SIA "Santas Rezidence" (reģ. Nr. 50103769611) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-03-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 862 702 EUR, zaudējumi 13 815 EUR, darbinieku skaits: 23. Kopējais likviditātes koeficients: 3,62 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Izmitināšana viesnīcās un līdzīgās apmešanās vietās
| Reģistrācijas Nr. | 50103769611 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2014-03-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV19ZZZ50103769611 |
| Juridiskā adrese | Gaujas iela 88, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-01
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 862 702 EUR | -13 815 EUR | 3 327 651 EUR | 23 |
| 2024 | 717 784 EUR | -138 685 EUR | 3 330 980 EUR | 24 |
| 2023 | 757 934 EUR | 8 219 EUR | 4 479 604 EUR | 22 |
| 2022 | 769 427 EUR | 40 571 EUR | 4 496 320 EUR | 20 |
| 2021 | 634 285 EUR | 249 908 EUR | 4 432 106 EUR | 21 |
| 2020 | 579 809 EUR | 13 949 EUR | 4 137 561 EUR | 22 |
| 2019 | 795 649 EUR | -28 741 EUR | 4 171 966 EUR | 27 |
| 2018 | 759 530 EUR | -202 869 EUR | 4 194 720 EUR | 30 |
| 2017 | 322 147 EUR | -444 648 EUR | 4 450 853 EUR | 18 |
| 2016 | 0 EUR | -43 798 EUR | 4 196 694 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 52.1 | 9.83 | 28.43 | 23 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 55.68 | 9.89 | 28.29 | 19 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 63.44 | 10.90 | 30.03 | 19 |
| 2024 | 229.95 | 49.60 | 105.74 | 23 |
| 2023 | 212.49 | 40.63 | 89.84 | 21 |
| 2022 | 190.52 | 33.86 | 76.11 | 19 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 208.65 | ~ 946.15 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 455.90 | ~ 1 111.01 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 545.44 | ~ 1 160.51 |
| 2024 | 1 123.84 | ~ 856.68 |
| 2023 | 1 045.78 | ~ 806.80 |
| 2022 | 979.22 | ~ 723.20 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (105.74 * 1000) / 0.3409 ) / 23 / 12 = 1 123.84 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 123.84 * 0.105 = 118.00 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 260.06 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 123.84 - 118.00 - 260.06) * 0.2 ≈ 149.15 EUR
4. Neto alga: 1 123.84 - 118.00 - 149.15 = ~ 856.68 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 862 702 EUR | 717 784 EUR | 757 934 EUR | 769 427 EUR | 634 285 EUR |
| Bruto peļņa | 146 031 EUR | 30 075 EUR | 128 319 EUR | 130 456 EUR | 133 420 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -13 815 EUR | -138 685 EUR | 8 219 EUR | 40 571 EUR | 249 908 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -13 815 EUR | -138 685 EUR | 8 219 EUR | 40 571 EUR | 249 908 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 327 651 EUR | 3 330 980 EUR | 4 479 604 EUR | 4 496 320 EUR | 4 432 106 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 310 666 EUR | 197 296 EUR | 1 231 975 EUR | 1 152 261 EUR | 957 290 EUR |
| Pašu kapitāls | 3 241 892 EUR | 3 255 707 EUR | 4 403 016 EUR | 4 394 797 EUR | 4 354 226 EUR |
| Īstermiņa saistības | 85 759 EUR | 75 273 EUR | 76 588 EUR | 101 523 EUR | 77 880 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
3,62 | 2,62 | 16,09 | 11,35 | 12,29 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
3,38 | 2,36 | 15,79 | 11,06 | 12,13 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-1,60 % | -19,32 % | 1,08 % | 5,27 % | 39,40 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-0,42 % | -4,16 % | 0,18 % | 0,90 % | 5,64 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-0,43 % | -4,26 % | 0,19 % | 0,92 % | 5,74 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,26 | 0,22 | 0,17 | 0,17 | 0,14 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-0,43 % | -4,26 % | 0,19 % | 0,92 % | 5,74 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
17,00 | 19,11 | 25,34 | 19,38 | 24,77 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Santas Rezidence" ir uzņēmums, kas darbojas ar vērtībām, kas veidojušās ilgu gadu laikā.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Viesnīca Latvija | 27 454 665 | 5 328 015 | 19,4 % | 246 | 111 604 | 2 028 (2026 Q2) |
| 2 | Mogotel MV SIA | 20 015 995 | 58 233 | 0,3 % | 277 | 72 260 | 1 175 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "SEMARAH HOTEL MANAGEMENT" | 17 513 886 | 445 534 | 2,5 % | 308 | 56 863 | 1 522 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "BBH Investments" | 14 400 847 | 869 800 | 6,0 % | 310 | 46 454 | 1 291 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "MIRA-G" | 10 616 751 | 1 348 785 | 12,7 % | 142 | 74 766 | 1 941 (2026 Q2) |
