Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Capitalia Fund Management AIFP"

SIA "Capitalia Fund Management AIFP" (reģ. Nr. 50203288031) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-01-26. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 65 243 EUR, peļņa 22 665 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 49,47 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Fondu pārvaldība

Reģistrācijas Nr.50203288031
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2021-01-26
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV67ZZZ50203288031
Juridiskā adrese Stabu iela 20 - 2, Rīga, LV-1011

UR datu kopija atjaunota: 2026-09-22

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 65 243 EUR 22 665 EUR 119 525 EUR 3
2024 60 650 EUR 40 328 EUR 96 480 EUR 3
2023 38 237 EUR 19 537 EUR 55 155 EUR 3
2022 26 768 EUR 10 993 EUR 35 767 EUR 3
2021 1 875 EUR -1 414 EUR 24 054 EUR 2

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 4.93 1.72 3.2 3
2026. gada 1. ceturksnis 4.98 1.75 3.23 3
2025. gada 4. ceturksnis 5.08 1.85 3.23 3
2024 13.08 8.79 4.28 3
2023 6.94 2.63 4.29 4

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 1 042.99 ~ 835.69
2026. gada 1. ceturksnis 1 052.77 ~ 842.21
2025. gada 4. ceturksnis 1 052.77 ~ 832.01
2024 348.75 ~ 312.13
2023 262.17 ~ 234.65

Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:

( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši

( (4.28 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 348.75 EUR


Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:

1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 348.75 * 0.105 = 36.62 EUR

2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 500.00 EUR

3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (348.75 - 36.62 - 500.00) * 0.2 ≈ 0.00 EUR

4. Neto alga: 348.75 - 36.62 - 0.00 = ~ 312.13 EUR

* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022 2021
Neto apgrozījums 65 243 EUR 60 650 EUR 38 237 EUR 26 768 EUR 1 875 EUR
Bruto peļņa 65 189 EUR 57 076 EUR 38 105 EUR 26 171 EUR 1 867 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 22 665 EUR 40 328 EUR 19 537 EUR 10 993 EUR -1 414 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 22 665 EUR 40 328 EUR 19 537 EUR 10 993 EUR -1 414 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022 2021
Aktīvi kopā 119 525 EUR 96 480 EUR 55 155 EUR 35 767 EUR 24 054 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 119 525 EUR 96 480 EUR 55 155 EUR 35 767 EUR 24 054 EUR
Pašu kapitāls 117 109 EUR 94 444 EUR 54 116 EUR 34 579 EUR 23 586 EUR
Īstermiņa saistības 2 416 EUR 2 036 EUR 1 039 EUR 1 188 EUR 468 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

1 sadaļa 2 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs Darbinieku skaits: kritums

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Dalībnieki (jur.): 1
Dalībnieki (jur.): 1 Agrākie nosaukumi: 1

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

Agrākie nosaukumi

  • SIA Capitalia Fund Management — līdz 2021-03-08

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022 2021
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
49,47 47,39 53,08 30,11 51,40
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
49,47 47,39 53,08 30,11 51,40
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
34,74 % 66,49 % 51,09 % 41,07 % -75,41 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
18,96 % 41,80 % 35,42 % 30,74 % -5,88 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
19,35 % 42,70 % 36,10 % 31,79 % -6,00 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
0,02 0,02 0,02 0,03 0,02
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,55 0,63 0,69 0,75 0,08
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
19,35 % 42,70 % 36,10 % 31,79 % -6,00 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
23,02 22,94 25,20 15,44 22,60

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Capitalia Fund Management AIFP" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu izmantošanas efektivitāte ir apmierinoša, taču ar izaugsmes potenciālu.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 6630)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 47 uzņēmumi 23. vieta pēc apgrozījuma 22. vieta pēc peļņas Fondu pārvaldība
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1"CBL Asset Management" Ieguldījumu pārvaldes AS5 940 5742 428 62640,9 %36165 0164 604 (2026 Q2)
2Ieguldījumu pārvaldes AS "SEB Investment Management"5 365 9392 492 76846,5 %34157 8221 548 (2026 Q2)
3SIA Livonia Partners GP AIFP2 800 500315 94111,3 %0
4SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor"2 656 744596 56022,5 %4066 4192 786 (2026 Q2)
5SIA SG Capital Partners AIFP1 244 183413 00033,2 %8155 5232 821 (2026 Q2)
6SIA Merito Management AIFP1 037 329917 13288,4 %3345 7764 407 (2026 Q2)
7SIA "BaltCap"536 20047 1658,8 %5107 2405 388 (2026 Q2)
8BAD COMPANY AIFP SIA529 13017 4613,3 %5105 8263 833 (2026 Q2)
9SIA Provendi asset management AIFP507 90624 6334,8 %684 6515 047 (2026 Q2)
10SIA FlyCap AIFP436 321159 31436,5 %762 3321 472 (2026 Q2)
23SIA Capitalia Fund Management AIFP (šis uzņēmums)65 24322 66534,7 %321 7481 043 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-09-22). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Capitalia Fund Management AIFP"
6630 Fondu pārvaldība
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50203288031 LV67ZZZ50203288031 SIA Capitalia Fund Management AIFP SIA Capitalia Fund Management AIFP NULL 1 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2021-01-26 NULL Rīga, Stabu iela 20 - 2 1011 113147957 0 100003003 0010000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
10366456 50203288031 2021-01-06 2021-01-26 17:04:11

