SIA "ars lumina" (reģ. Nr. 50203072931) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2017-06-01. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 500 EUR, zaudējumi 7 187 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 125,61 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 50203072931 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2017-06-01 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV86ZZZ50203072931 |
| Juridiskā adrese | Tērbatas iela 99 - 7, Rīga, LV-1001 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 500 EUR | -7 187 EUR | 6 155 EUR | 0 |
| 2024 | 1 360 EUR | 1 236 EUR | 13 342 EUR | 0 |
| 2023 | 0 EUR | 11 147 EUR | 19 966 EUR | 0 |
| 2022 | 0 EUR | -697 EUR | 20 752 EUR | 0 |
| 2021 | 0 EUR | -615 EUR | 12 254 EUR | 0 |
| 2020 | 600 EUR | 8 EUR | 8 346 EUR | 0 |
| 2019 | 0 EUR | -50 EUR | 5 918 EUR | 0 |
| 2018 | 0 EUR | -673 EUR | 5 693 EUR | 0 |
| 2017 | 0 EUR | -63 EUR | 8 167 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 500 EUR | 1 360 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 3 500 EUR | 1 360 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -7 137 EUR | 1 286 EUR | 11 197 EUR | -647 EUR | -565 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | -7 187 EUR | 1 236 EUR | 11 147 EUR | -697 EUR | -615 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 6 155 EUR | 13 342 EUR | 19 966 EUR | 20 752 EUR | 12 254 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 6 155 EUR | 13 342 EUR | 19 966 EUR | 17 911 EUR | 9 413 EUR |
| Pašu kapitāls | 6 106 EUR | 13 293 EUR | 12 057 EUR | 910 EUR | 1 607 EUR |
| Īstermiņa saistības | 49 EUR | 49 EUR | 7 909 EUR | 19 842 EUR | 10 647 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
125,61 | 272,29 | 2,52 | 0,90 | 0,88 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
125,61 | 272,29 | 2,52 | 0,90 | 0,88 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-205,34 % | 90,88 % | — | — | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-116,77 % | 9,26 % | 55,83 % | -3,36 % | -5,02 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-117,70 % | 9,30 % | 92,45 % | -76,59 % | -38,27 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,01 | 0,00 | 0,66 | 21,80 | 6,63 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,57 | 0,10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-116,89 % | 9,67 % | 92,87 % | -71,10 % | -35,16 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
50,85 | 115,90 | 3,33 | -0,11 | -0,04 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ars lumina" ir uzņēmums ar gandrīz desmitgades pieredzi un skaidru attīstības virzienu.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "UNO Group" | 7 510 946 | 1 024 034 | 13,6 % | 443 | 16 955 | 832 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Greeserv RIGA" | 2 761 012 | 200 635 | 7,3 % | 189 | 14 609 | 807 (2026 Q3) |
| 3 | SIA MainPro | 2 238 957 | 27 524 | 1,2 % | 9 | 248 773 | 1 571 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BaltCleaner" | 1 442 143 | -147 669 | -10,2 % | 2 | 721 072 | — |
| 5 | SIA "SOFTHOUSE" | 993 976 | -76 751 | -7,7 % | 36 | 27 610 | 532 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "DEVITO" | 879 186 | 70 050 | 8,0 % | 43 | 20 446 | 724 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DIGITAX Baltija" | 780 604 | -148 915 | -19,1 % | 0 | — | — |
| 8 | SIA MOLO | 769 455 | 47 684 | 6,2 % | 35 | 21 984 | 934 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "AB Cleaner" | 623 781 | 86 448 | 13,9 % | 57 | 10 944 | 756 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Craft Serviss" | 622 118 | 331 587 | 53,3 % | 36 | 17 281 | 707 (2026 Q3) |
| 190 | ars lumina SIA (šis uzņēmums) | 3 500 | -7 187 | -205,3 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203072931 | LV86ZZZ50203072931 | ars lumina SIA | NULL | ars lumina | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2017-06-01 | NULL | Rīga, Tērbatas iela 99 - 7 | 1001 | 113230098 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 6451166 | 50203072931 | 2017-05-19 | 2017-06-01 15:52:38 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92583973 | 50203072931 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2017-06-01 | 2017-06-01 15:55:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 712390 | 19245336 | 50203072931 | DokGPUIENv1 | UGP | 2017 | 2017-06-01 | 2017-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-10-31 13:18:36.846 |
| 1137138 | 23904096 | 50203072931 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2021-01-10 14:00:11.761 |
| 1434212 | 31830873 | 50203072931 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-11-19 17:00:11.946 |
| 1778934 | 32841340 | 50203072931 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-10-22 23:02:07.029 |
