Šajā tīmekļvietnē publicētais datu apkopojums ir veidots, pamatojoties uz Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra datiem no portāla data.gov.lv. Tas sagatavots tikai informatīvos nolūkos, tādēļ tīmekļvietnes uzturētājs negarantē tā precizitāti un neuzņemas atbildību par lēmumiem, kas balstīti uz šo informāciju. Oficiāli un juridiski saistoši dati, tostarp plašāki finanšu pārskati, ir atrodami tikai primārajā avotā: info.ur.gov.lv.

SIA "Company NA Stage and Light"

SIA "Company NA Stage and Light" (reģ. Nr. 50203532401) — sabiedrība ar ierobežotu atbildību, statuss: Aktīvs, reģ. datums: 2024-01-11. Jaunākais gada pārskats (2025): apgrozījums 2 801 802 EUR, peļņa 3 228 EUR, darbinieku skaits: 22. Kopējais likviditātes koeficients: 1,48 (2025). VID nodokļu maksātāja reitings: A.

Pamatdarbība: Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības

Reģistrācijas Nr.50203532401
Statuss Aktīvs
Juridiskā FormaSabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA)
ReģistrsKomercreģistrs
Reģistrēts2024-01-11
Darbība izbeigta
Slēgts
SEPA IDLV17ZZZ50203532401
Juridiskā adrese Lambertu iela 9, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167

UR datu kopija atjaunota: 2026-08-30

Pārskats (Individuālais)

Gads Apgrozījums Peļņa Aktīvi Darbinieki
2025 2 801 802 EUR 3 228 EUR 285 562 EUR 22
2024 28 286 EUR 4 195 EUR 9 552 EUR 1

VID dati

Nodokļu maksātāja reitings: A Laba saistību izpilde
PVN maksātājs: ir

Uzņēmuma nodokļu maksājumi

Periods Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Darbinieki
2026. gada 2. ceturksnis 101.68 34.98 66.67 30
2026. gada 1. ceturksnis 113.61 39.63 73.95 29
2025. gada 4. ceturksnis 123.67 43.97 79.67 29
2024 3.31 0.50 0.82 1

Uzņēmuma vidējās algas aprēķins

Periods Vidējā bruto alga (EUR) (alga uz papīra) Aptuvenā neto alga (EUR) (alga uz rokas)
2026. gada 2. ceturksnis 2 173.01 ~ 1 589.16
2026. gada 1. ceturksnis 2 493.40 ~ 1 802.79
2025. gada 4. ceturksnis 2 686.26 ~ 1 921.18
2024 *** ***

* *** — periodos, kad uzņēmumā ir mazāk nekā 3 darbinieki, algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai: dati VID publikācijā ir, bet vidējā alga atklātu konkrētu personu atalgojumu.

Ieņēmumu un Izdevumu Plūsma

Peļņas vai zaudējumu aprēķins 2025 2024
Neto apgrozījums 2 801 802 EUR 28 286 EUR
Bruto peļņa 74 621 EUR 5 900 EUR
Peļņa pirms nodokļiem 3 228 EUR 4 195 EUR
UIN nodoklis 0 EUR 0 EUR
Tīrā peļņa 3 228 EUR 4 195 EUR
Ielādē...

Bilance

Pozīcija 2025 2024
Aktīvi kopā 285 562 EUR 9 552 EUR
Apgrozāmie līdzekļi 285 562 EUR 9 552 EUR
Pašu kapitāls 10 222 EUR 6 995 EUR
Īstermiņa saistības 193 323 EUR 2 129 EUR
Ilgtermiņa saistības 0 EUR 0 EUR

Dati nav pieejami.

Papildu reģistri un dati

2 sadaļas 7 ieraksti atveriet sadaļu, lai redzētu datus
Būtiski riska signāli nav konstatēti Nav reģistrētu procesu, liegumu vai sankciju VID reitings: A Gada pārskats: iesniegts Pašu kapitāls: pozitīvs PVN maksātājs

Signāli no atvērtajiem datiem (UR, VID, PTAC). Nodokļu parāda summa un komercķīlas atvērtajos datos nav publicētas — tās pārbaudiet VID parādnieku datubāzē un UR informācijas portālā.

Saistītie uzņēmumi un izmaiņas2Dalībnieki (jur.): 1
Dalībnieki (jur.): 1 Reorganizācijas: 1

Mātes uzņēmumi / dalībnieki

Reorganizācijas

Rādītas tikai juridisko personu saistības; fizisko personu dalībnieki netiek rādīti. Daļu % pret reģistrēto pamatkapitālu. Avots: Uzņēmumu reģistra atvērtie dati.

