SIA "ITsolving" (reģ. Nr. 50203382241) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-02-23. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 98 496 EUR, peļņa 61 052 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 13,89 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Datorprogrammēšana
| Reģistrācijas Nr. | 50203382241 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-02-23 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV28ZZZ50203382241 |
| Juridiskā adrese | Titurgas iela 2 - 13, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 98 496 EUR | 61 052 EUR | 68 992 EUR | 2 |
| 2024 | 105 121 EUR | 24 268 EUR | 33 510 EUR | 2 |
| 2023 | 101 088 EUR | 57 657 EUR | 72 322 EUR | 1 |
| 2022 | 75 712 EUR | 63 205 EUR | 69 411 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 7.36 | 0.62 | 0.81 | 2 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 7.16 | 0.62 | 0.81 | 2 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 22.50 | 0.62 | 0.80 | 2 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 7.23 | 0.63 | 0.77 | 2 |
| 2024 | 51.07 | 3.52 | 2.89 | 2 |
| 2023 | 40.83 | 3.34 | 2.54 | 2 |
| 2022 | 5.54 | 0.93 | 0.88 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
| 2022 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 98 496 EUR | 105 121 EUR | 101 088 EUR | 75 712 EUR |
| Bruto peļņa | 67 133 EUR | 74 399 EUR | 71 536 EUR | 63 236 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 67 052 EUR | 73 768 EUR | 71 407 EUR | 63 205 EUR |
| UIN nodoklis | 6 000 EUR | 22 500 EUR | 13 750 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 61 052 EUR | 24 268 EUR | 57 657 EUR | 63 205 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 68 992 EUR | 33 510 EUR | 72 322 EUR | 69 411 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 66 776 EUR | 31 294 EUR | 72 322 EUR | 69 411 EUR |
| Pašu kapitāls | 64 183 EUR | 27 131 EUR | 65 863 EUR | 63 206 EUR |
| Īstermiņa saistības | 4 809 EUR | 6 379 EUR | 6 459 EUR | 6 205 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
13,89 | 4,91 | 11,20 | 11,19 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
13,89 | 4,91 | 11,20 | 11,19 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
61,98 % | 23,09 % | 57,04 % | 83,48 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
88,49 % | 72,42 % | 79,72 % | 91,06 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
95,12 % | 89,45 % | 87,54 % | 100,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,07 | 0,24 | 0,10 | 0,10 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,43 | 3,14 | 1,40 | 1,09 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
104,47 % | 271,90 % | 108,42 % | 100,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
11,48 | 12,98 | 10,17 | 9,62 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "ITsolving" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Printful Latvia" | 85 252 452 | 1 417 675 | 1,7 % | 553 | 154 164 | 2 700 (2026 Q3) |
| 2 | Tieto Banktech Latvia SIA | 38 829 559 | 1 427 011 | 3,7 % | 373 | 104 101 | 3 795 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "DPA" | 34 886 373 | -2 133 121 | -6,1 % | 46 | 758 399 | 5 800 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Printify Development" | 28 196 602 | -2 979 235 | -10,6 % | 255 | 110 575 | 4 034 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Estoty" | 27 320 959 | 7 808 513 | 28,6 % | 37 | 738 404 | 2 835 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Atea Global Services" | 27 036 771 | 89 141 | 0,3 % | 540 | 50 068 | 2 677 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "DYNATECH" | 25 592 570 | 1 747 215 | 6,8 % | 270 | 94 787 | 2 947 (2026 Q3) |
| 8 | SIA Dativa | 23 740 650 | 4 458 099 | 18,8 % | 241 | 98 509 | 3 174 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "xpate Links" | 23 302 873 | 19 624 243 | 84,2 % | 35 | 665 796 | 3 799 (2026 Q3) |
| 10 | RealTime SIA | 21 939 323 | 1 047 778 | 4,8 % | 117 | 187 516 | 6 322 (2026 Q3) |
| 871 | SIA ITsolving (šis uzņēmums) | 98 496 | 61 052 | 62,0 % | 2 | 49 248 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203382241 | LV28ZZZ50203382241 | SIA ITsolving | SIA | ITsolving | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-02-23 | NULL | Ķekavas nov., Baloži, Titurgas iela 2 - 13 | 2128 | 114350321 | 100016470 | 100003550 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11332122 | 50203382241 | 2022-01-24 | 2022-02-23 13:55:13 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92904116 | 50203382241 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-05-30 | 2023-05-30 11:21:18 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1438147 | 32027128 | 50203382241 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-02-23 | 2022-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2023-01-19 17:00:50.105 |
| 1975546 | 34212388 | 50203382241 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-03-28 23:00:15.128 |
| 1893547 | 33483356 | 50203382241 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-28 04:02:36.741 |
| 2105262 | 35052179 | 50203382241 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2026-01-30 19:03:12.726 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1438147 | 32027128 | 75712 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12476 | 63236 | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 63205 | 0 | 63205 | NULL | 0 | 63205 |
| 1893547 | 33483356 | 101088 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 29552 | 71536 | 0 | 129 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 71407 | 13750 | 57657 | NULL | 0 | 57657 |
| 1975546 | 34212388 | 105121 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 30722 | 74399 | 535 | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 73768 | 22500 | 51268 | NULL | 27000 | 24268 |
| 2105262 | 35052179 | 98496 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 31363 | 67133 | 0 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 67052 | 6000 | 61052 | NULL | 0 | 61052 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1438147 | 32027128 | 58840 | 0 | 10571 | 0 | 69411 | 0 | 0 | 0 | 0 | 69411 | NULL | 6205 | 0 | 0 | 63206 | 69411 |
| 1893547 | 33483356 | 72321 | 0 | 1 | 0 | 72322 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72322 | NULL | 6459 | 0 | 0 | 65863 | 72322 |
| 1975546 | 34212388 | 21361 | 0 | 9933 | 0 | 31294 | 0 | 2216 | 0 | 2216 | 33510 | NULL | 6379 | 0 | 0 | 27131 | 33510 |
| 2105262 | 35052179 | 66775 | 0 | 1 | 0 | 66776 | 0 | 2216 | 0 | 2216 | 68992 | NULL | 4809 | 0 | 0 | 64183 | 68992 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203382241 | SIA ITsolving | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6210 | 034210 | Baloži | 51.07 | 3.52 | 2.89 | 2 |
| 50203382241 | SIA ITsolving | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 034210 | Baloži | 40.83 | 3.34 | 2.54 | 2 |
| 50203382241 | SIA ITsolving | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 034210 | Baloži | 5.54 | 0.93 | 0.88 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203382241 | SIA ITsolving | ir | 18.10.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203382241 | SIA ITsolving | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Titurgas iela 2 - 13, Baloži, Ķekavas nov., LV-2128.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 98 496 EUR, un peļņa bija 61 052 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 13,89 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 13,89.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 11,48, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 51 070 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 3 520 EUR un VSAOI 2 890 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datorprogrammēšana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Datorprogrammēšana · Ķekavas novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026