SIA "Alpin Drive" (reģ. Nr. 50203530241) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2023-12-29. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 189 211 EUR, peļņa 11 616 EUR, darbinieku skaits: 5. Kopējais likviditātes koeficients: 5,14 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: B.
Pamatdarbība: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports
| Reģistrācijas Nr. | 50203530241 |
| Statuss | Aktīvs |
| Juridiskā Forma | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) |
| Reģistrs | Komercreģistrs |
| Reģistrēts | 2023-12-29 |
| Darbība izbeigta | — |
| Slēgts | — |
| SEPA ID | LV40ZZZ50203530241 |
| Juridiskā adrese | Parka iela 4 - 17, Olaine, Olaines nov., LV-2114 |
UR datu kopija atjaunota: 2026-11-03
| Gads | Apgrozījums | Peļņa | Aktīvi | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 189 211 EUR | 11 616 EUR | 288 754 EUR | 5 |
| 2024 | 78 274 EUR | 5 100 EUR | 162 610 EUR | 2 |
| Periods | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Darbinieki |
|---|---|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | 3.53 | 0.15 | -0.02 | 0 |
| 2026. gada 2. ceturksnis | 3.63 | 0.54 | 3.05 | 1 |
| 2026. gada 1. ceturksnis | -17.99 | 0.52 | 4.35 | 7 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | -0.01 | 0.00 | 0.00 | 1 |
| 2024 | -1.47 | 0.58 | 2.22 | 1 |
| Periods | Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) | Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas) |
|---|---|---|
| 2026. gada 3. ceturksnis | — | — |
| 2026. gada 2. ceturksnis | *** | *** |
| 2026. gada 1. ceturksnis | 607.64 | ~ 543.83 |
| 2025. gada 4. ceturksnis | — | — |
| 2024 | *** | *** |
* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 189 211 EUR | 78 274 EUR |
| Bruto peļņa | 93 798 EUR | 28 865 EUR |
| Peļņa pirms nodokļiem | 11 616 EUR | 5 100 EUR |
| UIN nodoklis | 0 EUR | 0 EUR |
| Tīrā peļņa | 11 616 EUR | 5 100 EUR |
| Pozīcija | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Aktīvi kopā | 288 754 EUR | 162 610 EUR |
| Apgrozāmie līdzekļi | 103 521 EUR | 64 735 EUR |
| Pašu kapitāls | 19 516 EUR | 7 900 EUR |
| Īstermiņa saistības | 20 138 EUR | 24 051 EUR |
| Ilgtermiņa saistības | 248 801 EUR | 130 414 EUR |
Dati nav pieejami.
Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.
De minimis ir neliela apjoma valsts atbalsts bez Eiropas Komisijas atļaujas (parasti līdz 300 000 € trīs gados). Rādītie 2025-11-13 – 2026-10-28 piešķīrumi nav pilna vēsture: uzskaites sistēma publisko tikai kārtējo un divus iepriekšējos fiskālos gadus. Aizdevumi un galvojumi ir jāatmaksā. Avots: FM de minimis uzskaite.
Ielādē peļņas datus...
Ielādē apgrozījuma datus...
Ielādē darbinieku skaita datus...
Ielādē salīdzinošos datus...
| Rādītājs | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio) Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības |
5,14 | 2,69 |
| Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio) (Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības |
5,03 | 2,63 |
| Tīrās peļņas rentabilitāte Tīrā peļņa / Neto apgrozījums |
6,14 % | 6,52 % |
| Aktīvu rentabilitāte (ROA) Tīrā peļņa / Aktīvi kopā |
4,02 % | 3,14 % |
| Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE) Tīrā peļņa / Pašu kapitāls |
59,52 % | 64,56 % |
| Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E) Saistības kopā / Pašu kapitāls |
13,78 | 19,55 |
| Aktīvu aprites koeficients Neto apgrozījums / Aktīvi kopā |
0,66 | 0,48 |
| Kapitāla efektivitāte (ROCE) EBIT / Ieguldītais kapitāls |
4,32 % | 3,68 % |
| Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks) Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E |
1,07 | 0,82 |
* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.
SIA "Alpin Drive" ir stabils uzņēmums ar dažus gadus ilgu pieredzi un pirmajiem panākumiem.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tam ir lieli brīvie līdzekļi, kas netiek pietiekami ieguldīti attīstībā.
Vienlaikus, pārlieku augstais likviditātes līmenis norāda uz līdzekļu neefektīvu izmantošanu.
