SIA "Z11" (reģ. Nr. 50203308361) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-04-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 3 870 EUR, zaudējumi 14 728 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 18,25 (2024). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana
| Reģistrācijas Nr. | 50203308361 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-04-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV80ZZZ50203308361 |
| Juridiskā adrese | Zinātnes iela 11, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 870 EUR | -14 728 EUR | 53 618 EUR | 1 |
| 2024 | 85 394 EUR | 59 231 EUR | 82 261 EUR | 1 |
| 2023 | 29 543 EUR | 2 081 EUR | 12 385 EUR | 0 |
| 2022 | 25 699 EUR | 7 999 EUR | 9 140 EUR | 0 |
| 2021 | 12 937 EUR | -975 EUR | 7 495 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | -0.05 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | -0.04 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -0.08 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.87 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2024 | 14.37 | 1.51 | 2.19 | 1 |
| 2023 | 2.08 | 0.18 | 0.15 | 0 |
| 2022 | 3.14 | 0.23 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
| 2022 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 870 EUR | 85 394 EUR | 29 543 EUR | 25 699 EUR | 12 937 EUR |
| Bruto peļņa | -14 728 EUR | 59 231 EUR | 2 094 EUR | 8 259 EUR | -948 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -14 728 EUR | 59 231 EUR | 2 094 EUR | 8 259 EUR | -975 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 13 EUR | 260 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -14 728 EUR | 59 231 EUR | 2 081 EUR | 7 999 EUR | -975 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 53 618 EUR | 82 261 EUR | 12 385 EUR | 9 140 EUR | 7 495 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 32 875 EUR | 61 443 EUR | 12 385 EUR | 9 140 EUR | 7 495 EUR |
| Pašu kapitāls | 53 618 EUR | 68 346 EUR | 9 115 EUR | 7 034 EUR | -965 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 3 367 EUR | 3 270 EUR | 2 106 EUR | 8 460 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 10 548 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
— | 18,25 | 3,79 | 4,34 | 0,89 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
— | 18,25 | 3,79 | 4,34 | 0,89 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-380,57 % | 69,36 % | 7,04 % | 31,13 % | -7,54 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-27,47 % | 72,00 % | 16,80 % | 87,52 % | -13,01 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-27,47 % | 86,66 % | 22,83 % | 113,72 % | 101,04 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,20 | 0,36 | 0,30 | -8,77 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,07 | 1,04 | 2,39 | 2,81 | 1,73 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-27,47 % | 75,08 % | 22,97 % | 117,42 % | 101,04 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,51 | 6,55 | 5,23 | 8,22 | 1,07 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Z11" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Kopumā, aprēķinātie finanšu noturības rādītāji ir kritiski zemi, kas prasa pastiprinātu uzmanību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "J.L.Invest" | 50 119 498 | 1 282 716 | 2,6 % | 6 | 8 353 250 | 1 447 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Plesko Real Estate" | 46 277 349 | 12 146 545 | 26,2 % | 0 | — | — |
| 3 | "RIGABURGER" SIA | 32 287 926 | 1 954 988 | 6,1 % | 18 | 1 793 774 | 2 902 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas nami" | 28 420 602 | 94 349 | 0,3 % | 518 | 54 866 | 1 488 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "M257" | 25 736 015 | 27 131 381 | 105,4 % | 0 | — | — |
| 6 | SIA "DELTA PROPERTY" | 25 722 065 | 19 736 414 | 76,7 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "TAV Latvia" | 19 145 910 | 1 239 929 | 6,5 % | 8 | 2 393 239 | 3 527 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "MV HOTELS" | 17 876 737 | 2 733 779 | 15,3 % | 7 | 2 553 820 | 1 972 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "TIRDZNIECĪBAS CENTRS PLESKODĀLE" | 16 215 270 | 13 026 995 | 80,3 % | 9 | 1 801 697 | 3 616 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "TN Promotion" | 15 141 570 | 252 570 | 1,7 % | 3 | 5 047 190 | 1 102 (2026 Q3) |
| 4379 | SIA "Z11" (šis uzņēmums) | 3 870 | -14 728 | -380,6 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203308361 | LV80ZZZ50203308361 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Z11" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | Z11 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-04-09 | NULL | Siguldas nov., Sigulda, Zinātnes iela 11 | 2150 | 105010123 | 100015380 | 100003591 | 0801615 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10587818 | 50203308361 | 2021-04-02 | 2021-04-09 10:22:13 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92798340 | 50203308361 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 10 | EUR | 2021-04-09 | 2021-04-09 10:22:39 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1430403 | 31630954 | 50203308361 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-04-09 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2022-10-01 17:00:42.51 |
| 1937156 | 33683011 | 50203308361 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-07-29 19:01:01.006 |
| 2348841 | 35587940 | 50203308361 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-07-13 23:00:26.947 |
| 1767828 | 32637135 | 50203308361 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-07-17 22:00:45.375 |
| 2070188 | 34539863 | 50203308361 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-10 03:05:36.04 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1430403 | 31630954 | 12937 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13885 | -948 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -975 | 0 | -975 | NULL | 0 | -975 |
| 1767828 | 32637135 | 25699 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 17440 | 8259 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8259 | 260 | 7999 | NULL | 0 | 7999 |
| 1937156 | 33683011 | 29543 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 27449 | 2094 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2094 | 13 | 2081 | NULL | 0 | 2081 |
| 2070188 | 34539863 | 85394 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 26163 | 59231 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 59231 | 0 | 59231 | NULL | 0 | 59231 |
| 2348841 | 35587940 | 3870 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18598 | -14728 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -14728 | 0 | -14728 | NULL | 0 | -14728 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1430403 | 31630954 | 185 | 0 | 7310 | 0 | 7495 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7495 | NULL | 8460 | 0 | 0 | -965 | 7495 |
| 1767828 | 32637135 | 393 | 0 | 8747 | 0 | 9140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9140 | NULL | 2106 | 0 | 0 | 7034 | 9140 |
| 1937156 | 33683011 | 154 | 0 | 12231 | 0 | 12385 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12385 | NULL | 3270 | 0 | 0 | 9115 | 12385 |
| 2070188 | 34539863 | 43965 | 0 | 17478 | 0 | 61443 | 0 | 20818 | 0 | 20818 | 82261 | NULL | 3367 | 10548 | 0 | 68346 | 82261 |
| 2348841 | 35587940 | 2283 | 0 | 30592 | 0 | 32875 | 0 | 20743 | 0 | 20743 | 53618 | NULL | 0 | 0 | 0 | 53618 | 53618 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203308361 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Z11" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 048200 | Sigulda | 14.37 | 1.51 | 2.19 | 1 |
| 50203308361 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Z11" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 048200 | Sigulda | 2.08 | 0.18 | 0.15 | 0 |
| 50203308361 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Z11" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6820 | 048200 | Sigulda | 3.14 | 0.23 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203308361 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Z11" | ir | 22.04.2021 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203308361 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Z11" | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Zinātnes iela 11, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 3 870 EUR, un zaudējumi bija 14 728 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2024. gadā bija 18,25 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 18,25.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,51, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 14 370 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 510 EUR un VSAOI 2 190 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana · Siguldas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125, 625 un 3 125 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026