SIA "DERIGA2" (reģ. Nr. 50203340411) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-08-24. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 46 330 EUR, peļņa 27 443 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 31,27 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Izmitināšana viesnīcās un līdzīgās apmešanās vietās
| Reģistrācijas Nr. | 50203340411 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-08-24 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV67ZZZ50203340411 |
| Juridiskā adrese | Brīvības iela 57 - 7, Rīga, LV-1010 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 330 EUR | 27 443 EUR | 29 109 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -7 393 EUR | 7 891 EUR | 1 |
| 2023 | 39 520 EUR | -762 EUR | 25 692 EUR | 1 |
| 2022 | 23 986 EUR | 3 318 EUR | 16 726 EUR | 1 |
| 2021 | 6 770 EUR | 2 772 EUR | 9 628 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 0.05 | 0.0 | 0.05 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.05 | 0.0 | 0.05 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 0.27 | -0.51 | 0.78 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 5.30 | 1.57 | 3.73 | 2 |
| 2024 | 0.80 | 0.34 | 0.46 | 2 |
| 2023 | 1.83 | 0.77 | 1.05 | 1 |
| 2022 | 0.18 | 0.07 | 0.11 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 46 330 EUR | 0 EUR | 39 520 EUR | 23 986 EUR | 6 770 EUR |
| Bruto peļņa | 27 994 EUR | -3 681 EUR | 2 613 EUR | 3 471 EUR | 3 140 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 27 443 EUR | -7 393 EUR | -762 EUR | 3 318 EUR | 2 772 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 27 443 EUR | -7 393 EUR | -762 EUR | 3 318 EUR | 2 772 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 29 109 EUR | 7 891 EUR | 25 692 EUR | 16 726 EUR | 9 628 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 29 109 EUR | 7 891 EUR | 25 692 EUR | 16 726 EUR | 9 628 EUR |
| Pašu kapitāls | 28 178 EUR | 735 EUR | 8 128 EUR | 8 890 EUR | 5 572 EUR |
| Īstermiņa saistības | 931 EUR | 7 156 EUR | 17 564 EUR | 7 836 EUR | 4 056 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
VID publicē darba devējus, kuru darbinieku vidējais atalgojums ir valstī noteiktās minimālās algas apmērā — tas ir novērojums, ne pārkāpums. Avots: VID atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
31,27 | 1,10 | 1,46 | 2,13 | 2,37 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
31,27 | 1,10 | 1,46 | 2,13 | 2,37 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
59,23 % | — | -1,93 % | 13,83 % | 40,95 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
94,28 % | -93,69 % | -2,97 % | 19,84 % | 28,79 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
97,39 % | -1 005,85 % | -9,38 % | 37,32 % | 49,75 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,03 | 9,74 | 2,16 | 0,88 | 0,73 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,59 | 0,00 | 1,54 | 1,43 | 0,70 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
97,39 % | -1 005,85 % | -9,38 % | 37,32 % | 49,75 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
18,74 | -2,72 | 2,13 | 3,36 | 3,08 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "DERIGA2" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Papildus tam, uzņēmums demonstrē augstu rentabilitāti un spēcīgas tirgus pozīcijas.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Viesnīca Latvija | 27 454 665 | 5 328 015 | 19,4 % | 249 | 110 260 | 1 709 (2026 Q3) |
| 2 | Mogotel MV SIA | 20 015 995 | 58 233 | 0,3 % | 294 | 68 082 | 1 221 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "SEMARAH HOTEL MANAGEMENT" | 17 513 886 | 445 534 | 2,5 % | 325 | 53 889 | 1 658 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "BBH Investments" | 14 400 847 | 869 800 | 6,0 % | 323 | 44 585 | 1 475 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "MIRA-G" | 10 616 751 | 1 348 785 | 12,7 % | 139 | 76 380 | 1 749 (2026 Q3) |
| 6 | Mogotel Latvia SIA | 9 284 796 | 12 411 | 0,1 % | 156 | 59 518 | 1 253 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "HOTEL JŪRMALA SPA" | 9 045 805 | 288 681 | 3,2 % | 141 | 64 155 | 1 528 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "AK TRANSGROUP" | 7 445 812 | 1 578 924 | 21,2 % | 85 | 87 598 | 1 371 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "ELIZABETES CENTRS" | 7 280 828 | 1 030 752 | 14,2 % | 47 | 154 911 | 1 539 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "LEGENDHOTELS LATVIJA" | 7 233 144 | 380 557 | 5,3 % | 98 | 73 808 | 1 628 (2026 Q3) |
