SIA "MS Technics" (reģ. Nr. 50203323591) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-06-03. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 46 300 EUR, peļņa 30 864 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,99 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
| Reģistrācijas Nr. | 50203323591 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-06-03 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV53ZZZ50203323591 |
| Juridiskā adrese | Graudu iela 45 - 7, Liepāja, LV-3401 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 300 EUR | 30 864 EUR | 57 263 EUR | 1 |
| 2024 | 16 505 EUR | 3 018 EUR | 20 606 EUR | 1 |
| 2023 | 14 392 EUR | 1 159 EUR | 18 484 EUR | 1 |
| 2022 | 8 888 EUR | 8 691 EUR | 16 012 EUR | 1 |
| 2021 | 4 573 EUR | 4 521 EUR | 7 321 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.73 | 0.29 | 0.44 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2.48 | 0.97 | 1.42 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.09 | 0.03 | 0.05 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.21 | 0.03 | 0.05 | 1 |
| 2024 | 0.58 | 0.20 | 0.32 | 1 |
| 2023 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | — | — |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 46 300 EUR | 16 505 EUR | 14 392 EUR | 8 888 EUR | 4 573 EUR |
| Personāla izmaksas | 1 469 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 30 953 EUR | 3 068 EUR | 1 209 EUR | 8 691 EUR | 4 521 EUR |
| UIN nodoklis | 89 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 30 864 EUR | 3 018 EUR | 1 159 EUR | 8 691 EUR | 4 521 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 57 263 EUR | 20 606 EUR | 18 484 EUR | 16 012 EUR | 7 321 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 31 003 EUR | 18 739 EUR | 17 846 EUR | 16 012 EUR | 7 321 EUR |
| Pašu kapitāls | 51 053 EUR | 20 189 EUR | 17 171 EUR | 16 012 EUR | 7 321 EUR |
| Īstermiņa saistības | 6 210 EUR | 417 EUR | 1 313 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,99 | 44,94 | 13,59 | — | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,83 | 42,51 | 12,82 | — | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
66,66 % | 18,29 % | 8,05 % | 97,78 % | 98,86 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
53,90 % | 14,65 % | 6,27 % | 54,28 % | 61,75 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
60,45 % | 14,95 % | 6,75 % | 54,28 % | 61,75 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,12 | 0,02 | 0,08 | 0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,81 | 0,80 | 0,78 | 0,56 | 0,62 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
60,63 % | 15,20 % | 7,04 % | 54,28 % | 61,75 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
7,00 | 23,06 | 7,90 | 3,80 | 4,11 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "MS Technics" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pārmērīgi augsta, kas var liecināt par neefektīvu līdzekļu izmantošanu.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ZK 9" | 13 245 618 | 70 779 | 0,5 % | 147 | 90 106 | 2 628 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Andre Motors" | 12 575 437 | 472 344 | 3,8 % | 21 | 598 830 | 2 826 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Favorit West" | 9 057 061 | 17 278 | 0,2 % | 17 | 532 768 | 1 980 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Avēnija VP" | 8 535 432 | 44 605 | 0,5 % | 18 | 474 191 | 1 048 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "AK12" | 5 844 818 | -47 388 | -0,8 % | 67 | 87 236 | 2 236 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "AUTOFAVORĪTS" | 5 591 387 | -161 436 | -2,9 % | 65 | 86 021 | 1 542 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "SD AUTOCENTRS" | 5 559 209 | 177 729 | 3,2 % | 24 | 231 634 | 1 424 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "TEHAUTO" | 5 212 686 | 84 556 | 1,6 % | 22 | 236 940 | 1 562 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "STUTTGART workshop" | 5 069 545 | 135 801 | 2,7 % | 23 | 220 415 | 1 951 (2026 Q3) |
| 10 | "SG AUTOCENTRS" SIA | 4 937 742 | 106 970 | 2,2 % | 3 | 1 645 914 | 1 382 (2026 Q3) |
| 1207 | SIA "MS Technics" (šis uzņēmums) | 46 300 | 30 864 | 66,7 % | 2 | 23 150 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203323591 | LV53ZZZ50203323591 | SIA "MS Technics" | SIA | MS Technics | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-06-03 | NULL | Liepāja, Graudu iela 45 - 7 | 3401 | 119246500 | 0 | 100003044 | 0170000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10734429 | 50203323591 | 2021-05-11 | 2021-05-17 14:10:58 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92807564 | 50203323591 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-06-03 | 2021-06-03 16:19:57 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414142 | 31382617 | 50203323591 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-06-03 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-08-04 23:29:36.592 |
