83 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | 1 249,50 | 1,21 | 0,02 | 1,83 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | 27,35 % | 18,93 % | -56,78 % | 27,03 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,00 % | 58,42 % | 315,65 % | -594,88 % | 58,78 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,00 % | 71,99 % | 600,18 % | 241,51 % | 99,65 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,23 | 0,90 | -1,41 | 0,70 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 2,14 | 16,68 | 10,48 | 2,17 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,00 % | 58,47 % | 600,18 % | 241,51 % | 99,65 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,56 | 7,16 | 27,43 | -12,85 | 5,34 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Lielcīzari" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un turpina attīstīties.
Pamatojoties uz 2017. gada datiem, resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KRONUS SIA | 87 642 325 | 136 066 | 0,2 % | 523 | 167 576 | 2 208 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BELWOOD" | 20 709 120 | 1 226 312 | 5,9 % | 45 | 460 203 | 2 423 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "PALLETERIES" | 18 940 447 | -1 260 841 | -6,7 % | 101 | 187 529 | 1 549 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MARKO KEA" | 13 349 685 | -122 004 | -0,9 % | 52 | 256 725 | 2 037 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "GL PLUS" | 12 742 029 | 716 243 | 5,6 % | 73 | 174 548 | 1 707 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "PALLOGS" | 9 432 853 | 215 568 | 2,3 % | 89 | 105 987 | 1 184 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "UPESLĪČI" | 9 063 956 | 273 153 | 3,0 % | 40 | 226 599 | 994 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "DLLA" | 8 444 164 | -453 785 | -5,4 % | 84 | 100 526 | 1 459 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SMD Solutions" | 6 379 826 | 235 363 | 3,7 % | 31 | 205 801 | 1 392 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Latvia Packing" | 4 833 172 | 181 295 | 3,8 % | 39 | 123 927 | 1 194 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50103694891 | LV53ZZZ50103694891 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lielcīzari" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Lielcīzari | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2013-07-26 | NULL | Ogres nov., Ogresgala pag., Ciemupe, "Junta" | 5001 | 103344354 | 100016688 | 0 | 0040500 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 3314488 | 50103694891 | 2013-07-23 | 2013-08-21 10:24:01 |
[suspensions_prohibitions]
| ID | Reģ.Nr. | suspension_code | suspension_code_text | No | ground_for |
|---|---|---|---|---|---|
| 900293743 | 50103694891 | ECONOMIC_ACTIVITY_SUSPENDED | Saimnieciskās darbības apturēšana | 2022-09-28 | Valsts ieņēmumu dienesta 26.09.2022. lēmums Nr.30.1/8.59.2/97314 |
[pdb_saimndarbibaaptureta_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Lemuma_datums | Aizliegts_veikt_darijumus_no | Aizliegts_veikt_darijumus_lidz | Lemuma_par_atjaunosanu_datums |
|---|---|---|---|---|---|
| 50103694891 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lielcīzari" | 26.09.2022 | 29.09.2022 | NULL |
[liquidations]
| ID | Reģ.Nr. | liquidation_type | liquidation_type_text | No | grounds_for_liquidation | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900215800 | 50103694891 | LIQUIDATION | Likvidācijas process | 2018-03-01 | 25.02.2018. dalībnieka lēmums Nr.1 | 2018-03-01 16:51:04 | 2018-03-01 16:51:04 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92506782 | 50103694891 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 14 | EUR | 2016-07-24 | 2016-07-24 08:11:47.699369 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 430145 | 15716322 | 50103694891 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-01-01 | 2014-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2020-09-11 05:13:44.031 |
| 505215 | 15901281 | 50103694891 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-09-15 13:38:27.179 |
| 1970130 | 34178608 | 50103694891 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-03-18 19:00:11.327 |
| 430106 | 15716243 | 50103694891 | DokUGP2008v1 | NULL | 2013 | 2013-07-26 | 2013-12-31 | 4 | ONES | LVL | 2020-09-11 05:11:36.446 |
| 702278 | 16529215 | 50103694891 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-10-30 15:41:38.348 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1970130 | 34178608 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 430106 | 15716243 | 10415 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7579 | 2836 | 0 | 20 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2815 | 0 | NULL | 0 | 0 | 2815 |
| 430145 | 15716322 | 12081 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18455 | -6374 | 0 | 471 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -6859 | 0 | NULL | 0 | 0 | -6859 |
| 505215 | 15901281 | 18010 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14046 | 3964 | 0 | 535 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3409 | 0 | NULL | 0 | 0 | 3409 |
| 702278 | 16529215 | 5339 | 0 | 0 | 0 | 567 | 2850 | 462 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1460 | 0 | 1460 | NULL | 0 | 1460 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1970130 | 34178608 | 14 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | NULL | 0 | 0 | 0 | 14 | 14 |
| 430106 | 15716243 | 847 | 0 | 2750 | 0 | 3597 | 0 | 1192 | 0 | 1192 | 4789 | NULL | 1964 | 0 | 0 | 2825 | 4789 |
| 430145 | 15716322 | 31 | 0 | 43 | 0 | 74 | 0 | 1079 | 0 | 1079 | 1153 | NULL | 3993 | 0 | 0 | -2840 | 1153 |
| 505215 | 15901281 | 576 | 0 | 42 | 0 | 618 | 0 | 462 | 0 | 462 | 1080 | NULL | 512 | 0 | 0 | 568 | 1080 |
| 702278 | 16529215 | 2499 | 0 | 0 | 0 | 2499 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2499 | NULL | 2 | 469 | 0 | 2028 | 2499 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 702278 | 16529215 | 0 | 0 | 0 | 5339 | 0 | 0 | NULL | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
[securing_measures]
| ID | Reģ.Nr. | securing_measure_type | securing_measure_type_text | type_details | No | case_number | institution_identifier | institution_registration_number | institution_name |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91296353 | 50103694891 | PROHIBITION | Aizliegums | Piemērots aizliegums reorganizācijai un dalībnieku maiņai | 2022-09-28 | 30.1/8.59.2/97314 | 1000057137 | 90000069281 | Valsts ieņēmumu dienests |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50103694891 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lielcīzari" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 040500 | Ogresgala pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50103694891 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lielcīzari" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 040500 | Ogresgala pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50103694891 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lielcīzari" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1624 | 040500 | Ogresgala pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50103694891 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lielcīzari" | C | Pārkāpumi saistību izpildē | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Junta", Ciemupe, Ogresgala pag., Ogres nov., LV-5001.
2016. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5 339 EUR, un peļņa bija 1 460 EUR.
2016. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2016. gadā bija 1 249,50 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1 249,50.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2017. gadā bija 1,56, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "C" — Pārkāpumi saistību izpildē.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Koka taras ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Koka taras ražošana · Ogres novads — lielākie uzņēmumi
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026