SIA "RinSal" (reģ. Nr. 50203463951) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-02-21. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 811 378 EUR, peļņa 13 196 EUR, darbinieku skaits: 3. Kopējais likviditātes koeficients: 0,96 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Cukura, šokolādes un cukura konditorejas vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 50203463951 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-02-21 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV26ZZZ50203463951 |
| Juridiskā adrese | Irlavas iela 20 - 30, Rīga, LV-1046 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-09-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 811 378 EUR | 13 196 EUR | 310 648 EUR | 3 |
| 2024 | 449 753 EUR | -7 633 EUR | 144 184 EUR | 3 |
| 2023 | 26 447 EUR | -1 344 EUR | 3 911 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 12.19 | 1.85 | 2.76 | 3 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 9.85 | 1.71 | 2.55 | 3 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 9.17 | 1.86 | 2.78 | 3 |
| 2024 | 18.47 | 2.35 | 3.83 | 2 |
| 2023 | 4.71 | 2.28 | 2.42 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 2. ceturksnis | 899.58 | ~ 740.07 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 831.13 | ~ 694.43 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 906.10 | ~ 734.21 |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 811 378 EUR | 449 753 EUR | 26 447 EUR |
| Bruto peļņa | 80 805 EUR | 29 425 EUR | 26 435 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 13 196 EUR | -7 633 EUR | -1 344 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 13 196 EUR | -7 633 EUR | -1 344 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 310 648 EUR | 144 184 EUR | 3 911 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 292 779 EUR | 144 184 EUR | 3 911 EUR |
| Pašu kapitāls | 4 224 EUR | -8 972 EUR | -1 339 EUR |
| Īstermiņa saistības | 306 424 EUR | 153 156 EUR | 5 250 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,96 | 0,94 | 0,74 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,74 | 0,79 | 0,74 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
1,63 % | -1,70 % | -5,08 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
4,25 % | -5,29 % | -34,36 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
312,41 % | 85,08 % | 100,37 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
72,54 | -17,07 | -3,92 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
2,61 | 3,12 | 6,76 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
312,41 % | 85,08 % | 100,37 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
2,72 | 2,83 | 5,04 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "RinSal" ir uzņēmums, kas darbojas pietiekami ilgi, lai būtu atpazīstams savā vidē.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Aktīvu atdeve ir apmierinošā līmenī.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Uzņēmums demonstrē spēju efektīvi izmantot visu kapitālu vērtības radīšanai.
Kopumā, uzņēmums atrodas "pelēkajā zonā" ar nenoteiktu finanšu stabilitāti.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Hanzas maiznīcas" | 13 887 126 | -1 949 949 | -14,0 % | 19 | 730 901 | 3 467 (2026 Q2) |
| 2 | SIA "BIGER" | 7 003 394 | 612 264 | 8,7 % | 5 | 1 400 679 | 888 (2026 Q2) |
| 3 | SIA "PODILJA" | 4 597 217 | -111 726 | -2,4 % | 1 | 4 597 217 | *** |
| 4 | SIA "NML GROUP" | 2 907 920 | 32 585 | 1,1 % | 9 | 323 102 | 896 (2026 Q2) |
| 5 | SIA "BALT HELLIN" | 2 891 463 | 139 553 | 4,8 % | 2 | 1 445 732 | *** |
| 6 | SIA "Liruna" | 2 780 180 | 555 318 | 20,0 % | 2 | 1 390 090 | *** |
| 7 | SIA "KINGS NEST" | 1 580 043 | 47 012 | 3,0 % | 3 | 526 681 | 570 (2026 Q2) |
| 8 | SIA "BALTIKOMS" | 1 304 712 | 66 693 | 5,1 % | 3 | 434 904 | 678 (2026 Q2) |
| 9 | SIA "ARTURAS" | 1 059 763 | 13 661 | 1,3 % | 7 | 151 395 | 887 (2026 Q2) |
| 10 | SIA "RinSal" (šis uzņēmums) | 811 378 | 13 196 | 1,6 % | 3 | 270 459 | 900 (2026 Q2) |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203463951 | LV26ZZZ50203463951 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RinSal" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | RinSal | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-02-21 | NULL | Rīga, Irlavas iela 20 - 30 | 1046 | 117691182 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12060704 | 50203463951 | 2023-02-15 | 2023-02-21 12:36:22 |
[register_name_history]
| Reģ.Kods | Līdz | Nosauk./Vārds |
|---|---|---|
| 50203463951 | 2023-08-22 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Spars24" |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92891366 | 50203463951 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 5 | EUR | 2023-02-21 | 2023-02-21 12:36:54 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1880492 | 33443358 | 50203463951 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-02-21 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-05-20 20:01:31.047 |
| 2024621 | 34404912 | 50203463951 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2025-05-19 19:02:56.874 |
| 2203380 | 35298097 | 50203463951 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 3 | ONES | EUR | 2026-04-23 17:02:56.03 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1880492 | 33443358 | 26447 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 12 | 26435 | 24952 | 2640 | 0 | 187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1344 | 0 | -1344 | NULL | 0 | -1344 |
| 2024621 | 34404912 | 449753 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 420328 | 29425 | 31863 | 5261 | 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -7633 | 0 | -7633 | NULL | 0 | -7633 |
| 2203380 | 35298097 | 811378 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 730573 | 80805 | 57827 | 9825 | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 13196 | 0 | 13196 | NULL | 0 | 13196 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1880492 | 33443358 | 3857 | 0 | 54 | 0 | 3911 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3911 | NULL | 5250 | 0 | 0 | -1339 | 3911 |
| 2024621 | 34404912 | 44329 | 0 | 76528 | 23327 | 144184 | 0 | 0 | 0 | 0 | 144184 | NULL | 153156 | 0 | 0 | -8972 | 144184 |
| 2203380 | 35298097 | 136824 | 0 | 89062 | 66893 | 292779 | 0 | 17869 | 0 | 17869 | 310648 | NULL | 306424 | 0 | 0 | 4224 | 310648 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203463951 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RinSal" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4636 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 18.47 | 2.35 | 3.83 | 2 |
| 50203463951 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RinSal" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4932 | 010095 | Zemgales priekšpilsēta | 4.71 | 2.28 | 2.42 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203463951 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RinSal" | ir | 10.08.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203463951 | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RinSal" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 12.08.2026 |
Juridiskā adrese ir Irlavas iela 20 - 30, Rīga, LV-1046.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 811 378 EUR, un peļņa bija 13 196 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 3 darbinieki.
Uzņēmuma iepriekšējie nosaukumi ir bijuši: "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Spars24"".
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,96 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,74.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 2,72, kas ir pelēkajā zonā (nenoteiktības josla). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 18 470 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 2 350 EUR un VSAOI 3 830 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Cukura, šokolādes un cukura konditorejas vairumtirdzniecība.
Lapas ģenerēšanas datums: 02-09-2026