SIA "INGAIN TECHNOLOGIES" (reģ. Nr. 50203431551) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2022-10-05. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 1 499 078 EUR, peļņa 73 066 EUR, darbinieku skaits: 27. Kopējais likviditātes koeficients: 0,79 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.
Pamatdarbība: Datorprogrammēšana
| Reģistrācijas Nr. | 50203431551 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2022-10-05 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV80ZZZ50203431551 |
| Juridiskā adrese | Skanstes iela 25, Rīga, LV-1013 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 499 078 EUR | 73 066 EUR | 1 826 510 EUR | 27 |
| 2024 | 1 265 116 EUR | 33 293 EUR | 1 140 617 EUR | 26 |
| 2023 | 951 751 EUR | 3 630 EUR | 414 014 EUR | 16 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 94.37 | 28.26 | 67.53 | 25 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 131.39 | 49.39 | 84.39 | 28 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 132.24 | 59.67 | 93.31 | 27 |
| 2024 | 259.03 | 91.28 | 211.41 | 25 |
| 2023 | 157.03 | 41.97 | 113.22 | 17 |
| 2022 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 2 641.24 | ~ 1 901.37 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 2 947.03 | ~ 2 105.26 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 3 379.22 | ~ 2 383.23 |
| 2024 | 2 067.18 | ~ 1 474.60 |
| 2023 | 1 628.04 | ~ 1 178.91 |
| 2022 | — | — |
Bruto algas aprēķina formula 2024. gadam:
( (VSAOI summa * 1000) / VSAOI likme ) / Darbinieku skaits / 12 mēneši
( (211.41 * 1000) / 0.3409 ) / 25 / 12 = 2 067.18 EUR
Aptuvenās neto algas ("uz rokas") aprēķins 2024. gadam:
1. VSAOI darba ņēmēja daļa (10.5%): 2 067.18 * 0.105 = 217.05 EUR
2. Piemērojamais neapliekamais minimums: 0.00 EUR
3. Iedzīvotāju ienākuma nodoklis (IIN 20.3%): (2 067.18 - 217.05 - 0.00) * 0.203 ≈ 375.52 EUR
4. Neto alga: 2 067.18 - 217.05 - 375.52 = ~ 1 474.60 EUR
* Šis ir aptuvens aprēķins. Tas pieņem, ka darbiniekam nav apgādājamo vai citu atvieglojumu. Reālā vidējā neto alga var atšķirties.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 499 078 EUR | 1 265 116 EUR | 951 751 EUR |
| Bruto peļņa | 835 979 EUR | 565 407 EUR | 434 734 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 73 066 EUR | 33 293 EUR | 3 630 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 73 066 EUR | 33 293 EUR | 3 630 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 1 826 510 EUR | 1 140 617 EUR | 414 014 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 430 433 EUR | 344 678 EUR | 130 761 EUR |
| Pašu kapitāls | 1 084 510 EUR | 981 460 EUR | 7 198 EUR |
| Īstermiņa saistības | 542 000 EUR | 159 157 EUR | 127 967 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 200 000 EUR | 0 EUR | 278 849 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2023-05-24 – 2026-04-29 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,79 | 2,17 | 1,02 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,79 | 2,17 | 1,02 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
4,87 % | 2,63 % | 0,38 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
4,00 % | 2,92 % | 0,88 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
6,74 % | 3,39 % | 50,43 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,68 | 0,16 | 56,52 |
| Procentu seguma koeficients (IC) EBIT / Procentu izmaksas |
5,88 | 3,27 | 1,10 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,82 | 1,11 | 2,30 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
6,85 % | 4,88 % | 14,06 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,04 | 4,67 | 2,62 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "INGAIN TECHNOLOGIES" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam trūkst apgrozāmo līdzekļu, lai segtu savas tuvākās saistības.
Bez krājumu realizācijas uzņēmumam varētu rasties naudas plūsmas problēmas.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, nodrošinot stabilu, bet ne izcilu sniegumu.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Ieguldītā kapitāla atdeve ir vidējā līmenī, atspoguļojot stabilu, bet mērenu efektivitāti.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Printful Latvia" | 85 252 452 | 1 417 675 | 1,7 % | 526 | 162 077 | 3 421 (2026 Q2) |
| 2 | Tieto Banktech Latvia SIA | 38 829 559 | 1 427 011 | 3,7 % | 367 | 105 803 | 4 068 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "DPA" | 34 886 373 | -2 133 121 | -6,1 % | 47 | 742 263 | 4 325 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "Printify Development" | 28 196 602 | -2 979 235 | -10,6 % | 261 | 108 033 | 5 630 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Atea Global Services" | 27 036 771 | 89 141 | 0,3 % | 536 | 50 442 | 2 616 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "DYNATECH" | 25 592 570 | 1 747 215 | 6,8 % | 270 | 94 787 | 2 340 (2026 Q2) |
| 7 | SIA Dativa | 23 740 650 | 4 458 099 | 18,8 % | 247 | 96 116 | 3 460 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "xpate Links" | 23 302 873 | 19 624 243 | 84,2 % | 34 | 685 379 | 3 863 (2026 Q2) |
| 9 | RealTime SIA | 21 939 323 | 1 047 778 | 4,8 % | 366 | 59 944 | 2 502 (2026 Q2) |
| 10 | Tieto Latvia SIA | 20 681 808 | 2 179 335 | 10,5 % | 363 | 56 975 | 2 562 (2026 Q2) |