Publiskie iepirkumi5303 240 €

Lielākie līgumi — kopā 303 240 €

Pasūtītāji

  • Jūrmalas kultūras centrs 135 000 €, 1×
  • RD iestāde: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments. RD iestādes kods: 210 69 882 €, 1×
  • Valsts izglītības attīstības aģentūra 41 979 €, 1×
  • RD iestāde: IKSD Pašvaldības kultūras iestāde "Ziemeļrīgas kultūras apvienība" RD iestādes kods: 21055 37 630 €, 1×
  • Cēsu novada pašvaldība 18 750 €, 1×

Pa gadiem

  • 2026172 630 € 2×
  • 2025130 610 € 3×

Summa ir līgumos nolīgtā, ne izmaksātā. Dati: EIS publicētie dokumenti kopš 2018. gada; 2018.–2020. gads nav pilnīgs. Avots: EIS iepirkumu rezultāti.

Pozīcija nozarē

Detalizēti

Ielādē peļņas datus...

Ielādē apgrozījuma datus...

Ielādē darbinieku skaita datus...

Ielādē salīdzinošos datus...

Finanšu Rādītāji un Riska Analīze

Rādītājs 2025 2024
Kopējais likviditātes koeficients (Current Ratio)
Apgrozāmie līdzekļi / Īstermiņa saistības
1,48 4,49
Ātrās likviditātes koeficients (Quick Ratio)
(Apgrozāmie līdzekļi − Krājumi) / Īstermiņa saistības
1,36 4,49
Tīrās peļņas rentabilitāte
Tīrā peļņa / Neto apgrozījums
0,12 % 14,83 %
Aktīvu rentabilitāte (ROA)
Tīrā peļņa / Aktīvi kopā
1,13 % 43,92 %
Pašu kapitāla rentabilitāte (ROE)
Tīrā peļņa / Pašu kapitāls
31,58 % 59,97 %
Saistību / pašu kapitāla attiecība (D/E)
Saistības kopā / Pašu kapitāls
18,91 0,30
Procentu seguma koeficients (IC)
EBIT / Procentu izmaksas
6,47
Aktīvu aprites koeficients
Neto apgrozījums / Aktīvi kopā
9,81 2,96
Kapitāla efektivitāte (ROCE)
EBIT / Ieguldītais kapitāls
4,14 % 56,51 %
Altmana Z'-indekss (maksātnespējas risks)
Z' (1983) = 0,717·A + 0,847·B + 3,107·C + 0,420·D + 0,998·E
10,12 6,88

* Aprēķins veikts pēc Altmana 1983. gada modeļa privātiem uzņēmumiem.

Apraksts

SIA "Company NA Stage and Light" ir jauns un pilns ar enerģiju, gatavs nostiprināties tirgū.
Pamatojoties uz 2025. gada datiem, tā likviditāte ir pietiekama ikdienas darbībai, bet ar ierobežotām rezervēm.
Līdzīgi tiek uzturēts arī veselīgs ātrās likviditātes līmenis.
Peļņas rentabilitāte ir veselīgā līmenī un nodrošina stabilu darbību.
Tomēr aktīvu atdeve ir nepietiekama, kas liecina par to neefektīvu izmantošanu.
Ieguldītais kapitāls tiek pārvaldīts efektīvi, garantējot augstu atdevi.
Darbība tiek lielā mērā finansēta ar augstu aizņemtā kapitāla īpatsvaru.
Uzņēmums spēj ātri un efektīvi pārvērst savus aktīvus ieņēmumos.
Arī ieguldītā kapitāla atdeve ir zema, kas liecina par neefektīvu kapitāla izmantošanu.
Uzņēmums spēj viegli un droši segt procentu maksājumus.
Kopumā, augstie noturības rādītāji apstiprina, ka uzņēmums ir finansiāli stabils un drošs.

* Šis apraksts ir informatīvs. Analīze ir vispārīga un neņem vērā konkrētās nozares specifiku. Apraksts balstīts uz publiski pieejamiem uzņēmuma finanšu datiem un uz aprēķiniem sadaļā 'Finanšu Rādītāji un Riska Analīze'.

