SIA "SZ Audit&Tax" (reģ. Nr. 50203301931) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-03-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 274 240 EUR, peļņa 40 323 EUR, darbinieku skaits: 4. Kopējais likviditātes koeficients: 2,02 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos
| Reģistrācijas Nr. | 50203301931 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-03-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV60ZZZ50203301931 |
| Juridiskā adrese | "Sašava", Mālupes pag., Alūksnes nov., LV-4358 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 274 240 EUR | 40 323 EUR | 96 591 EUR | 4 |
| 2024 | 198 820 EUR | 16 766 EUR | 61 610 EUR | 3 |
| 2023 | 38 360 EUR | 8 151 EUR | 32 641 EUR | 1 |
| 2022 | 18 000 EUR | 11 932 EUR | 19 574 EUR | 0 |
| 2021 | 6 200 EUR | 4 842 EUR | 7 642 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 43.55 | 3.67 | 7.94 | 4 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 25.5 | 3.63 | 7.89 | 4 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 25.61 | 3.60 | 7.77 | 4 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 10.75 | 3.30 | 6.95 | 4 |
| 2024 | 59.27 | 8.06 | 15.29 | 3 |
| 2023 | 2.20 | 0.82 | 1.33 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 1 940.94 | ~ 1 434.42 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 1 928.72 | ~ 1 426.27 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 1 899.38 | ~ 1 406.71 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1 698.93 | ~ 1 262.86 |
| 2024 | 1 245.89 | ~ 934.68 |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (15.29 * 1000) / 0.3409 ) / 3 / 12 = 1 245.89 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 1 245.89 * 0.105 = 130.82 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 213.12 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (1 245.89 - 130.82 - 213.12) * 0.2 ≈ 180.39 EUR
4. Neto alga: 1 245.89 - 130.82 - 180.39 = ~ 934.68 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 274 240 EUR | 198 820 EUR | 38 360 EUR | 18 000 EUR | 6 200 EUR |
| Bruto peļņa | 94 196 EUR | 65 861 EUR | 27 818 EUR | 18 000 EUR | 6 200 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 42 073 EUR | 23 543 EUR | 8 151 EUR | 11 982 EUR | 4 842 EUR |
| UIN nodoklis | 1 750 EUR | 6 777 EUR | 0 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 40 323 EUR | 16 766 EUR | 8 151 EUR | 11 932 EUR | 4 842 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 96 591 EUR | 61 610 EUR | 32 641 EUR | 19 574 EUR | 7 642 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 87 471 EUR | 52 867 EUR | 29 141 EUR | 19 574 EUR | 7 642 EUR |
| Pašu kapitāls | 53 318 EUR | 19 992 EUR | 27 725 EUR | 19 574 EUR | 7 642 EUR |
| Īstermiņa saistības | 43 273 EUR | 41 159 EUR | 4 829 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2026-08-20 – 2026-08-20 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,02 | 1,28 | 6,03 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
1,85 | 1,16 | 5,86 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
14,70 % | 8,43 % | 21,25 % | 66,29 % | 78,10 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
41,75 % | 27,21 % | 24,97 % | 60,96 % | 63,36 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
75,63 % | 83,86 % | 29,40 % | 60,96 % | 63,36 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,81 | 2,06 | 0,17 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,84 | 3,23 | 1,18 | 0,92 | 0,81 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
78,91 % | 115,12 % | 29,31 % | 61,21 % | 63,36 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
5,50 | 5,02 | 5,61 | 4,38 | 4,34 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "SZ Audit&Tax" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir komfortabla finanšu rezerve un labas pozīcijas tirgū.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Circle K Business Centre" | 45 767 983 | 1 070 794 | 2,3 % | 937 | 48 845 | 3 344 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ERNST & YOUNG BALTIC" | 19 991 340 | 2 642 073 | 13,2 % | 245 | 81 597 | 3 430 (2026 Q3) |
| 3 | "KPMG Baltics SIA" | 15 904 292 | 784 075 | 4,9 % | 238 | 66 825 | 2 694 (2026 Q3) |
| 4 | SIA Cabot Latvia | 14 818 994 | 1 001 686 | 6,8 % | 263 | 56 346 | 2 573 (2026 Q3) |
| 5 | PricewaterhouseCoopers SIA | 14 085 837 | 1 312 327 | 9,3 % | 162 | 86 950 | 2 890 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Helio Media" | 12 998 497 | -1 219 692 | -9,4 % | 63 | 206 325 | 2 758 (2026 Q3) |
| 7 | "Allnex Latvia" SIA | 12 251 288 | 1 142 807 | 9,3 % | 218 | 56 199 | 2 367 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Deloitte Latvia" | 9 254 108 | 1 753 704 | 19,0 % | 70 | 132 202 | 3 873 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Deloitte Audits Latvia" | 3 777 264 | 483 476 | 12,8 % | 38 | 99 402 | 2 877 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Grant Thornton Baltic" | 2 652 185 | 337 857 | 12,7 % | 47 | 56 429 | 2 761 (2026 Q3) |
