SIA "STK Group" (reģ. Nr. 50103853541) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2014-12-10. Jaunākais gada pārskats (2024): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 134 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,00 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 50103853541 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2014-12-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV23ZZZ50103853541 |
| Juridiskā adrese | Krievupes iela 9, Langstiņi, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 EUR | -134 EUR | 3 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -542 EUR | 132 EUR | 1 |
| 2022 | 290 EUR | -1 408 EUR | 307 EUR | 1 |
| 2021 | 50 EUR | -216 EUR | 131 EUR | 1 |
| 2020 | 2 800 EUR | -1 970 EUR | 646 EUR | 1 |
| 2019 | 2 450 EUR | -1 835 EUR | 1 180 EUR | 1 |
| 2018 | 1 750 EUR | -1 445 EUR | 3 209 EUR | 1 |
| 2017 | 4 440 EUR | 193 EUR | 3 293 EUR | 1 |
| 2016 | 4 200 EUR | 120 EUR | 1 645 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2023 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 290 EUR | 50 EUR | 2 800 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | -425 EUR | 2 EUR | 2 454 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -84 EUR | -492 EUR | -1 358 EUR | -216 EUR | -1 970 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -134 EUR | -542 EUR | -1 408 EUR | -216 EUR | -1 970 EUR |
| Pozīcija | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 3 EUR | 132 EUR | 307 EUR | 131 EUR | 646 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 EUR | 132 EUR | 307 EUR | 131 EUR | 646 EUR |
| Pašu kapitāls | -7 121 EUR | -6 987 EUR | -6 445 EUR | -5 037 EUR | -4 821 EUR |
| Īstermiņa saistības | 7 124 EUR | 7 119 EUR | 6 752 EUR | 5 168 EUR | 5 467 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,02 | 0,05 | 0,03 | 0,12 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,00 | 0,02 | 0,05 | 0,03 | 0,12 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | — | -485,52 % | -432,00 % | -70,36 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-4 466,67 % | -410,61 % | -458,63 % | -164,89 % | -304,95 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1,88 % | 7,76 % | 21,85 % | 4,29 % | 40,86 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,00 | -1,02 | -1,05 | -1,03 | -1,13 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
-0,31 | -3,21 | -55,58 | — | -66,93 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,94 | 0,38 | 4,33 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,28 % | 5,37 % | 20,70 % | 4,29 % | 40,26 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-3 733,55 | -92,02 | -45,79 | -65,29 | -17,05 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "STK Group" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2024. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Uzņēmuma pamatdarbības peļņa ir negatīva, tāpēc tā nesedz pat procentu maksājumus — augsts maksātspējas risks
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA HAIRRIGA SUN | 1 820 359 | 62 697 | 3,4 % | 62 | 29 361 | 1 642 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "MELLA.lv" | 1 048 233 | 64 910 | 6,2 % | 21 | 49 916 | 1 210 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "MAIJA CENTRS" | 720 463 | 17 451 | 2,4 % | 27 | 26 684 | 985 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "MAIJA VALDEMARA" | 694 745 | -18 488 | -2,7 % | 31 | 22 411 | 952 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MK Beauty Bar" | 663 940 | -30 634 | -4,6 % | 16 | 41 496 | 1 381 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ami Hair" | 383 528 | 90 876 | 23,7 % | 6 | 63 921 | 927 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "IS Salons" | 320 300 | -24 161 | -7,5 % | 19 | 16 858 | 676 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "HairRiga" | 308 006 | -29 392 | -9,5 % | 15 | 20 534 | 1 199 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LISS-A" | 303 302 | 55 488 | 18,3 % | 14 | 21 664 | 717 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Wood Religion Store" | 288 675 | -465 | -0,2 % | 13 | 22 206 | 678 (2026 Q3) |
| 369 | SIA "STK Group" (šis uzņēmums) | 0 | -134 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50103853541 | LV23ZZZ50103853541 | SIA "STK Group" | SIA | STK Group | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2014-12-10 | NULL | Ropažu nov., Garkalnes pag., Langstiņi, Krievupes iela 9 | 2137 | 102123923 | 100016784 | 0 | 0806000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 4137593 | 50103853541 | 2014-12-05 | 2015-01-14 15:14:49 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92225824 | 50103853541 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2014-12-10 | 2014-12-10 17:14:09 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 847238 | 20920919 | 50103853541 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-08 03:14:22.581 |
| 465291 | 15572955 | 50103853541 | DokUGP2008v1 | NULL | 2014 | 2014-12-10 | 2014-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-09-13 08:08:44.515 |