⚔️ Konkurentu salīdzinājums (visa nozare NACE 9039)

Automātiski aprēķini no publiskajiem datiem — nav finanšu konsultācija.
Nozarē: 372 uzņēmumi 4. vieta pēc apgrozījuma 131. vieta pēc peļņas Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības
Darbinieku, produktivitātes un algu kolonnas:
PozīcijaUzņēmumsApgrozījums, €Peļņa, € MaržaDarb. VID Apgroz./darb., € VID ~ Bruto alga/mēn. VID
1SIA BDG concerts5 021 140115 6432,3 %51 004 2282 247 (2026 Q2)
2SIA "Kompānija NA"3 459 058158 5184,6 %22157 2302 941 (2026 Q2)
3SIA "SOLAVI"2 996 784294 8819,8 %8374 5981 877 (2026 Q2)
4SIA "Company NA Stage and Light" (šis uzņēmums)2 801 8023 2280,1 %3093 3932 173 (2026 Q2)
5SIA "THE EVENTS AGENCY"1 771 175100 9255,7 %2885 588***
6SIA "Euroshow audio"1 638 975172 16710,5 %14117 0701 003 (2026 Q2)
7SIA "FEJA DARA"1 446 52898 0066,8 %2362 8931 090 (2026 Q2)
8SIA "BJ Tehnika"1 314 015109 7228,4 %8164 2521 304 (2026 Q2)
9SIA Magic Nebula1 307 930170 34813,0 %7186 8471 224 (2026 Q2)
10SIA "FULL STAGE"1 244 108246 53319,8 %11113 1011 209 (2026 Q2)
Apgrozījums, peļņa un UR darbinieki — no katra uzņēmuma jaunākā gada pārskata (nozares statistika ģenerēta 2026-08-30). VID kolonnas — no jaunākā pieejamā VID ceturkšņa katram uzņēmumam; alga aprēķināta no VSAOI. Apgroz./darb. abos režīmos lieto gada pārskata apgrozījumu. Klikšķis uz kolonnas virsraksta maina kārtošanu; "Pozīcija" vienmēr numurē no 1. *** — uzņēmumiem ar mazāk nekā 3 darbiniekiem algas aprēķins tiek slēpts privātuma aizsardzībai.

Padziļinātā izpēte

Analīzes opcijas

SIA "Company NA Stage and Light"
9039 Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības
🤖 MI Modelis: gemini-3.7-flash

Uzņēmuma apskats

Mākslīgā intelekta atbilde

Gatavo analīzi... Lūdzu uzgaidi ⏳
Izvēlies kādu no analīžu opcijām kreisajā pusē, lai sāktu.
Izmantotie dati

Uzņēmumu reģistrs

[register]

Reģ.Kods SEPA ID Nosauk./Vārds PirmsPēd. Pēdiņās AizPēd. BezPēd.? Reģ.TipsKods Reģ.Tips Subj.Veids Subj.VeidsNos. Reģistrēts Izbeigts Slēgts Adrese Indekss AdresesID Reģions Pils./Nov. ATVK Pārreģ.Term.
50203532401 LV17ZZZ50203532401 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Company NA Stage and Light" Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Company NA Stage and Light NULL 0 K Komercreģistrs SIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību 2024-01-11 NULL Mārupes nov., Mārupe, Lambertu iela 9 2167 105779221 100016583 100003815 NULL NULL

Tiesību subjekta lietā reģistrēts lēmuma par dibināšanu pieņemšanas datums

[memorandum_date]

ID Reģ.Nr. document_date Reģ.Dat.
12660036 50203532401 2024-01-05 2024-01-11 15:21:58

Tiesību subjektu reorganizācijas

[reorganizations]

ID Reorg.Kods Reorg.Veids Sākotnējais Pārņēmējs Reģistrēts
90017405 SEPARATION Sadalīta nodalīšanas ceļā 40103125338 50203532401 2025-03-05

Pamatkapitālu un ieguldījumu informācija

[equity_capitals]

ID Reģ.Nr. equity_capital_type equity_capital_type_text amount Valūta No Lab.Dat.
92921152 50203532401 PAID_UP_EQUITY Apmaksātais pamatkapitāls 2800 EUR 2024-01-11 2024-01-11 15:23:48

Gada pārskatu pamatinformācija

[financial_statements]

ID File ID Reģ.Nr. Avota Shēma Avota Tips Gads Gada Sākums Gada Beigas Darb. Skaits Noapaļošana Valūta created_at
2071170 34545149 50203532401 DokGPv1 UGP 2024 2024-01-11 2024-12-31 1 ONES EUR 2025-06-10 21:00:40.834
2214059 35320037 50203532401 DokGPv1 UGP 2025 2025-01-01 2025-12-31 22 ONES EUR 2026-04-29 17:07:33.075

Peļņas vai zaudējumu aprēķini

[income_statements]