Uzņēmums strādā ar stabilu un noturīgu peļņas normu.
Resursu izmantošana ir vidēja, taču pastāv iespējas to uzlabot.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Uzņēmumam ir liels parādu slogs, kas rada paaugstinātu risku nākotnē.
Aktīvu apgrozījums ir vidējā līmenī, kas ir līdzsvarots rādītājs.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Finanšu noturība pēc aprēķiniem ir kritiski zema, un tas norāda uz paaugstinātiem riskiem.
* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.
| Pozīcija | Uzņēmums | Apgrozījums, € | Peļņa, € | Marža | Darb. VID | Apgroz./darb., € VID | ~ Bruto alga/mēn. VID |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SIA Lux Express Latvia | 5 676 273 | -211 231 | -3,7 % | 93 | 61 035 | 2 358 (2026 Q3) |
| 2 | SIA "Pointer Lines" | 1 315 260 | 21 849 | 1,7 % | 10 | 131 526 | 1 950 (2026 Q3) |
| 3 | SIA "Lauvas Tūrs Transports" | 1 292 354 | 109 777 | 8,5 % | 12 | 107 696 | 1 712 (2026 Q3) |
| 4 | SIA "Transport for events" | 1 133 496 | 67 788 | 6,0 % | 2 | 566 748 | *** |
| 5 | SIA "MULTILINES" | 968 336 | 196 277 | 20,3 % | 3 | 322 779 | 1 193 (2026 Q3) |
| 6 | SIA "RIXCO" | 920 325 | 69 342 | 7,5 % | 15 | 61 355 | 1 886 (2026 Q3) |
| 7 | SIA "AUTO VIP BUSS" | 892 981 | 145 371 | 16,3 % | 14 | 63 784 | 1 080 (2026 Q3) |
| 8 | SIA "DAUTRANS" | 810 057 | 28 602 | 3,5 % | 26 | 31 156 | 1 377 (2026 Q3) |
| 9 | SIA "KBOU" | 628 913 | -8 072 | -1,3 % | 11 | 57 174 | 930 (2026 Q3) |
| 10 | SIA "Transports 2" | 619 094 | 1 446 | 0,2 % | 18 | 34 394 | 460 (2026 Q3) |
| 24 | Alpin Drive SIA (šis uzņēmums) | 189 211 | 11 616 | 6,1 % | 0 | — | — |
[register]
| Reģ.Kods | SEPA ID | Nosauk./Vārds | PirmsPēd. | Pēdiņās | AizPēd. | BezPēd.? | Reģ.TipsKods | Reģ.Tips | Subj.Veids | Subj.VeidsNos. | Reģistrēts | Izbeigts | Slēgts | Adrese | Indekss | AdresesID | Reģions | Pils./Nov. | ATVK | Pārreģ.Term. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203530241 | LV40ZZZ50203530241 | Alpin Drive SIA | NULL | Alpin Drive | SIA | 1 | K | Komercreģistrs | SIA | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 2023-12-29 | NULL | Olaines nov., Olaine, Parka iela 4 - 17 | 2114 | 114405068 | 100016077 | 100003567 | NULL | NULL |
[memorandum_date]
| ID | Reģ.Nr. | document_date | Reģ.Dat. |
|---|---|---|---|
| 12639047 | 50203530241 | 2023-12-07 | 2023-12-29 10:21:32 |
[deminimis]
| person_reg_nr | assign_date | assigned_amount | assigner_title | program_title | instrument_title | regul_title | project_title |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203530241 | 2026-10-28 | 2371.58 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | cfc90190 |
| 50203530241 | 2025-11-13 | 6656.86 | AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" | Mikrokreditēšana un aizdevumi uzsācējiem (SAM 3.1.1.4.) | 11 Aizdevums uz atvieglotiem nosacījumiem | 2023/2831 Vispārējā tautsaimniecība (2023/2831) | 5ade8c2c |
[equity_capitals]
| ID | Reģ.Nr. | equity_capital_type | equity_capital_type_text | amount | Valūta | No | Lab.Dat. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92920402 | 50203530241 | PAID_UP_EQUITY | Apmaksātais pamatkapitāls | 2800 | EUR | 2023-12-29 | 2023-12-29 10:18:20 |
[financial_statements]
| ID | File ID | Reģ.Nr. | Avota Shēma | Avota Tips | Gads | Gada Sākums | Gada Beigas | Darb. Skaits | Noapaļošana | Valūta | created_at |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2289788 | 35445866 | 50203530241 | DokGPv1 | UGP | 2025 | 2025-01-01 | 2025-12-31 | 5 | ONES | EUR | 2026-05-28 22:04:10.626 |
| 2090563 | 34855227 | 50203530241 | DokGPv1 | UGP | 2024 | 2023-12-29 | 2024-12-31 | 2 | ONES | EUR | 2025-10-20 19:00:42.649 |
