SIA "EfTEN Piepilsētas" (reģ. Nr. 50103994841) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2016-05-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 114 939 EUR, peļņa 101 065 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,70 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 50103994841 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2016-05-20 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV30ZZZ50103994841 |
| Juridiskā adrese | Gustava Zemgala gatve 76, Rīga, LV-1039 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 114 939 EUR | 101 065 EUR | 8 956 644 EUR | 1 |
| 2024 | 1 092 669 EUR | 310 258 EUR | 8 769 841 EUR | 1 |
| 2023 | 988 269 EUR | -255 135 EUR | 8 685 364 EUR | 1 |
| 2022 | 1 062 498 EUR | 393 442 EUR | 9 216 513 EUR | 1 |
| 2021 | 913 085 EUR | 682 677 EUR | 9 151 608 EUR | 1 |
| 2020 | 891 464 EUR | 97 854 EUR | 8 717 220 EUR | 1 |
| 2019 | 533 187 EUR | 926 373 EUR | 8 759 345 EUR | 0 |
| 2018 | 725 034 EUR | 721 808 EUR | 7 702 997 EUR | 0 |
| 2017 | 661 327 EUR | 1 199 678 EUR | 7 297 145 EUR | 0 |
| 2016 | 43 232 EUR | -105 051 EUR | 6 295 008 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 37.33 | 0.53 | 0.64 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 112.89 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 43.75 | 0.52 | 0.78 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 37.67 | 0.51 | 0.76 | 1 |
| 2024 | 148.94 | 1.74 | 2.84 | 1 |
| 2023 | 154.54 | 1.53 | 2.50 | 1 |
| 2022 | 156.19 | 1.25 | 2.05 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 114 939 EUR | 1 092 669 EUR | 988 269 EUR | 1 062 498 EUR | 913 085 EUR |
| Bruto peļņa | 761 441 EUR | 720 968 EUR | 589 200 EUR | 730 127 EUR | 704 085 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 397 192 EUR | 310 258 EUR | -255 135 EUR | 394 361 EUR | 682 677 EUR |
| UIN nodoklis | 296 127 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 919 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 101 065 EUR | 310 258 EUR | -255 135 EUR | 393 442 EUR | 682 677 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 8 956 644 EUR | 8 769 841 EUR | 8 685 364 EUR | 9 216 513 EUR | 9 151 608 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 580 832 EUR | 469 841 EUR | 392 137 EUR | 486 513 EUR | 419 919 EUR |
| Pašu kapitāls | 2 748 969 EUR | 3 851 904 EUR | 3 787 646 EUR | 4 270 781 EUR | 4 096 339 EUR |
| Īstermiņa saistības | 835 564 EUR | 664 954 EUR | 541 590 EUR | 485 379 EUR | 482 474 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 5 372 111 EUR | 4 252 983 EUR | 4 356 128 EUR | 4 460 353 EUR | 4 572 795 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,70 | 0,71 | 0,72 | 1,00 | 0,87 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,70 | 0,71 | 0,72 | 1,00 | 0,87 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
9,06 % | 28,39 % | -25,82 % | 37,03 % | 74,77 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,13 % | 3,54 % | -2,94 % | 4,27 % | 7,46 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
3,68 % | 8,05 % | -6,74 % | 9,21 % | 16,67 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
2,26 | 1,28 | 1,29 | 1,16 | 1,23 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
2,46 | 2,36 | -0,15 | 3,41 | 5,13 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,12 | 0,12 | 0,11 | 0,12 | 0,10 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
8,23 % | 6,64 % | -0,41 % | 6,39 % | 9,78 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,78 | 1,00 | 0,78 | 1,06 | 1,10 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "EfTEN Piepilsētas" ir nostiprinājies uzņēmums ar 6–10 gadu pieredzi un guvis atzinību tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 250 | SIA "EfTEN Piepilsētas" (šis uzņēmums) | 1 114 939 | 101 065 | 9,1 % | 1 | 1 114 939 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50103994841 | LV30ZZZ50103994841 | SIA "EfTEN Piepilsētas" | SIA | EfTEN Piepilsētas | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2016-05-20 | NULL | Rīga, Gustava Zemgala gatve 76 | 1039 | 101978984 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 5345002 | 50103994841 | 2016-05-19 | 2016-05-25 09:12:57 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 50103994841 | 2020-03-24 | NHC 3, SIA |
| 50103994841 | 2016-11-17 | Pillar Investment 3, SIA |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92649132 | 50103994841 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 700000 | EUR | 2018-06-28 | 2018-06-28 10:59:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 815062 | 19882917 | 50103994841 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-01-01 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-06 06:35:14.273 |
| 645006 | 16332044 | 50103994841 | DokGPUIENv1 | UGP | 2016 | 2016-05-20 | 2016-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-10-27 10:37:15.81 |
| 1093376 | 23289634 | 50103994841 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-21 18:39:42.482 |
| 1231701 | 29424202 | 50103994841 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2021-06-16 15:02:11.287 |
| 1335573 | 30844070 | 50103994841 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-04-22 15:02:30.604 |
| 1846086 | 33299847 | 50103994841 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-04-09 19:08:11.987 |
| 1986817 | 34282788 | 50103994841 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-04-23 19:02:29.252 |
| 933799 | 21481380 | 50103994841 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-12 17:44:29.4 |
| 1477627 | 32341475 | 50103994841 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-04-25 18:02:42.137 |