Tiesību subjektu vēsturiskie nosaukumi

[register_name_history]

Reģ.Kods Līdz Nosauk./Vārds
50203288031 2021-03-08 SIA Capitalia Fund Management

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92784634 50203288031 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 25000 EUR 2021-01-26 2021-01-26 16:56:32

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1407082 31352087 50203288031 DokGPv1 UGP 2021 2021-01-26 2021-12-31 2 ONES EUR 2022-08-01 18:30:39.334
1722626 32446476 50203288031 DokGPv1 UGP 2022 2022-01-01 2022-12-31 3 ONES EUR 2023-05-22 20:10:38.746
1839198 33272069 50203288031 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 3 ONES EUR 2024-04-02 22:06:54.533
1983461 34263114 50203288031 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 3 ONES EUR 2025-04-15 19:02:16.531
2196747 35281898 50203288031 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 3 ONES EUR 2026-04-17 17:06:06.714

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1407082 31352087 1875 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 8 1867 0 3281 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -1414 0 -1414 NULL 0 -1414
1722626 32446476 26768 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 597 26171 13191 1987 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 10993 0 10993 NULL 0 10993
1839198 33272069 38237 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 132 38105 9280 9288 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 19537 0 19537 NULL 0 19537
1983461 34263114 60650 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 3574 57076 1623 16369 0 5 0 0 1249 0 0 NULL NULL 40328 0 40328 NULL 0 40328
2196747 35281898 65243 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 54 65189 29415 15654 4 0 0 0 2541 0 0 NULL NULL 22665 0 22665 NULL 0 22665

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1407082 31352087 22179 0 1875 0 24054 0 0 0 0 24054 NULL 468 0 0 23586 24054
1722626 32446476 27208 0 8559 0 35767 0 0 0 0 35767 NULL 1188 0 0 34579 35767
1839198 33272069 44000 0 11155 0 55155 0 0 0 0 55155 NULL 1039 0 0 54116 55155
1983461 34263114 53451 0 43029 0 96480 0 0 0 0 96480 NULL 2036 0 0 94444 96480
2196747 35281898 1777 0 117748 0 119525 0 0 0 0 119525 NULL 2416 0 0 117109 119525

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50203288031 SIA Capitalia Fund Management AIFP 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6630 010091 Centra rajons 13.08 8.79 4.28 3
50203288031 SIA Capitalia Fund Management AIFP 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 6630 010091 Centra rajons 6.94 2.63 4.29 4

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50203288031 SIA Capitalia Fund Management AIFP B Jāuzlabo saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Capitalia Fund Management AIFP" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Stabu iela 20 - 2, Rīga, LV-1011.

Kāds bija SIA "Capitalia Fund Management AIFP" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 65 243 EUR, un peļņa bija 22 665 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Capitalia Fund Management AIFP" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.

Kādi ir bijuši iepriekšējie SIA "Capitalia Fund Management AIFP" nosaukumi?

Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "SIA Capitalia Fund Management".

Kāds ir SIA "Capitalia Fund Management AIFP" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 49,47 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 49,47.

Kāds ir SIA "Capitalia Fund Management AIFP" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 23,02, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Kāda ir vidējā alga uzņēmumā SIA "Capitalia Fund Management AIFP"?

Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 348.75 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 312.13 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Capitalia Fund Management AIFP"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 13 080 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 790 EUR un VSAOI 4 280 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Capitalia Fund Management AIFP" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Capitalia Fund Management AIFP" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Fondu pārvaldība.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Fondu pārvaldība · Rīga — lielākie uzņēmumi

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-09-2026