| 138 | SIA INGAIN TECHNOLOGIES (šis uzņēmums) | 1 499 078 | 73 066 | 4,9 % | 25 | 59 963 | 2 641 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203431551 | LV80ZZZ50203431551 | SIA INGAIN TECHNOLOGIES | SIA | INGAIN TECHNOLOGIES | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2022-10-05 | NULL | Rīga, Skanstes iela 25 | 1013 | 105135266 | 0 | 100003003 | 0001000 | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11769851 | 50203431551 | 2022-09-07 | 2022-10-05 10:30:24 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 50203431551 | 2023-12-27 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LoanTech" |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203431551 | 2026-04-29 | 109253.87 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.1.4. pasākums "Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai" | 09 Cits nodokļu pasākums | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3395fd57 |
| 50203431551 | 2024-10-09 | 104012.91 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.1.4. pasākums "Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai" | 09 Cits nodokļu pasākums | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 3395fd57 |
| 50203431551 | 2024-02-28 | 86600.01 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.1.4. pasākums "Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai" | 09 Cits nodokļu pasākums | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 3395fd57 |
| 50203431551 | 2023-05-24 | 0 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Atbalsts tehnoloģiju pārnese sistēmas pilnveidošanai (jaunuzņēmumu atbalsta programma) (SAM 1.2.1.2) | 09 Cits nodokļu pasākums | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 3395fd57 |
| 50203431551 | 2023-05-24 | 109152.77 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | Atbalsts tehnoloģiju pārnese sistēmas pilnveidošanai (jaunuzņēmumu atbalsta programma) (SAM 1.2.1.2) | 09 Cits nodokļu pasākums | 1407/2013 Vispārējā tautsaimniecība (1407/2013) | 3395fd57 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92950753 | 50203431551 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 4490.7 | EUR | 2025-04-15 | 2025-04-15 12:42:41 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1845204 | 33295403 | 50203431551 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2022-10-05 | 2023-12-31 | 16 | ONES | EUR | 2024-04-08 19:01:00.622 |
| 2079934 | 34612393 | 50203431551 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 26 | ONES | EUR | 2025-07-08 19:00:31.537 |
| 2351304 | 35617397 | 50203431551 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 27 | ONES | EUR | 2026-07-28 23:00:02.377 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1845204 | 33295403 | 951751 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 517017 | 434734 | 218750 | 102720 | 6297 | 79336 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36595 | NULL | NULL | 3630 | 0 | 3630 | NULL | 0 | 3630 |
| 2079934 | 34612393 | 1265116 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 699709 | 565407 | 353297 | 88837 | 12804 | 88140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14644 | NULL | NULL | 33293 | 0 | 33293 | NULL | 0 | 33293 |
| 2351304 | 35617397 | 1499078 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 663099 | 835979 | 216508 | 382216 | 5512 | 154736 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14965 | NULL | NULL | 73066 | 0 | 73066 | NULL | 0 | 73066 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1845204 | 33295403 | 3915 | 0 | 126846 | 0 | 130761 | 0 | 1642 | 281611 | 283253 | 414014 | NULL | 127967 | 278849 | 0 | 7198 | 414014 |
| 2079934 | 34612393 | 38151 | 0 | 306527 | 0 | 344678 | 0 | 5002 | 790937 | 795939 | 1140617 | NULL | 159157 | 0 | 0 | 981460 | 1140617 |
| 2351304 | 35617397 | 157401 | 0 | 273032 | 0 | 430433 | 0 | 21191 | 1374886 | 1396077 | 1826510 | NULL | 542000 | 200000 | 0 | 1084510 | 1826510 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203431551 | SIA INGAIN TECHNOLOGIES | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6210 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 259.03 | 91.28 | 211.41 | 25 |
| 50203431551 | SIA INGAIN TECHNOLOGIES | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 157.03 | 41.97 | 113.22 | 17 |
| 50203431551 | SIA INGAIN TECHNOLOGIES | 2022 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6201 | 010093 | Latgales priekšpilsēta | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 3 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203431551 | SIA INGAIN TECHNOLOGIES | ir | 31.10.2022 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203431551 | SIA INGAIN TECHNOLOGIES | A | Laba saistību izpilde | 12.08.2026 |
[members]
| ID | URI | Uzņ.Reģ.Nr. | Subj.Tips | Nosauk./Vārds | PK Maska | Dz.Dat. | Reģ.Nr. | Daļu/Akc.Sk. | Daļas/Akc.Nom. | Daļu/Akc.Val. | No | Reģ.Dat. | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92979450 | NULL | 50203431551 | LEGAL_ENTITY | SIA INGAIN TECHNOLOGIES | NULL | NULL | 50203431551 | 4870 | 0.1 | EUR | 2026-07-10 | 2026-07-23 | 2026-07-23 16:01:46 |
Juridiskā adrese ir Skanstes iela 25, Rīga, LV-1013.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1 499 078 EUR, un peļņa bija 73 066 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 27 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LoanTech"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,79 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,79.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,04, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
Balstoties uz VID datiem par 2024. gadu, aprēķinātā vidējā bruto alga (pirms nodokļiem) uzņēmumā bija aptuveni 2 067.18 EUR mēnesī. Tas atbilst aptuvenai neto algai ('uz rokas') ap ~ 1 474.60 EUR. Jāņem vērā, ka šis ir aptuvens aprēķins.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 259 030 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 91 280 EUR un VSAOI 211 410 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datorprogrammēšana.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026