Ja saraksts.lv tev šodien noderēja, atbalsti tā uzturēšanu — arī daži eiro palīdz. Atbalstīt
Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "VALORITEH"

SIA "VALORITEH" (reģ. Nr. 50203509231) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-09-20. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 50 EUR, darbinieku skaits: 0. VID nodokļu maksātāja reitings: N.

Pamatdarbība: Pētniecība un eksperimentālā izstrāde dabaszinātnēs un inženierzinātnēs

Reģistrācijas Nr.50203509231
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2023-09-20
Darbība izbeigta —
Slēgts —
SEPA IDLV54ZZZ50203509231
Juridiskā adrese Slokas iela 120A - 3, Rīga, LV-1067

UR datu kopija atjaunota: 2026-10-21

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 0 EUR -50 EUR 1 EUR 0
2024 800 EUR -2 773 EUR 27 EUR 0

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: N Neaktīvs nodokļu maksātājs

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 3. ceturksnis 0.06 0.0 0.0 0
2024 0.05 0.00 0.00 0

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 3. ceturksnis — —
2024 — —

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 0 EUR 800 EUR
Personāla izmaksas 0 EUR 0 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 0 EUR -2 723 EUR
UIN nodoklis 50 EUR 50 EUR
Tīrā peļņa -50 EUR -2 773 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 1 EUR 27 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 1 EUR 27 EUR
Pašu kapitāls -23 EUR 27 EUR
Īstermiņa saistības 0 EUR 0 EUR
Ilgtermiņa saistības 24 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

Konstatēti nopietni riska signāli Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID: neaktīvs nodokļu maksātājs Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: negatīvs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
— -346,63 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
-5 000,00 % -10 270,37 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
217,39 % -10 270,37 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
-1,04 0,00
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
0,00 29,63
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
0,00 % -10 085,19 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
-19,17 -282,21

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "VALORITEH" ir uzņēmums, kas ar katru gadu gūst aizvien lielāku stabilitāti.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma pašu kapitāls ir negatīvs — uzkrātie zaudējumi pārsniedz ieguldīto kapitālu, kas norāda uz nopietnu finanšu risku (tehniska maksātnespēja).
Uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Īpašnieku ieguldītais kapitāls ir zaudēts — uzkrātie zaudējumi to ir pilnībā "apēduši", tāpēc atdevi no pašu kapitāla vairs nav iespējams gūt
Uzņēmuma saistības pārsniedz visus tā aktīvus — parādus vairs nesedz uzņēmuma manta, un kreditori faktiski finansē visu uzņēmumu
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Uzņēmums darbojas ar izsmeltu kapitāla bāzi, tāpēc ieguldītā kapitāla atdeve neatspoguļo efektivitāti, bet gan dziļas finanšu grūtības
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 7210)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 301 uzņēmumi 209. vieta pēc apgrozījuma 146. vieta pēc peļņas Pētniecība un eksperimentālā izstrāde dabaszinātnēs un inženierzinātnēs
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA "Hackmotion"10 621 3512 457 80523,1 %28379 3343 736 (2026 Q3)
2AS Primeteh4 872 63947 0111,0 %9541 4042 839 (2026 Q3)
3IQVIA RDS Latvia SIA2 381 344174 2587,3 %3079 3784 546 (2026 Q3)
4SIA "Precision Farming"1 820 232-11 076-0,6 %12151 6862 751 (2026 Q3)
5AS "MORINZHGEOLOGIA - JŪRAS INŽENIERĢEOLOĢIJA"1 602 4191 598 76499,8 %2272 8372 392 (2026 Q3)
6SIA "Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts"1 584 61073 8834,7 %3348 0181 899 (2026 Q3)
7Frankenburg Technologies SIA1 302 000-209 947-16,1 %1776 5882 978 (2026 Q3)
8PSI CRO Latvia SIA1 234 38725 2692,0 %12102 8664 205 (2026 Q3)
9SIA PPD Latvia1 230 96685 0966,9 %2451 2903 190 (2026 Q3)
10AS "SISTĒMU INOVĀCIJAS"1 054 719313 89029,8 %1955 5121 795 (2026 Q3)
209SIA "VALORITEH" (šis uzņēmums)0-50—0——
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-10-21). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "VALORITEH"
7210 Pētniecība un eksperimentālā izstrāde dabaszinātnēs un inženierzinātnēs
🤖 MI Modelis: gemini-3.8-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50203509231 LV54ZZZ50203509231 SIA "VALORITEH" SIA VALORITEH NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2023-09-20 NULL Rīga, Slokas iela 120A - 3 1067 119110636 0 100003003 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12453304 50203509231 2023-09-13 2023-09-20 13:12:09

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92914111 50203509231 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2023-09-27 2023-09-27 15:06:27

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2081832 34628410 50203509231 DokGPv1 UGP 2024 2023-09-20 2024-12-31 0 ONES EUR 2025-07-15 19:02:06.988
2289263 35445338 50203509231 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 0 ONES EUR 2026-05-28 22:00:31.434

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2081832 34628410 800 0 0 0 3523 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL -2723 50 -2773 NULL 0 -2773
2289263 35445338 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL NULL NULL NULL 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 0 50 -50 NULL 0 -50

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2081832 34628410 27 0 0 0 27 0 0 0 0 27 NULL 0 0 0 27 27
2289263 35445338 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 NULL 0 24 0 -23 1

Samaksātie nodokļi pa gadiem

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50203509231 SIA "VALORITEH" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7210 010092 Kurzemes rajons 0.05 0.00 0.00 0
50203509231 SIA "VALORITEH" 2023 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 7219 010092 Kurzemes rajons 0.00 0.00 0.00 0

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50203509231 SIA "VALORITEH" N Neaktīvs nodokļu maksātājs 06.10.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "VALORITEH" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Slokas iela 120A - 3, Rīga, LV-1067.

Kāds bija SIA "VALORITEH" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 50 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "VALORITEH" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.

Kāds ir SIA "VALORITEH" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -19,17, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Cik nodokļos samaksāja SIA "VALORITEH"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 50 EUR VID administrētajos nodokļos (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "VALORITEH" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.

Kāda ir SIA "VALORITEH" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Pētniecība un eksperimentālā izstrāde dabaszinātnēs un inženierzinātnēs.

Tuvākie uzņēmumi

Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.

Blakus pēc apgrozījuma: Pētniecība un eksperimentālā izstrāde dabaszinātnēs un inženierzinātnēs — Rīga

Lielākie šajā nozarē Latvijā

Tuvumā, bez publicēta gada pārskata

Visa nozare: Pētniecība un eksperimentālā izstrāde dabaszinātnēs un inženierzinātnēs · Rīga — lielākie uzņēmumi

Vieta nozarē pēc apgrozījuma: 209. no 301

Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.

Šie dati tev bija pieejami bez maksas

Tavs atbalsts palīdz vietnei palikt atvērtai visiem — bez reklāmām un bez datu tirgošanas. Ja šī lapa tev noderēja, atbalsti tās darbību.

Atbalstīt vietnes darbību

Lapas ģenerēšanas datums: 22-10-2026