Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Birojs 371"

SIA "Birojs 371" (reģ. Nr. 50203243741) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-03-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 127 625 EUR, peļņa 25 001 EUR, darbinieku skaits: 11. Kopējais likviditātes koeficients: 6,01 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Zvanu centru darbība

Reģistrācijas Nr.50203243741
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2020-03-09
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV81ZZZ50203243741
Juridiskā adrese Pelnu iela 2 - 83, Rīga, LV-1057

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 127 625 EUR 25 001 EUR 106 056 EUR 11
2024 118 126 EUR 47 621 EUR 81 906 EUR 16
2023 149 512 EUR 10 389 EUR 36 031 EUR 18
2022 195 685 EUR -10 660 EUR 26 262 EUR 17
2021 67 736 EUR 4 182 EUR 12 108 EUR 9
2020 45 177 EUR -2 064 EUR 6 669 EUR 9

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 0.4 0.0 0.63 10
2026. gada 1. ceturksnis 11.13 0.74 3.47 10
2025. gada 4. ceturksnis 15.59 1.39 6.46 10
2024 33.63 3.30 10.48 16
2023 30.41 3.16 12.28 18

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 61.60 ~ 55.13
2026. gada 1. ceturksnis 339.30 ~ 303.67
2025. gada 4. ceturksnis 631.66 ~ 551.23
2024 160.12 ~ 143.30
2023 166.77 ~ 149.26

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (10.48 * 1000) / 0.3409 ) / 16 / 12 = 160.12 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 160.12 * 0.105 = 16.81 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (160.12 - 16.81 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 160.12 - 16.81 - 0.00 = ~ 143.30 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 127 625 EUR 118 126 EUR 149 512 EUR 195 685 EUR 67 736 EUR
Bruto peļņa 69 083 EUR 71 683 EUR 32 184 EUR 20 165 EUR 67 052 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 25 001 EUR 47 621 EUR 10 389 EUR -10 660 EUR 4 182 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 25 001 EUR 47 621 EUR 10 389 EUR -10 660 EUR 4 182 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 106 056 EUR 81 906 EUR 36 031 EUR 26 262 EUR 12 108 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 104 776 EUR 78 001 EUR 34 321 EUR 25 005 EUR 12 108 EUR
Pašu kapitāls 77 269 EUR 52 268 EUR 4 647 EUR -5 742 EUR 4 918 EUR
Īstermiņa saistības 17 428 EUR 19 299 EUR 21 215 EUR 29 004 EUR 7 190 EUR
Ilgtermiņa saistības 11 359 EUR 10 339 EUR 10 169 EUR 3 000 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 1 ieraksts atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Darbinieku skaits: kritums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

VID statusi un reģistri1min. algas saraksts

Minimālās algas maksātāju saraksts

  • 2026-06-01 – 2026-06-30

VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
6,01 4,04 1,62 0,86 1,68
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
5,93 3,94 1,50 0,82 1,31
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
19,59 % 40,31 % 6,95 % -5,45 % 6,17 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
23,57 % 58,14 % 28,83 % -40,59 % 34,54 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
32,36 % 91,11 % 223,56 % 185,65 % 85,03 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,37 0,57 6,75 -5,57 1,46
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
25,49 282,78 62,47
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
1,20 1,44 4,15 7,45 5,59
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
29,36 % 76,33 % 71,26 % 388,77 % 85,03 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
4,30 5,05 5,48 5,81 7,58

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Birojs 371" ir uzņēmums, kas gadu gaitā nostiprinājis savu stabilitāti un uzticamību.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 8220)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 46 uzņēmumi 23. vieta pēc apgrozījuma 13. vieta pēc peļņas Zvanu centru darbība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1Concentrix Latvia SIA16 441 9681 796 00410,9 %56529 1011 368 (2026 Q2)
2SIA "ITELVO"10 318 998-923 669-9,0 %16363 3073 833 (2026 Q2)
3Cabonline Latvia SIA8 023 980294 9723,7 %20838 5772 110 (2026 Q2)
4SIA "TRANSCOM WORLDWIDE LATVIA"6 471 685277 7464,3 %24326 6321 301 (2026 Q2)
5SIA "T-1000"3 227 081278 3428,6 %9733 2691 695 (2026 Q2)
6SIA "TELEMARKET"2 762 116249 5219,0 %12621 9221 067 (2026 Q2)
7SIA "Ibanpay"2 145 234-68 176-3,2 %3561 2923 065 (2026 Q2)
8SIA kreditutirgus.lv1 751 11078 7194,5 %2875 555***
9SIA "Corporate Services"1 721 60519 4841,1 %11 721 605***
10SIA "BPO"1 679 57219 1591,1 %7023 9941 090 (2026 Q2)
23SIA Birojs 371 (šis uzņēmums)127 62525 00119,6 %1012 76362 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Birojs 371"
8220 Zvanu centru darbība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50203243741 LV81ZZZ50203243741 SIA Birojs 371 SIA Birojs 371 NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2020-03-09 NULL Rīga, Pelnu iela 2 - 83 1057 112373060 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
9575476 50203243741 2020-03-04 2020-03-09 09:23:41