| 131 | SZ Audit&Tax SIA (šis uzņēmums) | 274 240 | 40 323 | 14,7 % | 4 | 68 560 | 1 941 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203301931 | LV60ZZZ50203301931 | SZ Audit&Tax SIA | NULL | SZ Audit&Tax | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-03-18 | NULL | Alūksnes nov., Mālupes pag., "Sašava" | 4358 | 104172067 | 100015694 | 0 | 0360274 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10526760 | 50203301931 | 2021-03-15 | 2021-03-18 14:38:15 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203301931 | 2026-08-20 | 3872.07 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3a8a18a7 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92794196 | 50203301931 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-03-18 | 2021-03-18 14:40:50 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414475 | 31384035 | 50203301931 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-03-18 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-08-05 03:25:27.666 |
| 1749389 | 32522907 | 50203301931 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-02 23:03:29.928 |
| 2326821 | 35487554 | 50203301931 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 4 | ONES | EUR | 2026-06-02 17:04:56.943 |
| 1883024 | 33451393 | 50203301931 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-22 03:01:14.364 |
| 2057505 | 34509121 | 50203301931 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-06-05 23:01:45.861 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414475 | 31384035 | 6200 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 6200 | 0 | 1358 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4842 | 0 | 4842 | NULL | 0 | 4842 |
| 1749389 | 32522907 | 18000 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 18000 | 0 | 6018 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11982 | 50 | 11932 | NULL | 0 | 11932 |
| 1883024 | 33451393 | 38360 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 10542 | 27818 | 18131 | 1531 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8151 | 0 | 8151 | NULL | 0 | 8151 |
| 2057505 | 34509121 | 198820 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 132959 | 65861 | 35783 | 5613 | 0 | 1134 | 0 | 0 | 212 | 0 | 0 | NULL | NULL | 23543 | 6777 | 16766 | NULL | 0 | 16766 |
| 2326821 | 35487554 | 274240 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 180044 | 94196 | 47712 | 4299 | 0 | 499 | 0 | 0 | 387 | 0 | 0 | NULL | NULL | 42073 | 1750 | 40323 | NULL | 0 | 40323 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414475 | 31384035 | 5763 | 0 | 1879 | 0 | 7642 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7642 | NULL | 0 | 0 | 0 | 7642 | 7642 |
| 1749389 | 32522907 | 16478 | 0 | 3096 | 0 | 19574 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19574 | NULL | 0 | 0 | 0 | 19574 | 19574 |
| 1883024 | 33451393 | 17366 | 0 | 10946 | 829 | 29141 | 0 | 0 | 3500 | 3500 | 32641 | NULL | 4829 | 0 | 87 | 27725 | 32641 |
| 2057505 | 34509121 | 27482 | 0 | 20459 | 4926 | 52867 | 5000 | 932 | 2811 | 8743 | 61610 | NULL | 41159 | 0 | 459 | 19992 | 61610 |
| 2326821 | 35487554 | 44721 | 0 | 35404 | 7346 | 87471 | 5000 | 1997 | 2123 | 9120 | 96591 | NULL | 43273 | 0 | 0 | 53318 | 96591 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203301931 | SZ Audit&Tax SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6920 | 021490 | Mālupes pag. | 59.27 | 8.06 | 15.29 | 3 |
| 50203301931 | SZ Audit&Tax SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6920 | 021490 | Mālupes pag. | 2.20 | 0.82 | 1.33 | 1 |
| 50203301931 | SZ Audit&Tax SIA | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6920 | 021490 | Mālupes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203301931 | SZ Audit&Tax SIA | ir | 19.01.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203301931 | SZ Audit&Tax SIA | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Sašava", Mālupes pag., Alūksnes nov., LV-4358.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 274 240 EUR, un peļņa bija 40 323 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 4 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,02 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,85.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 5,50, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 1 245.89 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 934.68 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 59 270 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 8 060 EUR un VSAOI 15 290 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Uzskaites, grāmatvedības un revīzijas pakalpojumi; konsultācijas nodokļu jautājumos · Alūksnes novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026