SIA "STILUS" (reģ. Nr. 50203398401) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-05-09. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 843 EUR, peļņa 363 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 7,95 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana
| Reģistrācijas Nr. | 50203398401 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-05-09 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV14ZZZ50203398401 |
| Juridiskā adrese | Zahārija Stopija iela 14 - 59, Upeslejas, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2118 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 843 EUR | 363 EUR | 795 EUR | 0 |
| 2024 | 947 EUR | -88 EUR | 432 EUR | 0 |
| 2023 | 865 EUR | 135 EUR | 520 EUR | 0 |
| 2022 | 460 EUR | 284 EUR | 335 EUR | 0 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 0.05 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2024 | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 843 EUR | 947 EUR | 865 EUR | 460 EUR |
| Bruto peļņa | 474 EUR | 23 EUR | 246 EUR | 295 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 413 EUR | -38 EUR | 185 EUR | 284 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 50 EUR | 50 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 363 EUR | -88 EUR | 135 EUR | 284 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 795 EUR | 432 EUR | 520 EUR | 335 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 795 EUR | 432 EUR | 520 EUR | 335 EUR |
| Pašu kapitāls | 695 EUR | 332 EUR | 420 EUR | 285 EUR |
| Īstermiņa saistības | 100 EUR | 100 EUR | 100 EUR | 50 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
7,95 | 4,32 | 5,20 | 6,70 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
7,95 | 4,32 | 5,20 | 6,70 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
43,06 % | -9,29 % | 15,61 % | 61,74 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
45,66 % | -20,37 % | 25,96 % | 84,78 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
52,23 % | -26,51 % | 32,14 % | 99,65 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,14 | 0,30 | 0,24 | 0,18 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,06 | 2,19 | 1,66 | 1,37 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
59,42 % | -11,45 % | 44,05 % | 99,65 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,96 | 4,51 | 5,79 | 7,73 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "STILUS" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LSEZ "Jensen Metal" SIA | 48 948 112 | 5 787 519 | 11,8 % | 520 | 94 131 | 1 898 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "BRABANTIA LATVIA" | 20 616 683 | 854 915 | 4,1 % | 138 | 149 396 | 1 509 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Scandicast" | 9 896 849 | 1 082 037 | 10,9 % | 69 | 143 433 | 2 602 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Medzes components" | 8 351 214 | 200 075 | 2,4 % | 119 | 70 178 | 1 690 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "KnK Mefab" | 4 504 250 | 984 411 | 21,9 % | 62 | 72 649 | 1 404 (2026 Q3) |
| 6 | Liepājas speciālās ekonomiskās zonas "Lesjofors Gas Springs" SIA | 4 439 470 | 110 169 | 2,5 % | 62 | 71 604 | 1 396 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Baltic Signs Europe" | 4 315 157 | 238 962 | 5,5 % | 65 | 66 387 | 1 716 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "voestalpine Railway Systems Latvia" | 3 497 113 | -56 984 | -1,6 % | 7 | 499 588 | 4 003 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "SKĀRDNIEKS M" | 2 754 805 | 18 699 | 0,7 % | 17 | 162 047 | 1 513 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "SIGNUM" | 2 372 627 | 73 347 | 3,1 % | 34 | 69 783 | 1 646 (2026 Q3) |
| 192 | SIA STILUS (šis uzņēmums) | 843 | 363 | 43,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203398401 | LV14ZZZ50203398401 | SIA STILUS | SIA | STILUS | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-05-09 | NULL | Ropažu nov., Stopiņu pag., Upeslejas, Zahārija Stopija iela 14 - 59 | 2118 | 117755981 | 100016784 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11483268 | 50203398401 | 2022-04-12 | 2022-05-09 12:59:09 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92853337 | 50203398401 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2022-05-09 | 2022-05-09 12:59:51 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1785479 | 33024813 | 50203398401 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-01 | 2023-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2024-01-22 19:05:32.29 |
| 1950668 | 34014566 | 50203398401 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2025-01-15 19:00:27.672 |
| 2095101 | 35002437 | 50203398401 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-01-08 21:00:05.413 |
| 1478314 | 32342783 | 50203398401 | DokGPv1 | UGP | 2022 | 2022-05-09 | 2022-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2023-04-25 18:26:05.117 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1478314 | 32342783 | 460 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 165 | 295 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 284 | 0 | 284 | NULL | 0 | 284 |
| 1785479 | 33024813 | 865 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 619 | 246 | 0 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 185 | 50 | 135 | NULL | 0 | 135 |
| 1950668 | 34014566 | 947 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 924 | 23 | 0 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -38 | 50 | -88 | NULL | 0 | -88 |
| 2095101 | 35002437 | 843 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 369 | 474 | 0 | 61 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 413 | 50 | 363 | NULL | 0 | 363 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1478314 | 32342783 | 335 | 0 | 0 | 0 | 335 | 0 | 0 | 0 | 0 | 335 | NULL | 50 | 0 | 0 | 285 | 335 |
| 1785479 | 33024813 | 520 | 0 | 0 | 0 | 520 | 0 | 0 | 0 | 0 | 520 | NULL | 100 | 0 | 0 | 420 | 520 |
| 1950668 | 34014566 | 432 | 0 | 0 | 0 | 432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 432 | NULL | 100 | 0 | 0 | 332 | 432 |
| 2095101 | 35002437 | 795 | 0 | 0 | 0 | 795 | 0 | 0 | 0 | 0 | 795 | NULL | 100 | 0 | 0 | 695 | 795 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203398401 | SIA STILUS | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2599 | 044420 | Stopiņu pag. | 0.05 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203398401 | SIA STILUS | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3299 | 040010 | Ogre | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203398401 | SIA STILUS | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 3299 | 040010 | Ogre | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203398401 | SIA STILUS | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Zahārija Stopija iela 14 - 59, Upeslejas, Stopiņu pag., Ropažu nov., LV-2118.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 843 EUR, un peļņa bija 363 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 7,95 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 7,95.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,96, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificētu gatavu metālizstrādājumu ražošana · Ropažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 05-11-2026