| 6 | Mogotel Latvia SIA | 9 284 796 | 12 411 | 0,1 % | 152 | 61 084 | 1 084 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "HOTEL JŪRMALA SPA" | 9 045 805 | 288 681 | 3,2 % | 137 | 66 028 | 1 410 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "AK TRANSGROUP" | 7 445 812 | 1 578 924 | 21,2 % | 76 | 97 971 | 1 332 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "ELIZABETES CENTRS" | 7 280 828 | 1 030 752 | 14,2 % | 47 | 154 911 | 1 543 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "LEGENDHOTELS LATVIJA" | 7 233 144 | 380 557 | 5,3 % | 91 | 79 485 | 1 591 (2026 Q2) |
| 63 | SIA "Santas Rezidence" (šis uzņēmums) | 862 702 | -13 815 | -1,6 % | 23 | 37 509 | 1 209 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50103769611 | LV19ZZZ50103769611 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Santas Rezidence" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Santas Rezidence | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2014-03-17 | NULL | Cēsu nov., Cēsis, Gaujas iela 88 | 4101 | 101581961 | 100015774 | 100003157 | 0420201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 3669399 | 50103769611 | 2014-03-12 | 2014-04-03 13:49:11 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92920458 | 50103769611 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3821950 | EUR | 2023-12-29 | 2023-12-29 14:42:48 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 790130 | 19821332 | 50103769611 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 18 | ONES | EUR | 2020-11-04 19:34:50.855 |
| 943877 | 21503124 | 50103769611 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 30 | ONES | EUR | 2020-11-13 08:41:59.361 |
| 400541 | 15654612 | 50103769611 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-03-17 | 2014-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-09-09 13:18:48.308 |
| 530104 | 15952314 | 50103769611 | DokUGP2008v1 | NULL | 2015 | 2015-01-01 | 2015-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-16 21:33:02.61 |
| 651732 | 16361849 | 50103769611 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-27 18:13:58.944 |
| 1080901 | 23255245 | 50103769611 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 27 | ONES | EUR | 2020-11-20 23:15:47.184 |
| 1208327 | 29185328 | 50103769611 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 22 | ONES | EUR | 2021-04-27 17:11:49.189 |
| 1377346 | 31227762 | 50103769611 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 21 | ONES | EUR | 2022-07-12 18:04:47.266 |
| 1708951 | 32381589 | 50103769611 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 20 | ONES | EUR | 2023-05-11 19:26:16.761 |
| 1847008 | 33304363 | 50103769611 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 22 | ONES | EUR | 2024-04-10 20:01:57.666 |
| 2058436 | 34510993 | 50103769611 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2025-06-06 03:07:51.328 |
| 2274507 | 35426089 | 50103769611 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 23 | ONES | EUR | 2026-05-27 17:04:40.184 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080901 | 23255245 | 795649 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 710396 | 85253 | 28069 | 82563 | 3664 | 7069 | 0 | 0 | 43 | 0 | 0 | NULL | NULL | -28741 | 0 | -28741 | NULL | 0 | -28741 |
| 1208327 | 29185328 | 579809 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 510827 | 68982 | 15719 | 74464 | 40627 | 5569 | 0 | 0 | 92 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13949 | 0 | 13949 | NULL | 0 | 13949 |
| 1377346 | 31227762 | 634285 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 500865 | 133420 | 14589 | 85513 | 222547 | 6053 | 0 | 0 | 96 | 0 | 0 | NULL | NULL | 249908 | 0 | 249908 | NULL | 0 | 249908 |
| 1708951 | 32381589 | 769427 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 638971 | 130456 | 17926 | 94592 | 28206 | 5573 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 40571 | 0 | 40571 | NULL | 0 | 40571 |
| 1847008 | 33304363 | 757934 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 629615 | 128319 | 15570 | 115013 | 10889 | 7198 | 0 | 0 | 6792 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8219 | 0 | 8219 | NULL | 0 | 8219 |
| 2058436 | 34510993 | 717784 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 687709 | 30075 | 53491 | 127173 | 3572 | 5839 | 0 | 0 | 14171 | 0 | 0 | NULL | NULL | -138685 | 0 | -138685 | NULL | 0 | -138685 |
