SIA "LB1" (reģ. Nr. 50203275041) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2020-11-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 62 119 EUR, peļņa 60 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 8,28 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 50203275041 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2020-11-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV45ZZZ50203275041 |
| Juridiskā adrese | Fabrikas iela 3, Talsi, Talsu nov., LV-3201 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 119 EUR | 60 EUR | 219 517 EUR | 4 |
| 2024 | 13 694 EUR | 47 982 EUR | 213 655 EUR | 0 |
| 2023 | 6 726 EUR | -1 575 EUR | 166 674 EUR | 0 |
| 2022 | 5 779 EUR | -7 403 EUR | 167 249 EUR | 0 |
| 2021 | 1 159 EUR | -8 784 EUR | 174 652 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.73 | 0.93 | 3.64 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.56 | 0.90 | 3.71 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.43 | 0.93 | 3.78 | 4 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2022 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 889.80 | ~ 733.55 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 906.91 | ~ 744.96 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 924.02 | ~ 746.17 |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 62 119 EUR | 13 694 EUR | 6 726 EUR | 5 779 EUR | 1 159 EUR |
| Bruto peļņa | 60 EUR | 11 844 EUR | -1 525 EUR | -7 353 EUR | -8 734 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 60 EUR | 48 032 EUR | -1 525 EUR | -7 353 EUR | -8 734 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR |
| Tīrā peļņa | 60 EUR | 47 982 EUR | -1 575 EUR | -7 403 EUR | -8 784 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 219 517 EUR | 213 655 EUR | 166 674 EUR | 167 249 EUR | 174 652 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 48 599 EUR | 78 493 EUR | 31 512 EUR | 25 455 EUR | 21 345 EUR |
| Pašu kapitāls | 213 646 EUR | 213 586 EUR | 165 605 EUR | 167 180 EUR | 174 583 EUR |
| Īstermiņa saistības | 5 871 EUR | 69 EUR | 1 069 EUR | 69 EUR | 69 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
8,28 | 1 137,58 | 29,48 | 368,91 | 309,35 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,59 | 1 137,58 | 29,48 | 368,91 | 309,35 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,10 % | 350,39 % | -23,42 % | -128,10 % | -757,89 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
0,03 % | 22,46 % | -0,94 % | -4,43 % | -5,03 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
0,03 % | 22,46 % | -0,95 % | -4,43 % | -5,03 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,28 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,01 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
0,03 % | 22,49 % | -0,92 % | -4,40 % | -5,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
16,53 | 1 301,96 | 66,05 | 1 018,47 | 1 063,46 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "LB1" ir uzņēmums, kas ilgstoši darbojas un ir ieguvis labu reputāciju.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Ieguldījumi pagaidām negūst pietiekamu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 2 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 668 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 509 | 55 836 | 1 405 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 5 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 4 759 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 961 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 6 673 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "EfTEN Plaza" | 13 969 787 | 4 721 714 | 33,8 % | 1 | 13 969 787 | *** |
| 10 | LSREF3 Riga Plaza SIA | 13 270 556 | 4 672 106 | 35,2 % | 1 | 13 270 556 | *** |
| 2149 | SIA "LB1" (šis uzņēmums) | 62 119 | 60 | 0,1 % | 4 | 15 530 | 890 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203275041 | LV45ZZZ50203275041 | SIA "LB1" | SIA | LB1 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2020-11-24 | NULL | Talsu nov., Talsi, Fabrikas iela 3 | 3201 | 101233913 | 100016253 | 100003630 | 0880201 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10200861 | 50203275041 | 2020-11-04 | 2020-11-24 11:33:23 |
[reorganizations]
| ID | Reorg.Kods | Reorg.Veids | Sākotnējais | Pārņēmējs | Reģistrēts |
|---|---|---|---|---|---|
| 90014445 | SEPARATION | Sadalīta nodalīšanas ceļā | 40103222915 | 50203275041 | 2020-11-24 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92775079 | 50203275041 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2020-11-24 | 2020-11-24 11:25:32 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1383024 | 31267076 | 50203275041 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2020-11-24 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-07-20 17:23:01.819 |
| 1455489 | 32194128 | 50203275041 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-03-15 17:06:04.074 |
| 1867521 | 33396614 | 50203275041 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-05-08 21:06:45.896 |
| 2028725 | 34419067 | 50203275041 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-05-22 05:01:41.769 |
| 2336046 | 35499490 | 50203275041 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-06-02 23:02:01.925 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1383024 | 31267076 | 1159 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9893 | -8734 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8734 | 50 | -8784 | NULL | 0 | -8784 |
| 1455489 | 32194128 | 5779 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13132 | -7353 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7353 | 50 | -7403 | NULL | 0 | -7403 |
| 1867521 | 33396614 | 6726 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8251 | -1525 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1525 | 50 | -1575 | NULL | 0 | -1575 |
| 2028725 | 34419067 | 13694 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1850 | 11844 | 0 | 0 | 36188 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 48032 | 50 | 47982 | NULL | 0 | 47982 |
| 2336046 | 35499490 | 62119 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 62059 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 60 | 0 | 60 | NULL | 0 | 60 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1383024 | 31267076 | 1761 | 0 | 19584 | 0 | 21345 | 0 | 153307 | 0 | 153307 | 174652 | NULL | 69 | 0 | 0 | 174583 | 174652 |
| 1455489 | 32194128 | 882 | 0 | 24573 | 0 | 25455 | 0 | 141794 | 0 | 141794 | 167249 | NULL | 69 | 0 | 0 | 167180 | 167249 |
| 1867521 | 33396614 | 2345 | 0 | 29167 | 0 | 31512 | 0 | 135162 | 0 | 135162 | 166674 | NULL | 1069 | 0 | 0 | 165605 | 166674 |
| 2028725 | 34419067 | 40206 | 0 | 38287 | 0 | 78493 | 0 | 135162 | 0 | 135162 | 213655 | NULL | 69 | 0 | 0 | 213586 | 213655 |
| 2336046 | 35499490 | 5055 | 0 | 39521 | 4023 | 48599 | 0 | 170918 | 0 | 170918 | 219517 | NULL | 5871 | 0 | 0 | 213646 | 219517 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203275041 | SIA "LB1" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 051220 | Talsi | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203275041 | SIA "LB1" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 051220 | Talsi | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203275041 | SIA "LB1" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 051220 | Talsi | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203275041 | SIA "LB1" | ir | 14.05.2025 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203275041 | SIA "LB1" | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Fabrikas iela 3, Talsi, Talsu nov., LV-3201.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 62 119 EUR, un peļņa bija 60 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 8,28 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,59.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 16,53, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026