SIA "Metup" (reģ. Nr. 50203265611) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-10-08. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 736 435 EUR, peļņa 3 203 EUR, darbinieku skaits: 35. Kopējais likviditātes koeficients: 1,08 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mašīnu ražošana pārtikas, dzērienu un tabakas pārstrādei
| Reģistrācijas Nr. | 50203265611 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-10-08 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV30ZZZ50203265611 |
| Juridiskā adrese | Rūpniecības iela 27, Ventspils, LV-3601 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 736 435 EUR | 3 203 EUR | 977 390 EUR | 35 |
| 2024 | 1 611 783 EUR | 6 483 EUR | 778 294 EUR | 25 |
| 2023 | 1 003 492 EUR | -159 938 EUR | 618 519 EUR | 24 |
| 2022 | 875 325 EUR | -1 335 EUR | 714 964 EUR | 24 |
| 2021 | 725 642 EUR | 44 416 EUR | 631 083 EUR | 22 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 61.74 | 16.8 | 32.94 | 32 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 44.95 | 8.77 | 39.96 | 31 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 58.38 | 16.98 | 38.08 | 34 |
| 2024 | 196.23 | 66.27 | 115.48 | 26 |
| 2023 | 183.15 | 50.20 | 98.45 | 23 |
| 2022 | 190.86 | 37.04 | 79.27 | 23 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 006.53 | ~ 811.38 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 260.42 | ~ 980.67 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 095.14 | ~ 860.26 |
| 2024 | 1 085.74 | ~ 832.33 |
| 2023 | 1 046.36 | ~ 807.16 |
| 2022 | 842.51 | ~ 638.98 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (115.48 * 1000) / 0.3409 ) / 26 / 12 = 1 085.74 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 085.74 * 0.105 = 114.00 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 274.71 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 085.74 - 114.00 - 274.71) * 0.2 ≈ 139.40 EUR
4. Neto alga: 1 085.74 - 114.00 - 139.40 = ~ 832.33 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 736 435 EUR | 1 611 783 EUR | 1 003 492 EUR | 875 325 EUR | 725 642 EUR |
| Bruto peļņa | 138 067 EUR | 177 216 EUR | 14 465 EUR | 102 882 EUR | 103 357 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8 506 EUR | 9 668 EUR | -155 821 EUR | -1 335 EUR | 44 417 EUR |
| UIN nodoklis | 5 303 EUR | 3 185 EUR | 4 117 EUR | 0 EUR | 1 EUR |
| Tīrā peļņa | 3 203 EUR | 6 483 EUR | -159 938 EUR | -1 335 EUR | 44 416 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 977 390 EUR | 778 294 EUR | 618 519 EUR | 714 964 EUR | 631 083 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 510 490 EUR | 312 132 EUR | 196 753 EUR | 220 983 EUR | 156 654 EUR |
| Pašu kapitāls | 30 425 EUR | 27 222 EUR | -113 557 EUR | 46 381 EUR | 47 716 EUR |
| Īstermiņa saistības | 473 030 EUR | 294 393 EUR | 271 698 EUR | 280 716 EUR | 271 495 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 473 935 EUR | 456 679 EUR | 460 378 EUR | 387 867 EUR | 311 872 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-01-02 – 2026-03-25 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
A un B kategorijas atļauja ir nepieciešama piesārņojošām darbībām ar lielāko ietekmi, C kategorijā pietiek ar reģistrāciju. Atļauja pati par sevi nav pārkāpums — tā nozīmē, ka darbība ir uzraudzīta. Avots: VVD izsniegtās atļaujas un licences.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
1,08 | 1,06 | 0,72 | 0,79 | 0,58 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,68 | 0,65 | 0,30 | 0,46 | 0,46 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,18 % | 0,40 % | -15,94 % | -0,15 % | 6,12 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,33 % | 0,83 % | -25,86 % | -0,19 % | 7,04 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
10,53 % | 23,82 % | 140,84 % | -2,88 % | 93,08 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
31,12 | 27,59 | -6,45 | 14,42 | 12,23 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,39 | 1,63 | -12,92 | 0,10 | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,78 | 2,07 | 1,62 | 1,22 | 1,15 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
5,96 % | 5,17 % | -41,70 % | 0,04 % | 12,35 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,94 | 2,23 | 0,59 | 1,25 | 1,33 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Metup" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas spēj segt saistības, taču darbojas ar minimālu finanšu rezervi.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Pašu kapitāla izmantošanas efektivitāte ir stabila, bet mērena.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Uzņēmuma operatīvā peļņa ir nepietiekama, lai droši segtu procentu izmaksas.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PERUZA" | 9 639 349 | 106 313 | 1,1 % | 78 | 123 581 | 1 661 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "Metup" (šis uzņēmums) | 1 736 435 | 3 203 | 0,2 % | 32 | 54 264 | 1 007 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Forberg Production" | 1 494 433 | 66 280 | 4,4 % | 5 | 298 887 | 2 364 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "UB Food Tech" | 1 156 315 | 144 | 0,0 % | 4 | 289 079 | 680 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Baltikprof" | 238 343 | 38 021 | 16,0 % | 4 | 59 586 | 731 (2026 Q2) |
| 6 | Apple Press Ltd SIA | 238 096 | 17 816 | 7,5 % | 1 | 238 096 | *** |
| 7 | ROBOEATZ SIA | 237 898 | -8 027 | -3,4 % | 13 | 18 300 | 2 545 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "SULAPRO" | 209 728 | 46 738 | 22,3 % | 3 | 69 909 | 352 (2026 Q2) |
| 9 | VIKINGS EP SIA | 156 019 | -80 369 | -51,5 % | 0 | — | — |
