Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Grieze un Pupuķis"

SIA "Grieze un Pupuķis" (reģ. Nr. 50103882131) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2015-03-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 77 565 EUR, zaudējumi 5 866 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,38 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi

Reģistrācijas Nr.50103882131
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2015-03-20
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV19ZZZ50103882131
Juridiskā adrese Upes iela 14 - 14, Rīga, LV-1013

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 77 565 EUR -5 866 EUR 10 738 EUR 3
2024 64 233 EUR -2 332 EUR 4 070 EUR 3
2023 46 232 EUR -12 196 EUR 3 985 EUR 3
2022 48 111 EUR -7 212 EUR 3 429 EUR 4
2021 25 093 EUR 5 365 EUR 5 014 EUR 4
2020 36 035 EUR -8 993 EUR 1 965 EUR 4
2019 45 850 EUR -3 184 EUR 6 361 EUR 3
2018 34 728 EUR -8 811 EUR 4 538 EUR 3
2017 25 245 EUR -19 913 EUR 3 523 EUR 3
2016 44 403 EUR -2 281 EUR 2 342 EUR 4

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 4.7 0.37 2.5 4
2026. gada 1. ceturksnis 5.92 0.55 2.21 3
2025. gada 4. ceturksnis 5.45 0.46 2.18 3
2024 12.61 1.81 6.12 3
2023 16.51 3.34 7.44 3

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 611.13 ~ 546.96
2026. gada 1. ceturksnis 720.32 ~ 620.54
2025. gada 4. ceturksnis 710.54 ~ 603.82
2024 498.68 ~ 446.32
2023 606.24 ~ 525.89

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (6.12 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 498.68 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 498.68 * 0.105 = 52.36 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (498.68 - 52.36 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 498.68 - 52.36 - 0.00 = ~ 446.32 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 77 565 EUR 64 233 EUR 46 232 EUR 48 111 EUR 25 093 EUR
Bruto peļņa 3 631 EUR 5 545 EUR -7 145 EUR -3 081 EUR -12 223 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -5 866 EUR -2 332 EUR -12 196 EUR -7 212 EUR 5 365 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -5 866 EUR -2 332 EUR -12 196 EUR -7 212 EUR 5 365 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 10 738 EUR 4 070 EUR 3 985 EUR 3 429 EUR 5 014 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 9 039 EUR 3 140 EUR 2 622 EUR 2 125 EUR 3 092 EUR
Pašu kapitāls -66 391 EUR -60 525 EUR -58 192 EUR -45 996 EUR -38 784 EUR
Īstermiņa saistības 23 651 EUR 28 350 EUR 25 932 EUR 24 480 EUR 17 953 EUR
Ilgtermiņa saistības 53 478 EUR 36 245 EUR 36 245 EUR 24 945 EUR 25 845 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 3 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Konstatēti nopietni riska signāli Reģistrēti darbības ierobežojumi VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs Nodokļu maksājumi: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Tiesiskais statuss2Reģistrēti darbības ierobežojumi
Reģistrēti darbības ierobežojumi
2 nodrošinājuma līdzekļi

Nodrošinājuma līdzekļi

  • Aizliegums — no 2025-05-29
    Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai
    VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
  • Aizliegums — no 2025-05-29
    Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā
    VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
ES fondu projekti11 kā partnerim

Kā sadarbības partnerim (1)

  • Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos. · ESF · Latvijas Darba devēju konfederācija

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,38 0,11 0,10 0,09 0,17
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,38 0,11 0,10 0,09 0,17
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-7,56 % -3,63 % -26,38 % -14,99 % 21,38 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-54,63 % -57,30 % -306,05 % -210,32 % 107,00 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
8,84 % 3,85 % 20,96 % 15,68 % -13,83 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,16 -1,07 -1,07 -1,07 -1,13
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
7,22 15,78 11,60 14,03 5,00
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
45,43 % 9,60 % 55,57 % 34,26 % -41,46 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-1,06 -3,46 -14,89 -8,96 -0,73

