SIA "Gabucis" (reģ. Nr. 50203389911) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-03-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 91 329 EUR, peļņa 1 561 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 0,06 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Restorānu pakalpojumi
| Reģistrācijas Nr. | 50203389911 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-03-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV33ZZZ50203389911 |
| Juridiskā adrese | Avotu iela 1A - 51, Līvāni, Līvānu nov., LV-5316 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 91 329 EUR | 1 561 EUR | 4 986 EUR | 5 |
| 2024 | 73 018 EUR | -7 961 EUR | 2 499 EUR | 5 |
| 2023 | 66 376 EUR | -36 651 EUR | 846 EUR | 5 |
| 2022 | 41 661 EUR | -10 942 EUR | 907 EUR | 5 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 6.24 | 0.26 | 3.04 | 5 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 5.03 | 0.34 | 2.24 | 5 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 4.55 | 0.10 | 1.77 | 5 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 4.47 | 0.07 | 1.53 | 5 |
| 2024 | 25.83 | 2.68 | 11.81 | 5 |
| 2023 | 8.39 | 1.15 | 5.32 | 5 |
| 2022 | 2.58 | 0.39 | 2.18 | 4 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 594.50 | ~ 532.08 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 438.06 | ~ 392.06 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 346.14 | ~ 309.80 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 299.21 | ~ 267.79 |
| 2024 | 577.39 | ~ 507.46 |
| 2023 | 260.10 | ~ 232.79 |
| 2022 | 133.23 | ~ 119.24 |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (11.81 * 1000) / 0.3409 ) / 5 / 12 = 577.39 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 577.39 * 0.105 = 60.63 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 470.23 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20%): (577.39 - 60.63 - 470.23) * 0.2 ≈ 9.31 EUR
4. Neto alga: 577.39 - 60.63 - 9.31 = ~ 507.46 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 91 329 EUR | 73 018 EUR | 66 376 EUR | 41 661 EUR |
| Bruto peļņa | 14 284 EUR | 5 630 EUR | -34 952 EUR | -10 862 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1 561 EUR | -7 961 EUR | -36 651 EUR | -10 942 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 1 561 EUR | -7 961 EUR | -36 651 EUR | -10 942 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 4 986 EUR | 2 499 EUR | 846 EUR | 907 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 3 586 EUR | 930 EUR | 846 EUR | 907 EUR |
| Pašu kapitāls | -51 060 EUR | -52 621 EUR | -44 660 EUR | -7 942 EUR |
| Īstermiņa saistības | 56 046 EUR | 55 120 EUR | 45 506 EUR | 8 849 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,06 | 0,02 | 0,02 | 0,10 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,06 | 0,01 | 0,02 | 0,10 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,71 % | -10,90 % | -55,22 % | -26,26 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
31,31 % | -318,57 % | -4 332,27 % | -1 206,39 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-3,06 % | 15,13 % | 82,07 % | 137,77 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,10 | -1,05 | -1,02 | -1,11 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
28,39 | — | — | — |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
18,32 | 29,22 | 78,46 | 45,93 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-3,17 % | 15,13 % | 82,07 % | 137,77 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,69 | -14,52 | -139,28 | -5,71 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Gabucis" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tāpat resursi tiek pārvaldīti gudri, nodrošinot augstu aktīvu atdevi.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Augsts procentu seguma rādītājs liecina par spēcīgu maksātspēju attiecībā pret kreditoriem.
