SIA "Capital R" (reģ. Nr. 50203480881) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-04-28. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 57 491 EUR, peļņa 29 954 EUR, darbinieku skaits: 1. Kopējais likviditātes koeficients: 4,79 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību
| Reģistrācijas Nr. | 50203480881 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-04-28 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV77ZZZ50203480881 |
| Juridiskā adrese | Pirmā iela 21 - 4, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-10-15
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57 491 EUR | 29 954 EUR | 49 502 EUR | 1 |
| 2024 | 39 614 EUR | 14 109 EUR | 34 409 EUR | 1 |
| 2023 | 20 650 EUR | 16 452 EUR | 24 287 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 8.18 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.73 | 0.53 | 0.8 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 10.91 | 0.39 | 0.59 | 1 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | 1.25 | 0.39 | 0.58 | 1 |
| 2024 | 13.74 | 1.35 | 2.17 | 1 |
| 2023 | 0.13 | 0.05 | 0.09 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | *** | *** |
| 2025. gada 4. ceturksnis | *** | *** |
| 2024 | *** | *** |
| 2023 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 57 491 EUR | 39 614 EUR | 20 650 EUR |
| Bruto peļņa | 42 762 EUR | 29 644 EUR | 19 122 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 35 569 EUR | 15 903 EUR | 16 452 EUR |
| UIN nodoklis | 5 615 EUR | 1 794 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 29 954 EUR | 14 109 EUR | 16 452 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 49 502 EUR | 34 409 EUR | 24 287 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 47 846 EUR | 31 897 EUR | 24 287 EUR |
| Pašu kapitāls | 39 516 EUR | 30 562 EUR | 16 453 EUR |
| Īstermiņa saistības | 9 986 EUR | 3 847 EUR | 7 834 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
4,79 | 8,29 | 3,10 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
4,44 | 7,28 | 3,10 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
52,10 % | 35,62 % | 79,67 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
60,51 % | 41,00 % | 67,74 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
75,80 % | 46,17 % | 99,99 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,25 | 0,13 | 0,48 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
1,16 | 1,15 | 0,85 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
90,01 % | 52,04 % | 99,99 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
6,28 | 7,26 | 4,89 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Capital R" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Uzņēmuma kontos ir pārāk daudz neizmantotas naudas, kas varētu strādāt.
Darbība ir ar augstu peļņas maržu, kas liecina par efektīvu pārvaldību.
Uzņēmums efektīvi izmanto savus aktīvus peļņas gūšanai.
Tas nodrošina arī izcilu atdevi no pašu kapitāla, kas apliecina augstu ieguldījumu efektivitāti.
Finansiālo stabilitāti pastiprina zems saistību līmenis, kas norāda uz neatkarību no kreditoriem.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Turklāt, ieguldītais kapitāls tiek izmantots efektīvi, nodrošinot augstu atdevi.
Noslēgumā, uzņēmuma finanšu noturība ir augsta, kas liecina par ilgtspējīgu darbību.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AS "Rīgas namu pārvaldnieks" | 82 937 109 | 3 103 255 | 3,7 % | 1 745 | 47 528 | 1 632 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Ogres Namsaimnieks" | 13 660 729 | 441 185 | 3,2 % | 152 | 89 873 | 1 231 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Tiesu namu aģentūra" | 10 244 199 | 11 699 | 0,1 % | 93 | 110 153 | 2 955 (2026 Q3) |
| 4 | AS "Civinity Mājas" | 7 376 180 | 30 821 | 0,4 % | 131 | 56 307 | 1 282 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "SILTIE NAMI" | 6 968 041 | 40 631 | 0,6 % | 30 | 232 268 | 1 211 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "Ķekavas nami" | 6 905 406 | 54 774 | 0,8 % | 123 | 56 142 | 1 220 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" | 5 881 964 | 147 584 | 2,5 % | 83 | 70 867 | 1 657 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "Linstow Baltic" | 5 696 230 | 401 356 | 7,0 % | 40 | 142 406 | 5 473 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "Mārupes komunālie pakalpojumi" | 5 494 705 | -142 210 | -2,6 % | 48 | 114 473 | 2 479 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Civinity Mājas Jūrmala" | 5 341 635 | 703 581 | 13,2 % | 93 | 57 437 | 1 363 (2026 Q3) |
| 471 | SIA "Capital R" (šis uzņēmums) | 57 491 | 29 954 | 52,1 % | 1 | 57 491 | *** |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203480881 | LV77ZZZ50203480881 | SIA "Capital R" | SIA | Capital R | NULL | 0 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-04-28 | NULL | Ādažu nov., Ādaži, Pirmā iela 21 - 4 | 2164 | 114544437 | 100016501 | 100003823 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12196627 | 50203480881 | 2023-04-23 | 2023-04-28 13:51:53 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92900682 | 50203480881 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2023-04-28 | 2023-04-28 13:52:15 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1785495 | 33024845 | 50203480881 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-04-28 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-01-22 19:06:04.888 |
| 1974082 | 34203115 | 50203480881 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-03-26 21:02:38.112 |
| 2125569 | 35123853 | 50203480881 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2026-02-27 23:00:34.219 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1785495 | 33024845 | 20650 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 1528 | 19122 | 0 | 2670 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 16452 | 0 | 16452 | NULL | 0 | 16452 |
| 1974082 | 34203115 | 39614 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 9970 | 29644 | 275 | 5466 | 0 | 8000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 15903 | 1794 | 14109 | NULL | 0 | 14109 |
| 2125569 | 35123853 | 57491 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 14729 | 42762 | 111 | 4921 | 0 | 2161 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 35569 | 5615 | 29954 | NULL | 0 | 29954 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1785495 | 33024845 | 48 | 0 | 24239 | 0 | 24287 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24287 | NULL | 7834 | 0 | 0 | 16453 | 24287 |
| 1974082 | 34203115 | 21015 | 0 | 6981 | 3901 | 31897 | 0 | 2512 | 0 | 2512 | 34409 | NULL | 3847 | 0 | 0 | 30562 | 34409 |
| 2125569 | 35123853 | 20460 | 0 | 23873 | 3513 | 47846 | 0 | 1656 | 0 | 1656 | 49502 | NULL | 9986 | 0 | 0 | 39516 | 49502 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203480881 | SIA "Capital R" | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6832 | 023200 | Ādaži | 13.74 | 1.35 | 2.17 | 1 |
| 50203480881 | SIA "Capital R" | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 6831 | 023200 | Ādaži | 0.13 | 0.05 | 0.09 | 1 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203480881 | SIA "Capital R" | ir | 25.05.2023 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203480881 | SIA "Capital R" | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Pirmā iela 21 - 4, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 57 491 EUR, un peļņa bija 29 954 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 1 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 4,79 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 4,44.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 6,28, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 13 740 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 1 350 EUR un VSAOI 2 170 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citas operācijas ar nekustamo īpašumu uz līguma pamata vai par atlīdzību · Ādažu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25, 125 un 625 vietas augstāk vai zemāk.
Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.
Atbalstīt vietnes darbībuLapas ģenerēšanas datums: 15-10-2026