SIA "ESTATEMAX" (reģ. Nr. 50203162351) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2018-08-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 473 595 EUR, peļņa 50 716 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 1,98 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 50203162351 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2018-08-17 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV76ZZZ50203162351 |
| Juridiskā adrese | Jūrmalas gatve 115B - 2, Rīga, LV-1029 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 473 595 EUR | 50 716 EUR | 149 532 EUR | 5 |
| 2024 | 351 393 EUR | 22 603 EUR | 115 627 EUR | 5 |
| 2023 | 418 498 EUR | 22 140 EUR | 78 469 EUR | 5 |
| 2022 | 316 637 EUR | 77 668 EUR | 184 967 EUR | 4 |
| 2021 | 258 052 EUR | 10 954 EUR | 152 626 EUR | 2 |
| 2020 | 223 630 EUR | 12 625 EUR | 132 667 EUR | 3 |
| 2019 | 116 390 EUR | 71 350 EUR | 86 205 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 11.97 | 0.98 | 1.43 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 16.67 | 0.98 | 1.84 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 17.57 | 1.09 | 2.28 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 12.68 | 1.41 | 2.47 | 5 |
| 2024 | 56.30 | 5.78 | 9.52 | 5 |
| 2023 | 79.08 | 4.13 | 6.58 | 5 |
| 2022 | 53.07 | 3.74 | 6.84 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 349.56 | ~ 312.86 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 449.79 | ~ 402.56 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 557.35 | ~ 498.83 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 483.04 | ~ 432.32 |
| 2024 | 465.43 | ~ 416.56 |
| 2023 | 321.70 | ~ 287.92 |
| 2022 | 418.01 | ~ 369.30 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (9.52 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 465.43 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 465.43 * 0.105 = 48.87 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (465.43 - 48.87 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR
4. Neto alga: 465.43 - 48.87 - 0.00 = ~ 416.56 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 473 595 EUR | 351 393 EUR | 418 498 EUR | 316 637 EUR | 258 052 EUR |
| Bruto peļņa | 98 275 EUR | 71 848 EUR | 120 079 EUR | 39 880 EUR | 258 052 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 50 716 EUR | 26 478 EUR | 82 789 EUR | 95 168 EUR | 10 954 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 3 875 EUR | 32 649 EUR | 17 500 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 50 716 EUR | 22 603 EUR | 22 140 EUR | 77 668 EUR | 10 954 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 149 532 EUR | 115 627 EUR | 78 469 EUR | 184 967 EUR | 152 626 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 132 425 EUR | 68 987 EUR | 63 120 EUR | 167 734 EUR | 84 420 EUR |
| Pašu kapitāls | 82 760 EUR | 32 043 EUR | 24 940 EUR | 105 395 EUR | 97 725 EUR |
| Īstermiņa saistības | 66 772 EUR | 83 584 EUR | 53 529 EUR | 79 572 EUR | 54 901 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-05-21 – 2026-05-21 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,98 | 0,83 | 1,18 | 2,11 | 1,54 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,96 | 0,83 | 1,18 | 2,11 | 1,54 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
10,71 % | 6,43 % | 5,29 % | 24,53 % | 4,24 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
33,92 % | 19,55 % | 28,21 % | 41,99 % | 7,18 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
61,28 % | 70,54 % | 88,77 % | 73,69 % | 11,21 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,81 | 2,61 | 2,15 | 0,75 | 0,56 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | 92,99 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,17 | 3,04 | 5,33 | 1,71 | 1,69 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
61,28 % | 82,63 % | 335,56 % | 90,30 % | 11,21 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,52 | 4,05 | 9,19 | 4,69 | 3,34 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ESTATEMAX" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Tā finanšu stāvoklis ir stabils un labi līdzsvarots.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 548 | SIA "ESTATEMAX" (šis uzņēmums) | 473 595 | 50 716 | 10,7 % | 4 | 118 399 | 350 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203162351 | LV76ZZZ50203162351 | SIA "ESTATEMAX" | SIA | ESTATEMAX | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2018-08-17 | NULL | Rīga, Jūrmalas gatve 115B - 2 | 1029 | 112536703 | 0 | 100003003 | 0010000 | NULL |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 50203162351 | 2019-07-03 | SIA "JG115" |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203162351 | 2026-05-21 | 7162.2 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Energoefektivitātes paaugstināšana un AER uzņēmējdarbībā (AF) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 1b031049 |
| 50203162351 | 2026-05-21 | 23099.37 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Energoefektivitātes paaugstināšana un AER uzņēmējdarbībā (AF) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 1b031049 |
| 50203162351 | 2026-05-21 | 6287.59 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Energoefektivitātes paaugstināšana un AER uzņēmējdarbībā (AF) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | a34157b1 |
| 50203162351 | 2026-05-21 | 20278.28 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Energoefektivitātes paaugstināšana un AER uzņēmējdarbībā (AF) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | a34157b1 |
