SIA "Talsu malka," (reģ. Nr. 50203520991) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-11-10. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 0 EUR, zaudējumi 84 EUR, darbinieku skaits: 0. VID nodokļu maksātāja reitings: N.
Pamatdarbība: Degvielas, cietā, šķidrā un gāzveida kurināmā un ar to saistītu produktu vairumtirdzniecība
| Reģistrācijas Nr. | 50203520991 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-11-10 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV15ZZZ50203520991 |
| Juridiskā adrese | "Ievkalni", Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3251 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 EUR | -84 EUR | 73 EUR | 0 |
| 2024 | 650 EUR | 57 EUR | 157 EUR | 0 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 0 EUR | 650 EUR |
| Personāla izmaksas | 0 EUR | 0 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | -84 EUR | 57 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | -84 EUR | 57 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 73 EUR | 157 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 73 EUR | 157 EUR |
| Pašu kapitāls | 73 EUR | 157 EUR |
| Īstermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 0 EUR | 0 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
— | 8,77 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
-115,07 % | 36,31 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
-115,07 % | 36,31 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
0,00 | 0,00 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,00 | 4,14 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
-115,07 % | 36,31 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
-2,01 | 6,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Talsu malka," ir uzņēmums, kas darbojas jau vairākus gadus un pamazām nostiprinās tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, uzņēmuma aktīvi šobrīd rada zaudējumus, nevis peļņu — resursi netiek izmantoti vērtības radīšanai
Pašu kapitāls rada zaudējumus — īpašnieku ieguldījums pārskata periodā ir sarucis
Uzņēmums ir finansiāli neatkarīgs un ar zemu riska profilu.
Uzņēmuma resursi tiek neefektīvi izmantoti ieņēmumu radīšanai.
Ieguldītais kapitāls rada zaudējumus, kas liecina par nerentablu pamatdarbību
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA "ORLEN Latvija" | 640 599 527 | 3 000 259 | 0,5 % | 9 | 71 177 725 | 6 437 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Pirmas" | 271 802 966 | 282 487 | 0,1 % | 66 | 4 118 227 | 2 077 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "EAST-WEST TRANSIT" | 119 900 973 | -4 204 421 | -3,5 % | 12 | 9 991 748 | 940 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "LATVIJAS PROPĀNA GĀZE" | 99 726 713 | -2 920 758 | -2,9 % | 125 | 797 814 | 2 352 (2026 Q3) |
| 5 | SIA "STRAUJUPĪTE" | 62 634 767 | 327 803 | 0,5 % | 15 | 4 175 651 | 1 838 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "STONEWIN" | 52 443 204 | -532 276 | -1,0 % | 19 | 2 760 169 | 3 863 (2026 Q3) |
| 7 | "Gulfstream Oil" SIA | 44 336 154 | 2 845 879 | 6,4 % | 27 | 1 642 080 | 2 615 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "INTERGAZ" | 41 206 642 | -566 873 | -1,4 % | 93 | 443 082 | 2 136 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "LN Degviela" | 34 995 331 | -29 501 | -0,1 % | 28 | 1 249 833 | 1 694 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "RDZ Energy" | 34 918 308 | -16 392 | 0,0 % | 11 | 3 174 392 | 3 036 (2026 Q3) |
| 151 | Talsu malka, SIA (šis uzņēmums) | 0 | -84 | — | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203520991 | LV15ZZZ50203520991 | Talsu malka, sabiedrība ar ierobežotu atbildību | NULL | Talsu malka, | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-11-10 | NULL | Talsu nov., Ģibuļu pag., "Ievkalni" | 3251 | 102937050 | 100016390 | 0 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12552595 | 50203520991 | 2023-11-07 | 2023-11-10 09:53:19 |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92917237 | 50203520991 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 100 | EUR | 2023-11-10 | 2023-11-10 09:54:36 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2105746 | 35052720 | 50203520991 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-11-10 | 2024-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-02-01 19:00:11.569 |
| 2105858 | 35052834 | 50203520991 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 0 | ONES | EUR | 2026-02-01 19:00:50.594 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2105746 | 35052720 | 650 | 0 | 0 | 0 | 593 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 57 | 0 | 57 | NULL | 0 | 57 |
| 2105858 | 35052834 | 0 | 0 | 0 | 0 | 84 | 0 | 0 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | -84 | 0 | -84 | NULL | 0 | -84 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2105746 | 35052720 | 157 | 0 | 0 | 0 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 157 | NULL | 0 | 0 | 0 | 157 | 157 |
| 2105858 | 35052834 | 73 | 0 | 0 | 0 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73 | NULL | 0 | 0 | 0 | 73 | 73 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203520991 | Talsu malka, sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4681 | 051440 | Ģibuļu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
| 50203520991 | Talsu malka, sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4671 | 051440 | Ģibuļu pag. | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203520991 | Talsu malka, sabiedrība ar ierobežotu atbildību | N | Neaktīvs nodokļu maksātājs | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir "Ievkalni", Ģibuļu pag., Talsu nov., LV-3251.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 0 EUR, un zaudējumi bija 84 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 0 darbinieki.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija -2,01, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "N" — Neaktīvs nodokļu maksātājs.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Degvielas, cietā, šķidrā un gāzveida kurināmā un ar to saistītu produktu vairumtirdzniecība.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Degvielas, cietā, šķidrā un gāzveida kurināmā un ar to saistītu produktu vairumtirdzniecība · Talsu novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 03-11-2026