| 2190951 | 35265844 | 50103994841 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-04-13 17:05:31.437 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1093376 | 23289634 | 533187 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 199360 | 333827 | 0 | 63006 | 894017 | 8842 | 0 | 0 | 0 | 0 | 229573 | NULL | NULL | 926423 | 50 | 926373 | NULL | 0 | 926373 |
| 1231701 | 29424202 | 891464 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 189072 | 702392 | 0 | 123120 | 0 | 296631 | 0 | 0 | 0 | 0 | 184775 | NULL | NULL | 97866 | 12 | 97854 | NULL | 0 | 97854 |
| 1335573 | 30844070 | 913085 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 209000 | 704085 | 0 | 130634 | 274642 | 276 | 0 | 0 | 0 | 0 | 165140 | NULL | NULL | 682677 | 0 | 682677 | NULL | 0 | 682677 |
| 1477627 | 32341475 | 1062498 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 332371 | 730127 | 621 | 132611 | 0 | 38559 | 0 | 0 | 0 | 0 | 163975 | NULL | NULL | 394361 | 919 | 393442 | NULL | 0 | 393442 |
| 1846086 | 33299847 | 988269 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 399069 | 589200 | 445 | 135567 | 0 | 486630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 221693 | NULL | NULL | -255135 | 0 | -255135 | NULL | 0 | -255135 |
| 1986817 | 34282788 | 1092669 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 371701 | 720968 | 34760 | 146501 | 0 | 1637 | 0 | 0 | 0 | 0 | 227812 | NULL | NULL | 310258 | 0 | 310258 | NULL | 0 | 310258 |
| 2190951 | 35265844 | 1114939 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 353498 | 761441 | 518 | 146135 | 53770 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 271366 | NULL | NULL | 397192 | 296127 | 101065 | NULL | 0 | 101065 |
| 645006 | 16332044 | 43232 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 85879 | -42647 | 0 | 12871 | 20093 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 74985 | NULL | NULL | -110410 | 0 | -110410 | NULL | 0 | -105051 |
| 815062 | 19882917 | 661327 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 154089 | 507238 | 77 | 57346 | 966809 | 8249 | 0 | 0 | 0 | 0 | 159048 | NULL | NULL | 1249327 | 44290 | 1205037 | NULL | 0 | 1199678 |
| 933799 | 21481380 | 725034 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 142587 | 582447 | 0 | 54483 | 383782 | 5145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 184743 | NULL | NULL | 721858 | 50 | 721808 | NULL | 0 | 721808 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1093376 | 23289634 | 42386 | 0 | 16959 | 0 | 59345 | 0 | 8700000 | 0 | 8700000 | 8759345 | NULL | 2224277 | 3092260 | 0 | 3442808 | 8759345 |
| 1231701 | 29424202 | 287352 | 0 | 9868 | 0 | 297220 | 0 | 8420000 | 0 | 8420000 | 8717220 | NULL | 392988 | 4783570 | 0 | 3540662 | 8717220 |
| 1335573 | 30844070 | 399239 | 0 | 20680 | 0 | 419919 | 0 | 8731689 | 0 | 8731689 | 9151608 | NULL | 482474 | 4572795 | 0 | 4096339 | 9151608 |
| 1477627 | 32341475 | 451983 | 0 | 34530 | 0 | 486513 | 0 | 8730000 | 0 | 8730000 | 9216513 | NULL | 485379 | 4460353 | 0 | 4270781 | 9216513 |
| 1846086 | 33299847 | 374445 | 0 | 17692 | 0 | 392137 | 0 | 8293227 | 0 | 8293227 | 8685364 | NULL | 541590 | 4356128 | 0 | 3787646 | 8685364 |
| 1986817 | 34282788 | 419703 | 0 | 50138 | 0 | 469841 | 0 | 8300000 | 0 | 8300000 | 8769841 | NULL | 664954 | 4252983 | 0 | 3851904 | 8769841 |
| 2190951 | 35265844 | 548328 | 0 | 32504 | 0 | 580832 | 0 | 8375812 | 0 | 8375812 | 8956644 | NULL | 835564 | 5372111 | 0 | 2748969 | 8956644 |
| 645006 | 16332044 | 5710 | 0 | 78939 | 0 | 84649 | 5359 | 6205000 | 0 | 6210359 | 6295008 | NULL | 5100059 | 0 | 0 | 1194949 | 6295008 |
| 815062 | 19882917 | 58973 | 0 | 61777 | 0 | 120750 | 0 | 7176395 | 0 | 7176395 | 7297145 | NULL | 466718 | 4435800 | 0 | 2394627 | 7297145 |
| 933799 | 21481380 | 117783 | 0 | 25214 | 0 | 142997 | 0 | 7560000 | 0 | 7560000 | 7702997 | NULL | 1919162 | 3267400 | 0 | 2516435 | 7702997 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1335573 | 30844070 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 682677 | 573175 | 572865 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 | 0 | -37047 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -37047 | 0 | 0 | 0 | -296931 | 0 | -127000 | -423931 | 0 | 111887 | 287352 | 399239 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50103994841 | SIA "EfTEN Piepilsētas" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 148.94 | 1.74 | 2.84 | 1 |
| 50103994841 | SIA "EfTEN Piepilsētas" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010091 | Centra rajons | 154.54 | 1.53 | 2.50 | 1 |
| 50103994841 | SIA "EfTEN Piepilsētas" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6810 | 010091 | Centra rajons | 156.19 | 1.25 | 2.05 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50103994841 | SIA "EfTEN Piepilsētas" | ir | 17.06.2016 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50103994841 | SIA "EfTEN Piepilsētas" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Gustava Zemgala gatve 76, Rīga, LV-1039.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 114 939 EUR, un peļņa bija 101 065 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "NHC 3, SIA", "Pillar Investment 3, SIA".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,70 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,70.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,78, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 148 940 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 740 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026