SIA "EMRISA" (reģ. Nr. 50203317881) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-05-14. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 6 467 EUR, zaudējumi 2 178 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 0,22 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 50203317881 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-05-14 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV90ZZZ50203317881 |
| Juridiskā adrese | "Vecpalejas", Svitenes pag., Bauskas nov., LV-3917 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 467 EUR | -2 178 EUR | 1 960 EUR | 1 |
| 2024 | 10 894 EUR | -2 336 EUR | 3 052 EUR | 0 |
| 2023 | 13 193 EUR | 3 784 EUR | 4 834 EUR | 0 |
| 2022 | 4 683 EUR | 412 EUR | 1 038 EUR | 0 |
| 2021 | 1 080 EUR | 358 EUR | 566 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.08 | 0.03 | 0.05 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | 0.07 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 6 467 EUR | 10 894 EUR | 13 193 EUR | 4 683 EUR | 1 080 EUR |
| Bruto peļņa | 1 651 EUR | 1 456 EUR | 5 524 EUR | 686 EUR | 1 080 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2 178 EUR | -2 086 EUR | 3 847 EUR | 462 EUR | 358 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 250 EUR | 63 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -2 178 EUR | -2 336 EUR | 3 784 EUR | 412 EUR | 358 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 960 EUR | 3 052 EUR | 4 834 EUR | 1 038 EUR | 566 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 385 EUR | 3 052 EUR | 4 834 EUR | 1 038 EUR | 566 EUR |
| Pašu kapitāls | 241 EUR | 2 419 EUR | 4 755 EUR | 970 EUR | 558 EUR |
| Īstermiņa saistības | 1 719 EUR | 633 EUR | 79 EUR | 68 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 8 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,22 | 4,82 | 61,19 | 15,26 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,22 | 4,82 | 61,19 | 15,26 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-33,68 % | -21,44 % | 28,68 % | 8,80 % | 33,15 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-111,12 % | -76,54 % | 78,28 % | 39,69 % | 63,25 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-903,73 % | -96,57 % | 79,58 % | 42,47 % | 64,16 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
7,13 | 0,26 | 0,02 | 0,07 | 0,01 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
— | — | 1 283,33 | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,30 | 3,57 | 2,73 | 4,51 | 1,91 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-903,73 % | -86,23 % | 80,97 % | 47,63 % | 63,25 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-0,48 | 4,28 | 32,02 | 13,34 | 34,72 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "EMRISA" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "NOMEDA" | 3 054 029 | 5 791 | 0,2 % | 115 | 26 557 | 804 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "ARKTIKA G" | 2 187 830 | 32 207 | 1,5 % | 69 | 31 708 | 881 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "LINELE" | 1 494 670 | 35 321 | 2,4 % | 26 | 57 487 | 1 371 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "ARTURS IN" | 1 483 620 | 42 818 | 2,9 % | 35 | 42 389 | 902 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "PILSKROGS-1" | 1 228 220 | -6 873 | -0,6 % | 52 | 23 620 | 1 063 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Liepzeme" | 1 166 843 | 137 709 | 11,8 % | 27 | 43 216 | 1 548 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "ADEMONA" | 1 131 258 | 53 087 | 4,7 % | 24 | 47 136 | 859 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Kafejnīca Li | 974 625 | 31 253 | 3,2 % | 29 | 33 608 | 734 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "MIELS" | 969 455 | 21 621 | 2,2 % | 25 | 38 778 | 1 287 (2026 Q3) |
| 10 | SIA AJJ | 900 044 | 77 754 | 8,6 % | 17 | 52 944 | 985 (2026 Q3) |
| 174 | SIA "EMRISA" (šis uzņēmums) | 6 467 | -2 178 | -33,7 % | 1 | 6 467 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203317881 | LV90ZZZ50203317881 | SIA "EMRISA" | SIA | EMRISA | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-05-14 | NULL | Bauskas nov., Svitenes pag., "Vecpalejas" | 3917 | 101141118 | 100016575 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10688573 | 50203317881 | 2021-05-11 | 2021-05-14 09:52:02 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92804385 | 50203317881 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 200 | EUR | 2021-05-14 | 2021-05-14 09:53:25 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1756247 | 32536664 | 50203317881 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-06-04 17:12:35.07 |
| 2078313 | 34595816 | 50203317881 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-07-01 19:01:35.474 |
| 2347525 | 35577568 | 50203317881 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-07-08 17:01:23.437 |
| 1740090 | 32498247 | 50203317881 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-05-14 | 2021-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-05-31 19:03:37.031 |
| 1941414 | 33766460 | 50203317881 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-09-10 21:00:02.505 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1740090 | 32498247 | 1080 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 1080 | 619 | 103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 358 | 0 | 358 | NULL | 0 | 358 |
| 1756247 | 32536664 | 4683 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3997 | 686 | 4 | 220 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 462 | 50 | 412 | NULL | 0 | 412 |
| 1941414 | 33766460 | 13193 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 7669 | 5524 | 462 | 414 | 0 | 798 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | NULL | NULL | 3847 | 63 | 3784 | NULL | 0 | 3784 |
| 2078313 | 34595816 | 10894 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9438 | 1456 | 731 | 302 | 0 | 2509 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2086 | 250 | -2336 | NULL | 0 | -2336 |
| 2347525 | 35577568 | 6467 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4816 | 1651 | 3424 | 281 | 0 | 124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -2178 | 0 | -2178 | NULL | 0 | -2178 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1740090 | 32498247 | 0 | 0 | 566 | 0 | 566 | 0 | 0 | 0 | 0 | 566 | NULL | 0 | 8 | 0 | 558 | 566 |
| 1756247 | 32536664 | 691 | 0 | 347 | 0 | 1038 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1038 | NULL | 68 | 0 | 0 | 970 | 1038 |
| 1941414 | 33766460 | 2331 | 0 | 2503 | 0 | 4834 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4834 | NULL | 79 | 0 | 0 | 4755 | 4834 |
| 2078313 | 34595816 | 1737 | 0 | 1315 | 0 | 3052 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3052 | NULL | 633 | 0 | 0 | 2419 | 3052 |
| 2347525 | 35577568 | 265 | 0 | 120 | 0 | 385 | 0 | 1575 | 0 | 1575 | 1960 | NULL | 1719 | 0 | 0 | 241 | 1960 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203317881 | SIA "EMRISA" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5612 | 025530 | Svitenes pag. | 0.07 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203317881 | SIA "EMRISA" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 025530 | Svitenes pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 50203317881 | SIA "EMRISA" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 025530 | Svitenes pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203317881 | SIA "EMRISA" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Vecpalejas", Svitenes pag., Bauskas nov., LV-3917.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 6 467 EUR, un zaudējumi bija 2 178 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,22 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,22.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -0,48, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 70 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi · Bauskas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 08-11-2026