Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Ceļu studija"

SIA "Ceļu studija" (reģ. Nr. 50203387431) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-03-17. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 160 942 EUR, peļņa 52 489 EUR, darbinieku skaits: 2. Kopējais likviditātes koeficients: 3,31 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.

Pamatdarbība: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas

Reģistrācijas Nr.50203387431
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2022-03-17
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV63ZZZ50203387431
Juridiskā adrese Raņķa dambis 5 - 4, Rīga, LV-1048

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 160 942 EUR 52 489 EUR 294 583 EUR 2
2024 163 446 EUR 98 133 EUR 120 322 EUR 1
2023 84 792 EUR 38 523 EUR 42 079 EUR 1
2022 36 065 EUR 18 580 EUR 22 768 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: B Jāuzlabo saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 8.56 0.62 1.56 2
2026. gada 2. ceturksnis 9.28 0.63 1.57 2
2026. gada 1. ceturksnis 22.37 0.64 1.57 2
2025. gada 4. ceturksnis 5.67 0.62 1.51 2
2024 34.77 1.44 2.84 1
2023 22.04 0.52 2.50 1
2022 5.06 0.00 0.85 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis *** ***
2026. gada 2. ceturksnis *** ***
2026. gada 1. ceturksnis *** ***
2025. gada 4. ceturksnis *** ***
2024 *** ***
2023 *** ***
2022 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024 2023 2022
Neto apgrozījums 160 942 EUR 163 446 EUR 84 792 EUR 36 065 EUR
Bruto peļņa 116 625 EUR 121 436 EUR 49 029 EUR 23 607 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 69 328 EUR 105 280 EUR 38 523 EUR 18 580 EUR
UIN nodoklis 7 112 EUR 7 147 EUR 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 52 489 EUR 98 133 EUR 38 523 EUR 18 580 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024 2023 2022
Aktīvi kopā 294 583 EUR 120 322 EUR 42 079 EUR 22 768 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 120 592 EUR 85 995 EUR 36 134 EUR 16 718 EUR
Pašu kapitāls 145 422 EUR 111 206 EUR 41 323 EUR 21 380 EUR
Īstermiņa saistības 36 487 EUR 9 116 EUR 756 EUR 1 388 EUR
Ilgtermiņa saistības 112 674 EUR 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

3 sadaļas 17 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Ir brīdinājuma signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: B Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Publiskie iepirkumi8107 074 €

Lielākie līgumi — kopā 107 074 €

Pasūtītāji

  • Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Komunālā pārvalde" 87 824 €, 7×
  • Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca 19 250 €, 1×

Pa gadiem

  • 202666 277 € 4×
  • 202540 797 € 4×

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

ES fondu projekti327 243 € līgumos

Kā izpildītājam projektos (3, 27 243 €)

  • 20 743 € 2025-07
    TEN-T infrastruktūras uzlabojumi Ventspils valstspilsētā · Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Komunālā pārvalde"
  • 4 500 €
    Zaļa, noturīga un ilgtspējīga attīstība Ventspilī · Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Komunālā pārvalde"
  • 2 000 € 2025-07
    TEN-T infrastruktūras uzlabojumi Ventspils valstspilsētā · Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Komunālā pārvalde"

Trīs lomas, kuru naudu nedrīkst saskaitīt: saņēmējam tas ir saņemtais atbalsts, partnerim avotā naudas datu nav, izpildītājam — nopelnīts piegādes līgums (bez PVN). Avots: CFLA ES fondu projekti.

Būvkomersanta reģistrs6Aktīvs

Ieņēmumi būvniecībā un nodarbinātie

  • 2025160 942 €
  • 2024163 446 €
  • 20230,00 €
  • 202236 065 € · 1 nod.

Statusa vēsture · reģ. Nr. 17209

  • Informatīvs 2023-07-04
  • Aktīvs 2022-03-22

Būvkomersantu reģistrā jāreģistrējas visiem, kas sniedz būvniecības pakalpojumus. Ieņēmumi un nodarbināto skaits ir paša komersanta iesniegtie dati par būvniecības darbību — tie var atšķirties no gada pārskata apgrozījuma, jo aptver tikai būvniecību. Avots: BIS būvkomersantu dati.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024 2023 2022
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
3,31 9,43 47,80 12,04
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
3,31 9,43 47,80 12,04
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
32,61 % 60,04 % 45,43 % 51,52 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
17,82 % 81,56 % 91,55 % 81,61 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
36,09 % 88,24 % 93,22 % 86,90 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
1,03 0,08 0,02 0,06
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
36,09 — — —
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,55 1,36 2,02 1,58
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
27,63 % 94,67 % 93,22 % 86,90 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
2,33 10,44 29,25 11,86