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92775280 50203243741 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2020-11-25 2020-11-25 11:01:38

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1273787 29654759 50203243741 DokGPv1 UGP 2020 2020-03-09 2020-12-31 9 ONES EUR 2021-08-02 21:26:46.596
1409834 31360955 50203243741 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-01 2021-12-31 9 ONES EUR 2022-08-02 06:23:43.108
1743207 32504612 50203243741 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 17 ONES EUR 2023-06-01 05:11:23.861
1909151 33525295 50203243741 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 18 ONES EUR 2024-06-01 05:06:58.475
2051570 34491205 50203243741 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 16 ONES EUR 2025-06-04 03:02:20.623
2345112 35558080 50203243741 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 11 ONES EUR 2026-06-29 19:00:11.883

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1273787 29654759 45177 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 1608 43569 45080 249 0 304 0 0 0 0 0 NULL NULL -2064 0 -2064 NULL 0 -2064
1409834 31360955 67736 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 684 67052 60345 2227 23 321 0 0 0 0 0 NULL NULL 4182 0 4182 NULL 0 4182
1743207 32504612 195685 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 175520 20165 27955 967 0 1903 0 0 0 0 0 NULL NULL -10660 0 -10660 NULL 0 -10660
1909151 33525295 149512 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 117328 32184 18335 2471 0 820 0 0 0 0 169 NULL NULL 10389 0 10389 NULL 0 10389
2051570 34491205 118126 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 46443 71683 20225 2095 14 1626 0 0 39 0 169 NULL NULL 47621 0 47621 NULL 0 47621
2345112 35558080 127625 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 58542 69083 25458 10410 34 7227 0 0 0 0 1021 NULL NULL 25001 0 25001 NULL 0 25001

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1273787 29654759 4635 0 720 1314 6669 0 0 0 0 6669 NULL 5933 0 0 736 6669
1409834 31360955 3201 0 6223 2684 12108 0 0 0 0 12108 NULL 7190 0 0 4918 12108
1743207 32504612 10289 0 13402 1314 25005 0 1257 0 1257 26262 NULL 29004 3000 0 -5742 26262
1909151 33525295 16455 0 15451 2415 34321 0 1710 0 1710 36031 NULL 21215 10169 0 4647 36031
2051570 34491205 31548 0 44437 2016 78001 0 3905 0 3905 81906 NULL 19299 10339 0 52268 81906
2345112 35558080 91253 0 12024 1499 104776 0 1280 0 1280 106056 NULL 17428 11359 0 77269 106056

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50203243741 SIA Birojs 371 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8220 010093 Latgales priekšpilsēta 33.63 3.30 10.48 16
50203243741 SIA Birojs 371 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 8220 010093 Latgales priekšpilsēta 30.41 3.16 12.28 18

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
50203243741 SIA Birojs 371 ir 31.03.2020 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50203243741 SIA Birojs 371 B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Birojs 371" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Pelnu iela 2 - 83, Rīga, LV-1057.

Kāds bija SIA "Birojs 371" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 127 625 EUR, un peļņa bija 25 001 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Birojs 371" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 11 darbinieki.

Kāds ir SIA "Birojs 371" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 6,01 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,93.

Kāds ir SIA "Birojs 371" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 4,30, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Birojs 371" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Birojs 371"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 160.12 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 143.30 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Birojs 371"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 33 630 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 300 EUR un VSAOI 10 480 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Birojs 371" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Birojs 371" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Zvanu centru darbība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Zvanu centru darbība — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Zvanu centru darbība · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 23-09-2026