| 1994396 | 34312335 | 50203323591 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-01 03:00:39.505 |
| 1748954 | 32522035 | 50203323591 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-02 21:09:05.698 |
| 1913658 | 33534312 | 50203323591 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-06-02 06:07:08.233 |
| 2326088 | 35486832 | 50203323591 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-06-02 06:03:57.568 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414142 | 31382617 | 4573 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 4521 | 0 | 4521 | NULL | 0 | 4521 |
| 1748954 | 32522035 | 8888 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 197 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 8691 | 0 | 8691 | NULL | 0 | 8691 |
| 1913658 | 33534312 | 14392 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1209 | 50 | 1159 | NULL | 0 | 1159 |
| 1994396 | 34312335 | 16505 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 13437 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3068 | 50 | 3018 | NULL | 0 | 3018 |
| 2326088 | 35486832 | 46300 | 0 | 0 | 0 | 9358 | 1469 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 4520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 30953 | 89 | 30864 | NULL | 0 | 30864 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1414142 | 31382617 | 5588 | 0 | 722 | 1011 | 7321 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7321 | NULL | 0 | 0 | 0 | 7321 | 7321 |
| 1748954 | 32522035 | 13220 | 0 | 1781 | 1011 | 16012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16012 | NULL | 0 | 0 | 0 | 16012 | 16012 |
| 1913658 | 33534312 | 13235 | 0 | 3600 | 1011 | 17846 | 0 | 638 | 0 | 638 | 18484 | NULL | 1313 | 0 | 0 | 17171 | 18484 |
| 1994396 | 34312335 | 15963 | 0 | 1765 | 1011 | 18739 | 0 | 1719 | 148 | 1867 | 20606 | NULL | 417 | 0 | 0 | 20189 | 20606 |
| 2326088 | 35486832 | 9887 | 0 | 20105 | 1011 | 31003 | 25000 | 1185 | 75 | 26260 | 57263 | NULL | 6210 | 0 | 0 | 51053 | 57263 |
[cash_flow_statements]
| Statement ID | File ID | cfo_dm_cash_received_from_customers | cfo_dm_cash_paid_to_suppliers_employees | cfo_dm_other_cash_received_paid | cfo_dm_operating_cash_flow | cfo_dm_interest_paid | cfo_dm_income_taxes_paid | cfo_dm_extra_items_cash_flow | cfo_dm_net_operating_cash_flow | cfo_im_income_before_income_taxes | cfo_im_income_before_changes_in_working_capital | cfo_im_operating_cash_flow | cfo_im_interest_paid | cfo_im_income_taxes_paid | cfo_im_extra_items_cash_flow | cfo_im_net_operating_cash_flow | cfi_acquisition_of_stocks_shares | cfi_sale_proceeds_from_stocks_shares | cfi_acquisition_of_fixed_assets_intangible_assets | cfi_sale_proceeds_from_fixed_assets_intangible_assets | cfi_loans_made | cfi_repayments_of_loans_received | cfi_interest_received | cfi_dividends_received | cfi_net_investing_cash_flow | cff_proceeds_from_stocks_bonds_issuance_or_contributed_capital | cff_loans_received | cff_subsidies_grants_donations_received | cff_repayments_of_loans_made | cff_repayments_of_lease_obligations | cff_dividends_paid | cff_net_financing_cash_flow | effect_of_exchange_rate_change | net_increase | at_beginning_of_year | at_end_of_year |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1748954 | 32522035 | 7922 | 240 | 0 | 0 | 0 | 50 | NULL | 7632 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5588 | 13220 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203323591 | SIA "MS Technics" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 9531 | 005000 | Liepāja | 0.58 | 0.20 | 0.32 | 1 |
| 50203323591 | SIA "MS Technics" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 005000 | Liepāja | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203323591 | SIA "MS Technics" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4520 | 005000 | Liepāja | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203323591 | SIA "MS Technics" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92941093 | NULL | 40203696079 | LEGAL_ENTITY | SIA "MS Technics" | NULL | NULL | 50203323591 | 2500 | 10 | EUR | 2025-11-08 | 2025-11-08 | 2025-11-08 11:45:34 |
| 92960857 | NULL | 40203732755 | LEGAL_ENTITY | SIA "MS Technics" | NULL | NULL | 50203323591 | 20 | 1000 | EUR | 2026-03-25 | 2026-03-25 | 2026-03-25 16:05:49 |
Juridiskā adrese ir Graudu iela 45 - 7, Liepāja, LV-3401.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 46 300 EUR, un peļņa bija 30 864 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,99 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,83.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 7,00, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 580 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 200 EUR un VSAOI 320 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope · Liepāja — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026