SIA "Meža Vanagi" (reģ. Nr. 50203367191) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2021-12-15. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 67 112 EUR, peļņa 209 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 2,72 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības
| Reģistrācijas Nr. | 50203367191 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2021-12-15 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV45ZZZ50203367191 |
| Juridiskā adrese | Vanagu iela 5 - 4, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67 112 EUR | 209 EUR | 17 452 EUR | 2 |
| 2024 | 62 132 EUR | 3 327 EUR | 16 909 EUR | 1 |
| 2023 | 32 008 EUR | 6 873 EUR | 14 045 EUR | 1 |
| 2022 | 9 727 EUR | 1 972 EUR | 3 382 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 4.13 | 0.28 | 2.43 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 4.68 | 0.48 | 2.56 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 6.02 | 1.01 | 3.26 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7.90 | 1.03 | 3.48 | 2 |
| 2024 | 25.36 | 4.47 | 10.62 | 2 |
| 2023 | 6.05 | 1.22 | 2.79 | 1 |
| 2022 | 1.95 | 0.55 | 0.89 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 67 112 EUR | 62 132 EUR | 32 008 EUR | 9 727 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 44 832 EUR | 43 341 EUR | 23 769 EUR | 5 954 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | — | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 367 EUR | 3 327 EUR | 6 873 EUR | 1 972 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 158 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 209 EUR | 3 327 EUR | 6 873 EUR | 1 972 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 17 452 EUR | 16 909 EUR | 14 045 EUR | 3 382 EUR | 200 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 13 269 EUR | 12 323 EUR | 9 244 EUR | 1 863 EUR | 200 EUR |
| Pašu kapitāls | 12 580 EUR | 12 372 EUR | 9 045 EUR | 2 172 EUR | 200 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 872 EUR | 4 537 EUR | 5 000 EUR | 1 210 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Kopīgās vienošanās kopsummā nav ieskaitītas — tur apjoms ir maksimālais un dalīts ar pārējiem uzvarētājiem. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
2,72 | 2,72 | 1,85 | 1,54 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
2,72 | 2,72 | 1,85 | 1,54 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
0,31 % | 5,35 % | 21,47 % | 20,27 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
1,20 % | 19,68 % | 48,94 % | 58,31 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
1,66 % | 26,89 % | 75,99 % | 90,79 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,39 | 0,37 | 0,55 | 0,56 | 0,00 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
1,58 | — | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
3,85 | 3,67 | 2,28 | 2,88 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
7,93 % | 26,89 % | 75,99 % | 90,79 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,06 | 6,37 | 5,32 | 6,12 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Meža Vanagi" ir uzņēmums, kas šajos gados jau sekmīgi apliecinājis sevi savā nozarē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tas demonstrē stabilu maksātspēju un spēju laikus segt īstermiņa saistības.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana peļņas gūšanai ir vāja un prasa uzlabojumus.
Arī pašu kapitāla atdeve ir zema, sniedzot no ieguldījumiem pieticīgu atdevi.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Kapitāla efektivitāte ir līdzsvarota.