| 2274507 | 35426089 | 862702 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 716671 | 146031 | 19754 | 141744 | 6515 | 5637 | 0 | 0 | 774 | 0 | 0 | NULL | NULL | -13815 | 0 | -13815 | NULL | 0 | -13815 |
| 400541 | 15654612 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 262 | 0 | 363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -625 | 0 | NULL | 0 | 0 | -625 |
| 530104 | 15952314 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 22396 | 0 | 652 | 0 | 0 | 3523 | 0 | 0 | 0 | 0 | -19525 | 0 | NULL | 0 | 0 | -19525 |
| 651732 | 16361849 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 43046 | 0 | 752 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -43798 | 0 | -43798 | NULL | 0 | -43798 |
| 790130 | 19821332 | 322147 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 653578 | -331431 | 18334 | 88591 | 140 | 6432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -444648 | 0 | -444648 | NULL | 0 | -444648 |
| 943877 | 21503124 | 759530 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 842337 | -82807 | 20179 | 95135 | 651 | 5429 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | NULL | NULL | -202869 | 0 | -202869 | NULL | 0 | -202869 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080901 | 23255245 | 364483 | 0 | 15030 | 14292 | 393805 | 0 | 3776427 | 1734 | 3778161 | 4171966 | NULL | 81597 | 0 | 0 | 4090369 | 4171966 |
| 1208327 | 29185328 | 501109 | 0 | 3272 | 11584 | 515965 | 0 | 3620474 | 1122 | 3621596 | 4137561 | NULL | 33243 | 0 | 0 | 4104318 | 4137561 |
| 1377346 | 31227762 | 941210 | 0 | 3565 | 12515 | 957290 | 0 | 3474306 | 510 | 3474816 | 4432106 | NULL | 77880 | 0 | 0 | 4354226 | 4432106 |
| 1708951 | 32381589 | 1117608 | 0 | 5437 | 29216 | 1152261 | 0 | 3344059 | 0 | 3344059 | 4496320 | NULL | 101523 | 0 | 0 | 4394797 | 4496320 |
| 1847008 | 33304363 | 1208290 | 0 | 1410 | 22275 | 1231975 | 0 | 3247629 | 0 | 3247629 | 4479604 | NULL | 76588 | 0 | 0 | 4403016 | 4479604 |
| 2058436 | 34510993 | 174941 | 0 | 2770 | 19585 | 197296 | 0 | 3133684 | 0 | 3133684 | 3330980 | NULL | 75273 | 0 | 0 | 3255707 | 3330980 |
| 2274507 | 35426089 | 283187 | 0 | 6836 | 20643 | 310666 | 0 | 3016985 | 0 | 3016985 | 3327651 | NULL | 85759 | 0 | 0 | 3241892 | 3327651 |
| 400541 | 15654612 | 13613 | 0 | 3762 | 0 | 17375 | 0 | 234000 | 0 | 234000 | 251375 | NULL | 0 | 0 | 0 | 251375 | 251375 |
| 530104 | 15952314 | 423159 | 0 | 30791 | 5840 | 459790 | 0 | 1022541 | 0 | 1022541 | 1482331 | NULL | 23481 | 0 | 0 | 1458850 | 1482331 |
| 651732 | 16361849 | 92752 | 0 | 42474 | 0 | 135226 | 0 | 4061468 | 0 | 4061468 | 4196694 | NULL | 130068 | 0 | 0 | 4066626 | 4196694 |
| 790130 | 19821332 | 162282 | 0 | 9319 | 15367 | 186968 | 0 | 4260927 | 2958 | 4263885 | 4450853 | NULL | 128874 | 0 | 0 | 4321979 | 4450853 |
| 943877 | 21503124 | 210387 | 0 | 12915 | 12425 | 235727 | 0 | 3956647 | 2346 | 3958993 | 4194720 | NULL | 75610 | 0 | 0 | 4119110 | 4194720 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50103769611 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Santas Rezidence" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 026200 | Cēsis | 229.95 | 49.60 | 105.74 | 23 |
| 50103769611 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Santas Rezidence" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 026200 | Cēsis | 212.49 | 40.63 | 89.84 | 21 |
| 50103769611 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Santas Rezidence" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 026200 | Cēsis | 190.52 | 33.86 | 76.11 | 19 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50103769611 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Santas Rezidence" | ir | 15.04.2014 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50103769611 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Santas Rezidence" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Gaujas iela 88, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 862 702 EUR, un zaudējumi bija 13 815 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 23 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,62 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,38.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 17,00, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 123.84 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 856.68 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 229 950 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 49 600 EUR un VSAOI 105 740 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Izmitināšana viesnīcās un līdzīgās apmešanās vietās.
Lapas ģenerēšanas datums: 01-09-2026