| 1865544 | 33386732 | 50203072931 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-06 19:04:17.122 |
| 2259144 | 35405464 | 50203072931 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-24 03:00:42.553 |
| 845683 | 20842563 | 50203072931 | DokGPv1 | UGP | 2018 | 2018-01-01 | 2018-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-07 22:29:22.663 |
| 981534 | 22393510 | 50203072931 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2019-01-01 | 2019-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2020-11-15 11:16:19.651 |
| 1955368 | 34058158 | 50203072931 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-02-02 21:00:06.968 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1137138 | 23904096 | 600 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 600 | 0 | 542 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 58 | 50 | 8 | NULL | 0 | 8 |
| 1434212 | 31830873 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 283 | 0 | 282 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -565 | 50 | -615 | NULL | 0 | -615 |
| 1778934 | 32841340 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 647 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -647 | 50 | -697 | NULL | 0 | -697 |
| 1865544 | 33386732 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 612 | 16359 | 4550 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11197 | 50 | 11147 | NULL | 0 | 11147 |
| 1955368 | 34058158 | 1360 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1360 | 0 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1286 | 50 | 1236 | NULL | 0 | 1236 |
| 2259144 | 35405464 | 3500 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 3500 | 0 | 61 | 0 | 10576 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7137 | 50 | -7187 | NULL | 0 | -7187 |
| 712390 | 19245336 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -63 | 0 | -63 | NULL | 0 | -63 |
| 845683 | 20842563 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 623 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -623 | 50 | -673 | NULL | 0 | -673 |
| 981534 | 22393510 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 50 | -50 | NULL | 0 | -50 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1137138 | 23904096 | 11 | 0 | 2654 | 0 | 2665 | 5681 | 0 | 0 | 5681 | 8346 | NULL | 6124 | 0 | 0 | 2222 | 8346 |
| 1434212 | 31830873 | 1377 | 0 | 8036 | 0 | 9413 | 2841 | 0 | 0 | 2841 | 12254 | NULL | 10647 | 0 | 0 | 1607 | 12254 |
| 1778934 | 32841340 | 1724 | 0 | 16187 | 0 | 17911 | 2841 | 0 | 0 | 2841 | 20752 | NULL | 19842 | 0 | 0 | 910 | 20752 |
| 1865544 | 33386732 | 5 | 0 | 19961 | 0 | 19966 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19966 | NULL | 7909 | 0 | 0 | 12057 | 19966 |
| 1955368 | 34058158 | 1 | 10581 | 2760 | 0 | 13342 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13342 | NULL | 49 | 0 | 0 | 13293 | 13342 |
| 2259144 | 35405464 | 12 | 1 | 6142 | 0 | 6155 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6155 | NULL | 49 | 0 | 0 | 6106 | 6155 |
| 712390 | 19245336 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8165 | 0 | 0 | 8165 | 8167 | NULL | 5230 | 0 | 0 | 2937 | 8167 |
| 845683 | 20842563 | 13 | 0 | 0 | 0 | 13 | 5680 | 0 | 0 | 5680 | 5693 | NULL | 3429 | 0 | 0 | 2264 | 5693 |
| 981534 | 22393510 | 3 | 0 | 235 | 0 | 238 | 5680 | 0 | 0 | 5680 | 5918 | NULL | 3704 | 0 | 0 | 2214 | 5918 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203072931 | ars lumina SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8122 | 010091 | Centra rajons | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203072931 | ars lumina SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8122 | 010091 | Centra rajons | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203072931 | ars lumina SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 8122 | 010091 | Centra rajons | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203072931 | ars lumina SIA | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92625007 | NULL | 50003767991 | LEGAL_ENTITY | ars lumina SIA | NULL | NULL | 50203072931 | 20 | 142 | EUR | 2020-03-20 | 2020-04-01 | 2020-04-01 09:01:26 |
| 92895412 | NULL | 40103406791 | LEGAL_ENTITY | ars lumina SIA | NULL | NULL | 50203072931 | 152509 | 1 | EUR | 2025-01-21 | 2025-01-29 | 2025-01-29 08:57:12 |
Juridiskā adrese ir Tērbatas iela 99 - 7, Rīga, LV-1001.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 500 EUR, un zaudējumi bija 7 187 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 125,61 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 125,61.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 50,85, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citi ēku un ražošanas objektu tīrīšanas pakalpojumi · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026