Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Dekopirs PRO"

SIA "Dekopirs PRO" (reģ. Nr. 50203259121) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-09-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 91 872 EUR, zaudējumi 4 441 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,50 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Metāla konstrukciju un to daļu ražošana

Reģistrācijas Nr.50203259121
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2020-09-14
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV78ZZZ50203259121
Juridiskā adrese Tēraudlietuves iela 22, Rīga, LV-1026

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-25

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 91 872 EUR -4 441 EUR 28 807 EUR 1
2024 156 626 EUR -10 516 EUR 32 091 EUR 1
2023 112 869 EUR 18 466 EUR 26 411 EUR 1
2022 76 270 EUR 328 EUR 46 453 EUR 1
2021 60 023 EUR -3 386 EUR 5 381 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.94 0.11 0.8 2
2026. gada 2. ceturksnis 5.11 0.19 1.35 2
2026. gada 1. ceturksnis 1.00 0.21 0.51 2
2025. gada 4. ceturksnis 2.69 0.20 1.28 1
2024 13.18 1.01 3.75 1
2023 7.60 0.31 3.05 1
2022 4.14 0.14 1.99 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 91 872 EUR 156 626 EUR 112 869 EUR 76 270 EUR 60 023 EUR
Bruto peļņa 3 798 EUR 605 EUR 30 179 EUR 9 302 EUR 4 122 EUR
Peļņa pirms nodokļiem -5 773 EUR -10 514 EUR 20 814 EUR 469 EUR -3 386 EUR
UIN nodoklis 118 EUR 2 EUR 189 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa -4 441 EUR -10 516 EUR 18 466 EUR 328 EUR -3 386 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 28 807 EUR 32 091 EUR 26 411 EUR 46 453 EUR 5 381 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 12 881 EUR 12 487 EUR 23 495 EUR 44 083 EUR 4 465 EUR
Pašu kapitāls 3 251 EUR 7 692 EUR 18 208 EUR -2 417 EUR -2 886 EUR
Īstermiņa saistības 25 556 EUR 24 399 EUR 8 203 EUR 48 870 EUR 8 267 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: brīdinājums PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Būvkomersanta reģistrs2Aktīvs

Statusa vēsture · reģ. Nr. 19859

  • Informatīvs 2025-12-03
  • Aktīvs 2025-07-08

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
0,50 0,51 2,86 0,90 0,54
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
0,16 0,19 1,53 0,61 0,21
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
-4,83 % -6,71 % 16,36 % 0,43 % -5,64 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-15,42 % -32,77 % 69,92 % 0,71 % -62,93 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
-136,60 % -136,71 % 101,42 % -13,57 % 117,33 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
7,86 3,17 0,45 -20,22 -2,86
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
3,19 4,88 4,27 1,64 11,15
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
-177,58 % -136,69 % 114,31 % -19,40 % 117,33 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,39 3,92 8,64 1,53 8,07

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Dekopirs PRO" ir stabils uzņēmums ar gandrīz desmit gadu darbību, kas jau ieguvis savu vietu nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 2511)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 561 uzņēmumi 272. vieta pēc apgrozījuma 443. vieta pēc peļņas Metāla konstrukciju un to daļu ražošana
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1Karcher Technology Latvia SIA56 716 897-87 891-0,2 %309183 5502 216 (2026 Q3)
2SIA "EAST METAL"29 929 397-355 844-1,2 %34088 0282 548 (2026 Q3)
3SIA "Aile Grupa"27 500 8351 746 6306,4 %132208 3402 367 (2026 Q3)
4SIA "RK Metāls"21 126 337782 3613,7 %21697 8072 383 (2026 Q3)
5SIA "Forta Prefab"19 631 370-6 433 272-32,8 %0——
6Heidelberg Materials SBC Latvia SIA18 826 840-2 221 473-11,8 %164114 7982 875 (2026 Q3)
7SIA "LIBRA PLAST"16 527 8024 297 13926,0 %34486 1122 436 (2026 Q3)
8SIA "LEAX Rēzekne" Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas16 097 368-3 137 435-19,5 %160100 6091 711 (2026 Q3)
9SIA LSEZ "RT metāls"14 675 0391 081 2677,4 %109134 6332 147 (2026 Q3)
10SIA "SFM Latvia"13 132 882922 1087,0 %95138 2413 068 (2026 Q3)
272SIA "Dekopirs PRO" (šis uzņēmums)91 872-4 441-4,8 %245 936***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-25). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Dekopirs PRO"
2511 Metāla konstrukciju un to daļu ražošana
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50203259121 LV78ZZZ50203259121 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dekopirs PRO" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Dekopirs PRO NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2020-09-14 NULL Rīga, Tēraudlietuves iela 22 1026 106216626 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10014694 50203259121 2020-08-19 2020-09-14 15:03:08