Tā finanšu stāvoklis ir nestabils un prasa rūpīgu uzraudzību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "PREMIER RESTAURANTS LATVIA" | 88 496 176 | 5 173 520 | 5,8 % | 878 | 100 793 | 1 290 (2026 Q3) |
| 2 | AS "LIDO" | 69 573 221 | 7 323 855 | 10,5 % | 1 197 | 58 123 | 1 520 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "TIAMO GRUPA" | 24 801 424 | 83 901 | 0,3 % | 741 | 33 470 | 1 040 (2026 Q3) |
| 4 | SIA LAGE GROUP | 10 435 193 | 294 298 | 2,8 % | 246 | 42 419 | 1 045 (2026 Q3) |
| 5 | SIA APL Fresh Food | 10 170 510 | 545 869 | 5,4 % | 168 | 60 539 | 1 183 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "HARTVIK F" | 8 584 133 | -150 310 | -1,8 % | 176 | 48 773 | 1 801 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "LATER LTD" | 7 809 989 | 154 567 | 2,0 % | 137 | 57 007 | 1 087 (2026 Q3) |
| 8 | "Lage Ltd" SIA | 7 571 628 | -234 364 | -3,1 % | 248 | 30 531 | 892 (2026 Q3) |
| 9 | SIA Cakes and Bakes Latvia | 6 499 377 | -219 586 | -3,4 % | 92 | 70 645 | 1 937 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "VĒL VAIRĀK SAULES" | 5 526 085 | 53 913 | 1,0 % | 110 | 50 237 | 1 203 (2026 Q3) |
| 772 | SIA Gabucis (šis uzņēmums) | 91 329 | 1 561 | 1,7 % | 5 | 18 266 | 595 (2026 Q3) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203389911 | LV33ZZZ50203389911 | SIA Gabucis | SIA | Gabucis | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-03-29 | NULL | Līvānu nov., Līvāni, Avotu iela 1A - 51 | 5316 | 110884012 | 100015243 | 100003526 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11387787 | 50203389911 | 2022-03-02 | 2022-03-22 12:48:12 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92847983 | 50203389911 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 3000 | EUR | 2022-03-29 | 2022-03-29 11:38:12 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1788866 | 33058115 | 50203389911 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2024-02-02 19:07:34.968 |
| 2065211 | 34527040 | 50203389911 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2025-06-08 17:03:53.102 |
| 2270538 | 35421488 | 50203389911 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-05-26 17:30:02.267 |
| 1441127 | 32069455 | 50203389911 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-03-29 | 2022-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2023-02-01 19:01:38.29 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1441127 | 32069455 | 41661 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 52523 | -10862 | 0 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -10942 | 0 | -10942 | NULL | 0 | -10942 |
| 1788866 | 33058115 | 66376 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 101328 | -34952 | 0 | 1699 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -36651 | 0 | -36651 | NULL | 0 | -36651 |
| 2065211 | 34527040 | 73018 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 67388 | 5630 | 0 | 7547 | 69 | 6113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7961 | 0 | -7961 | NULL | 0 | -7961 |
| 2270538 | 35421488 | 91329 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 77045 | 14284 | 3672 | 2000 | 39 | 7033 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57 | NULL | NULL | 1561 | 0 | 1561 | NULL | 0 | 1561 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1441127 | 32069455 | 431 | 0 | 476 | 0 | 907 | 0 | 0 | 0 | 0 | 907 | NULL | 8849 | 0 | 0 | -7942 | 907 |
| 1788866 | 33058115 | 846 | 0 | 0 | 0 | 846 | 0 | 0 | 0 | 0 | 846 | NULL | 45506 | 0 | 0 | -44660 | 846 |
| 2065211 | 34527040 | 548 | 0 | 1 | 381 | 930 | 0 | 1569 | 0 | 1569 | 2499 | NULL | 55120 | 0 | 0 | -52621 | 2499 |
| 2270538 | 35421488 | 2968 | 0 | 370 | 248 | 3586 | 0 | 1400 | 0 | 1400 | 4986 | NULL | 56046 | 0 | 0 | -51060 | 4986 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203389911 | SIA Gabucis | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5611 | 036200 | Līvāni | 25.83 | 2.68 | 11.81 | 5 |
| 50203389911 | SIA Gabucis | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 036200 | Līvāni | 8.39 | 1.15 | 5.32 | 5 |
| 50203389911 | SIA Gabucis | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 5610 | 036200 | Līvāni | 2.58 | 0.39 | 2.18 | 4 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203389911 | SIA Gabucis | ir | 02.02.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203389911 | SIA Gabucis | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Avotu iela 1A - 51, Līvāni, Līvānu nov., LV-5316.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 91 329 EUR, un peļņa bija 1 561 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,06 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,06.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,69, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 577.39 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 507.46 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 25 830 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 680 EUR un VSAOI 11 810 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Restorānu pakalpojumi.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Restorānu pakalpojumi · Līvānu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 04-11-2026