Procentu seguma līmenis ir viduvējs, prasot piesardzīgu finanšu plānošanu.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Latvijas valsts meži" | 604 585 145 | 206 730 197 | 34,2 % | 1 470 | 411 282 | 3 310 (2026 Q3) |
| 2 | SIA Ingka Investments Timber | 44 576 635 | 3 447 211 | 7,7 % | 0 | — | — |
| 3 | SIA "LIVO mežs" | 24 298 554 | 547 947 | 2,3 % | 18 | 1 349 920 | 1 626 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Rīgas meži" | 21 497 564 | 1 726 198 | 8,0 % | 465 | 46 231 | 1 682 (2026 Q3) |
| 5 | SIA Meža cikls | 12 677 135 | 1 435 477 | 11,3 % | 61 | 207 822 | 2 820 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ingka Investments Latvia" | 9 471 626 | 980 795 | 10,4 % | 0 | — | — |
| 7 | SIA "PRIEŽAVOTI" | 7 533 261 | 808 407 | 10,7 % | 60 | 125 554 | 1 146 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "OŠI V" | 7 158 048 | 42 343 | 0,6 % | 43 | 166 466 | 1 570 (2026 Q3) |
| 9 | "MEŽVALDE AD" SIA | 6 659 790 | 77 642 | 1,2 % | 25 | 266 392 | 1 778 (2026 Q3) |
| 10 | SCA Latvijas meži SIA | 5 714 237 | 9 482 226 | 165,9 % | 0 | — | — |
| 359 | SIA Meža Vanagi (šis uzņēmums) | 67 112 | 209 | 0,3 % | 2 | 33 556 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203367191 | LV45ZZZ50203367191 | SIA Meža Vanagi | SIA | Meža Vanagi | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2021-12-15 | NULL | Valmieras nov., Valmieras pag., Valmiermuiža, Vanagu iela 5 - 4 | 4219 | 114752893 | 100016647 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11192782 | 50203367191 | 2021-12-11 | 2021-12-15 16:49:51 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92965480 | 50203367191 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2025-12-05 | 2025-12-05 08:47:33 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1714073 | 32403556 | 50203367191 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-01-01 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-05-11 23:21:46.811 |
| 1863291 | 33376929 | 50203367191 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-01 19:11:39.327 |
| 1964971 | 34134516 | 50203367191 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-02 21:00:11.731 |
| 2189141 | 35261623 | 50203367191 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-04-10 19:00:29.149 |
| 1388837 | 31296375 | 50203367191 | DokGPv1 | UGP | 2021 | 2021-12-15 | 2021-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2022-07-25 22:00:40.647 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1388837 | 31296375 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1714073 | 32403556 | 9727 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 3773 | 5954 | 0 | 3805 | 0 | 177 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 1972 | 0 | 1972 | NULL | 0 | 1972 |
| 1863291 | 33376929 | 32008 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 8239 | 23769 | 0 | 16347 | 0 | 549 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6873 | 0 | 6873 | NULL | 0 | 6873 |
| 1964971 | 34134516 | 62132 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 18791 | 43341 | 0 | 38983 | 0 | 1031 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 3327 | 0 | 3327 | NULL | 0 | 3327 |
| 2189141 | 35261623 | 67112 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 22280 | 44832 | 0 | 43966 | 207 | 76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 630 | NULL | NULL | 367 | 158 | 209 | NULL | 0 | 209 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1388837 | 31296375 | 200 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | NULL | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 |
| 1714073 | 32403556 | 1381 | 0 | 482 | 0 | 1863 | 0 | 1519 | 0 | 1519 | 3382 | NULL | 1210 | 0 | 0 | 2172 | 3382 |
| 1863291 | 33376929 | 7185 | 0 | 2059 | 0 | 9244 | 0 | 4710 | 91 | 4801 | 14045 | NULL | 5000 | 0 | 0 | 9045 | 14045 |
| 1964971 | 34134516 | 7116 | 0 | 5207 | 0 | 12323 | 0 | 4524 | 62 | 4586 | 16909 | NULL | 4537 | 0 | 0 | 12372 | 16909 |
| 2189141 | 35261623 | 12915 | 0 | 354 | 0 | 13269 | 0 | 4139 | 44 | 4183 | 17452 | NULL | 4872 | 0 | 0 | 12580 | 17452 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203367191 | SIA Meža Vanagi | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 054620 | Valmieras pag. | 25.36 | 4.47 | 10.62 | 2 |
| 50203367191 | SIA Meža Vanagi | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 054620 | Valmieras pag. | 6.05 | 1.22 | 2.79 | 1 |
| 50203367191 | SIA Meža Vanagi | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 0210 | 054620 | Valmieras pag. | 1.95 | 0.55 | 0.89 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203367191 | SIA Meža Vanagi | ir | 25.01.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203367191 | SIA Meža Vanagi | A | Laba saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Vanagu iela 5 - 4, Valmiermuiža, Valmieras pag., Valmieras nov., LV-4219.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 67 112 EUR, un peļņa bija 209 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 2,72 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 2,72.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,06, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 25 360 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 4 470 EUR un VSAOI 10 620 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības · Valmieras novads — lielākie uzņēmumi
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026