| 50203162351 | 2026-05-21 | 7160.01 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Energoefektivitātes paaugstināšana un AER uzņēmējdarbībā (AF) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 1b031049 |
| 50203162351 | 2026-05-21 | 23091.87 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Energoefektivitātes paaugstināšana un AER uzņēmējdarbībā (AF) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 1b031049 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92656929 | 50203162351 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2018-08-17 | 2018-08-17 14:37:24 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1052410 | 23059268 | 50203162351 | DokGPv1 | UGP | 2019 | 2018-08-17 | 2019-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2020-11-19 12:11:35.391 |
| 1230840 | 29413518 | 50203162351 | DokGPv1 | UGP | 2020 | 2020-01-01 | 2020-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2021-06-14 17:01:44.663 |
| 1376328 | 31217188 | 50203162351 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-01-01 | 2021-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2022-07-11 17:04:13.854 |
| 1461678 | 32239006 | 50203162351 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2023-03-27 18:01:00.461 |
| 1969657 | 34174956 | 50203162351 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-03-17 19:00:37.158 |
| 2209553 | 35311187 | 50203162351 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-04-27 18:00:10.243 |
| 1792275 | 33086449 | 50203162351 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-02-14 19:02:21.006 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1052410 | 23059268 | 116390 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 116390 | 8424 | 2188 | 800 | 35234 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | NULL | NULL | 71350 | 0 | 71350 | NULL | 0 | 71350 |
| 1230840 | 29413518 | 223630 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 223630 | 51617 | 5202 | 0 | 154186 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 12625 | 0 | 12625 | NULL | 0 | 12625 |
| 1376328 | 31217188 | 258052 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 258052 | 16078 | 4756 | 0 | 226264 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 10954 | 0 | 10954 | NULL | 0 | 10954 |
| 1461678 | 32239006 | 316637 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 276757 | 39880 | 10334 | 5597 | 71225 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 95168 | 17500 | 77668 | NULL | 0 | 77668 |
| 1792275 | 33086449 | 418498 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 298419 | 120079 | 28856 | 18296 | 11334 | 572 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | NULL | NULL | 82789 | 32649 | 50140 | NULL | 28000 | 22140 |
| 1969657 | 34174956 | 351393 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 279545 | 71848 | 19468 | 27620 | 1788 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 26478 | 3875 | 22603 | NULL | 0 | 22603 |
| 2209553 | 35311187 | 473595 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 375320 | 98275 | 34866 | 19474 | 31633 | 24852 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 50716 | 0 | 50716 | NULL | 0 | 50716 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1052410 | 23059268 | 30512 | 0 | 13023 | 0 | 43535 | 0 | 42670 | 0 | 42670 | 86205 | NULL | 12059 | 0 | 0 | 74146 | 86205 |
| 1230840 | 29413518 | 22282 | 0 | 49488 | 0 | 71770 | 0 | 60897 | 0 | 60897 | 132667 | NULL | 45896 | 0 | 0 | 86771 | 132667 |
| 1376328 | 31217188 | 30463 | 0 | 53957 | 0 | 84420 | 0 | 68206 | 0 | 68206 | 152626 | NULL | 54901 | 0 | 0 | 97725 | 152626 |
| 1461678 | 32239006 | 109234 | 0 | 58500 | 0 | 167734 | 0 | 16882 | 351 | 17233 | 184967 | NULL | 79572 | 0 | 0 | 105395 | 184967 |
| 1792275 | 33086449 | 27300 | 0 | 35820 | 0 | 63120 | 0 | 14998 | 351 | 15349 | 78469 | NULL | 53529 | 0 | 0 | 24940 | 78469 |
| 1969657 | 34174956 | 34204 | 0 | 34783 | 0 | 68987 | 0 | 46289 | 351 | 46640 | 115627 | NULL | 83584 | 0 | 0 | 32043 | 115627 |
| 2209553 | 35311187 | 110264 | 0 | 20831 | 1330 | 132425 | 0 | 16756 | 351 | 17107 | 149532 | NULL | 66772 | 0 | 0 | 82760 | 149532 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203162351 | SIA "ESTATEMAX" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010092 | Kurzemes rajons | 56.30 | 5.78 | 9.52 | 5 |
| 50203162351 | SIA "ESTATEMAX" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010092 | Kurzemes rajons | 79.08 | 4.13 | 6.58 | 5 |
| 50203162351 | SIA "ESTATEMAX" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 010092 | Kurzemes rajons | 53.07 | 3.74 | 6.84 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203162351 | SIA "ESTATEMAX" | ir | 13.08.2019 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203162351 | SIA "ESTATEMAX" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Jūrmalas gatve 115B - 2, Rīga, LV-1029.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 473 595 EUR, un peļņa bija 50 716 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA "JG115"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,98 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,96.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,52, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 465.43 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 416.56 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 56 300 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 5 780 EUR un VSAOI 9 520 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026