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Ceļu studija" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7112)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 1626 uzņēmumi 343. vieta pēc apgrozījuma 197. vieta pēc peļņas Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA European Energy Construction Latvia118 983 79513 498 86811,3 %1118 983 795***
2SIA "BELSS"28 649 6292 876 41410,0 %62462 0912 366 (2026 Q3)
3SIA "MRG Būve"15 614 143244 8331,6 %16975 884739 (2026 Q3)
4Rīgas SIA "OLIMPS"11 973 4212 475 73220,7 %76157 5451 706 (2026 Q3)
5SIA "CMB"11 301 794415 3723,7 %40282 5451 195 (2026 Q3)
6SIA "Firma L4"10 011 4262 195 42521,9 %12480 7371 993 (2026 Q3)
7SIA "EcoHeat Technologies"8 643 463400 2054,6 %81106 7092 850 (2026 Q3)
8AS "Siltumelektroprojekts"8 190 664321 7663,9 %51160 6012 746 (2026 Q3)
9SIA "Fima"6 378 714-4 050 130-63,5 %52122 6683 068 (2026 Q3)
10SIA "Extended Automation"5 520 540729 30113,2 %22250 9342 395 (2026 Q3)
343SIA "Ceļu studija" (šis uzņēmums)160 94252 48932,6 %280 471***
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-15). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Ceļu studija"
7112 Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50203387431 LV63ZZZ50203387431 SIA "Ceļu studija" SIA Ceļu studija NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2022-03-17 NULL Rīga, Raņķa dambis 5 - 4 1048 119511923 0 100003003 0001000 NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
11380337 50203387431 2022-03-11 2022-03-17 22:17:44

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92846970 50203387431 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2022-03-17 2022-03-17 22:15:59

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
1710940 32388092 50203387431 DokGPv1 UGP 2022 2022-03-17 2022-12-31 1 ONES EUR 2023-05-11 21:22:06.866
1907621 33522234 50203387431 DokGPv1 UGP 2023 2023-01-01 2023-12-31 1 ONES EUR 2024-06-01 03:06:30.611
2111616 35079075 50203387431 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 2 ONES EUR 2026-02-11 19:00:50.293
1993624 34310775 50203387431 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-01 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-04-30 19:01:51.528

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
1710940 32388092 36065 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 12458 23607 0 5027 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 18580 0 18580 NULL 0 18580
1907621 33522234 84792 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 35763 49029 0 10506 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 38523 0 38523 NULL 0 38523
1993624 34310775 163446 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 42010 121436 202 19002 3510 462 0 0 0 0 0 NULL NULL 105280 7147 98133 NULL 0 98133
2111616 35079075 160942 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 44317 116625 17968 27035 224 542 0 0 0 0 1976 NULL NULL 69328 7112 62216 NULL 9727 52489

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
1710940 32388092 16718 0 0 0 16718 0 6050 0 6050 22768 NULL 1388 0 0 21380 22768
1907621 33522234 35713 0 421 0 36134 0 5945 0 5945 42079 NULL 756 0 0 41323 42079
1993624 34310775 69785 0 16210 0 85995 30809 3518 0 34327 120322 NULL 9116 0 0 111206 120322
2111616 35079075 116450 0 4142 0 120592 21828 152163 0 173991 294583 NULL 36487 112674 0 145422 294583

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50203387431 SIA "Ceļu studija" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7112 010092 Kurzemes rajons 34.77 1.44 2.84 1
50203387431 SIA "Ceļu studija" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7112 010092 Kurzemes rajons 22.04 0.52 2.50 1
50203387431 SIA "Ceļu studija" 2022 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7112 010092 Kurzemes rajons 5.06 0.00 0.85 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
50203387431 SIA "Ceļu studija" ir 12.07.2022 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50203387431 SIA "Ceļu studija" B Jāuzlabo saistību izpilde 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Ceļu studija" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Raņķa dambis 5 - 4, Rīga, LV-1048.

Kāds bija SIA "Ceļu studija" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 160 942 EUR, un peļņa bija 52 489 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Ceļu studija" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 2 darbinieki.

Kāds ir SIA "Ceļu studija" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 3,31 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 3,31.

Kāds ir SIA "Ceļu studija" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,33, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Ceļu studija" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Ceļu studija"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 34 770 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 440 EUR un VSAOI 2 840 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Ceļu studija" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Ceļu studija" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Inženierija un ar to saistītas tehniskas konsultācijas · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 343. no 1 626

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026