| 1020509 | 22808920 | 50103853541 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-17 15:19:55.159 |
| 1304991 | 30487705 | 50103853541 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-02-08 13:03:04.15 |
| 1456167 | 32199613 | 50103853541 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-03-16 17:10:09.342 |
| 1977230 | 34221383 | 50103853541 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-02 03:00:07.201 |
| 711103 | 19177224 | 50103853541 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-01-01 | 2016-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-10-31 12:00:48.529 |
| 733364 | 19560429 | 50103853541 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2020-11-01 16:00:33.114 |
| 1165585 | 26792378 | 50103853541 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-02-08 18:14:05.121 |
| 1977718 | 34225271 | 50103853541 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-02 21:01:18.443 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1020509 | 22808920 | 2450 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 134 | 2316 | 0 | 3750 | 0 | 375 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | NULL | NULL | -1835 | 0 | -1835 | NULL | 0 | -1835 |
| 1165585 | 26792378 | 2800 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 346 | 2454 | 0 | 3975 | 0 | 420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | NULL | NULL | -1970 | 0 | -1970 | NULL | 0 | -1970 |
| 1304991 | 30487705 | 50 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 48 | 2 | 0 | 205 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -216 | 0 | -216 | NULL | 0 | -216 |
| 1456167 | 32199613 | 290 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 715 | -425 | 0 | 909 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | NULL | NULL | -1358 | 50 | -1408 | NULL | 0 | -1408 |
| 1977230 | 34221383 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 375 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 117 | NULL | NULL | -492 | 50 | -542 | NULL | 0 | -542 |
| 1977718 | 34225271 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64 | NULL | NULL | -84 | 50 | -134 | NULL | 0 | -134 |
| 465291 | 15572955 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 |
| 711103 | 19177224 | 4200 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4030 | 170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | NULL | NULL | 120 | 0 | 120 | NULL | 0 | 120 |
| 733364 | 19560429 | 4440 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4222 | 218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | NULL | NULL | 193 | 0 | 193 | NULL | 0 | 193 |
| 847238 | 20920919 | 1750 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 112 | 1638 | 0 | 2790 | 0 | 263 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 | NULL | NULL | -1445 | 0 | -1445 | NULL | 0 | -1445 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1020509 | 22808920 | 1051 | 0 | 129 | 0 | 1180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1180 | NULL | 4031 | 0 | 0 | -2851 | 1180 |
| 1165585 | 26792378 | 517 | 0 | 129 | 0 | 646 | 0 | 0 | 0 | 0 | 646 | NULL | 5467 | 0 | 0 | -4821 | 646 |
| 1304991 | 30487705 | 2 | 0 | 129 | 0 | 131 | 0 | 0 | 0 | 0 | 131 | NULL | 5168 | 0 | 0 | -5037 | 131 |
| 1456167 | 32199613 | 178 | 0 | 129 | 0 | 307 | 0 | 0 | 0 | 0 | 307 | NULL | 6752 | 0 | 0 | -6445 | 307 |
| 1977230 | 34221383 | 3 | 0 | 129 | 0 | 132 | 0 | 0 | 0 | 0 | 132 | NULL | 7119 | 0 | 0 | -6987 | 132 |
| 1977718 | 34225271 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | NULL | 7124 | 0 | 0 | -7121 | 3 |
| 465291 | 15572955 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | NULL | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 |
| 711103 | 19177224 | 207 | 0 | 1438 | 0 | 1645 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1645 | NULL | 1409 | 0 | 0 | 236 | 1645 |
| 733364 | 19560429 | 393 | 0 | 2900 | 0 | 3293 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3293 | NULL | 2864 | 0 | 0 | 429 | 3293 |
| 847238 | 20920919 | 959 | 0 | 2250 | 0 | 3209 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3209 | NULL | 4225 | 0 | 0 | -1016 | 3209 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50103853541 | SIA "STK Group" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9621 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 50103853541 | SIA "STK Group" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 50103853541 | SIA "STK Group" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 044400 | Garkalnes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50103853541 | SIA "STK Group" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Krievupes iela 9, Langstiņi, Garkalnes pag., Ropažu nov., LV-2137.
2024. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 134 EUR.
2024. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 0,00 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,00.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2024. gadā bija -3 733,55, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 06-11-2026