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Grieze un Pupuķis" ir uzņēmums ar desmitgades stabilitāti, kas pierādījis savu dzīvotspēju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9621)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 377 uzņēmumi 37. vieta pēc apgrozījuma 342. vieta pēc peļņas Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA HAIRRIGA SUN1 820 35962 6973,4 %6528 0061 359 (2026 Q2)
2SIA "MELLA.lv"1 048 23364 9106,2 %2247 6471 058 (2026 Q2)
3SIA "MAIJA CENTRS"720 46317 4512,4 %2825 731928 (2026 Q2)
4SIA "MAIJA VALDEMARA"694 745-18 488-2,7 %3122 411915 (2026 Q2)
5SIA "MK Beauty Bar"663 940-30 634-4,6 %1739 0551 319 (2026 Q2)
6SIA "Ami Hair"383 52890 87623,7 %663 921601 (2026 Q2)
7SIA "IS Salons"320 300-24 161-7,5 %1916 858666 (2026 Q2)
8SIA "HairRiga"308 006-29 392-9,5 %1619 2501 003 (2026 Q2)
9SIA "LISS-A"303 30255 48818,3 %1421 664718 (2026 Q2)
10SIA "Wood Religion Store"288 675-465-0,2 %1322 206741 (2026 Q2)
37SIA "Grieze un Pupuķis" (šis uzņēmums)77 565-5 866-7,6 %419 391611 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Grieze un Pupuķis"
9621 Frizieru un bārddziņu pakalpojumi
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50103882131 LV19ZZZ50103882131 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grieze un Pupuķis" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Grieze un Pupuķis NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2015-03-20 NULL Rīga, Upes iela 14 - 14 1013 117867183 0 100003003 0001000 NULL

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92247414 50103882131 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 3000 EUR 2015-03-20 2015-03-20 10:09:27

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
748843 19643766 50103882131 DokGPUIENv1 UGP 2017 2017-01-01 2017-12-31 3 ONES EUR 2020-11-02 13:16:44.836
919331 21443047 50103882131 DokGPv1 UGP 2018 2018-01-01 2018-12-31 3 ONES EUR 2020-11-11 21:45:29.996
549247 15991104 50103882131 DokUGP2008v1 NULL 2015 2015-03-20 2015-12-31 2 ONES EUR 2020-09-17 22:42:12.496
623331 16235644 50103882131 DokGPUIENv1 UGP 2016 2016-01-01 2016-12-31 4 ONES EUR 2020-10-26 04:06:55.719
1043065 22949424 50103882131 DokGPv1 UGP 2019 2019-01-01 2019-12-31 3 ONES EUR 2020-11-18 21:46:11.781
1272684 29652193 50103882131 DokGPv1 UGP 2020 2020-01-01 2020-12-31 4 ONES EUR 2021-08-02 17:39:57.77
1357590 31060410 50103882131 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 4 ONES EUR 2022-06-06 17:30:01.155
1471145 32310000 50103882131 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 4 ONES EUR 2023-04-24 22:27:18.445
1880583 33443540 50103882131 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-05-20 20:04:56.652
2009769 34358286 50103882131 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 3 ONES EUR 2025-05-10 19:01:36.835
2295447 35453805 50103882131 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 3 ONES EUR 2026-05-29 17:28:30.283