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92979034 50203259121 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2026-07-14 2026-07-14 15:39:28

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1392017 31309431 50203259121 DokGPv1 UGP 2021 2020-09-14 2021-12-31 1 ONES EUR 2022-07-27 18:12:36.769
1747409 32516341 50203259121 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-06-02 06:13:28.909
1865292 33386212 50203259121 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-05-05 19:01:50.95
1984148 34267644 50203259121 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-04-16 19:02:33.71
2244291 35382279 50203259121 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 1 ONES EUR 2026-05-19 17:06:35.901

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1392017 31309431 60023 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 55901 4122 623 6818 0 67 0 0 0 0 0 NULL NULL -3386 0 -3386 NULL 0 -3386
1747409 32516341 76270 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 66968 9302 1232 7442 0 159 0 0 0 0 0 NULL NULL 469 0 469 NULL 0 328
1865292 33386212 112869 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 82690 30179 1978 7191 0 196 0 0 0 0 0 NULL NULL 20814 189 20625 NULL 0 18466
1984148 34267644 156626 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 156021 605 735 10384 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -10514 2 -10516 NULL 0 -10516
2244291 35382279 91872 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 88074 3798 1256 8226 0 89 0 0 0 0 0 NULL NULL -5773 118 -5891 NULL 0 -4441

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1392017 31309431 1405 0 294 2766 4465 0 916 0 916 5381 NULL 8267 0 0 -2886 5381
1747409 32516341 26799 0 3184 14100 44083 0 2370 0 2370 46453 NULL 48870 0 0 -2417 46453
1865292 33386212 9546 0 2971 10978 23495 0 2916 0 2916 26411 NULL 8203 0 0 18208 26411
1984148 34267644 2082 0 2550 7855 12487 0 19604 0 19604 32091 NULL 24399 0 0 7692 32091
2244291 35382279 2355 0 1814 8712 12881 0 15926 0 15926 28807 NULL 25556 0 0 3251 28807

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50203259121 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dekopirs PRO" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2511 010096 Ziemeļu rajons 13.18 1.01 3.75 1
50203259121 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dekopirs PRO" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2511 010096 Ziemeļu rajons 7.60 0.31 3.05 1
50203259121 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dekopirs PRO" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2511 010096 Ziemeļu rajons 4.14 0.14 1.99 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
50203259121 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dekopirs PRO" ir 07.10.2020 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50203259121 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dekopirs PRO" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Dekopirs PRO" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Tēraudlietuves iela 22, Rīga, LV-1026.

Kāds bija SIA "Dekopirs PRO" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 91 872 EUR, un zaudējumi bija 4 441 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Dekopirs PRO" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.

Kāds ir SIA "Dekopirs PRO" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,50 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,16.

Kāds ir SIA "Dekopirs PRO" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,39, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Dekopirs PRO" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Dekopirs PRO"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 13 180 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 010 EUR un VSAOI 3 750 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Dekopirs PRO" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Dekopirs PRO" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Metāla konstrukciju un to daļu ražošana.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Metāla konstrukciju un to daļu ražošana — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Metāla konstrukciju un to daļu ražošana · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 272. no 561

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 26-10-2026