SIA "NR Solutions" (reģ. Nr. 50203502411) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-08-18. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 44 828 EUR, zaudējumi 1 727 EUR, darbinieku skaits: 0. Kopējais likviditātes koeficients: 0,21 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības
| Reģistrācijas Nr. | 50203502411 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-08-18 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV88ZZZ50203502411 |
| Juridiskā adrese | Slimnīcas iela 11 - 46, Rīga, LV-1016 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-02
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 828 EUR | -1 727 EUR | 573 EUR | 0 |
| 2024 | 42 210 EUR | -421 EUR | 4 095 EUR | 1 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0.31 | 0.10 | 0.20 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 44 828 EUR | 42 210 EUR | 0 EUR |
| Bruto peļņa | -1 677 EUR | -421 EUR | — |
| Personāla izmaksas | — | — | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 677 EUR | -421 EUR | 0 EUR |
| UIN nodoklis | 50 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -1 727 EUR | -421 EUR | 0 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 573 EUR | 4 095 EUR | 1 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 573 EUR | 4 095 EUR | 1 EUR |
| Pašu kapitāls | -2 147 EUR | -420 EUR | 1 EUR |
| Īstermiņa saistības | 2 720 EUR | 4 515 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
0,21 | 0,91 | — |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
0,21 | 0,91 | — |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
-3,85 % | -1,00 % | — |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-301,40 % | -10,28 % | 0,00 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
80,44 % | 100,24 % | 0,00 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
-1,27 | -10,75 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
78,23 | 10,31 | 0,00 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
78,11 % | 100,24 % | 0,00 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
62,79 | 9,77 | 1,56 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "NR Solutions" ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Tā īstermiņa maksātspēja ir kritiski zema, kas norāda uz nopietnām finanšu grūtībām.
Ātrās likviditātes rādītājs parāda, ka darbība ir atkarīga no krājumu pārdošanas, lai segtu parādus.
Uzņēmums strādā ar zaudējumiem — izdevumi pārsniedz ieņēmumus, tāpēc peļņas vietā veidojas zaudējumi
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Pozitīvi, ka aktīvu apgrozījums ir augsts.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "JAGUAR" | 2 948 566 | 619 124 | 21,0 % | 28 | 105 306 | 1 214 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Braueri Būve" | 2 769 819 | 96 164 | 3,5 % | 43 | 64 414 | 1 639 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "GLONA" | 2 420 847 | 155 169 | 6,4 % | 6 | 403 475 | 934 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "SIMCON" | 1 990 103 | 40 760 | 2,0 % | 29 | 68 624 | 1 900 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "Kerher construction" | 1 589 925 | 487 | 0,0 % | 46 | 34 564 | 1 722 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "EVR Development" | 1 551 941 | 48 610 | 3,1 % | 17 | 91 291 | 1 665 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "EIRO STILS 1" | 1 425 632 | -12 854 | -0,9 % | 52 | 27 416 | 1 835 (2026 Q3) |
| 8 | DKPLUS SIA | 1 305 835 | 73 189 | 5,6 % | 2 | 652 918 | *** |
| 9 | SIA "ML Būve" | 1 230 770 | 29 031 | 2,4 % | 29 | 42 440 | 957 (2026 Q3) |
| 10 | MBP-1 SIA | 1 209 609 | -78 851 | -6,5 % | 3 | 403 203 | 922 (2026 Q3) |
| 151 | SIA NR Solutions (šis uzņēmums) | 44 828 | -1 727 | -3,9 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203502411 | LV88ZZZ50203502411 | SIA NR Solutions | SIA | NR Solutions | NULL | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-08-18 | NULL | Rīga, Slimnīcas iela 11 - 46 | 1016 | 113852768 | 0 | 100003003 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12394211 | 50203502411 | 2023-08-15 | 2023-08-18 10:06:31 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92911446 | 50203502411 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 1 | EUR | 2023-08-18 | 2023-08-18 10:03:28 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1939615 | 33725560 | 50203502411 | DokGPv1 | UGP | 2023 | 2023-08-18 | 2023-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2024-08-19 19:00:27.794 |
| 1997723 | 34319007 | 50203502411 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2024-01-01 | 2024-12-31 | 1 | ONES | EUR | 2025-05-02 19:00:53.406 |
| 2264388 | 35412836 | 50203502411 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-05-25 18:00:57.938 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1939615 | 33725560 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | NULL | 0 | 0 |
| 1997723 | 34319007 | 42210 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 42631 | -421 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -421 | 0 | -421 | NULL | 0 | -421 |
| 2264388 | 35412836 | 44828 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 46505 | -1677 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -1677 | 50 | -1727 | NULL | 0 | -1727 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1939615 | 33725560 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | NULL | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 1997723 | 34319007 | 1420 | 0 | 2675 | 0 | 4095 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4095 | NULL | 4515 | 0 | 0 | -420 | 4095 |
| 2264388 | 35412836 | 8 | 0 | 565 | 0 | 573 | 0 | 0 | 0 | 0 | 573 | NULL | 2720 | 0 | 0 | -2147 | 573 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203502411 | SIA NR Solutions | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4335 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.31 | 0.10 | 0.20 | 1 |
| 50203502411 | SIA NR Solutions | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4339 | 010092 | Kurzemes rajons | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203502411 | SIA NR Solutions | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Slimnīcas iela 11 - 46, Rīga, LV-1016.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 44 828 EUR, un zaudējumi bija 1 727 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 0,21 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 0,21.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 62,79, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 100 EUR un VSAOI 200 EUR (VID atvērtie dati).
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citas ēku pabeigšanas un apdares darbības · Rīga — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026