SIA "WatchBuilt" (reģ. Nr. 50203455441) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-01-19. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, peļņa 6 816 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 156,48 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības
| Reģistrācijas Nr. | 50203455441 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-01-19 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV03ZZZ50203455441 |
| Juridiskā adrese | Tomsona iela 33A - 40, Rīga, LV-1013 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | 6 816 EUR | 49 436 EUR | 1 |
| 2024 | 0 EUR | -1 930 EUR | 43 479 EUR | 1 |
| 2023 | 0 EUR | -8 371 EUR | 29 371 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | -2.06 | 0.0 | 0.0 | 0 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -1.58 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 0.49 | 0.31 | 0.47 | 0 |
| 2024 | -0.62 | 0.11 | 0.18 | 0 |
| 2023 | -0.32 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 1. ceturksnis | — | — |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | — | — |
| 2023 | — | — |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 6 816 EUR | -1 930 EUR | -8 371 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 6 816 EUR | -1 930 EUR | -8 371 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 49 436 EUR | 43 479 EUR | 29 371 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 29 887 EUR | 32 321 EUR | 27 770 EUR |
| Pašu kapitāls | -685 EUR | -7 501 EUR | -5 571 EUR |
| Īstermiņa saistības | 191 EUR | 1 050 EUR | 12 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 49 930 EUR | 49 930 EUR | 34 930 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2024-10-28 – 2026-05-22 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
156,48 | 30,78 | 2 314,17 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
156,48 | 30,78 | 2 314,17 |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
13,79 % | -4,44 % | -28,50 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-995,04 % | 25,73 % | 150,26 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-73,17 | -6,80 | -6,27 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
13,84 % | -4,55 % | -28,51 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
0,84 | 0,17 | -0,44 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "WatchBuilt" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Kā izaicinājums iezīmējas zems aktīvu apgrozījums, kas norāda uz neizmantotu pārdošanas potenciālu.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "Evolution Latvia" | 134 711 671 | 8 337 458 | 6,2 % | 3 328 | 40 478 | 1 788 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "ITELVO" | 10 318 998 | -923 669 | -9,0 % | 163 | 63 307 | 3 833 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "JEFF" | 9 554 706 | 72 471 | 0,8 % | 36 | 265 409 | 4 333 (2026 Q2) |
| 4 | SIA "DELSKA Latvia" | 9 381 568 | -1 883 649 | -20,1 % | 60 | 156 359 | 4 482 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "Corporate Systems" | 8 684 613 | 425 266 | 4,9 % | 4 | 2 171 153 | 1 916 (2026 Q2) |
| 6 | SIA "E-Synergy" | 5 607 612 | 2 849 | 0,1 % | 25 | 224 304 | 3 191 (2026 Q2) |
| 7 | SIA "INBOKSS" | 5 561 699 | 482 354 | 8,7 % | 47 | 118 334 | 3 229 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "SACCO" | 4 671 571 | 195 174 | 4,2 % | 200 | 23 358 | 1 052 (2026 Q2) |
| 9 | SIA MUDIA | 4 273 995 | 1 155 626 | 27,0 % | 5 | 854 799 | 1 975 (2026 Q2) |
| 10 | Fitek AS | 3 994 335 | -298 990 | -7,5 % | 29 | 137 736 | 2 710 (2026 Q2) |
| 339 | SIA "WatchBuilt" (šis uzņēmums) | 0 | 6 816 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203455441 | LV03ZZZ50203455441 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WatchBuilt" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | WatchBuilt | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-01-19 | NULL | Rīga, Tomsona iela 33A - 40 | 1013 | 113738604 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 11995354 | 50203455441 | 2023-01-17 | 2023-01-19 16:00:24 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203455441 | 2026-05-22 | 971.22 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 08aada22 |
| 50203455441 | 2026-01-27 | 597.6 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 5bb1263b |
| 50203455441 | 2026-01-09 | 33259.92 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b630cb2c |
| 50203455441 | 2025-12-04 | 6097.28 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b630cb2c |
| 50203455441 | 2025-10-09 | 350 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 02258ccf |
| 50203455441 | 2025-08-14 | 9640.03 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 50203455441 | 2025-03-13 | 350 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 50203455441 | 2025-02-27 | 1890 | Biedrība "Latvijas Digitālais akselerators" | ANM 2.2.1.1.i. investīcija "Atbalsts Digitālo inovāciju centru un reģionālo kontaktpunktu izveidei | 01 Tiešais maksājums (grants) | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | b51e7f19 |
| 50203455441 | 2024-10-28 | 5000 | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra | ESF 2021-2027.g 1.2.3.1. pasākums "Atbalsts MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai" | 15 Citi | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 8643f387 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92920484 | 50203455441 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2024-01-02 | 2024-01-02 09:55:40 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1891844 | 33479938 | 50203455441 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-01-19 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-27 22:06:04.19 |
| 2053844 | 34498923 | 50203455441 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-06-05 03:04:06.674 |
| 2296124 | 35454626 | 50203455441 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-05-29 18:02:58.861 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1891844 | 33479938 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 9789 | 1418 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -8371 | 0 | -8371 | NULL | 0 | -8371 |
| 2053844 | 34498923 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 16680 | 14750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1930 | 0 | -1930 | NULL | 0 | -1930 |
| 2296124 | 35454626 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 40934 | 47750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 6816 | 0 | 6816 | NULL | 0 | 6816 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1891844 | 33479938 | 27628 | 0 | 142 | 0 | 27770 | 0 | 202 | 1399 | 1601 | 29371 | NULL | 12 | 34930 | 0 | -5571 | 29371 |
| 2053844 | 34498923 | 32065 | 0 | 256 | 0 | 32321 | 0 | 68 | 11090 | 11158 | 43479 | NULL | 1050 | 49930 | 0 | -7501 | 43479 |
| 2296124 | 35454626 | 28261 | 0 | 1626 | 0 | 29887 | 0 | 1809 | 17740 | 19549 | 49436 | NULL | 191 | 49930 | 0 | -685 | 49436 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203455441 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WatchBuilt" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6310 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -0.62 | 0.11 | 0.18 | 0 |
| 50203455441 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WatchBuilt" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6311 | 010094 | Vidzemes priekšpilsēta | -0.32 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203455441 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WatchBuilt" | ir | 02.02.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203455441 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "WatchBuilt" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Tomsona iela 33A - 40, Rīga, LV-1013.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un peļņa bija 6 816 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 156,48 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 156,48.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 0,84, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Datošanas infrastruktūra, datu apstrāde, mitināšana un ar to saistītas darbības.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026