Statement ID File ID Neto Apgrozījums Krājumu Izm.(Būtība) Kapital. Izm.(Būtība) Pār. Ieņ.(Būtība) Materiālu Izm.(Būtība) Personāla Izm.(Būtība) Nolietojums (Būtība) Pārd. Pašizm. Bruto Peļņa Pārdoš. Izm. Admin. Izm. Pār. Ieņ.(Funkcija) Pār. Izm. Ieņ. no Līdzdal. Ieņ. Pār. Ilg. Ieg. Pār. Proc. Ieņ. Fin. Ieg. Vērt. Izm. Proc. Izm. Ārkārtas Ieņ. Ārkārtas Izm. Peļņa pirms UIN UIN Peļņa pēc UIN Citi Nod. Ārkārtas Divid. Tīrā Peļņa
2071170 34545149 28286 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 22386 5900 0 1705 0 0 0 0 0 0 0 NULL NULL 4195 0 4195 NULL 0 4195
2214059 35320037 2801802 NULL NULL NULL NULL NULL NULL 2727181 74621 1860 68777 11 177 0 0 0 0 590 NULL NULL 3228 0 3228 NULL 0 3228

Bilances

[balance_sheets]

Statement ID File ID Nauda Īst. Vērtspapīri Debitori Krājumi Apgrozāmie Līdz. Ilg. Fin. Ieguld. Pamatlīdzekļi Nemater. Ieguld. Kopā Ilgter. Ieguld. Aktīvi Kopā Mājokļa Rem. Maks. Īsterm. Saistības Ilgterm. Saistības Uzkrājumi Pašu Kapitāls Pasīvi Kopā
2071170 34545149 8941 0 611 0 9552 0 0 0 0 9552 NULL 2129 0 428 6995 9552
2214059 35320037 191742 0 71758 22062 285562 0 0 0 0 285562 NULL 193323 0 82017 10222 285562

Samaksātie nodokļi 3 gados

[pdb_nm_komersantu_samaksato_nodoklu_kopsumas_odata]

Reģ. Kods Nosaukums Gads Forma NACE kods Adreses ATVK Adreses ATVK nos. Nodokļi kopā (tūkst. EUR) IIN (tūkst. EUR) VSAOI (tūkst. EUR) Vid. darb. sk.
50203532401 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Company NA Stage and Light" 2024 sabiedrība ar ierobežotu atbildību 9039 039200 Mārupe 3.31 0.50 0.82 1

PVN maksātājs

[pdb_pvnmaksataji_odata]

PVN Nr. Nosaukums Aktīvs Reģistrēts Būvn. pazīme PVN139_2_pazime Izslēgts
50203532401 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Company NA Stage and Light" ir 19.01.2024 nav nav

Nodokļu maksātāja reitings

[reitings_uznemumi]

Reģ. Kods Nosaukums Reitings Skaidrojums Atjaunots
50203532401 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Company NA Stage and Light" A Laba saistību izpilde 12.08.2026

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir SIA "Company NA Stage and Light" juridiskā adrese?

Juridiskā adrese ir Lambertu iela 9, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167.

Kāds bija SIA "Company NA Stage and Light" 2025. gada apgrozījums un finanšu rezultāts?

2025. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 2 801 802 EUR, un peļņa bija 3 228 EUR.

Cik darbinieku bija uzņēmumam SIA "Company NA Stage and Light" 2025. gadā?

2025. gadā uzņēmumā vidēji bija nodarbināti 22 darbinieki.

Kāds ir SIA "Company NA Stage and Light" likviditātes koeficients?

Kopējais likviditātes koeficients (current ratio) 2025. gadā bija 1,48 — apgrozāmie līdzekļi attiecībā pret īstermiņa saistībām. Ātrās likviditātes koeficients (quick ratio): 1,36.

Kāds ir SIA "Company NA Stage and Light" maksātnespējas riska novērtējums?

Altmana Z'-indekss (1983. gada modelis privātiem uzņēmumiem) 2025. gadā bija 10,12, kas ir drošajā zonā (zems maksātnespējas risks). Aprēķins ir informatīvs un nav finanšu konsultācija.

Vai SIA "Company NA Stage and Light" ir PVN maksātājs?

Saskaņā ar VID publiskajiem datiem, uzņēmums ir reģistrēts kā aktīvs PVN maksātājs.

Cik nodokļos samaksāja SIA "Company NA Stage and Light"?

2024. gadā uzņēmums valsts kopbudžetā samaksāja aptuveni 3 310 EUR VID administrētajos nodokļos, tostarp iedzīvotāju ienākuma nodoklī 500 EUR un VSAOI 820 EUR (VID atvērtie dati).

Kāds ir SIA "Company NA Stage and Light" VID nodokļu maksātāja reitings?

VID nodokļu maksātāja reitings ir "A" — Laba saistību izpilde.

Kāda ir SIA "Company NA Stage and Light" galvenā darbības nozare?

Uzņēmuma galvenā reģistrētā darbības nozare saskaņā ar NACE klasifikatoru ir: Citas mākslas un izpildītājmākslas atbalsta darbības.

Lapas ģenerēšanas datums: 31-08-2026