| 10 | SIA "Profinox" | 68 710 | 3 400 | 4,9 % | 2 | 34 355 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203265611 | LV30ZZZ50203265611 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metup" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Metup | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-10-08 | NULL | Ventspils, Rūpniecības iela 27 | 3601 | 105229743 | 0 | 100003060 | 0007000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10082619 | 50203265611 | 2020-09-22 | 2020-10-08 12:11:41 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203265611 | 2026-03-25 | 6400 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.3.1.2.i. investīcija "Uzņēmumu digitālo prasmju attīstība" 1.kārta | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3dda090b |
| 50203265611 | 2026-02-27 | 52649.42 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 15e1d011 |
| 50203265611 | 2025-09-23 | 47036.6 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 172a1456 |
| 50203265611 | 2025-04-07 | 35677.49 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 246492aa |
| 50203265611 | 2025-01-24 | 2073.63 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b48616b5 |
| 50203265611 | 2024-10-30 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8643f387 |
| 50203265611 | 2023-11-28 | 330.56 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 51b44b7a |
| 50203265611 | 2023-11-28 | 9360 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 51b44b7a |
| 50203265611 | 2023-01-02 | 3878.19 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Starptautiskās konkurētspējas veicināšana (SAM 3.2.1.2.) | 01 Tiešais maksājums (grants) | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 1453fd95 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92772610 | 50203265611 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3300 | EUR | 2020-11-05 | 2020-11-05 16:48:30 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1406700 | 31350727 | 50203265611 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-10-08 | 2021-12-31 | 22 | ONES | EUR | 2022-08-01 17:04:36.066 |
| 1749169 | 32522465 | 50203265611 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2023-06-02 22:06:17.418 |
| 1913829 | 33534654 | 50203265611 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 24 | ONES | EUR | 2024-06-02 17:03:02.531 |
| 2056977 | 34508061 | 50203265611 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 25 | ONES | EUR | 2025-06-05 21:02:36.157 |
| 2350182 | 35602348 | 50203265611 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 35 | ONES | EUR | 2026-07-21 17:00:32.056 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1406700 | 31350727 | 725642 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 622285 | 103357 | 6192 | 57793 | 6101 | 1056 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 44417 | 1 | 44416 | NULL | 0 | 44416 |
| 1749169 | 32522465 | 875325 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 772443 | 102882 | 25059 | 96272 | 23390 | 4788 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1488 | NULL | NULL | -1335 | 0 | -1335 | NULL | 0 | -1335 |
| 1913829 | 33534654 | 1003492 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 989027 | 14465 | 26356 | 152399 | 37948 | 18281 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11198 | NULL | NULL | -155821 | 4117 | -159938 | NULL | 0 | -159938 |
| 2056977 | 34508061 | 1611783 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1434567 | 177216 | 22264 | 134773 | 8831 | 3978 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15364 | NULL | NULL | 9668 | 3185 | 6483 | NULL | 0 | 6483 |
| 2350182 | 35602348 | 1736435 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1598368 | 138067 | 44144 | 143942 | 89494 | 9420 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21549 | NULL | NULL | 8506 | 5303 | 3203 | NULL | 0 | 3203 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1406700 | 31350727 | 9903 | 0 | 114194 | 32557 | 156654 | 0 | 474429 | 0 | 474429 | 631083 | NULL | 271495 | 311872 | 0 | 47716 | 631083 |
| 1749169 | 32522465 | 7123 | 0 | 123222 | 90638 | 220983 | 0 | 493981 | 0 | 493981 | 714964 | NULL | 280716 | 387867 | 0 | 46381 | 714964 |
| 1913829 | 33534654 | 9728 | 0 | 70516 | 116509 | 196753 | 0 | 421766 | 0 | 421766 | 618519 | NULL | 271698 | 460378 | 0 | -113557 | 618519 |
| 2056977 | 34508061 | 10557 | 0 | 181929 | 119646 | 312132 | 0 | 466162 | 0 | 466162 | 778294 | NULL | 294393 | 456679 | 0 | 27222 | 778294 |
| 2350182 | 35602348 | 2677 | 0 | 320806 | 187007 | 510490 | 0 | 457230 | 9670 | 466900 | 977390 | NULL | 473030 | 473935 | 0 | 30425 | 977390 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203265611 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metup" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2893 | 007000 | Ventspils | 196.23 | 66.27 | 115.48 | 26 |
| 50203265611 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metup" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2893 | 007000 | Ventspils | 183.15 | 50.20 | 98.45 | 23 |
| 50203265611 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metup" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2893 | 007000 | Ventspils | 190.86 | 37.04 | 79.27 | 23 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203265611 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metup" | ir | 29.10.2020 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203265611 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Metup" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Rūpniecības iela 27, Ventspils, LV-3601.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 736 435 EUR, un peļņa bija 3 203 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 35 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,08 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,68.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,94, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 085.74 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 832.33 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 196 230 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 66 270 EUR un VSAOI 115 480 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mašīnu ražošana pārtikas, dzērienu un tabakas pārstrādei.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026