[income_statements]
| Statement ID | File ID | Neto Apgrozījums | Krājumu Izm.(Būtība) | Kapital. Izm.(Būtība) | Pār. Ieņ.(Būtība) | Materiālu Izm.(Būtība) | Personāla Izm.(Būtība) | Nolietojums (Būtība) | Pārd. Pašizm. | Bruto Peļņa | Pārdoš. Izm. | Admin. Izm. | Pār. Ieņ.(Funkcija) | Pār. Izm. | Ieņ. no Līdzdal. | Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. | Pār. Proc. Ieņ. | Fin. Ieg. Vērt. Izm. | Proc. Izm. | Ārkārtas Ieņ. | Ārkārtas Izm. | Peļņa pirms UIN | UIN | Peļņa pēc UIN | Citi Nod. | Ārkārtas Divid. | Tīrā Peļņa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2090563 | 34855227 | 78274 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 49409 | 28865 | 20759 | 3567 | 877 | 316 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 5100 | 0 | 5100 | NULL | 0 | 5100 |
| 2289788 | 35445866 | 189211 | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | NULL | 95413 | 93798 | 55189 | 29626 | 3861 | 1228 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | NULL | NULL | 11616 | 0 | 11616 | NULL | 0 | 11616 |
[balance_sheets]
| Statement ID | File ID | Nauda | Īst. Vērtspapīri | Debitori | Krājumi | Apgrozāmie Līdz. | Ilg. Fin. Ieguld. | Pamatlīdzekļi | Nemater. Ieguld. | Kopā Ilgter. Ieguld. | Aktīvi Kopā | Mājokļa Rem. Maks. | Īsterm. Saistības | Ilgterm. Saistības | Uzkrājumi | Pašu Kapitāls | Pasīvi Kopā |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2090563 | 34855227 | 5524 | 0 | 57694 | 1517 | 64735 | 0 | 97875 | 0 | 97875 | 162610 | NULL | 24051 | 130414 | 245 | 7900 | 162610 |
| 2289788 | 35445866 | 3998 | 0 | 97316 | 2207 | 103521 | 0 | 185233 | 0 | 185233 | 288754 | NULL | 20138 | 248801 | 299 | 19516 | 288754 |
[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Gads | Forma | NACE kods | Adreses ATVK | Adreses ATVK nos. | Nodokļi kopā (tūkst. EUR) | IIN (tūkst. EUR) | VSAOI (tūkst. EUR) | Vid. darb. sk. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203530241 | Alpin Drive SIA | 2024 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 041200 | Olaine | -1.47 | 0.58 | 2.22 | 1 |
| 50203530241 | Alpin Drive SIA | 2023 | sabiedrība ar ierobežotu atbildību | 4939 | 041200 | Olaine | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0 |
[pdb_pvnmaksataji_odata]
| PVN Nr. | Nosaukums | Aktīvs | Reģistrēts | Būvn. pazīme | PVN139_2_pazime | Izslēgts |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 50203530241 | Alpin Drive SIA | ir | 16.01.2024 | nav | nav |
[reitings_uznemumi]
| Reģ. Kods | Nosaukums | Reitings | Skaidrojums | Atjaunots |
|---|---|---|---|---|
| 50203530241 | Alpin Drive SIA | B | Jāuzlabo saistību izpilde | 06.10.2026 |
Juridiskā adrese ir Parka iela 4 - 17, Olaine, Olaines nov., LV-2114.
2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 189 211 EUR, un peļņa bija 11 616 EUR.
2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 5 darbinieki.
Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 5,14 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 5,03.
Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 1,07, kas ir bīstamajā zonā (paaugstināts maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.
Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.
VID nodokļu maksātāja reitings ir "B" — Jāuzlabo saistību izpilde.
Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports.
Apgrozījums no katra uzņēmuma jaunākā iesniegtā gada pārskata.
Visa nozare: Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports · Olaines novads — lielākie uzņēmumi
Uzņēmumi, kas šajā sarakstā stāv tieši blakus, un tie, kas ir 5, 25 un 125 vietas augstāk vai zemāk.
Lapas ģenerēšanas datums: 07-11-2026