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1043065 22949424 45850 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 45923 -73 867 2373 362 233 0 0 0 0 0 NULL NULL -3184 0 -3184 NULL 0 -3184
1272684 29652193 36035 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 42118 -6083 441 3543 1255 181 0 0 0 0 0 NULL NULL -8993 0 -8993 NULL 0 -8993
1357590 31060410 25093 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 37316 -12223 393 3027 21772 764 0 0 0 0 0 NULL NULL 5365 0 5365 NULL 0 5365
1471145 32310000 48111 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 51192 -3081 357 3099 836 1511 0 0 0 0 0 NULL NULL -7212 0 -7212 NULL 0 -7212
1880583 33443540 46232 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 53377 -7145 516 3981 4379 4933 0 0 0 0 0 NULL NULL -12196 0 -12196 NULL 0 -12196
2009769 34358286 64233 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 58688 5545 2552 4267 331 1389 0 0 0 0 0 NULL NULL -2332 0 -2332 NULL 0 -2332
2295447 35453805 77565 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 73934 3631 3134 4705 0 1658 0 0 0 0 0 NULL NULL -5866 0 -5866 NULL 0 -5866
549247 15991104 16042 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 11534 4508 0 8477 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -3969 0 NULL 0 0 -3969
623331 16235644 44403 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 46334 -1931 1926 2311 5504 1617 0 0 0 0 0 NULL NULL -2281 0 -2281 NULL 0 -2281
748843 19643766 25245 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 41701 -16456 644 2246 961 1528 0 0 0 0 0 NULL NULL -19913 0 -19913 NULL 0 -19913
919331 21443047 34728 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 44614 -9886 121 2222 5094 1676 0 0 0 0 0 NULL NULL -8811 0 -8811 NULL 0 -8811

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1043065 22949424 3197 0 851 0 4048 0 2313 0 2313 6361 NULL 16773 24745 0 -35157 6361
1272684 29652193 768 0 718 0 1486 0 479 0 479 1965 NULL 20270 25845 0 -44150 1965
1357590 31060410 2213 0 879 0 3092 0 1922 0 1922 5014 NULL 17953 25845 0 -38784 5014
1471145 32310000 1337 0 788 0 2125 0 1304 0 1304 3429 NULL 24480 24945 0 -45996 3429
1880583 33443540 1826 0 796 0 2622 0 1363 0 1363 3985 NULL 25932 36245 0 -58192 3985
2009769 34358286 1916 0 1224 0 3140 0 930 0 930 4070 NULL 28350 36245 0 -60525 4070
2295447 35453805 4283 0 4756 0 9039 0 1699 0 1699 10738 NULL 23651 53478 0 -66391 10738
549247 15991104 395 0 700 1255 2350 0 1633 0 1633 3983 NULL 4952 0 0 -969 3983
623331 16235644 691 0 790 0 1481 0 861 0 861 2342 NULL 5592 0 0 -3250 2342
748843 19643766 1895 0 729 0 2624 0 899 0 899 3523 NULL 26685 0 0 -23162 3523
919331 21443047 1420 0 939 0 2359 0 2179 0 2179 4538 NULL 13826 22685 0 -31973 4538

Tiesību subjektu lietās reģistrētie nodrošinājumu līdzekļi

[securing_measures]

ID Reģ.Nr. securing_measure_type securing_measure_type_text type_details No case_number institution_identifier institution_registration_number institution_name
91364569 50103882131 PROHIBITION Aizliegums Piemērots aizliegums pamatkapitāla samazināšanai 2025-05-29 30.4/17.20.3/60175 1000334326 NULL VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde
91364568 50103882131 PROHIBITION Aizliegums Piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai, grozīšanai Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā 2025-05-29 30.4/17.20.3/60175 1000334326 NULL VID Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvalde

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50103882131 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grieze un Pupuķis" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9621 010094 Vidzemes priekšpilsēta 12.61 1.81 6.12 3
50103882131 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grieze un Pupuķis" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9602 010094 Vidzemes priekšpilsēta 16.51 3.34 7.44 3

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
50103882131 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grieze un Pupuķis" ir 20.08.2016 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50103882131 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grieze un Pupuķis" B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Grieze un Pupuķis" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Upes iela 14 - 14, Rīga, LV-1013.

Kāds bija SIA "Grieze un Pupuķis" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 77 565 EUR, un zaudējumi bija 5 866 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Grieze un Pupuķis" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.

Kāds ir SIA "Grieze un Pupuķis" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,38 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,38.

Kāds ir SIA "Grieze un Pupuķis" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -1,06, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Grieze un Pupuķis" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Grieze un Pupuķis"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 498.68 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 446.32 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Grieze un Pupuķis"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 12 610 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 810 EUR un VSAOI 6 120 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Grieze un Pupuķis" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Grieze un Pupuķis" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Frizieru un bārddziņu pakalpojumi — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Frizieru un bārddziņu pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026