| 244 | SIA "DERIGA2" (šis uzņēmums) | 46 330 | 27 443 | 59,2 % | 2 | 23 165 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203340411 | LV67ZZZ50203340411 | SIA "DERIGA2" | SIA | DERIGA2 | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-08-24 | NULL | Rīga, Brīvības iela 57 - 7 | 1010 | 111838018 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 10935044 | 50203340411 | 2021-08-19 | 2021-08-24 11:06:08 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92818181 | 50203340411 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1400 | EUR | 2021-08-24 | 2021-08-24 11:06:52 |
| 92818180 | 50203340411 | REGISTERED_EQUITY | Reģistrētais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2021-08-24 | 2021-08-24 11:06:52 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1937275 | 33685619 | 50203340411 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-07-30 19:00:36.866 |
| 2081063 | 34621969 | 50203340411 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-07-11 23:00:04.953 |
| 2358655 | 35781409 | 50203340411 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-10-26 19:00:07.038 |
| 1390192 | 31302565 | 50203340411 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-08-24 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-26 19:49:44.54 |
| 1745724 | 32512897 | 50203340411 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-06-02 03:02:36.064 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1390192 | 31302565 | 6770 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3630 | 3140 | 0 | 368 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 2772 | 0 | 2772 | NULL | 0 | 2772 |
| 1745724 | 32512897 | 23986 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 20515 | 3471 | 0 | 153 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3318 | 0 | 3318 | NULL | 0 | 3318 |
| 1937275 | 33685619 | 39520 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 36907 | 2613 | 0 | 3375 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -762 | 0 | -762 | NULL | 0 | -762 |
| 2081063 | 34621969 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3681 | -3681 | 0 | 3712 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7393 | 0 | -7393 | NULL | 0 | -7393 |
| 2358655 | 35781409 | 46330 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18336 | 27994 | 0 | 1506 | 955 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 27443 | 0 | 27443 | NULL | 0 | 27443 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1390192 | 31302565 | 9628 | 0 | 0 | 0 | 9628 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9628 | NULL | 4056 | 0 | 0 | 5572 | 9628 |
| 1745724 | 32512897 | 16726 | 0 | 0 | 0 | 16726 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16726 | NULL | 7836 | 0 | 0 | 8890 | 16726 |
| 1937275 | 33685619 | 25692 | 0 | 0 | 0 | 25692 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25692 | NULL | 17564 | 0 | 0 | 8128 | 25692 |
| 2081063 | 34621969 | 7891 | 0 | 0 | 0 | 7891 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7891 | NULL | 7156 | 0 | 0 | 735 | 7891 |
| 2358655 | 35781409 | 14608 | 0 | 14501 | 0 | 29109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29109 | NULL | 931 | 0 | 0 | 28178 | 29109 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203340411 | SIA "DERIGA2" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.80 | 0.34 | 0.46 | 2 |
| 50203340411 | SIA "DERIGA2" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 1.83 | 0.77 | 1.05 | 1 |
| 50203340411 | SIA "DERIGA2" | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5510 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | 0.18 | 0.07 | 0.11 | 1 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203340411 | SIA "DERIGA2" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Brīvības iela 57 - 7, Rīga, LV-1010.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 46 330 EUR, un peļņa bija 27 443 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 31,27 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 31,27.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 18,74, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 800 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 340 EUR un VSAOI 460 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Izmitināšana viesnīcās un līdzīgās apmešanās vietās.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Izmitināšana viesnīcās un līdzīgās apmešanās vietās · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026